home
Díra

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Už úvodní scéna mi připadala celkem děsivá, a tak jsem se těšila, co bude dál. Nejděsivější z celého filmu byla asi hlavní hrdinka – psychopatka, která šla za svým doslova přes mrtvoly. Jak to skutečně je, jsem tušila už v půlce filmu, ale ani tak příběh neztratil na napínavosti. Trochu nešťastné byly způsoby smrti těch tří; tedy smrt Frankie byla hrozná a celkem věrohodná, ale ta „rvačka“ kvůli pití mi přišla divná a smrt posledního byla zoufalá. Tvůrci se ho prostě potřebovali zbavit, ale nešli na to moc nápaditě.

3. října 2009
avatar uživatele
joda
...
70 %

The Hole

Vcelku zajímavý počin s dost nesympatickými postavami. Thora Birch působící zpočátku jako ušlápnutá chudinka, ovšem později odhalující svou pravou podstatu mě moc nezaujala, stejně tak jako všechny tři mužské postavy a i Keira Knightley tady byla celkem otravná. Pochybuji, že je dobré, když člověk hlavním postavám ani moc nefandí, aby se z díry dostaly ven... Příběh je ale zajímavý, po první verzi odvyprávěné "hrdinkou" jsem čekala, co bude dál nebo jestli už se blíží konec.. Ač mě postavy nezaujaly, příběh si zaslouží slušné hodnocení.

16. srpna 2009
avatar uživatele
80 %

na tenhle film jsem se koukla aniž bych vědela, kdo v něm hraje, a mile mě překvapil, napětí a pro mě překvapivý konec ... super

2. května 2008
avatar uživatele
80 %

fajn

Tenhle film předčil všechna moje očekávání. Postupem času byl děj čím tím tím zajímavější a napínavější. A konec mě opravdu překvapil. Dávám vysoké hodnocení.

31. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Film se mi hrozně líbil. Hlavně ty různé verze jedné situace. Jen je škoda, že tak dobré filmy dávají v televizi v docela nevhodný čas.

15. června 2007

..

jako nevim estli bych sena ten film koukala, dyby tam nehrála Keira, ale byla sem zvědavá na to, jak "tu holku" zahraje, tak sem se koukala..a jako nezklamalo mě to, pče ten film byl dobrej..i když bych čekala možná trochu víc, ale budiž, je to good film!!

14. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Tohle beru

Upřímně, vůbec jsem nevěděl, že tenhle film existuje, nic jsem od něho nečekal a do dvou do rána jsem byl vzhůru (aspoň zpočátku, pak mě to pohltilo) jen k vůli Keiře. (a vyplatilo se, ukázala :-)) A docela mě to mile překvapilo, film si sice ze začátku hrál na hrozně záhadný, ale ocenil jsem, že toho scénáristi brzy nechali a skoro hned bylo jasné, kdo je na hlavu a kdo to měl v hlavě srovnané. (prostě byl jasný pachatel) Na filmu spíše bylo zajímavé pozorovat vychytralost jedné pubertální husy a věrohodné reakce ostatních na její chování. Konečně jsem viděl i něco jiného než film, ve kterém po dvou hodinách zjistíte, že všechno je jinak. Tady na to šli tvůrci trochu odlišně a to se myslím vyplatilo, i když nechali Keiru umřít a celý ten příběh nebyl možná úplně originální a lehce připomínal Velmi nebezpečné známosti. (možná lehce víc) Všechno ale nebylo dokonalé, např. chlapečtí hrdinové, celkový dojem a i možná viditelná bezradnost scénáristů jak dál. Takže 69, 999 % (ty jo, už jsem jako gventa)

11. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Dobrý

Včera jsem na něj koukalal v televizi. Zaujal mě už začátek, takže jsem skoro jedním dechem potom dokoukala celý film. Docela překvapující konec, chvilkami trochu zamotané, ale jinak pěkný film. No, já mít tu holku po ruce, tak jí snad vlastníma rukama uškrtím...!!!!! :-)

10. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Tak teda nevim

Bohuzel jsem film nevidela uplne od zacatku, ale to, co jsem videla, bylo opravdu pekne a zajimave pojaté. No akorat pak ke konci jsem to nejak prestavala chapat, ale jinak bych rekla, ze film to byl dobry.

8. ledna 2006
avatar uživatele
Morx
...
80 %

Vcelku zajímavý

Docela zajímavý film. Nebyl sice ničím vyjimečný, ale dalo se na to koukat a bylo to fajn, mělo to nećekané zvraty.. Zkrátka OK

20. října 2005
avatar uživatele
100 %

Skvělý

Tento film jsem měla tu čest vidět asi před rokem a musím uznat, že nemá chybu. Vychytaný děj se ze začátku může jevit jenom jako dost nešťastný nápad oněch čtyřech studentů, ale jakmile divák pochopí, o co tady skutečně jde, tak už ho to nepustí. Bezohlednost a sobeckost jedné z protagonistek dává filmu něco víc, než abych ho zařadila do klasických teen filmů.

Kdysi dávno