NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
80 %

Pamätám si, že som tento animák videla ešte ako sedemročná a to v originály, no napriek tomu som aj bez znalostí angličtiny všetkému rozumela. Už som to hovorí za všetko- že tento film je vhodný a výborny pre nižšie vekové kategórie.

24. srpna 2011
avatar uživatele
100 %

Zážitek

Na tomhle filmu jsem byla poprvé v životě když mi bylo asi 10 v kině s taťuldou. Pamatuju si že celou cestu z kina jsem nemluvila o ničem jiném. Pak se film oběvil u nás na DVD a já ho několikrát viděla. Včera jsem ho zkoukl asi po dvou letech a stále na něho mám stejný názor. Skoro. Když jsem byla v kině byla to pro mě úžasná podívaná a to je do teď. Teď už si to pustím sice jen jako oddychovku ale prostě to kouzlo to má pořád. Nádherně vykreslená příroda, láska, pomoc. No prostě tenhle filmik u mě oblíbenost neztratí, je to moje dětská láska

1. dubna 2010
avatar uživatele
100 %

:)

Moc pěkný animák...i když mi je 16 slzy jsem neudržela a všechny dojemné scény obrečela..moc pěkný filmík na to jak je starý..super prostředí, pomoc slabším a láska..tleskám..

17. února 2009
avatar uživatele
70 %

Jsem na to byl když mi bylo 8 v kině a hrozně jsem to prožíval. Už bych na to asi nešel, ale tehdy se mi to moc líbilo.

3. prosince 2008
avatar uživatele
70 %

Film se mi velmi líbil. Byl to jiný pohled na dinosaury a podle mě se to povedlo. Film měl zajímavý děj a pochválil bych ztvárnění dinosaurů. Když jsem byl malý, tak jsem na tom dokonce byl 2x v kině. Co se týče dětství, tak tento snímek u mě jasně vládl, perfektní pro malé caparty, ale i dospělé.

11. května 2008
avatar uživatele
80 %

Film vcelku ušel. Měl docela zajímavý příběh. Líbili se mi býložraví i masožraví dinosauři. Trochu mi tam vadily ty opice. Docela dobrá pohádka hlavně pro ty co mají rádi dinosaury.

7. května 2008
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Docela dobrý film, který sem viděl jako hodně malý a moc se mi líbil. Takový Jurský park pro menší. Je to docela povedené. Dneska už by mě moc neoslovil, ale pro svojí věkovou kategorii je skvělý. Tuším, že měl film ve své době rekordní rozpočet pro kreslený film. Je to vidět.

8. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

Nebyl to vůbec špatnej animák.. ale zas na druhou stranu to taky žádný zázrak nebyl teda až na tu animaci, kde je vidět, že si s ní tvůrci opravdu pohráli.. Lepší průměr..

24. března 2008
avatar uživatele
90 %

Skvělé , dojímavé a perfektně odvedené práce animátorů.Spíše odpočinková pohádka pro děti, ale bez přehnaných vtípků či zábavnosti.Velmi dobrě vytvořené digitální a vizuální efekty.Závěr filmu perfektní.

27. prosince 2007
avatar uživatele
60 %

De to

Nic nového pod sluncem a navíc mi připadalo že se v tom filmu moc nemluví ale asi jenom můj dojem no nevím konec to zachránil. A pohádky byl konec.

17. května 2007
avatar uživatele
100 %

Dinosaurus

Trošku podobné s jinými filmami o takových příšerkách, moc pěkný konec a taky moc pekně se tam pomáhalo všem mezi sebou taková rodinka se vším všudy která se nevidí každý den, i když některé věci čistě nereálné jako pohádka moc působivé...

15. května 2007
avatar uživatele
50 %

Dinosaurus

Tenhle film mě celkem zklamal. Čekala jsem něco lepšího, ale nejhorší to taky nebylo . Takže ,když je nuda jede DVD na plné otáčky...i s horším filmem

24. dubna 2007

jediný co mě nepotěšilo je to, že film je animovaný, ale jinak je to velmi pěkný dobrodružný film pro celou rodinu, nejlepší to je když se dostanou do nějaké nebezpešné situace.

14. února 2007
avatar uživatele
60 %

Dinosaurus byl animákem tak trochu (vlastně docela dost) o ničem. Nebýt mého nadšení pro pravěk a všeho, co se prehistorie týká, snad bych si ho ani nepustil. Jediné, co mi však film ukázal, byla hezky vypiplaná animace, která ve své době jistě brala dech, ale v současnosti patří do standartního vybavení. Námět už stokrát použitý, ale tentokrát posunut o pár milionů let zpátky.

29. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Super

Náhodou to byla moc prima pohádka...i teď se na ni ráda podívám a to nejsem žádný dítě...Líbí se mi ten příběh a zvířata v něm....

23. listopadu 2006
avatar uživatele
50 %

Když sem na tomhle filmu byla jako malá v kině,tak sem z něho byla nadšená.I když ted už by mě asi moc život dinosaurů nezaujal.Přesto byla ve filmu hezká hudba a grafika se mi taky líbila.Jinak děj už by mě teď moc nezajímal.Mno jo.V tomhle věku:)

16. listopadu 2006
avatar uživatele
60 %

Je to film jako stvořený pro děti, asi proto mne moc nezaujal, ale jeho příběh a zpracování se mi moc líbilo.

14. září 2006
avatar uživatele
90 %

Krásná pohádka a navíc v hlavní roli jakási ještěrka...možná se mi mí vrstevníci smějou, ale já mám tudle pohádku rád...je příjemná a oddechová. Má místo mezi mími nejoblíbenějšímy animáky...

31. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Dinosauři byli roztomilí a taky jsem se občas nasmála. Hrozně se mi líbily jejich hlasy...ale v originále. Český dabing byl nic moc. Doba ale pokročila dál, a tak už existuje víc o mnoho lepších pohádek.

11. července 2006
avatar uživatele
70 %

Byla jsem na tom kdysi v kině a už si to moc nepamatuju, ale celkem to ušlo. Nebylo to sice nic převratného, pokud se jedná o děj, ale pro děti je to fajn film. Myslím, že se tenhle film povedl, hlavně tokud jde o grafiku.

16. května 2006
avatar uživatele
90 %

Další z mnoha skvělých disneyovek. Dinosauři byly pěkně graficky spracovaní a v příběhu nechyběl ani smutný moment. Tento film se tvůrcům taky mokc dobře povedl.

6. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

No kreslené pohádky mam velice ráda..ale tahle patří mezi ty méně oblíbené..ale nemůžu říct že byla špatná..také se mi líbila..jen né tolik:-))

25. února 2006
avatar uživatele
80 %

Uááá...

Tak tohle je miloučká pohádka, pro malé děti, které se zajímají (nebo to aspoň tvrdí) o paleontologii, hlavní hrdina je tak oslnivě milý, hodný a laskavý, že se na to mohou podívat i ti nejmenší z nejmenších, blahopřeji a dávám 80 procent, ale kdybych byla ještě malá, 100 by bylo žalostné málo...:)

13. února 2006
avatar uživatele
100 %

Disney Disney Disney:) co víc říct....všechny pohádku od něj miluju a budu vždycky milovat:) výborná animace, hudba, trochu i doják^^

10. února 2006
avatar uživatele
90 %

Bolo to výborné. Ja osobne rozprávky tohoto druhu animácie doslova vyhľadávam a pri pozeraní sa v nich vyžívam. Konkrétne Dinosaurus je aj tak trochu poučná rozprávka s dobrým dejom a so správnymi rpzprávkovými hrdinami.

5. února 2006
avatar uživatele
60 %

...

tak musim říct, že docela příjemná pohádka.. .výborná animace, hezká písnička.. .ale čekal jsem trochu víc...

4. února 2006