home
Děsnej doják

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

To bylo tak trapné až to bylo směšné.:-D Nechutné scény, nic moc hlášky, ... Prostě nuda. A velká kravina.

28. července 2011
avatar uživatele
konz
...
0 %

...

Co bylo zase tohle? Absolutně nechápu, jak někdo může natáčet takové zhovadilosti. Jako film to stálo úplně za nic, dějově to bylo taky nudné a humor byl otřesný. Chápu že někdo chce udělat parodii na ostatní filmy, ale odněkud někam... Například jako čumět na kočku kkterá si ulevuje na záchodě jako by sežrala pytel fazoli mě teda moc nepobavilo. Podle mě, to byla ztráta času...

9. prosince 2009
avatar uživatele
10 %

Jezisi kto tento film vymyslel asi zaspal dobu. Kde su casy ked parodie frcali ako napr. Zhave výstrely. Toto uz nema uroven, na tomto filme bol uspesny iba kusok ked prerabali holcinu z tlstej na hezku stihlu. Inak je to nuda, strata casu a clovek potom nadava sam na seba ze mohol pozriet radsej na iny film

17. května 2009
avatar uživatele
20 %

blbost nad blbosti

větší blbost sem fakt ještě neviděla ... taková slátanina všemožnejch filmů ... to nema žaden efekt... prostě nuda a blbost k nezaplaceni.... jedine + sou asi nektere ftipne casti tod vse ...

3. března 2009

Tak že bych to hned musela vidět znovu, to fakt ne, ale jinak proti týhle parodii nic nemam....občas už to sice bylo až moc kýčovitý, ale když se to někomu líbí....Občas mam taky náladu na něco takovýho, takže zase proč to hned odsuzovat....

19. října 2008

Nechápu

Nechápu, vážně nechápu, jak někdo může do takové hlouposti investovat peníze a energii a natočit ji. Takovou slátaninu jsem ještě v životě neviděla. (A jak jsem zjistila, lidé ji tu hodnotí i 9/10 přesto, že je ani nezaujala!) Děj není zajímavý, postavy ještě méně, a co se týče vtipů a humoru, tady to tvůrci přestřelili úplně. Humor nemusí být extra inteligentní, aby člověka pobavil, ale tohle není veselé, to je trapné až za hory. Na Děsnej doják jsem vyrazila s přesvědčením, že se mile pobavím, ale odcházela jsem tak zhnusená, že jsem litovala i těch padesáti korun, které jsem zaplatila v maloměstském kině. Ne, tohle nikdy nebude můj šálek čaje. Dávám 1/10 maximálně tak za titulky.

12. října 2008
avatar uživatele
10 %

Nezlobte se, ale...

pro mě tento film byl naprostý propadák. Dobrá, možná jsem se občas zasmál, ale především "blbosti" než vtipnosti.

27. června 2008

Spolknuté chlupy

Kdepak! Časy, kdy přicházely na svět bombastické parodie jako Žhavé výstřely, nebo Bláznivá střela jsou už pryč. Nějak ty dnešní parodie ztratili tu správnou šťávu. V tomto filmu najdete jenom nechutné okamžiky, sexuální narážky a záchodový,neinteligentí humor- kočka na záchodě, která minutu tlačí...Ha ha. Všechno se odvijí a kopíruje Scary movie, což si myslím, že je kámen úrazu! Scénář je tím pádem ohraný a očekávatelný. Netvrdím, že jsem se u některých scén rád nezasmál! Nejvíce mě potěšila vydařená parodie na Fotr je lotr a slavnou show Pimp my ride. A potom scéna se spolknutými chlupy- nechutná, ale u mě to fungovalo(smál jsem se!!!). A v hlavě mi ještě zůstal M. Jackson, který byl opět řádně ponížen.

26. června 2008
avatar uživatele
100 %

Parody I Date Movie

Dobrá komedie, s tím jak zhubnout za pár dní a pak ten tuning... a ještě se při tom naučit líbat a najít si partnera... no a pak ten přípravek na všechno ... já myslím že ještě si skouknu pár komedií abych byl pořádně připoraven na tohleto,,, kuokám mám ještě nějaké nedostatky... heheheh

15. června 2008
avatar uživatele
60 %

Tak nakonec jsem se i bavil. Myslím, že filmů podobného žánru existuje hodně a mezi nimi je tento takový průměr. Čekal jsem, že to bude hrozná kravina, ale jak říkám. Nakonec jsem se i bavil. Však se podívejte sami. Dávám 60%.

12. března 2008
avatar uživatele
50 %

Hmm

Podle mě tenhle snímek patří mezi další laciné americké komedie. Ale aspoň byl vtipný a já jsem se u některých scén a hlášek docela zasmála. Nic extra, ale na zlepšení nálady...proč ne.

18. prosince 2007
avatar uživatele
30 %

Tak nějak jsem si naivně myslela, že to bude lepší než název sám... ne, opravdu není... ani člověk jako já (laciný humor je taky k smíchu) si na konci neřekne že to bylo o něčem. Všechno je šponované na maximum a tím padá i ta troška vydařených gegů.

26. září 2007
avatar uživatele
0 %

BLBOST!!!!!!!!

Na to se ani koukat nedalo, jaká blbost to byla, dělat si srandu z dobrejch komedií jako třeba jeho fotr to je lotr, koho to proboha mohlo napadnout? Tohle je jeden z nejhorších filmů, jakej jsem kdy viděla.

3. srpna 2007
avatar uživatele
30 %

tento film bol presne to čo som od neho očakávala. neuveriteľne plytký a bez deja. niektoré pasáže boli úplne od veci ale svetlý bod bol, že aspoň v niektorých častiach sa dalo zasmiať. celkom dobrá hudba...

27. července 2007
avatar uživatele
0 %

Něco tak trapného jsem už dlouho neviděla. V tomhle filmu opravdu nejde o humor a když, tak o OPRAVDU pokleslý humor. (Kterým se já občas vyznačuji, ale co je moc, to je moc.)
Potom jsou tam opravdu nechutné části. (Viz kocour na záchodě, depilování zád, zkoušení polibku...)
Nakone chci ještě podotknout, že mi přijde víc než zbytečné parodovat komedie. Jen to udělalo ze skvělých komedií (Fotr je lotr, deník Bridget Jonesové...) naprosté hovadiny.
Nesmála jsem se snad ani jednou.
Vrchol trapnosti.
0%

20. července 2007
avatar uživatele
30 %

DATE MOVIE BY 2MIG1

po děsnym bijáku, nasměj se u děsnýho dojáku... řekli si asi tvůrci dnešních parodií a taky tak učinili... docela škoda, že se ale nedrželi názvu filmu... dělat si švandu z romantickejch filmečků mohla bejt i docela švanda.. jenže se dotoho přidal fekální "humor", pak něco, co se snad ani žádnym druhem humoru neni (stařenka flirtující s kocourem je asi něco opravdu spešl) a pak taky snaha zesměšnit všechno, co ten rok šlo.. takže se nesmíme divit, když se nám najednou v klenotnictví objeví frodo a snaží se prodat "jakýsi" prsten...všechno tohle děsnej doják svrhává do hluboký shitovosti, což je mi díky několika místům, kde jsem se opravdu zasmál, docela líto...

8. července 2007
avatar uživatele
20 %

Nevim ,nevim.Od tohoto filmu sem čekala hodně ,myslela sem že to bude vtipný a že se u toho strašně pobavím.No a nic moc .Některé scény byli docela v pohodě a místama i hodně vtipné ,ale většina filmu byla jen děsná kravina u které se mi chtělo spíš prečet (jak to bylo strašné)než smát.No nic moc!!!!Proto dávam 20%

4. července 2007
avatar uživatele
30 %

Nic proti parodiím, třeba takové Scary Movie 3 miluju, ale tohle je už trošku moc.Tenhle film je pro mě něco jako šup sem, šup tam- chvílemi člověk pláče smíchy (alespoň já jsem párkrát slzu smíchu ukápla), ale většinu času jen tupě zírá a snaží se zachytit souvislosti a nějaký děj. Některé scény bych z filmu úplně vypustila, třeba parodování Pretty Woman, Kill Billa nebo Mr. a Mrs. Smith, protože ty byly úplně zbytečné. Takže celkový dojem?? Podprůměrný film, bez jakéhokoliv děje, zato ale s pár opravdu vtipnými scénami a toho si na druhou stranu cením.

27. května 2007
avatar uživatele
90 %

Ani jsem nevěděla,že ten film mám doma. Byl dost pěknej a některý scénky fakt povedený,ale přesto mě nějak extra nazaujal.

24. dubna 2007
avatar uživatele
50 %

Když jsem se dozvěděla, že se má natočit parodie na komedie, byla jsem nadšená a těšila až se mi film dostane do rukou. Když jsem se na něj konečně podívala už sem tak nadšená nebyla.
50% to ode mně dostane za dobrej nápad a ztvárnění písničky Forever and ever.

4. dubna 2007
avatar uživatele
10 %

No, tohle se snad opravdu točí jen proto, aby se někomu udělalo zle. Tomuhle by slušel přídomek - Nejhorší parodie všech dob. Tady je opravdu všechno špatně. Je to točené moc narychlo, vtipy nemají žádné nápady, či pointu a dost často jsou opravdu nechutné. Poprvé v životě se mi stalo, že jsem se u parodie ani jednou nezasmál. Hodně jsem litoval času, který jsem nad tímto strávil, ještě že to bylo tak krátké. Hrůza a děs. Deset procent dávám za ... sakra za co ??

15. března 2007
avatar uživatele
50 %

Tenhle film se mi líbil až na pár nechutnejch scén po kterejch jsem myslel, že hodim šavli byl docela dobrej. Ale kvůli těm scénám tomu dávám 50%

10. března 2007

Nic moc

Mě se tento fil sice líbí, ale u některých scén se mi fakt chtělo na toaletu. Nechutný, vulgární a buhví co ještě. Čekal jsem od toho víc.

21. února 2007

Tak tohle takzvané dílo je spíš děsnej film než Doják. Nikdy jsem nepomyslel na to jak někdo natočí parodie na komedie. Naprosté zostuzení veškeré americké komediální tvorby za poslední měsíce. Výkony herců tentokrát odpuzovali už jen tím, že přijalli role do něčeho tak stupidního. Chápu že účelem bylo se zasmát ale už samotné komedie např: jeho fotr to je lotr
už měli za úkol diváka pobavit, takže v tomto případě nechutné a trapné. Podle mého nejhorší komediální rádoby parodie za poslední měsíce.

31. ledna 2007

hodně slabý

tomu řikaj humor,skoro jsem se nezasmál za celý film,to se Scary Movie nemá nic společného,je to vážne dost nepovedený film,nikomu to nedoporučuju,dívat se na takový film je naprosto zbytečné,je to ztráta času,nedá se to nazvat jinými slovy než kravina blbost atd.

28. ledna 2007
avatar uživatele
10 %

Nevtipná rádoby parodie, která mnohdy upadá až do naprosté trapnosti. Většina "vtipů" je založených buď na ochlupení nebo na vyměšování. Jediné čím se tu divák může trochu bavit, je asi to, že si zkouší, kolik filmů v různých scénách poznal. Ale třeba scéna s Pánem prstenů by mohla být i dobrá, pokud by si tvůrci odpustili to degradující zakončení ve stylu zbytku filmu.

27. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Dobrej doják

Někomu by možná mohlo připadat, že je to jen smíchanina parodicky myšlených scének dohromady. Já to nepopíram, ale právě o tom je tento žánr. Jde o to prostě si udělat srandu z již známých filmů a to se tomuhle filmu povedlo úžasně. Kdykoliv mam špatnou náladu, tak mam na ní lék v podobě tohoto filmu.

16. ledna 2007
avatar uživatele
40 %

kravina

Některý scény celkem ušly, ale jinak to byl fakt masakr. Taková motanice. Dost mě překvapilo, že to paroduje až tak moc filmů. celkově ale nic moc. Spíš nic než moc.

5. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

bravo

skvělej film,úžasná parodie na všechny až moc úžasný americký filmy..typickej humor mě vždycky pobaví..

3. prosince 2006
avatar uživatele
30 %

ubohý

tenhle film mi moc nepřipomíná parodie na zamilovaný filmy ale neuvěřitelnou slátaninu která nemá hlavu ani patu

3. listopadu 2006
avatar uživatele
70 %

Ale jo, celkem to slo. Docela jsem se i nasmala... Ta blondyna byla docela dobre trapna... Jinak tam bylo i dost nechutnych scen...

31. října 2006
avatar uživatele
50 %

Nečekala jsem nic světoborného, jen další americkou přehnaně nechutnou parodii a nespletla jsem se. Místy to bylo vtipné, místy nechutné a místy až přehnané. Ale dalo se na to dívat a netvrdím, že bych se na to nepodívala znovu.

28. října 2006
avatar uživatele
50 %

Čekala jsem od toho rozhodně víc. Byly to dobře zpatlané některé filmy, které moc nemusím a navíc filmy, o kterých sem si myslela, že jsou méně známé, a nikdo by se neobtěžoval dávat je do nějaké parodie, to mě celkem příjemě překvapilo, ale víc asi nic. Jo, dá se na to dívat, ale jsou i o hodně lepší parodie.

28. října 2006
avatar uživatele
20 %

Kravina!!!!

Na film jsem se chtěla podívat a říkala jsem si, že to asi bude podobné Scary Movie. Ani Scary Movie nejsou moje oblíbené filmy, beru je jako podprůměrné až průměrné zpestření a to ještě jednou za čas, ale po shlédnutí tohohle hnusu si říkám - bože, to snad nemyslí vážně? A hodnocení na Scary Movie trochu u sebe přehodnocuju, protože ve srovnání s tímto jsou to docela povedené filmy. Tohle bylo trapné, vůbec ne vtipné, spíše ještě nechutné. Herecké výkony, děj, o tom se vůbec nedá mluvit. Hrůza.

21. října 2006
avatar uživatele
80 %

No Rozhodně to nemá na Scary Movie, je to taky dost nechutný ale docela se to povedlo. Vždycky mě baví u takovýchto filmů hádat na jaký film je to parodie ikdyž je to někdy úplně lehký. Zasmál jsem se u toho a myslím, že je to docela v klidu komedie. Z pohledu diváka 80%.

20. října 2006
avatar uživatele
50 %

No abych pravdu řek, tak se mi to moc nelíbilo, na můj vkus to bylo až přehnaně nechutný( vyplivnutí chlupů...)

29. září 2006
avatar uživatele
20 %

Blbost

Velice slabý odvar Scary Movie. Autoři se snažili zparodovat co nejvíce filmů a jaksik zapomněli na to, aby jednotlivé scény na sebe více navazovali. Co se týče humoru, tak mi přišel velice trapný, zasmál sem se tak 2x...

15. září 2006
avatar uživatele
80 %

80%

Je to docela kravina, ale presto mě to pobavilo, sice tam neni nic moc děj, ale některé sceny jsou dost zabavne. Je to taková celkem dobře udělaná parodie na romantické filmy.

7. září 2006
avatar uživatele
100 %

Dobrý film

Ze začatku jsem si myslela ,že je to blbost .Pak se ukazalo ,že takova parodie na normalní život je uplně super.

24. srpna 2006
avatar uživatele
0 %

Nevím, jestli je ode mě milé psát názor na film, z něhož jsem viděla necelých 15 minut. Nicméně, moje sestřenice si půjčila DVD Date Movie a já se jen chytla za vlasy, co to táhne domů, protože jsem četla recenze. A, víte... Mě nenapadá, jak to říct. Je to zvláštní, ale když mi film přijde krásný, dokážu ho vychvalovat až do nebes, ale když je to absolutní hrůza, nedokážu přijít na slova, která by přesně vystihovala mé znechucení. A to znechucení patří Děsnýmu dojáku. Zaprvé, o hereckých výkonech tu nemůže být řeč, zadruhé, jaká stupidní kreatura stvořila tenhle scénář?! Mám dojem, že si banda desetiletých kluků udělala filmový maraton, zapamatovala si pár hlášek a scén, dala si špeka a pak napsala scénář k jedné z těch nejhorších komedií, které jsem v životě viděla (opakuji, po deseti minutách jsem to nevydržela a šla se vyblít na záchod.) Prvoplánové "skeče" (i když tak se tomu snad říkat nedá), jako třeba mutace Hitche, či parodizace Pimp My Ride (naprosto, naprosto nepochopitelně zbytečná a trapná), mě znovu přesvědčily o tom, že na světě existují filmy, které jsou horší než všechny Kameňáky dohromady. Jedním slovem: brrrrrrrrrrrrrr. Cítím se trapně za tvůrce filmu, za herce i za všechny, kteří tuto věc, která ma drzost nazývat se filmem, zhlédli. Asi se mi brzo rozpadne klávesnice, jak jsem do ní rozhořčením třískala. Ne, prosím vás, Date Movie se vyhněte velkým obloukem, min. o poloměru půl kilometru, já si jdu zatím sehnat brokovnici a zastřelit režiséra...

23. srpna 2006
avatar uživatele
pb
...
100 %

do kina jsem šla s tim že to bude asi blbost. a taky že byla ale byla to takova ta blbost co dokáže člověka rozesmát. vždyť něco co by nebyla blbost by nas obyčejny smrtelníky nerozesmálo. mě se film líbil. alespoň jsem se pobavila. chválim

23. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Náhodou mě to docela překvapilo, myslel jsem si že to bude blbost , ale celkem se to povedlo až na nějaké dropné vady , které nejsou tak prioritní . A ta krásna holka která tam umýva auto mazec ;);)

12. června 2006
avatar uživatele
100 %

JO film docela ušel, mě se líbil a proto sem nechápala když se pár lidí na začátku zvedlo a odešlo z kina. Pořád samý vtipný scénky a ty parodie :)

7. června 2006
avatar uživatele
100 %

...

No já jsem právě přišla z kina,a nic jsem od toho nečekala,ale musím říct že mě to mockrát překvapilo!!V podstatě je to směs parodií na vše možné a je to daný do jednoduchý dějový linie.Místy je to opravdu přehnané,ale to jsem čekala a nijak mi to nevadilo!Romantický komedie mam moc ráda a tuhle i přesto že je to parodie,taky!!Jestli někdo říká že je to blbost,tak proč na to chodil,parodie je vždycky ulítlá,ne?To je můj názor,a nikdo mi ho nevyvrátí!Takže doporučuji!

9. května 2006
avatar uživatele
40 %

No...

Tak, film byl dobrej jenom v tom, že se smějete od začátku do konce. Je to dobrá parodie na spousty filmů...př. Deník Bridget Jonesové, Deník Prencezny, Můj fotr je lotr, Pán prstenů a další....ale jinak v celku je to o ničem a blbost.

8. května 2006