home
Hra s nevěrou

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Mile mě tento film překvapil, čekala jsem nějakou koninu, ale povedlo se to. Film mě překvapil a to je pro mě důležitý. Herecké obsazení bylo taky moc dobře zvolený.

13. února 2010
avatar uživatele
50 %

Derailed

Jediné co si z toho filmu pořádně zapamatuji je píseň od Rulah Rah, která je skvělá. Jinak to bylo celkem jasný, jak to bude a co se stane. Bohužel.

24. října 2009
avatar uživatele
40 %

Film, který mnoho slibuje ale krom zajímavého hereckého obsazení se nedočkáte téměř ničeho. Zápletka je naservírovaná tak nešikovně, že už asi po půlhodině víte o co se jedná a zbytek se jen proplácává k morálně poučnému konci.

24. října 2007
avatar uživatele
90 %

Jaká kniha, takový film

Není zrovna moc filmů ,které by odpovídali knižní předloze. Scénáristovi Stuart Beattieh se to povedlo a James Siegel se nemusí rvát za vlasy, jako třeba Chris Paolini s Eragonem. Ale zpět k filmu, ve kterém mě upotaly hlavně herecké víkony Cliva Owena a Vincenta Casela , ten je fakt děsivý. Jenifer Aniston moc nefandím, ale taky nehrála špatně. A celkově? Do kina na něj nemusim, ale ráda se na něj podívám na dvd.

11. září 2007
avatar uživatele
90 %

Film mně fakt bral. Tak jsem se zažrala do děje, že mi ani nedošlo jak je očividné, jak to dopadne. Jediné co mi vadilo, bylo občas to nelogické chování toho hlavního hrdiny.

16. června 2007
avatar uživatele
90 %

Neni to film, kterej by mi uvíznul v srdcijako některý, ale 90% tomu dám bez váhání. Jenifer Aniston je fakt supr! Proto je má nejoblíbenější herečka a Clive Owen zrovna tak, film byl fakt dobrej a jak tu zmiňovali podemnou zápletka je fakt dobrá.

3. ledna 2007
avatar uživatele
konz
...
100 %

výborne

Nečekal jsem takovou zápletku a ještě takovej konec. Film se hodně povedl, i když si myslím že až taková zápletka by se asi stát nemohla, ale neva. Hodně se mi líbylo herecke obsazení + zápletka + děj.

19. října 2006
avatar uživatele
50 %

Nepřekvapí

Být scénáristou tohoto filmu musela být docela pohoda.Jen smíchat pár osvědčených klišé a voila,máme to!Když jsem sledovala Hru s nevěrou,měla jsem pocit,že už jsem to celé viděla.Navíc mě celou dobu znechucovat ňoumovitý hlavní hrdina,kterému jsem závěrečnou scénu teda fakt nevěřila.Kdyby tam měl větší prostor záporák a nakonec toho hlavního joudíka zabil,kdyby tam nevystupovala na smrt nemocná dcerka,která po nocích sýpá v diabetickém komatu(přičemž peníze na její léčení její otec,samozřejmě,právě prohospodařil!!),byla bych o něco spokojenější.

2. září 2006
avatar uživatele
100 %

Film se mi velice líbil.Zápletka super.Vincent Cassal opět dokázal, že mu záporné role opravdu svědčí.Clive Owen výborný.

5. srpna 2006
avatar uživatele
TJ
...
50 %

...

Výborný Clive Owen, průměrná Jennifer Aniston (i když ji mám moc ráda, tady podle mě nepředvedla nejlepší výkon) a jako vždycky záporacký Vincent Cassel (aspoň co se hollywoodských snímků, co jsem viděla, tyče). Celkem předvídatelný a kliše otřepaný film, ale rozhodně ne na jedno zhlednutí.

29. července 2006
avatar uživatele
80 %

Když jsem šla na Hru s nevěrou, nepřečetla jsem si to nejdůležitější a to, že je to thriller! Ale vůbec jsem nebyla zklamaná, spíš překvapená. Na můj vkus tam bylo moc násilí, ale na druhou stranu to napětí,skvělá hudba a v neposlední řadě božský Clive Oven, ze kterého jsem nálem nespustila oči. Takže abych to shrnula: dobře natočený thriller s nečekanou, pro mě až šokující zápletkou!

2. května 2006
avatar uživatele
40 %

40 procent jen kvůli zajímavé Jennifer Aniston a hodně dobrému Clive Owenovi - ovšem ne v tomto filmu. Myslíte si, že to bude milostný thriller - ovšem nedojde ani na nějakou výbušnější scénu, a už se začínáte vézt na thrillerovském kalkulu scenáristy, který z filmu udělal kaši smíchanou ze všech možných žánrových klišé, jaké si jen dovedete představit. Nemocné dítě, rádobypřekvapivá zápletka atd. atd. - prostě se nestačíte divit, že do toho ti dva herci vůbec šli! Na videu možná, v kině ovšem škoda peněz za lístek

18. ledna 2006