home
Den poté

NÁZORY K FILMU

Velice pěkný katastrofický film, je to velice dobře uděláno, i když mi tam chyběla trocha akce, až na pár scén s vlky a několik málo dalších chvil.

15. března 2014
avatar uživatele
E Š
...
70 %

Nuž americký trhák, takže áno, vlajky vo vetre na každom kruku. Zároveň však sladký Jake G. v mladšej verzii a nejaké tie krásne scenérie.

14. července 2013
avatar uživatele
30 %

Apokalyptické. Patetické. Americké.

Netvrdím, že jsem od Emmerichova blockbusteru čekala něco příliš oduševnělého, ale jsou určité hranice. Opravdu nevím, jestli se má být poselstvím tohoto filmu „Přestaňte se vysmívat globálnímu oteplování nebo všichni zmrznete.“, „Nezlobte se na Mexičany přebíhající přes hranici do Ameriky, neb jednou to může být naopak.“, nebo snad „V případě ledové apokalypsy se zavřete v knihovně, abyste měli čím topit.“. Politicko-ekologický podtext je daleko za hranicí trapnosti a patetické činy amerických občanů jsou opravdu k zasmání. Přestože se postavy Dne poté ocitly v dost nestandardní situaci, jejich řešení většiny problémů je absolutně nelogické a ze scén přímo čiší jediný cíl: dostat protagonisty do efektních situací, kde budou moci prokázat své hrdinství/lásku/vlastenectví nějakým hodně nebezpečným způsobem, přičemž o vlásek uniknou smrti, ačkoli by se dané situace daly obvykle vyřešit lépe, rychleji a bezpečněji. Ano, musím uznat, že ničení zeměkoule je Emmerichova silná stránka a umí to natočit tak, aby zkáza vypadala velmi efektně. Na druhou stranu by se mohl ale aspoň trochu snažit při psaní scénáře, protože takové urážení inteligence diváka je opravdu nevkusné.

25. července 2012
avatar uživatele
70 %

ALTERNATÍVA

Roland Emmerich rád experimentuje a púšťa sa do projektov, v ktorých môže skúšať logiku nielen svoju, ale aj nás všetkých. Na prvé videnie som film odignoroval, ako menej zaujímavý, no po druhom vzhliadnutí musím uznať, že jeho snaha o kvalitné spracovanie apokalypsy je na veľmi dobrej úrovni, k tomu pridal celkom slušné efekty a výsledkom bol apokalyptický film podstatne lepší, aké môžeme vidieť vo večerných programoch TV. Ako fanúšik sci-fi som tento film zaradil ako opakovateľne pozerateľný.

7. února 2011
avatar uživatele
80 %

Mezi mé oblíbené žánry patří také katastrofické filmy. Je pravda že se jich oproti ostatním žánrům, moc nenatáčí. Je to asi tím, že tyto filmy jsou velice finančně nákladné, udělat katastrofu tak, aby to bylo aspoň trošku reálné a aby si člověk nemyslel, že to dělal někdo na počítači v první třídě základní školy.
Pokud máte filmy s takovou tématikou rádi, tak doporučuji tento film zhlédnout, jelikož téma umrznutí, se myslím v moc filmech neobjevuje. Tím myslím katastrofických, ne že by se ve filmech sem tam neumrzlo :o)

7. února 2011
avatar uživatele
40 %

Emmy Rossum

Tento katastrofický film má výborné efekty, ale samotný děj je bez napětí a tato apokalypsa prostě nudí.

6. února 2011
avatar uživatele
100 %

dobrý téma

Ač je téma Apokalypsa ohraná stále je to blíže skutečnosti ,co se může stát než třeba mimozemšťané:-).Dočetla jsem se že,podle studie vědců a nejen z NASA ,jeto jedna z možností co se stane.A aspon některé části tohoto děje dávaj smysl a nejsou postavený na fantasmagorických představách.No dobu ledovou jsme tu přece měli..a mamuti umrzli rychle..to je taky dokázanej fakt..Jako film je hezky zpracovanej,chvilkama nedomyšlenej ale to jim odpustíme..Příběh emotivní a má štávu a furt je lepší zpracování když natočil film o době ledové než zas o padajících asteroidech nebo zvýšené sluneční aktivitě či opět viru..

30. ledna 2011
avatar uživatele
40 %

opět jeden katastrofák, který už nemá z čeho čerpat a neokouzlí jako kdysi třeba Armageddon, který tenkrát přišel s něčím novým. Téma apokalypsy je už tak ohrané, že byste musli být opravdoví géniové, abyste ještě teď něčím zaujali. Těch však v tomhle štábu moc nebylo, proto z počinu je další slabý film, který si na sebe vydělal mohutnou reklamní kampaní, jak je v dnešní době zvykem.

13. srpna 2010
avatar uživatele
80 %

dobře natočený film. Dle názvu bych čekal starší film, kde šlo jadernou katatrofu, ale i tak šlo o dobrej film. Doba ledová má něcio do sebe, v době kdy se všeci bojí glovbálního oteplování. Místy to ovšem je přehnaný. Filmy je mnohdy až moc postaven na efektech, než na příběhu, ale i tak byl dobrej. rád se na něj znovu kouknu.

22. června 2010
avatar uživatele
40 %

Efekty - bomba. Děj - děs a americká nabubřelá slátaninová hrůza, plná klišé a patosu. A jak jsou všichni hrdinní a plní touhy zachránit bližního svého, to je fakt ze života! Hláška největší je ta, když se po městě brutálně ženou tři obrovská tornáda a televizní hlasatelka se ptá reportéra ve vrtulníku(!): "a jsou nějaké ztráty na životech?" a reportér na to: "vůbec by mě to nepřekvapilo.":) Oni z nás ti amerikáni fakt někdy dělají idioty.

29. března 2010

Myslím, že zase někdo natočil pěknou kravinu. Film jsem viděla jednou a bohatě mi to stačilo! Přišlo mi to strašně nereálné, nemyslím tím katastrofu, ale reakce některých lidí - kam se poděl zločin a snaha přežít za každou cenu a jít kvůli životu přes mrtvoly. Prostě a jednoduše: bylo tam na mě až moc klaďasů.

11. listopadu 2009
avatar uživatele
30 %

Americký film

Všichni jsou čestní, hrdinští Američané až se mi z toho chce blinkat... Třicet procent za vizuální efekty.

10. listopadu 2009
avatar uživatele
100 %

Roman Krása

Recenze na tento film se různí. A to až příliš. Já Den poté miluju. Mám rád katastrofické snímky, a tenhle je mezi nimi pro mne skvost. Ať si každý říká, co chce. Tohle je prostě můj názor. Vím, že ve skutečnosti se všechny ty věci mohou také stát, ale příroda by k tomu potřebovala stovky let. Ale jak chcete natočit film, který by to vše obsahoval, než zkrátka přírodu trochu urychlit. Film tedy není tak docela reálný, ale to mi vůbec nevadí. Obsahuje humor, zasmějete se. Budete s úžasem koukat na valící se vlnu a doufat, že to hlavní hrdinové nějak zvládnout a v závěru zůstanete dojati tím, že otec najde svého syna.

Já tenhle film viděl asi po sedmé, ale pokaždé se na něho s chutí podívám znovu. Herecké obsazení se mi také líbilo. Původně tam měl hrát Bruce Willis, ale Emmerich musel okřesat rozpočet, takže nakonec obsadil Dennise Quaida. A já myslím, že výber to byl dobrý.

Příběh je vlastně poměrně naléhavý. Ukazuje, co se může jednoho krásného dne stát. A podle mne nezáleží moc na tom, kdo za globální oteplování může. Nemá cenu se moc dohadovat, zda to je vina lidí nebo se to opakuje díky přírodě. Dle mého, to je obojím. A my jsme si k tomu také přihodili polínko. Ale hlavní je, snažit se s tím něco udělat a ne se pouze dohadovat. Zaměřit se na tenhle problém a vymyslet, co budeme dělat dál. Co do budoucna. Jak se s tím pokusíme vypořádat - to je nejdůležitější. Nikoli hádky bez pádných argumentů.

Den poté zbožňuji a je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů.

6. června 2009
avatar uživatele
100 %

Katastroficky film jeden z najlepších. Príbeh ako otec zachranuje syna a svet je fakt super.Super efekty jedný zápor filmu je že je tam dosť chýb

31. května 2009
avatar uživatele
80 %

Fajn

Tenhle film se mi docela líbil. Tady je na něm aspoň dokonale vidět, jak je člověk vůči přírodě bezmocný a jak by se lidé měli více zamyslet nd tím, co jednou může civilizace způsobit. Opravdu krásně propracované katastrofy.

10. května 2009
avatar uživatele
70 %

Když přírodě dojde trpělivost

Zbožňuji filmy, ve kterých se hrdá lidská rasa mění v ufňukané bezradné bytosti, marně se dovolávajíc pomoci. Líbí se mi filmy, kde se příroda ukazuje jako mocný nepřítel lidstva a ne jako "ubohá oběť". Mám ráda filmy, kde hraje Jake Gyllenhaal, který, ne zrovna vyloženě v tomhle filmu, ukázal, že sladký kukuč a pěkná tvářička nejsou jediné jeho trumfy. Když se to všechno pěkně zkombinuje, dá se z toho něco vytěžit. Mám sice pár výhrad (tradiční hrdinství a vlky se svítícíma očima), ale v zásadě se na Den poté ráda čas od času podívám.

3. května 2009
avatar uživatele
70 %

Příroda se mstí...

Jeden z mála katastrofických filmů poslední doby na který se vydržím dívat. Jen nevím, jestli je to režisérem nebo kvalitou filmu ?! Roland Emmerich natáčí skvělé odpočinkové "blbosti", jeho 10 000 př.n.l., které spousta lidí naprosto ukamenovala se mně osobně moc líbilo a kdykoli se ráda podívám. To samo je pro mě Den poté. Sice zase vidíme, jak pohroma zasahuje mezi prvníma Ameriku, ale okrajově nám ve filmu ukáží, že nejen Ameriku, ale i Evropu. Takže plus bod už jenom za tohle !! Jinak zajímavý námět. Rozhodně je osvěžující vidět konečně něco jiného než obrovské asteroidy padající na Zemi, brutální tornáda, hurikány, orkány, vichřice všeho druhu, požáry, nějaké ty příšerky atd. Nechat svět zamrznout a vrátit se do doby ledové je dobrá myšlenka a filmařům se povedlo film natočit hodně realisticky, i když v dnešní době by bez počítačů asi byli nahraní a mi nikdy takový film ani neviděli...K hereckému obsazení se nijak významně vyjadřovat nemusím. Ani jeden herec nijak výrazně nevynikal a přesto všichni byli sehraní a navíc se nejednalo ani o příliš extra známé tváře. Podle mě je Den poté jediný film Jakea Gyllenhaala hned po Zkrocené hoře, kde je mi sympatický....Jinak radši nevidět !! Za příjemný odpolední zážitek u kterého jsem se nenudila dávám 70%. Jedná se o opravdovou oddechovku...

3. května 2009
avatar uživatele
60 %

Co se stane den poté v New Yourku...Amerika natočial tolik katastrofických filmů že člověk to ani nestačí sledovat patří asi mezi ty průměrně lepší...jako film na koukání večer když není co dělat

17. června 2008
avatar uživatele
70 %

Samozřejmě další katastrofický film, který se neobejde bez typických klišé, ale kde jinde uvidíte tolik dechberoucích scén. První půlka fimu byla, ale o kapku lepší. Lepších 70 za skvělou zábavu.

14. června 2008
avatar uživatele
70 %

Mrazivý Jake.....

Katastrofická tématika byla vždycky moje oblíbená.Tenhle film vás donutí přemýšlet, co tady na Zemi vlastně děláme za bordel a jak se tady chováme.Můj oblíbený herec Jake tu hrál vážně skvěle.Jinak ten děj no..mohl být lepší.Ale co se týče efektů, tak to celkem stojí zato..Povedený film.Doporučuji!

13. června 2008

já prostě miluji katastrofické filmy ať jsou jaké jsou. I když tohle neni nic takového jako například Titanic tak se mi líbil :o) a určitě se na něj znovu kouknu

6. června 2008
avatar uživatele
70 %

Musím mu ubrat

Tenhle film se mi hodně líbil, viděla jsem ho asi dvakrát. Poprvé už to bylo hodně dávno a byla jsem z něj nadšená, ale to jsem měla ještě jiný hodnotový žebříček. Teď už se na to dívám jinak. Podle mě je to hodně křečovitý film s takovými těmi až moc emotivními scénami hrajícími na city. Mně už se to nelíbí. Je to sice asi dobrý nápad, ale spousta z toho už tu mnohokrát bylo. Myslím, že Američani už by neměli točit filmy o tom, jak zachraňují svět.

1. června 2008
avatar uživatele
40 %

Nápad výborný ale ten scénář doslova katastrofa. V New Yorku zemře na miliony lidí a po celém světě taktéž a všichni se chovají normalně. Prostě od katastrofického filmu bych čekal trochu vášnivější emoce...

30. května 2008
avatar uživatele
30 %

Dlouhé, nudné a absolutně neuvěřitelně americky sebestředné. Jediné, co tak nějak bylo vtipné, byla sekvence s nelegálním přechodem řeky.

29. května 2008
avatar uživatele
90 %

Den poté

Úžasnej film! Sice je trošku dlouhej, ale to mi až tolik nevadí. Miluju katastrofický filmy, ale málokterý mě opravdu zaujme. Film "Den poté" mě zaujmout dokázal. Také herec Jake Gyllenhaal je super, takže to tomu ještě dodalo na oblíbenosti.:))

20. května 2008
avatar uživatele
80 %

Katastrofické filmy nezabírají v seznamu všech filmů příliš mnoho místa, ale přes to patří k těm lepším filmům. Den poté je dobrý v tom, že na rozdíl od jiných nevyužívá příšery apod. Prostředkem lidského umírání je počasí, a když tento nápad vznikne v jednadvacátém století, dopadne to vizuálně velmi dobře.Myslím, že zas tak jednoduché s příběhem to tvůrci neměli. Zemi prostě zpustoší počasí, to je vše, ale pak by to byl jenom dokument bez záměru. K hlavní myšlence je vymyšlen skvělý příběh s lidskými hrdiny, který ovšem není tak ubohý a naivní, aby se vytáhnul jenom o lidech, kteří zachrání svět. Asi nejvíce obdivuji, že tu bylo asi deset významných postav, které každá dostala obrovské množství prostoru. A s jejich postaveními je to snad ještě lepší. Dennisu Quaidovi jsem jako klimatologovi opravdu věřil. Měl k dispozici tu nejlepší roli a zvládl to nanejvýš přesvědčivě. Scénář byl pro něj jako dělaný, protože jsem bral vážně jeho dialog. Osvědčil se jako klimatolog tak jako otec. Jake Gyllenhall předvedl vedle Quaida druhý nejlepší výkon. Je to také díky skvělé skutečnosti, že se děj neodehrává jenom na jednom místě. Díky tomu Quaid velel svému a Gyllenhall svému příběhu. Rozdělené je to perfektně a v každém z příběhů je spoustu impozantních a nervy beroucích scén. Ani se nemohu rozhodnout, který z nich byl lepší. V každém je totiž spoustu zápletek. K vizuálním efektům…, ty se vážně osvědčily. Tornáda se mi líbily asi nejvíce, ale i mrazivé víry představovaly skvělou podívanou. Celý nápad o další době ledové je geniální, ale mohlo to celé dopadnout lépe nebýt další řady faktů. Jeden je, že se celý film odehrává v New Yorku se slavnou Sochou svobody. Její zničení nebo dopad katastrofy na ní, je všude v takových filmech, proč se jednou nepoužije třeba Eifellovka nebo něco jiného? A dále konec. Všechny ty anomálie byly tak super, ale to nevyvrátí to, že všechno proběhlo během ubohých pár dnů. Nechtěl bych žádné odehrávání v rocích, ale jakoby se záchranou syna přišla i záchrana světa. Je to opravdu velmi brutálně useknutý konec. Nicméně film je zatím nejlepší katastrofický bez příšer a nadpřirozených schopností.

29. dubna 2008
avatar uživatele
60 %

Ešteže už je deň "po tom"

No nič moc podľa mňa...Fakt som sa na to tešila,pretože katastrofické filmy mám zo všetkého najradšej,ale toto bol blud!Už prehnané,prehrané..divné dáke.Bežne keď pozerám taký film tak si tri dni potom v hlave premietam tie hrdinské scény a tak..ale toto..no nemôžem si pomôcť ale tak veľmi ako som sa na to tešila tak mi to tak veľmi nič nedalo...

24. března 2008
avatar uživatele
80 %

Den po čem??

Zajímavý název, který mě upoutal. Pěkný katastrofický film, ze kterýho mě mrazí, páč to neni zas tak nemožný, aby se nám tu zbláznilo počasí...Globální oteplování přece už běží...

23. ledna 2008
avatar uživatele
30 %

Den poté

I když jsem od tohoto filmu nic moc nečekal, tak jsem byl stejně zklamaný. Musím uznat, že některé triky byly povedené, ale jinak slabota. Příběh nezajímavý až ubohý a některé scény mi přišli vyloženě směšné. V kině jsem se kroutil nudou. Fakt nechápu některá vysoká hodnocení.

31. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Velmi sugestivně podaný katastrofický film, který reaguje na možné změny klimatu. Jenom můžeme doufat, že nás tak prudká změna klimatických podmínek nečeká. Scénograficky je dílko zpracováno poměrně realisticky. |Hodnocení dobré

24. září 2007
avatar uživatele
100 %

Skvělé

Vynikající katastrofický film, který se mi moc líbil. Emmerich jasně ukázal, že je v oboru "katastrofické filmy" jasnou jedničkou.

22. září 2007
avatar uživatele
30 %

Tak to vidím já...

Skvělé efekty a nápad, ale provedení naprosto příšerné. Opět vědec co vidí katastrofu a nikdo mu nevěří, opět má problémy se svým synem a ten je opět náhodou v centru oné katastrofy... navíc k tomu přidejte americký patriotismus a vznikne směs, která patří leda tak do WC. Mě osobně film velmi zklamal a čekal sem něco originálnějšího. To jsem ale málo znal Emmericha...

16. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Moc povedené

Moc povedený katastrofický film... téměř celý jsem ho sledovala se zatajeným dechem. Úžasné efekty, ty tornáda byly skvělá. Moc moc se mi to líbilo... hudba tomu dodávala ještě takový zvláštní ráz... super

14. srpna 2007
avatar uživatele
60 %

Snímek rozhodně za zamyšlení stojí, viděl jsem i nějaký dokument o podobném tématu a změna proudění v oceánu nesmysl není. Ale k formě, kterou to Roland prezentuje, mám hodně výhrad. Scény, ve kterých se nemluví jsou bravurně nasnímané, bohužel, v tomto filmu se mluví hodně. Je to takový horší Den nezávislosti bez mimozemšťanů, ve kterém neumře první dáma, ale přímo prezident, ve kterém stále vlaje americká vlajka, kde záchranná mise syna otcem vede zrovna kolem zdemolované Sochy svobody... (na výčet všech klišé by počet 5000 znaků nestačil). Jsou scény, které vás nenechají klidnými, ala přesto je to spíš taková pohodička, u které je lepší nepřemýšlet. Oceňuji ty super katastrofické scény, hodně minipříběhů v různých vrstvách obyvatelstva (o jejich kvalitě se raději zmiňovat nebudu) a i výkony některých herců jako Holma nebo Gyllenhaala. Naproti tomu Quaid byl dost otřesný. V závěru si ještě neodpustím rýpnout do tolik diskutované inteligence amerického národa. Některé teorie, které všechny filmové vědce udivovali, zná u nás snad každý žák ZŠ. Nebo snad není divné, když se „nadprůměrně inteligentní“ Sam (Gyllenhaal) diví, že na otravu krve se dá umřít? Njn, ale film ušel.

2. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Konec se blíží? Aspoň podle tohoto filmu to tak vypadá.Tornáda,bouřky,doba ledová ....vše je tady a jen pár tým lidí ví co se to tu vlastně děje:A proto se rozhodli že přesvěčí vládu a zachrání jen nejvíc lidí jak to pude.Tento film se mi moc líbíl nejenom pro to že měl dobré herecké obsazení, ale také proto že ukazuje na to co by se mohlo stát.Některé pasáže se mi sice moc nezamlouvali, ale jinak byl film napínavý a pln očekávání , jak to stou naší planetou vlastně dopadne.

2. července 2007

Mohlo to být delší

Ano ano,jsem hodně spokojená s tímto filmeme,ale podle mě skončil moc a moc brzo.Chtěla jsem více napětí a akce a né přiblžně dvě hodinky lehké zápletky a rozzulení

17. června 2007
avatar uživatele
80 %

Chtěla sem se na ten film podívat, protože setra mi pořád tvrdila, jak je úžasný, atd...Hlavně tam teda hraje Jack Gyllenhaal, kterého mám moc ráda! Sice je to chvílema trochu neuvěřitelné a až moc dobře jim to vychází, ale jinak fain.jenom by mě zajímalo jak dopadli ti tři meterologové a manželka s dítetem toho černocha...

9. června 2007
avatar uživatele
100 %

Katastrofický film se skvělými trikovými efekty z dob kdy počítače nebyly takové efekty ani připraveny se povedly opravdu fantasticky. Klobouk dolů před takovými machry.

6. června 2007
avatar uživatele
40 %

Je to sice katastrofický film, ale podle mě je katastrofický až moc. I když jsou tématem "jen" globální změny počasí, asi by mě už vůbec nepřekvapilo, kdyby do Země před koncem filmu vrazil ještě asteroid a zničil celou planetu. Efekty nejsou nějak závratné, či oslňující, ale spíše průměrné a na úrovni doby vzniku filmu. btw. Víte vůbec někdo, co vyvolalo tu obří přívalovou vlnu, která vtrhla do New Yorku? Já teda ne. Je to stejně divné, jako vojenské vrtulníky, kterým během několika vteřin, ještě k tomu za letu, zamrzne palivo. Podle údajů z filmu za teploty -50 stupňů, což není tak moc. Ani ti lidé by takhle rychle neumrzli, takže realističnost je hodně malá a to je myslím velká chyba. Některé věci ale film ukazuje perfektně, například Američany ilegálně přecházející Mexickou hranici, či každodenní dopravní situaci v New Yorku, či postavení americké vlády ke globálnímu oteplování. Snad film poslouží alespoň jako varování.

4. června 2007

Další z možností, jak jednou lidstvo dopadne. Film se mi líbí, vystrašila jsem s ním mámu, která všemu věřila.. jo byla sranda. Občas na něj koukám.

30. května 2007
avatar uživatele
100 %

Taky za 100%

Hm... me se to dost libilo chvilema mi i behal mraz po zadech ale uplne nej scena tak obri vlna ta nemela chybu jak byl cely New York pod vodou no proste senza :-))

30. května 2007

Velmi pekny film!

Paci sa mi ze amerika bola konecne schopna kritizovat sama seba-aj ked len v celosvetovom rebricku-ako ignoranta znecistovania zivotneho prostredia,dalsia specialna a velmi vtipna momentka bola ked sa slavni americania snazili emigrovat do Mexika,to ma vazne pobavilo,myslim ze to nevymyslel amik XD.....
Dej zaujimavy,efekty uzasne,americky hrdina zachranil ked nie cely svet aspon svojho,mimochodom sympataka,syna...co viac dodat velmi pekne a miestami aj dojimave-tak po americky,ale predsa.

12. května 2007
avatar uživatele
70 %

Takýto skoro istý film som minule pozerala. A tiež to bolo, že ich zasypalo a potom tam behali po takom dome a nakoniec jeden manžel tej, čo tam bola zasypaná, ju vykopal aj s ostatnými. Ale tak inak to neni špatné, ale taký priemer.

12. května 2007
avatar uživatele
80 %

The Day After Tomorrow

Ano stát se to může...ale až takhle to už je přehnané, ale jinak v celku klidek film. Je to spíše taková pohádka(dopadlo to přece i přes to špatné dobře) i když Amerika dělá samé pohádky. Chtěla bych vidět film který končí špatně a je z produkce amerikánské. Možná tak jeden dva si vybavím, ale pak...už jen pohádky.

5. května 2007
avatar uživatele
80 %

Po shlédnutí tohoto filmu mi lezl mráz po zádach a měla jsem smíšené pocity. Musím ale říc, že ho považuji za velmi povedený. Je tam sice několik míst, která by se dala vytknout, ale zase na druhou stranu je tam spousta skvělých scén.

18. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Z tohohle filmu mám rozporuplné pocity. Na jednu stranu zajímavý námět, sympatičtí představitelé a dechberoucí vizuální efekty. Místy jsou tam nudné scény a do očí bijící logické chyby. Mé hodnocení...70%

14. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

film na docela aktuální téma. měl by poukázat na to, co by se jednou eventuálně mohlo stát a podle mě to dokázal docela dobře. filmaři si s efekty dost vyhráli takže se místy i divíte, jastli třeba ten New York vážně nezaplavili =)

12. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Mám ráda katastrofický filmy a tenhle obzvlášť. Taky mě dost překvapilo to počítačový zpracování to klobouk dolů před animátory a všech lidí kolem. Ale na konec by mohli vynechat teda podle mě pár zbytečných scén. Ale jinak solidní odívaná.

21. března 2007
avatar uživatele
100 %

super film, pekne spracovaný námet aj efekty sú very goood, a najmä je spracované "to", čo môže byť "onedlho" pravdou...nie je škoda si to pozrieť

8. března 2007
avatar uživatele
60 %

Tento film podle mě nepřinesl vůbec nic nového, se vším jsme se už někde mohli setkat. Katastrafy jako zemětřesení, hurikány, záplavy a hrozby konců světa už zde byly, jsou a nadále budou, protože toto jsou vděčná divácká témata, která obvykle dokáží do kin přivést poměrně dost lidí. Den poté podle mě nepřináší nic nového a konce také bývají vždy stejné: svět je zachráněn, téměř všichni přežijí a oslavují nové hrdiny. Na filmu mně nejvíce zaujaly především vizuální efekty, které byly velmi věrohodné a povedené.

8. března 2007

The Day after Tomorrow

Reálnou zimu sice ráda nemám, ale v katastrofickém filmu hory ledu a sněhu jednoduše nemohou chybět. Příběh filmu jsem naneštěstí zjistila při shlédnutí traileru, ale přesto jsem se na film podívala, už jen kvůli efektům, které slibovaly bezstarostnou podívanou... Příběh slabší, efekty výborné, obsazení taky dobré - D. Quaid je sympaťák. Sedmdesát procent je imho akorát.

2. března 2007
avatar uživatele
pier
...
60 %

Globální oteplování

Já teda katastrofický filmy nemám moc rád a vůbec na ně nechci koukat ale když mi kámoš tenhle film pučil a doporučil tak sem to risknul a zapnul sem to.Jaký bylo moje překvapení,boží efekty i děj nebyl špatnej ani na okamžik sem nedutal a myslel sem si že koukám na zprávy jak to vypadá v Americe.Hned druhej den sem na to kouknul znova a znova sem byl jako přimraženej.U filmu je důležitý že mu uvěříte a já uvěřil.

16. února 2007
avatar uživatele
100 %

Skutečnost

Tento film je napínavý,ale je to podle blízké skutečnosti.Filmaři asi lidi chtěli tak donutit do kin nebo si koupit videokazetu.Díky globálnímu oteplování se tohle může stát klidně do tísíce let.Takže pokud chcete vědět,jak to s námi nejspíš dopadne,zkoukněte tenhle film.

23. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Super filmík

Tento film je super=) Můžu se na něj dívat pořát. Fakt se povedl. Je tam napětí, akce atd. Mohli by natočit i pokračování. No uvidíme. Ale pořád je to super film....

20. ledna 2007

hustej film, šíleně moc se mi líbí a není to jen z důvodu toho, že tu hraje Jake:-)) Je to fakt dobrá prevence proti tomu, aby si lidi dávali bacha na globální oteplování

8. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

film který je vhodný na večer,dobré stvořená katastrofa,film nejlepší v katastrofickém žánru.a skvělé vyvrcholení

2. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Super

Já si myslím, že je to super film. Aspoň se člověk zamyslí sám nad sebou. Lidstvo by si mělo dát pozor. Globální oteplování už začalo. Ať to neskončí stejně.....

1. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Deň potom

Dej bol skutočne "originálny" ... ale čo už, tento film som si chcel pozrieť kôli efektom a to som aj dostal, škoda že to boli len bezduché efekty.

12. prosince 2006
avatar uživatele
60 %

Nic proti,ale ten film má několik nedostatků,za který mu já strhávám body-1.Když apoklalypsa,tak na celém světě,ne jen na sev. polokouli,2.Děj je vzhledem k bodu 1 docela nepodstatný,až o ničem 3.vzhledem ke dvěma předchozím bodům film nepřinesl mnoho nového.

30. listopadu 2006
avatar uživatele
50 %

Film je to dobrý a hodně povedený (na mysli mám efekty), jenže prostě je to žánr, který mi absolutně nic neříká a při druhém shlédnutí jsem se poměrně dost nudil.Start je strhující a vtáhne každého přímo do oka hurikánu, jenže asi po 40minutách tempo uvadá!Nezachrání to ani smečka vlků (na to, že žijí v ZOO si stále zachovali lovecké pudy), která je ale velmi vkusně zakomponovná.A spásu neznamená ani ruská loď na Manhattanu.Příběhu nechybí napětí, humor, hezké scény, akce a MRAZIVOST, ale mě prostě nic moc neřekl!

3. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Když se mi vybaví, že se to nejspíš (a to určitě) jednou stane, docela mě z toho mrazí v zádech. Jinak bezva film.

24. října 2006
avatar uživatele
70 %

Hodnocení: 4 z 5 (****)

Megalomanský režisér Roland Emmerich si tentokrát na mušku nevzal nic menšího než problematiku globálního oteplování na Zemi. Téma je to v dnešní době sice aktuální, film brát vážně ale moc nemůžeme, když proces nastání nové doby ledové Emmerich z desítek až stovek let zkrátil na několik dnů. Alespoň tak můžeme obdivovat vynikající vizuální triky. Zaplavení a následné zamrznutí New Yorku či pohled na zamrzlou planetu z vesmírné lodi vypadají úchvatně. Někoho by možná mohla nudit vedlejší dějová linie, kde se vědecký pracovník Dennis Quaid ve sněhové bouři vydává do odříznutého New Yorku zachránit svého syna v podání Jakea Gyllenhaala, ale ještě se na to docela nechá dívat. Celkově Den poté patří spíše k těm lepším Emmerichovým filmům, i když místy je až trochu moc americký.

4. října 2006
avatar uživatele
80 %

Na katastrofické filmy se vždy rád podívám. Tento je z těch více povedených. Sice jsem o tomto filmu už předtím, nežli jsem ho viděl, četl kritiku ohledně některých chyb ve filmu - například to, že nic nemůže tak rychle zmrznout - jako se to několikrát stane ve filmu. Ale při sledování mi to vůbec nevadilo a přispělo to k větší napínavosti akcí. Ale člověk přistupuje k těmto filmům s vědomím, že je to fantazie tvůrců, takže nějaká technická nepřesnost nemůže vadit. Jinak je to film, u kterého opravdu věříte - alespoň v průběhu filmu - všemu, že by se to opravdu mohlo stát... Vlastně plno věcí už se děje vlivem oteplování zeměkoule a tím je to napínavější.

27. září 2006
avatar uživatele
70 %

Bude sníh a bude mráz ...

Děj celkem o ničem, ale efekty tento nedostatek bohatě vynahradily. Opravdu skvělý snímek po vizuální stránce. Děj filmu je takový celkem omšele americký. Přežít, zachránit atd ... Ale podívaná to vskutku je.

22. září 2006
avatar uživatele
70 %

Efektní podívaná, spousta zajímavých triků a celkem dobré herecké výkony. Musím říct, že jsem čekal víc.

19. září 2006
avatar uživatele
90 %

Film je fajn. A uráží mě recenze, protože žiju v Americe! Ale nemám to kam napsat tak to píšu sem! Recenze film ponižuje! A uráží američany! Taky bych mohla napsat nějakou recenzi o českém filmu a urazit Čechy!! Ale k filmu. Tento film je velice dobře natočen, vizuální efekty jsou naprosto skvělé.
Film doplňuje pěkná a dojemná hudba, která se hodí k daným scénám. Hrecké výkony, tehdy ještě neznámých herců byly výborné. A nakonec, film který si prostě stojí za to zkouknout!

9. září 2006
avatar uživatele
70 %

Hezky ztvárněný katastrofický film na aktuální téma.Pokud jste na něm někdo byl v kině je to úžasný zážitek.Jinak je opravdu zajímavé,že lidé umrzají,ale ti co jsou v knihovně neumrzli.Myslím,že scéna jak jdou pro lékarničku do lodi a napadnou je vlci je až moc přehnaná.Přišlo mi to spíše jako využití času a tak tam tuhle scénu dali.Ale jinak průměr.Ani vás nenadche a ani neurazí.Trochu vás přinutí se trošku zamyslet.

3. září 2006

Ale jo, líbilo se mi to... Myšlenka dobrá, bohužel se jedná o dost aktuální téma. Trošku mě tam štval ten věčný amerikanismus, ale co taky čekat od katastrofických filmů made in USA. Na druhou stranu mě docela "potěšilo", že ten závěr nebyl ve stylu Dne Nezávislosti, kdy jeden amík zachrání celý svět (teda vlastně Ameriku.. což ale pro její domorodce vlastně celý svět je, takže...), ale že té "úžasné" velmoci nakonec pomáhaly rozvojové země. Trochu jsem taky postrádala smysl cesty toho Halla za svým synem, nevím, komu tím pomohl-vytáhnou další dva parťáky na "malou" procházkou zamrzlou Amerikou, aby si v závěru filmu padnul se svým synem do náručí je tak...americké (omlouvám se za případný cynismus). No samozřejmě nemohla chybět pozdní náprava nehodného viceprezidenta atd. atd. Ale jinak docela dobrý snímek. Tak 75%.

21. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Nevim....

Tenhle film, je celkem zajímavej, ale celkem přeplácanej. Když začne ta ukrutná zima, tak jakto, že lidi venku umrzají a lidi v baráku jsou jako rybičky, trošku divný, ne.

20. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Jo, jo. Povedený.

Líbilo se mi to!Nejen, ze tam hraje sladousek Jake Gyllenhaal... ale ten film ma proste uzasny efekty!!! Kdyz vidis stometrovou vlnu ritici se na New York nebo obri tornada o sile F5 trhajici napis Hollywood... skvely!!! Dej sice trochu pokulhava, ale film je to (co se tyce efektu) fenomenalni!!!

4. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Other Ice age?

Katastrofické filmy ve stylu "oooooo bože ta Amerika" jsou mým hobby. Jo, jasně, je toho už trochu moc a většinou je scénář pořád dokola (velká katastrofa, před kterou není úniku, ale zdánlivě obyčejný hoch přijde na to, jak ji odvrátit a po pár pokusech, kdy se zdá, že už to opravdu nevyjde, se celá zem najednou zachrání a je tak odvrácena velká zkáza lidstva....tadáááááá závěrečná dojemná znělka ve stylu americké hymny- pobrečte si prosím). Tenhle film, stejně jako ostatní, nám však ukazují, co by se relativně stát mohlo. Globální oteplování není žádnou novinkou a proto je tohle jeden z těch snímků, při jehož konci zůstanete sedět v kině zavrtaní v křesle a přemýšlíte, jestli se to opravdu stane. Tenhle fim u vás vzbudí dojem i přes svou "američnost" a i když je trochu přeplácaný (sníh, meteority, mega kroupy atd...) rozhodně je to jeden z těch, na které se stojí za to podívat, už jen kvůli aktuálnímu tématu...

1. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Ujde to. To je celé. Je to sice katastrofický snímek se všemi tornády, přívalovými vlnami, hurikány a podobně, ale nějak tomu chybí ten moment překvapení...vyjímka je letící troska, která sestřelí nic netušícího moderátora...

31. července 2006
avatar uživatele
70 %

Tak od tohoto filmu jsem rozhodně očekávala víc než směs Vertical Limitu, Dokonalé bouře a dalších. Hodně mě zklamal, ale co naplat, koukat se na to dá. Pokud jste tedy výše uvedené filmy neviděli a jste fanoušky Dennise Quaida či Jakea Gyllenhaala možná se budete i bavit.

20. července 2006
avatar uživatele
80 %

Něco na večer

Parádní hudba hned od začátu mě doslova vtáhla do děje a připadal jsem si, že ve filmu opravdu jsem, že to prožívám. Venku bylo něco málo přes třicet nad nulou, já se v obýváku klepal zimou, kterou jsem prožíval s hlavními hrdiny. Parádní námět a parádní kamera. Režisér si záměrně vybral neznámé herce a je to asi tak lepší. Ze začátku má film hodně akce, která sice s filmem trochu vyprchává. Myslím, že se však konec trochu nepovedl. Všechno se najednou událo strašně rychle. Dvacet minut navíc by filmu ještě prospělo.

18. července 2006
avatar uživatele
90 %

Zimu a sníh mám ráda. Ovšem všeho moc škodí, ale ne rozhodně v tomhle filmu... Doba ledová začíná a sněhu na sněhuláky je dost. Triky jsou super, hlavně voda v NY a tornáda v LA. Suma Sumárum - můj oblíbený katastrofický film.

14. června 2006

Brrrrrr..t je zima!!

Tohle je vážně dobře poutavý filmeček!! Jak ho sledujete klepou se vám kolena zimou...tedy alespoň u mě!! Byl to hodně zajímavý příběh, asi stejně jako kniha. Vážně prima katastrofální filmek!!

15. května 2006
avatar uživatele
70 %

Může být

Poprvé jsme z filmu nic moc neměla, protože jsem se dívala na anglický originál. Ale když jsem ho viděla český, můj dojem se ihned vylepšil. Filmaři si pohrávali se zajímavou myšlenkou. Teď sice nereálnou, ale v budoucnu? Kdo ví... Líbily se mi efekty, ale na druhou stranu na nich tvůrci až moc staví. Příběh docela dobrý, tohle určitě patří mezi ty lepší katastrofické filmy.

12. května 2006
avatar uživatele
100 %

Úžasnééé

Úžasný film, napětí, tornáda, lidé atd...to je něco pro mě...tento film mě doslova nadchl a některé části jsem se koukala pořád dokola...no prostě úžasné

10. května 2006
avatar uživatele
80 %

Klasická americká popcornová pecka. Byl to pro mě příjemný oddechový film, se spoustou dobrých triků. Nic velkolepého jsem od filmu neočekával a skvěle se bavil.

8. května 2006
avatar uživatele
90 %

Super filmek. Triky neměly chybu. Příběh byl napínavý. Super atmosféra filmu, která mě pár okamžiky nechala hledět s otevřenou pusou. Na filmu se mi nelíbily špatně udělaní vlci, jinak v pohodě.

4. května 2006
avatar uživatele
20 %

Děs, běs, zima

Tak tento film mě vůbec nezaujal. Efekty jsou sice dobrý ale ten děj. Asi katastrofický film nejde natočit jinak.

3. května 2006
avatar uživatele
100 %

hltati sekundy

Tak působivý film jsem už dlouho neviděla. Je to film plný napětí a akce, prostě od něj neodtrhnete oči. Budete hltat každou sekundu. Film se odehrává na 2 rovinách, fikce a skutečnosti. Nevim jestli bylo záměrem varovat lidi před globálním oteplováním-aby lidé začalii pomáhat přírodě. Nebo jestli šlo jen směť ohromujících speciálních efektů. V každém případě je to jeden z nejlepších katastrofických filmů, co jsem shlédla.

24. dubna 2006
avatar uživatele
40 %

Den předtím

jsem si myslel, že Den poté může být báječným pokoukáním. Hned v úvodu přiznávám omyl. Přes zdání jedinečnosti se jedná o tuctový film poslední doby se zcela tuctovým katastrofickým scénářem. Znáte to... Vědec, který ví všechno, ale neberou ho vážně, dále jeden tupý a arogantní politik a konečně parta fajn lidí, kteří jsou v tom až po uši... Speciální efekty jsou nádherné, za to filmu počítám 20 procent navrch, tedy plnou polovinu celkového skóre. Deset procent pak za to, že za těžké dolary, které bylo třeba těžce sehnat, byly ty úžasné trikové scény natočeny na kvalitním filmovém materiálu a nikoliv na rolce toaletního papíru, což by možná i stačilo. A konečně zbylých deset ať si mezi sebe rozdělí kdo chce, herci, režisér, scénárista, řidiči taxíků..., to už je naprosto fuk. Filmu už to nepomůže. Protože v dnešní době jsou sice na kvalitní snímek podobného typu nezbytností dokonalé trikové scény, avšak samy o sobě rozhodně nestačí. Co filmu vyčítám především je nepřesvědčivost. Ten, kdo by po mě chtěl, abych v zájmu svého prožitku podvědomě spolknul podstatnou část toho, co by mi prostřednictvím filmu servíroval, aniž bych si musel sám vypomáhat, by jednoduše řečeno musel být daleko lepší Baron Prášil. A to prosím v neodvratnost klimatických změn věřím tak pevně, že s každým dřepem riskuji zlomeninu v pase.

17. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Když jsem film viděla poprvé, přiznám se, že jsem byla nadšena ze skvělých efektů a dobrého děje. Ale čím víc jsem se na to dívala, tím mi to připadalo hloupější a nepravděpodobnější, až jsem nakonec došla k názoru, že je to jen další katastrofický film, který Američani vůbec nedomysleli.

14. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Po shlédnutí tohoto filmu si asi každý musí položit pár otázek. Je to vůbec možné? Stane se to i ve skutečnosti? A jestli ano, tak kdy? Jestli se to někdy stane, bude to jen naše vina (jak bylo řečeno ve filmu). Je to dobře zpracované téma. Důležitá je tam i rodina a že si lidé pomáhají, když se schyluje k nejhoršímu.

13. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

Po vizuání stránce to nebyl špatný film, ale děj trochu pokulhává. Američani zkrátka spoustu věcí moc nedomysleli.

10. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Nejlepší na celém tomto filmu byla grafika. To se opravdu musí nechat. Děj nebyl taky zrovna k zahození.

7. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

prekvapenie ale v dobrom

Ja nemám moc rada žáner katastrofický film ale tento ušiel. Veľmi dobré spracované efekty, skazil to len klasický happyend tak typický pre filmy takéhoto typu ale inak do pohody asi najmä vďaka hercovi menom Jake Gyllenhaal.

1. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Myslím, že docela dobrej film o tom, co se může stát vlivem působení lidského faktoru na Zemi. U toho filmu jsou pěkné efekty a myslím, že i příběh je povedený...

31. března 2006
avatar uživatele
60 %

Je to hodně dobře udělaný film! Jedinou jeho nevýhodou je, že první třetinu je asi to nejlepší z celýho filmu a další dvě třetiny sou už jen typickej americkej typ filmu - americký hrdina zachraňující vše!!

29. března 2006
avatar uživatele
70 %

Jeden z těch lepších katastrofických amerických snímků, rozhodně doporučuji shlédnout, a díky spoustě chyb ve filmu klidně i několikrát, určitě neprohloupíte!!!

19. března 2006
avatar uživatele
60 %

fakt katastrofa

Myslím že autoři v zaujetí mnoha skutečných faktu, které jsou dnes k dispozici na různých webových stránkách, úplně zapomněli dát filmu nějaký děj, něco čím opravdu diváka upoutat. Triky byly to jediné co mě u toho donutilo sedět až do konce.

17. března 2006
avatar uživatele
80 %

NORMÁLKA

Myslim že je to super zajímavej katastrofickej film. A můžem bejt rádi, že v tý době, kdy se to zalednění stane, tady už dáááávno nebudem. teda aspoň já o takovýdle dobrodrůžo fakt nestojim.

13. března 2006
avatar uživatele
50 %

...

Toto je film, který je pro mě dalším z řady katastrofických filmů. Fajn efekty, dobří herci, ale příběh nic moc. Tento mě ničím nenadchl, nepřekvapil prostě průměr..

9. března 2006
avatar uživatele
100 %

Super film

Toto je dle mne jeden z nejlepších katastrofických filmů. Skvěle uděláné efekty a smysluplnný děj. Opravdu se mi to moc líbilo, snad jen.......mrzí mne ti vlci, jde hrozně moc vidět, že jsou počítačově přidaní......

9. března 2006
avatar uživatele
100 %

Bomba

Tento film nemá chybu, hoci mnohí vravia, že je to prehnané, určite by sme sa mali zamyslieť nad tým, ako ubližujeme našej "matičke Zem" a ako ďaleko to až može zájsť. Vážne by sme nad tým nemali len mávnuť rukou... Ale absolútne najviac sa mi páčil herec Jake Gyllenhaal! Vrelo odporúčam!

7. března 2006
avatar uživatele
100 %

Super film

Tenhle film se mi fakticky líbil. Jsou tam výborné efekty a herci jsou taky dobří. Když mám příležitost, tak se na tenhle filmek podívám.

4. března 2006
avatar uživatele
90 %

Super

Sice se nic z toho filmu takhle najednou nic nemůže stát, ale tvůrci filmu to dohnali efekty, které jsou výborné a kterých je tam plný film. Spolu se skvělou kvalitou obrazu a výbornými bonusy je to výborná koupě!!

28. února 2006
avatar uživatele
90 %

Super

Sice se nic z toho filmu takhle najednou nic nemůže stát, ale tvůrci filmu to dohnali efekty, které jsou výborné a kterých je tam plný film. Spolu se skvělou kvalitou obrazu a výbornými bonusy je to výborná koupě!!

28. února 2006
avatar uživatele
60 %

ehm

Jen další průměrný film a trailer 100 krát lepší než film samotný,obsahuje vlastně všechno,kvůli čemu na film jít,nebo vypůjčit.Ta velká vlna smetla úplně všechno, včetně mých nadějí,že uvidím dobrý film.Ani naprosté vypnutí mozku nezabrání tomu, abyste chvílemi nekroutili hlavou,který šílený scénárista přišel na tak chorobné nápady. Tak mně napadá, že on tam možná žádný ani nebyl.Dějově o ničem,ale trikově perfektní.

18. února 2006
avatar uživatele
80 %

DOBA LEDOVÁ

Zas jeden katastrofický s happyendem. Proč ne, ty já rád. Dobrý námět, herecké výkony slušné, efekty skvělé, režie dobrý, sem tam je to trochu trapné. I když znám lepší katastrofické filmy, je to dobrej filmeček na večer.
PS:To, že jsou v americkém filmu američani nejlepší, to už holt tak bývá. Kdyby byl německý byli by nejlepší němci.

5. února 2006
avatar uživatele
100 %

Tak tohle byl zajímavej film. Zaujal mě a nemohla jsem se od něj odtrhnout a celou dobu čekala jak dopadne. Skvělý námět. Ale byla to taky taková pohádka, protože tohle se stát fakt nemůže.

2. února 2006
avatar uživatele
70 %

Hustý

Správně klimatologickej trháček podle Jána Zákopčáníka. Vřele doporučuji. Bohužel je ale nutné vzít si k němu hrnek kafe (spíše celou konvici), protože vám bude zima ...

28. ledna 2006
avatar uživatele
30 %

Nápad fajn, ale tyhle americké nesmyslné katastrofické filmy nepřinášejí nic nového. Opět se dočkáme různých klišé, "dojemných" scén, taky uslyšíme pár nudných proslovů a možná dojde i k záchraně lidstva. No nevím, podobných filmů je fakt dost, i lepších, některé scény jsou působivé, herecké obsazení slušné ale stejně nic moc..

19. ledna 2006

Je

zajímavé jak jednou dopadneme! :-) Příběh je originální a s trochou nádechu skutečnosti. Jen co se mi moc nelíbilo politikaření o tom kam mají lidi jít. Ale to k tomu patří.

19. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

WOW!!

Bezva filmecek s dobrejma efektama,fakt se mi libil,možná mě jenom trochu mrzelo obsazení rolí myslím že kdyby tam hráli znmější herci tak by to bylo ještě lepší,ale jinak v poho.

18. ledna 2006
avatar uživatele
70 %

Amíci "dokonalí"

Co mi na tomhle snímku vadí jsou zase ti Američani...Jsou dokonalí a se vším si ví rady...Ale dívala jsem se na to v zimě a byla mi docela zima. Ale nejzajímavější na tom je, že to všehcno může nastat. Ale ty scény s vlky byly už přehnaný ;-)

17. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

..

filmeček,který nemá chybu.super nadšení.dobrý scény,triky..jen už by asi fakt neměli takovýhle katastrofy točit,jinak se zase něco stane

15. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Dobrý

Mě se film hodně líbil měl skvělý efekty(u hodně katastrofických filmů se to říct nedá)ale zkazil mi to jen konec a proto dávám 90% za nereálný konec

2. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Film je výborný. Filmy tohoto typu mám velice rád. A tenhle žánr mě ani v tomto filmu nezklamal. Je to ten typ filmu na který bych se mohl dívat znovu a znovu. Speciální efekty byly super a výkony herců taktéž. Z pohledu diváka 100%.

29. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Náhodou fajn

I když jsem na tento film slyšela pár záporných názorů tak mě se určitě líbil. Katastrofické filmy jsou něco pro mě a ještě když tam hraje pěkný herec :)) Teď ale vážně...film podle mě určitě stojí za minimálně jedno shlédnutí... //taaak tohle byj můj starý názro, když jsem se ale na film podívala po nějaké době znovu tak už tak optimistická nejsem. Líbí se mi, to jo, ale už v něm vidím tu příšernou američnost... ale efekty tu fakt stojí za to, celkový dojem taký dobrý, ale ne tak jako dřív... ale i tak doporučuju...hlavně v kině (pokud možno první řadu)..když z něj pak vyjdete, budete se divit, jaktože není všude kolem sníh :)

25. prosince 2005

zpracování

Hezký příběh, zajímavá katastrofa a hlavně velmi pěkné zpracování - zamrzající efekty jsou velmi povedené

23. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Skvělý film dobrá zápletka fantastickéscény třeba ty tornáda nebo ta přílivová vlna. škoda že každy katastrofický film skončí dobře.

15. prosince 2005
avatar uživatele
10 %

uz nikdy vice!

..podle me je tento film neskutecna slatanina neskutecne trapne zaplteky, jeste o hodne trapnejsich hlasek, nemoznych situaci (doporucuji behem filmu nezapinat mozek!!!) a americkeho patriotismu..uz nikdy vice!!!..

12. prosince 2005

..

7. prosince 2005
avatar uživatele
50 %

nic moc!!!

Od tohoto filmu jsem čekal hodně, ale bohužel u mě propadl na celé čáře. Dost jednoduchý film, který zachraňují speciální efekty. Nelíbil se mi!

30. listopadu 2005

Tak tenhle film se mi teda vůbec nelíbil. Prostě hrůza. Jeden z nejhorších filmů. Dávám jenom 50% .

25. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

Zajímavý

Videl jsem ho asi 3x a pokazde jsem si všimnul něčeho nového. Pokud jste to nevideli a máte rádi katastroficke filmy urcite si ho nenechte ujit.

20. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

Dost dobrý

Dost dobrej film, ani po delší době, nepřestane bavit, je stále na co koukat fakt supr(až na menčí chyby)

20. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Na Aljašku nebo do NY?

Vynikající snímek! Já miluju katastrofické filmy, takže tohle jsem si nemohl nechat ujít. Den poté je totiž film toho druhu, který vám nedá spát a pořád si opakujete, že je to někdy (v budoucnu) velice reálné. Možná si po době ledové za pár tisíc let budou naši potomci pouštět tento už ne film ale dokument a zasmějí se nad tím, jak jsme byli bláhoví... Riziko vidíme,...ale co dál? Co s tím?

17. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

den poté

Určitě hodně povedený film, možná trochu hodně situovaný na Ameriku(New York), ale co bychom taky od američanů chtěli, že?! :-).Jinak fakt dobry film, vřele doporučuju.

13. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

Nic není dokonalé

Ani tenhle film není dokonalý. Především si při jeho sledování můsíte úplně vypnout mozek. Snímek mě bavil, efekty skvělý a ty vlci, ty se dají snad taky odpustit :)

13. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

Den Poté se mi líbil především kvůli efektům a prostředí, ale na druhou stranu musim dát za pravdu těm , který mají výhrady ke scénáři. Je fakt, že tam zasadili určitej model prototypu americkýho otce, ale podle mě to člověk musí brát trochu s nadhledem.

8. listopadu 2005
avatar uživatele
60 %

Jakž takž

Čekala jsem víc romantiky, víc vysvětlení a ne konec s takovým divným spádem.Hlavně se divák nedozví téměř nic o okolním světě kromě oblasti New Yourku.Také mi tam chybělo něco jako, co si o tom myslí prezident USA, a co s tím hodlá dělat.No nic.

23. října 2005
avatar uživatele
30 %

Americký slovní průjem

Jednou jsem to viděl a stačilo mně to. Film zachraňují jenom skvělé efekty, bez nich by to byl propadák no1. Kdyby tam aspoň byla spranda jako v dnu nezávilosti, místo toho je film plnej nehorázně stupidních dialogů. Vrchlem všeho je hlavní dějová linka, kdy hrdina Jack (nebo jak se menuje) cestuje napříč zmrzlou Amerikou, aby zachránil svého synka. Tato sebevražedná cesta je ale zbytečná, protože když hrdina dorazí, už je dávno po všem a synek by se dostal ze svého úkrytu i bez jeho pomoci, sednul by na vrtulník a odletěl pryč. To by už ale potom nebyl Americkej sranec................

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Co k tomu

Klasickej katastrofickej film no. Jediný v čem je výjimečnej sou efekty, protože sou fakt bomba, skoro jak reálný. Možná že kdyby hlavní dějovou linií nebylo putování otce přes totalně zmrzlou zemi za svým synem, tak by se to dalo ohodnotit líp.

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Klasická slátanina

Jediné co se tomuto filmu povedlo, jsou speciální efekty, protože dějově to zapadá do nejhorší stoky všech filmových klišé (tentokrát ze sekce katastrofický film). Něco tak blbýho jako, že jeden vědec (a jeho spolupracovníci, kamarádi, atd.), bojueje se živly, jen proto aby zachránil svého syna (zatímco ti co se vydali zachraňovat postupně umírají, jak jinak než hrdinsky) je snad to nejobehranější schéma. Ale jak je vidět pořád na to lidi chodí. Neuvěřitelné.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Monumentalita? To jo...

Na katastrofický (či apokaliptický) film Den poté jsem byl natěšen od uvedení prvního traileru na internetu. Efekty byly úchvatné, to nepopírám, ale jinak úplně tupý. Emmerichu, příště zamakej na ději...

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

To trochu přehnali.

V tom filmu bylo pár vtipných momentů, ale ne všechny tam byly úmyslně. V létě ale příjemně ochladil. Jeho hodnotu ale zvyšuje snad jen Jake Gylenhall. Házím to do jednoho pytle z Armagedonem a Dnem Nezávislosti a přesouvám k ledu.

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

Brrr!

No, já jsem film viděla teď při pozdním podzimu - a můžu říci, že jediné jeho pozitivum bylo, že mi bylo po jeho zhlédnutí dost zima. Asi půl hodiny jsem se musela nahřívat ve sprše.
Jinak to, že se tahle typická americká pateticko-hrdinská slátanina někomu mohla líbit, nechápu. Nejde jen o hlavní linii - otec zachraňující syna, ale o všechny ty minipříběhy a miniudálosti, které jsou vršením jednoho klišé za druhým.

Pacient v nemocnici, kterého může odvézt ze zamrzajícího města pouze sanitka - a doktorka, která se pro něj obětuje a čeká na záchranu s ním. Ach! Zraněná láska druhého z hlavních hrdinů, která nutně v zamrzlém N.Y. potřebuje lék. Záchrana na poslední chvíli. Zvláštní, že jim ten tekutý penicilin nezmrzl jako první. Debata nad tím, kterou knihu spálit a kterou ne. Ano, aspoň jednu je třeba uchovat. To pak tu Bibli vláčeli s sebou v tom sněhu? Samozřejmě nemohlo chybět hrdinné sebeobětování jednoho ze členů záchranné výpravy. No a ti vlci - to byla absolutní špička. Wow!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Dost dobrý

Dost dobrej film! A to nejsem žadnej superlativ :) Takhle to bohužel bude vypadat i když se to nestane během několika dní, ale bude to trvat léta. Tak mi hlavně na začátku úplně běhal mráz po zádech. Až na pár tipycky "Americkejch" momentů je to bezva. Taky snad v každym filmu z Hollywoodu musí bejt pes, kterej když už nikoho nezachrání, tak aspoň zachráněn je a vždycky to přežije.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Docela se bojím...

Ikdyž nejsem žádný ekologický aktivista, je to docela zajímavé pocuchání nervů. Tento "sci-fi" film, který je zasazen do současnosti dává hodně k zamyšlení. A pravdou je, že se většina lidí neohlíží za sebe a tudíž nevidí tu spoušť co pán tvorstva za sebou zanechá. Globální oteplování je realitou a co se z toho z dlouhodobého hlediska vyklube člověk nedokáže předpověďet.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Day After Tomorrow ...

.. je klasický katastrofický film, ktorému chýba jedna vec - dobrý scénar. Ak by som mal hodnotiť prvú polovicu filmu, tak tá dopadla celkom dobre, najmä časť devastovania ;) Aj keď všetko tu už raz bolo .. Twister (tornádo) ... Deep Impact (mesto zatopené morskou vlnou) .. v Den potom to vyzéra akosi veľkolepejšie. Druhá polovica filmu už bola nič moc ... a nápad s "okom" búrky, ktorá v priebehu sekundy zmrazí všetko ... no, možno to tak bolo a opäť bude, ktovie. Takže ďalší film, ktorý po kope držia efekty. Niekedy to však nestačí, žial. Predchádzajúce Emmerichove filmy síce tiež nezískali oscara za scenár, ale bolo sa aspoň na čo pozerať až do konca. Zdalo sa mi, že všetko sa tam udialo strašne rýchlo .. aj keď pred 2 týždňami orkán behom jedného večera respektíve niekoľkých minút totálne zdevastoval Vysoké Tatry, takže neviem, čo si o tom myslieť. Film sa venuje globálnym problémom a možno by bolo lepšie tieto globálne problémy riešiť ako točiť o nich filmy :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Den poté

Někdo na tento film nedá dopustit, jiní by jej radši ani neviděli ... Já jsem někde ve středu, protože se mi film, sice líbil, ale mohl být určitě o mnoho lepší. Po katastrofické stránce vyniká svými efekty, ale scénař nic moc.

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

.

Zápletka (kde děti sou zavřený v knihovně a pálí knihy - /// Hitler by měl radost) mi připadá jako nulová, vůbec ničím mě tento film nezaujal a proto po shlédnutí letěl fofrem do koše. Jediný co se dá pochválit jsou efekty ale jen o tom filmy nejsou...

Kdysi dávno

Hip hip hurá

Konečně film, na kterej se můžu koukat s celou rodinkou(a táta dokonce ani neusnul). Film měl úžasnej děj, fakt se povedl a podle mě stojí za něj utratit penízky a pučit si ho:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

:-)

Nu prostě katastrofický film:-) Ale těch je natočeno mnoho:-( Nejsem fanoušek tohoto typu filmů....ale je pravda, že triky tam jsou povedené:-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

triky

Tak ako všetky katastrofické filmy. Polovica ľudstva zomrie, ale mi sa máme tešiť, že prežil psík alebo mačička. Tieto filmy sú všetky na jedno kopyto. Ale triky sú na veľmi vysokej úrovni to sa musí nechať a preto také vysoké hodnotenie.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Budoucnost v našich rukou

Já si osobně myslim že to byl doost dobrej film přesně odhadli co se stane , když bude lidstvo pokračovat v tom co dělá nadále (atomový elektrárny, vyčerpání všech produktů Země, spalování pralesů, atd.). Prostě ten film mi udělal představu o budoucnosti a nemusí být daleká.

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

eh

Ze jsem tak smela, ale teda rozhodne film neukazuje, co se stane, kdyz budeme pouzivat atomovy elektrarny :-) To trosku nesouvisi :-) Ale k filmu. Film byl, ehm, co si budem namlouvat, strasne klise. Presne se odehravala a nesnazil se vybocovat mimo sablonovitost katastrofickych filmu. Byl tak strasne predvidatelnej, ach boze. A dozvedeli jsme se tam, o velikanske cestnosti a hrdinstvi americkych prezidentu, kteri pak zahynou, pac opoustej stat posledni. No ve zkratce: Zacalo to ohranym pohledem na vlajici americkou vlajku a skoncilo to utrpnym pohledem na strasnou americkou (doufam ze me fruiko nezbuzne za sprosta slova) SRACKU

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

OMG

Jediné co je na filmu soilidní a dobře zpracované je asi její grafický pojetí. Jinak filmlů s pčírodnímy katastrofami už je dost , cie nebyl všechny v jednom filmu , ale dost to přehnaly .... aby tanker jezdil v klidu po Manhatnu a nebo jinde v New Yorku je blbost.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

den nato

Film opravdu padá se špatným scénářem,ale grafika byla rozhodně dobrá. Rozčilovala mě ale ta sladká slečna neskutečná a vůbec všechny postavy svou černobílou rolí.
Akorát teda ten viceprezident se napravil a nakvedlal svůj lid do rozvojových států-což by asi v reálu dopadlo jako to počasí.Ale doufám,že to takhle niikdy nedopadne jen kvůli mé tetě, která si už teď neustále stěžuje, že ji namrzá mozek:)
Ale film je rozhodně přínosem,protože snad už cokoliv, co kritizuje smělý a ničivý počin lidské ruky na Zemi a zároveň upozorní na dopad , je důležité.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

hmmm..

myslím, že tenhle film nahnal hodně lidem strach do očí.-Ani nemůžeme tušit co se bude s naší planetou sane zítra!ale hodně mě zaujal.a trocha toho "scifi" americkeho happyendu nakonedc samozrejme nesmelo chybet,tak proc to resit..:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Noo

Po prvnim zkouknuti bych bez premejsleni dal 100 procent a basnil bych tu, ale kouknul sem se podruhy a vic uz se mi nejak nechce...Film je to sice peknej po strance provedeni, ale je to strasna slatanina a klasickej hollywoodska lovestory, sem se to nejak nehodi...Vedec v nejlepsim polarnim vybaveni ma co dela aby prezil a nakonec z mrakodrapu zacnou vylejzat stovky lidi....no no

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

ok

MYslím že si konečně lidi uvědomila co znamená "ničení přírody" tenhle film určitě zachycuje naší budoucnost....myslím že to spisovatel krásně vystihl, a že takhle jednou skončíme.... naše Země nám oplatí naše skutky a tady se to ukázalo..kdo neviděl ať se na to podívá, protože je to kultovní film který by měl vidět každý... Připravte se na to :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
Jiro
...
80 %

Film byl dobrej, ale ...

Film se mně osobně velice líbil. Měl originální námět, vědecky velice kvalitně podložený (pouze hodně urychlený..). Měl jiný konec, než většina filmů z USA a zároveň si i přesto, že pochází z Ameriky, vzpoměl, že existuje "nějáká evropa, Skotsko" ... :) Ale co mě na filmu hrozně štvalo a zároveň kvuli tomu i ubírám 20% hodnocení (dávám tedy 80%) jsou ty chyby a nelogické části... (vzpomeňme třeba na sekání do skla, objevování nástrojů v ruce - viz chyby..., ale co mě štvalo nejvíc bylo to pooooomalé zmrzání, když se schovávali, nebo za podobné situace, když sla ta vlna...) Jinak co se mi líbilo: Celek filmu, vlastně všechno, ale co stojí za samostatnou zmínku, to byla animace vlků.. Ti byli nejlepší :D Film jak jinak, než že opet doporučuji a dávam již zmíňených 80 %

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Nej....Nej....Nej........

Fakt bomba to doporučuji.Jsem velký fanoušek režiséra
Rolanda Emericha a čekám na jeho další povedenej film a doufám že to bude co nejdřív.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

příjemný

Tak tenhle film nemá žádný příběh ani žádné herecké výkony, ale ty efekty jsou dechberoucí.An se nedivim, že to stálo takovejch peněz.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Nádhera...

Co dodat k filmu, který byl oceněn oskarem za nejlepší efekty....Příběh sám o sobě není nic moc ale zpracování a režije patří jisto jistě mezi nej nej poslední doby...Již zmíněné efekty jsou nekompromisní a úchvatné...Každý den neuvidíte 200m vlnu hrnoucí se na velkoměsto ve filmu představovaném New Yorkem...Film mě naprosto ohromil a nemám co bych dodal...snad jen doufám že bude další pokračování....90 %

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Den poté

Koukám, jak se tady hodně liší názory na tento film, já se přikláním k těm, kteří si myslí, že stojí za to ho vidět, mně se moc líbil. Z katastrofických filmů, jeden z nejlepších.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Dobreeee

Videl som ten film asi pred mesicom. Nemozem na to nadavat. Lebo prvi krat som si z pozicovne pozical den po zajtrajsku. A zuril som ako pes co to je za blbost. Neskour som zistel ze to je nieco ine. Ale jednoznacne je to dobry film. Mohli by sa castejsie taketo filmi robit!!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

den poté

tento film mě taky hrozně moc oslovil, protože vědci nmám předpovídají globální oteplování, které se může projevit - záplavami,dobou ledovou....takže je to takové ztvárnění budoucnosti, která může opravdu nastat...až mě z toho mrazí v zádech, super film

Kdysi dávno

Hezký

Moc se mi to líbilo. Úžasný efekty. Takováto situace je nemyslitelná, ale díky tomu, že vytvořili takový příběh, tak mohli vytvořit pěkný efekty. Moc pěkný.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Prima efekty

Dějová linie není nijak originální, i když se autoři poměrně dobře informovali o problému globálního oteplování. Co je ovšem bomba, to jsou efekty ... obzvláště ta vlna ... mňam :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

??

Typický americký film. Dobré efekty, zajímavý děj, ale jinak nic moc. Myslím, že s těma katastrofama už to amíci začínají přehánět...

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Amerika

Amerika je ve srabu, hrozí jí nebezpečí a musí se z toho rychle dostat. Hrdina který ví co dělat, tupec který dělá pravý opak a chcípne (většinou) atd... Na to už jsme u americkejch kravin plných efektů (jediný co amíci uměj) zvyklý.

Kdysi dávno

mno?!

No tenhle film byl velmi pekne propracovanej ale tak trochu dějově nikde. Ale zakryli to hezké efekty :o) Akorát věta :" To je můj táta " na konci filmu přišla trochu komická,něco jako z filmu o letci který prohlásil jsem svoětský muž :o)

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Trikyyy

Další katastrofický film :( Jako by nebylo dost katastrof v běžném světě. V tomto filmu se nachází tolik katastof,které dříve byly ne v jednom filmu,ale v několika !!! Největší PLUS na tomto filmu, je použití velmi věrných počítačových triků

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Budoucnost?

Na tomhle filmu mě upoutal jedině námět? Stane se to i nám? Určitě ne, během jednoho dne, ale třeba jo. Scény byly spíš fanatsy... Pokud jste ale na to zvyklí je to strhující- kdo nemá rád fanatsy nicmoc...

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

...

pokud jde o triky..tak fakt dobrý, zvlášť ta vlna co zaplaví new york..to bylo teda maso.. .příběh už tak dobřče nedopadnul... .obzvlášť dennisova záchranná mise.. .dennise prostě nic nezastaví - kamarád se mu odřízne, druhýho táhne, ale jde dál, teplota klesá, vlajka zamrzne v pohybu ale dennis jde dál.. .ale s tim se tak nějak v americkym filmu musí počítat:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

...

Skvělé digitální efekty, ale co víc. Nejspíš nic. No trošku mně to zklamalo i když se asi dalo očekávat, že to bude něco takového, ale nečekal jsem že to bude taková "pohádka". Trošku víc přehnané hlavně s příběhem. Ale co mise splněna: syn zachráněn. :-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
80 %

Katastrofickej film

Mnozí si jistě myslí, že jsou všechny tyhle filmy na jedno brdo. Já je ale mám rád, protože v nich lidi nakonec musej držet pohromadě a musej si pomáhat. Tento sice nepatří mezi nejlepší katastrofické filmy, ale zaslouží si dost procent

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Den poté

Je to špičkový film proto mu taky dávám 100% takhle by jsme mohli dopadnout tak do 25000 let bude se pořád víc a víc oteplovat ale stejně jednou všichni zmrznou protože slunce vyhasíná a za takovejch 1000000 let bude slunce pryč i s lidskou rasou.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

realita?

mě se to líbilo-další taková vydeptávka :-) ale ta představa,že tohle se fakt může stát,mě fakt děsí!!!myslim,že je to dobře natočený i vymyšlený,jenom doufam,že nic z toho nikdy nezažiju!

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Zima

Na filmu se mi nejvíc líbil ten mráz. Je to zajímavý film, i když je tam plno chyb. Ale jako milovníkovi zimy se mi film líbil.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

ZIMA

Na filmu se mi líbí počítačové efekty. Ale myslím si, že je to někdy až příliš přehnané. Jinak dobrý

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Triky ano!!!

Triky jsou dokonalé (hlavně ta vlna valící se na město), k tomu není co dodat. Škoda jen, že příběh zkončí ještě rychleji než začne.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

good

je to docela dobrý film..libí se mi na něm jak to tvůrci zpracovali zhlediska efektů..ale i děj není špatný...tento film má u mě 100%

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

dobrý

Dost vostrej film.Perfektní počítačový zpracování.Dobrý herckký výkony. Super akce aperfektní děj . Fakt dobrý

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Emmerich sa vracia

Vcelku priateľné herecke vykony, nabuchane vizualne efekty, hekticky dej, toto vsetko obsahuje asi najlepsia snimka v Emmerichovej filmografii. Velmi dobry film.

Kdysi dávno
avatar uživatele
pepe
...
100 %

Zima

Když jsem se koukal na ten film měl jsem na sobě kožich a beranici. Protože to se doopravdy může stát
film mě nadchl.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

cool

Řekl bych že není vyloučeno aby nás něco podobného potkalo. Protože takovej bordel co děláme na planetě se musi proti nám dříve nebo později obrátit.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

...

No doufám , že nás nic takovýho nepostihne . Jinak je to dost drsnej a krutej film jako asi všechny katastrofický filmy .

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Zima,lad a opäť zima

tento film charakterizuje zima, neúrasná zima, ktorá zabije každého, skvelé triky, dobrá hudba, ale niekde by to chcelo trošku vystupňovať dej

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Pravda :)

Ten kdo tvrdí že Den Poté se nikdy nestane, tak ať se podívá kolem sebe. V Americe je tornád habaděj, tsunami v Indonésii (nebo kde) zabila desítky tisíc lidí, oteplování je čím dál tím větší a hurikány silnější. Co na tom že se to stane během 14 dnů, vždyť je to film. Myslim že by nikoho nebavilo sledovat průběch několika stovek let. Efekty sou fakt ohromující a byl sem pěkně naštvanej, že nedostal ani nominaci. Ta vlna, tornáda nebo zmrznutí severní polokoule během 2 minut vypadá daleko líp a reálnějc než Octopusovy chapadla.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Zima...bude zlá

Byla jsem na něm když byl konec školního roku, film byl dobrej, aspon se člověk trochu zchladil v tom horku. Dost mě učarovala lod na Mannhatanu, film je plnej digitálních efektů a zajímavejch hereckejch výkonů. Když sem vyšla z kina, tak z polární zimy se stalo 30C. Já se popravdě ještě pár dní po filmu bála kdejakýho malího mráčku, kdo ví, z čeho může začít sněžit...

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Pěkný, ale...

Při představě takové rychlosti s jakou nastávají klimatické změny, mi běhá mráz po zádech. Ale na stranu druhou, o nic nejde. Vždyť stačí zavřít dveře a rozdělat oheň a jste v pohodě. Nic ve zlým, ale je to dost utažený za pačesy.

Kdysi dávno

Konec světa

Katastrofický film provázaný láskou. Na filmu jde poznat lidskou nedůvěru ve vědu, člověk přijde s výsledkem svého výzkumu a politici si ho uvědomí až když je pozdě a doplácí na to řadový občané. Film má velice dobře zvládnutou kameru, její záběry jsou vydařené. Na tento film se stojí za to podívat.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Fakt přehnaný....

Je to fakt přehnaný, ale to nehcme chvíli stranou. film je opravdu efektní a dívat se na zatopení a následné zamrznutí je impozantní a je vidět že si trikaři vyhráli, ale to je tak také všechno co ten film nabýzí. Děj je tak tuctovej, že už ani nemůže tuctovější bejt. Naprostej průměr, až na ty efekty.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Další Den Poté...

Film je postaven na uchvacujícími efekty
devastující zemi, které se opravdu více než povedené,
příběh trochu pokulhává...Jinak mi připadá putování
tatínka za synáčkem přes sněhové pláně v minusovém počasí dost nepravděpodobné a scéna s vlky, kteří hrdiny pronásledují je jak vystřižena z Jurského Parku.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Dobrý

Řekl bych, že je to průměrný film, ale jeho atŕaktivita stoupá s "provedením mrazivých scén". Při nich se skoro tajý dech

Kdysi dávno
avatar uživatele
keps
...
60 %

Dej vs. Prevedenie

Jednou vetou by sa dalo povedat k tomuto filmu len tolko(natahujem to aby sa to zverejnilo..)ze je to dobre prevedeny dej ktory je onicom,naivny s kopou chyb.

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Den poté?

Den poté...Zajímavý název vystihuje jen to,že den po shlídnutí filmu si pamatujete jen pár pěkně udělaných triků a nejste si jisti proc jste sakra utratili stovku.
-Prostě další z tuctových filmů o záchraně příbuznýho(syna) co je "v louži".Na konci se happy endem.
+Pěkně vypracované detaily.

btw:Zajímavé je že amerika nezamrzne celá ale Evropa az po nejjiznejsi konec.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Krátké

Kdybych si to ale představil, že by to nebyly týdny ale století, tak máte krásný dokument. Je smutné jak je lidstvo samolibé. A co film, pokud pomineme hlášky typu..Miluji nTě...já tebe taky. atd. (a,erika), tak je to kvalitní film.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Dobrý

Na to že nemám ráda katastrofické filmy, tak tenhle nebyl zase tak špatnej. Hodně se mi líbylo jak to bylo graficky zpracované. To je dost dobrý.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Mazec!

Moc pěkný film,slyšela jsem na něj hodně dobrý kritiky od kámošů a vyrazila jsem na něj do kina,kde mě překvapily titulky místo obvyklého (a mnou nenáviděného u nových filmů) dabingu.A podle mě skvěle zpracovaný katastrofák.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Ójé...

...no tak jedinej klad na tomhle filmečku vidim v těch počítačovejch efektech, jinak nevim, co na tom všichni máte, zase jedno z nejčastějších témat..njn...Amerika :)))

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

:0/

Z tohohle snímku jsem hodně na rozpacích...nápad to byl určitě skvělý,ale zdálo se mi to hodně nepřesvědčivé! Nechápu, jak se na New York přivalilo řekněme 20 m vody, která se rozlila po městě a hladina zůstala pořád ve výšce 20 m???Ale jinak 3x hurá efektům, nápadu a hercům...bylo to od nich opravdu přesvědčivé!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

Ufff

Tyhle filmy jsou založené na efektech a dějová linie je až na druhém místě, ale v případě Dnu poté se dějová linie objevila na nejmíň 150 místě. Momenty, kdy tornádo zdemoluje New York (nebo jaký město to bylo, viděl sem to už dávno) stojí za to, zbytek filmu je na prd...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Až potom

Den poté je jeden z těch katastrofických filmů kde ta katastrofa postihla celý svět. Je to dobře vyvyšlené a zpracované a taky natočené. Všechno co jste viděli v tom filmu se klidně může stát ve skutečnosti na následky globálního oteplování.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Efekty

Film je o efektech.. ty jsou z devadesáti procent dokonalé.. což se ovšem bije s naprosto absurdním příběhem..

Kdysi dávno

Nic moc

Špatné herecké opsazení a nekvalitní provedení z tohoto filmu dělá nic moc film,dle mého názoru to mohlo bejt tisíckrát lepší,ale s tím už nic neuděláme..

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Průměr

Nechápu, jak mohli tvůrci ten film tak pokazit.( špatní herci,celkem o ničem děj) Jediný co snad stálo za to byly ty efekty!!!!!

Kdysi dávno

katastrofy

Kazdy uz videl vela filmov o katastrofách či tam ludia bojovali proti prírode či proti mimozemskych bytostí.
efekty su perfektne a dej je tieš vcelku zaujimavy, takže by pri tom nemal nikto zaspať. Tento film však nepatrí medzi tie ktoré možete pozerať do nekonečna.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Bojím!=)

Film se mi líbil moc, skvělý herecký výkony,efekty...jediný co mi na něm vadilo bylo, že mě celkem vyděsilo, co by se mohlo stát=)...Brrr....

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

v pohodičce...

Film mě hodně zaujal,protože mám ráda filmy s katastrofickou tématikou,i když mimozemšťany tam zrovna vidět nemusím...=o))Efekty byly opravdu dost dobré,příběh taky...Ale co mě už doopravdy hodně štve,jsou ty americké náhodičky typu-ještě nanosekunda a bylo by po nich,a taky ty supr happyendy!

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Ale jo

Filmy s tématikou konce, připadně zmrznutní planety mám fakt ráda, ale jelikož sem tento film viděla s dabingem, můj zážitek byl trochu rozpačitý:-))

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

ňo

tak nevím jak mám tento film soudit na začátku mě nejvíce rozesmálo jak tam skákal přes ty kry jako že mě rozesmály i další scény ale nedávno jsem četla pár scénářů na konec lidstva a tak mě to i zaujalo ale nemyslím si že by to probíhalo tak moc rychle stejně jako většina jiank ten příběh jak jde pro syna do new yorku trochu blbost prostě nevím co bych dál napsala moc mě to nebavilo

Kdysi dávno
avatar uživatele
Jim
...
40 %

No...

Na katastrofickej film to ujde, ale asi jen začátek. Ty scény, kde hurikány ničej města a voda zaplavuje New York sou dost dobře udělaný. Na druhou stranu, když všechno utichne, tak opět nastupuje ten všemi dobře známý americký hrdina, který málem zachrání celý svět.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Slušný

Tenhle film mám ráda, relativně dobrý děj, perfektní zpracování. Jediné, co mě mrzí je, že ke konci pro změnu začne v televizi mluvit prezident a všichni najednou ustrnou a koukají na něj, jako ve většině ameriských filmů... Ale jinak je slušnej:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Den Poté...kritika!

Triky naprosto úchvatné, příběh je nadsázkou budoucnosti, ale ten scénář! Panebože i naprosto blbého režiséra nebo scénaristu by napadlo, že je krajně nepravděpodobné, aby někdo v zimě kdy zamrzají vrtulníky vyrazil skoro pěšky do New Yorku! A ta scéna s vlky vypadala jak z Jurského Parku, když velociraptoři honili lidi po budově. A tak dobře to začalo.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

není špatnej

Film se mi líbyl, ale trochu mi vadila opětovná potřeba amíků vkládat do děje romantiku a hrdinu.Jediný muž bojuje proti všem a všemu. Stejně jako potřeba siláckých keců typu američani to zase vyhrajou. Jinak efekty dobrý, výkony herců průměrný.

Kdysi dávno