home
Dennis - postrach okolí / Postrach Dennis

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
30 %

Sklamanie, aj od (v podstate) rodinného filmu čakám aspoň nejaký vtip a pobavenie, nie len nudnú hodinku a niečo.

26. srpna 2012
avatar uživatele
konz
...
30 %

...

Hmm tak jako čekal jsem víc, ale tohle bylo opravdu trapné. Filmů s tím to stylem bylu už snad tolik že už mi není jasné kdo co točil a kdo kde hrál. Ale vtipné to bylo tak aspoň že něco

5. prosince 2008

to je trapný,... jen další kluk průšvihář, tohle už tady bylo snad tisíc krát, takže nic novýho pod sluncem...

2. května 2008
avatar uživatele
40 %

Mason Gamble

Film má velmi populární komiksovou předlohu, které se film těžko vyrovnává, ale i tak film není horší než jiné dětské příběhy. Bohužel u tohoto filmu člověk ty nehody předpokládá, takže moc nepobaví.

19. dubna 2008
avatar uživatele
50 %

Námet je skvelý, svojou podstatou vytvára miesto pre perfektnú komédiu, avšak tento film sa týmto prirovnaním nemôže pýšiť.

9. dubna 2008
avatar uživatele
30 %

dá se

Tak jako...je to totálně uvalená kravina :D Ale zase se na to dá celkem dívat a někdy to dokonce i je trochu sranda. Tak aspoň zato teda dám 30 %.

5. dubna 2008
avatar uživatele
0 %

Další film, který plýtval materiálem. Už to nechci vidět. Je to hroznej nesmysl a opravdu nechápu, že je někdo něco takového ochoten natočit. Nedoporučuji.

13. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Tenhle filmík je super a ještě před nedávnem jsem se na něj dívala velmi často. Máme tady nezvladatelného syna, cholerického staříka a ne zrovna vyvoněného zloděje. Dohromady nám to dává skvělou podívanou, u které jsem se ani jednou nenudila.

21. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Mne sa to tiež veľmi páči a nemôžem na to nič zlé povedať. Proste super. Len neviem či v 3. alebo 4. pokračovaní je už iný herec. Čo Denis moc vyrástol???

12. května 2007
avatar uživatele
90 %

Denise mám ráda, vždy se u toho perfektně zasměju, občas u toho vidím i děti ze svého okolí, líbí se mi to, fakt dobrá sranda.

22. dubna 2007

Ten rošťák

Tak to je teda dooost hustej film! Dennis je teda fakt kvítko, ale nad jeho lumpárnama se prostě člověk nemůže nesmát. A ten soused je teda fakt pěknej chudák, ale taky docela morous! ;) Mno je to fakt fajn film

10. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Fajn

Před chvilkou jsem to shlídla v tv a úplně mi to připomnělo moje dětský léta, kdy jsem na to s oblibou koukala. Nejlepší byla ovšem scéna se zlodějem. A taky sem se párkrát zasmála Denisovým lumpárnám.

9. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Je to hodně ulítlý ale přesto se mi to vždycky líbilo. Je to jednoduchý film, který si myslím že zaujme. v podstatě jsme nebyli jiní. Mě se tento film celkem líbí.

9. dubna 2007