home
Den poté

NÁZORY K FILMU

Den poté.1983

Film nás uvede do 3.světové války online.Když z poklidné doby se dostaneme do smršti jaderné války.Hrůzné efekty,ale pravdivé.A snad to bude jen na tom filmu.V tomto filmu živí závidí mrtvým.

14. března 2011
avatar uživatele
70 %

Dobrej film o konci světa. fakt se povedl svět zniřený jadernou válkou. Ne chtěl bych to začít. Film má už nějakej ten pátek za sebou, ale furt se na něj dá koukat.

22. června 2010
avatar uživatele
90 %

Tento film ve mně zanechal hluboký dojem. I když je jasné, že není možné ukázat hrůzu atomové války ve všech detailech. Ale tady se to alespoň zčásti podařilo, celý film působil velice věrohodně a zvláště začátek konfliktu vyvolává opravdu nepříjemné pocity i hrůzu. I když v podvědomí si člověk říká - je to jen fantazie. Ale stát se to klidně takto mohlo. Po skončené studené válce asi už účinek filmu nebude takový, jako v dobách kdy tato hrozba stála denodenně nad námi, ale stojí za to se na film podívat. Vždyť možnost atomové války není zažehnána ani dnes i když větší nebezpečí hrozí z jiné oblasti světa nežli z Ruska. Ale kdo ví co se může v budoucnu stát.....

26. června 2007