home
Den otců

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

No občas jsem se pobavila, Robina Williamse i Billyho Crystala mám celkem ráda, tady nebyli špatní, ale tenhle remake prostě na francouzský originál nemá, tedy aspoň pro mě.

17. května 2008
avatar uživatele
10 %

kopie

Dost mě to zamrzelo. Je to kopie snad s uplně stejným scénářem francouzského filmu. Nechápu proč to natočili. Humor se z toho úplně ztratil.

13. ledna 2008
avatar uživatele
60 %

Mel Gibson

Úplně špatná komedie to neni. Zápletek tam bylo několik, hudba byla dobrá a i když Robin Williams a Billy Crystal nebyli zábavní, tak několik vedlejších postav se o pár vtipů postaralo.

10. května 2007
avatar uživatele
20 %

Další z amerických vykrádaček francouzských originálů, která se nepovedla. Robin Williams je trapný, Billy Crystal nudný. Pro mě zklamání. Ovšem všimli jste si Mela Gibsona? Jo, taky tam hraje, ale jen se tam na chvíli mihne.

2. června 2006
avatar uživatele
100 %

Tento víkend jsem měl štěstí a povedlo se mi podívat se na obě verze tohoto filmu...na Otec a otec - francouzská původní verze s Gérardem Depardieu a taky na Den otců - americký remake s Robinem Williamsem. Nevím, který se mi líbil víc, oba měli stejnou dějovou linii, ale ta omáčka kolem byla u obou filmů jiná. V "jedničce" si mě dostal tehdy ještě hodně mladý Gerard, role mu doopravdy sedla, ale v americké verzi zase Robin neměl konkurenci. Jen on opravdu umění zahrát tak roztžitý typ postavy. Zajímalo by mě, jak by to dopadlo, kdyby si ti dva zahráli spolu po boku....

1. května 2006