home
Demolition Man

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Konečně jsem viděl tenhle biják v kuse a musím uznat, že to byl hodně příjemný akční film. Přehledná akce, hodně bizarní vize budoucnosti a fungující hlášky (tři mušle?). K tomu ještě hodně fajn obsazení. Wesley Snipes, Sandra Bullock a Nigel Hawthorne byli zábavní a i to Stalloneho mumlání se dalo docela docela snést. Prostě fajn dílo z doby, kdy tyhle tupé akční fláky nebyly jen změť předigitalizovaného bordelu.

20. března 2017
avatar uživatele
50 %

Hvězdy hrají

Hvězdně obsazený snímek vešel do obecného povědomí... patrně kvůli námětu. Brutální psychopat ve městě bez zločinu je skvělý nápad a byl ještě lépe natočen. Viděl jsem několikrát, vždy jsem se bavil.

9. února 2011
avatar uživatele
70 %

Tohle bych do Demolition Mana nikdy neřekl. Už jenom obsazení Wesleyho Snipese mě zarazilo, a co teprve stručný děj a plakát… Jenže člověk se mýlí, a já se mýlím docela často. Demolition Man je sice dalším Stallonovým akčňákem, ale vůbec se nedá říct, že nemá něco do sebe. Opět našel způsob, jak zviditelnit svůj tak trochu stereotypní talent pro zabíjení a mlácení lidí, ale v takové formě, že se na něj vlastně ani nedá zlobit. Film je totiž pouze akční komedií, což je podle mě novotou i pro Snipese, a kdo by nemohl přijmout toto kuriózní duo ve filmu plném zábavy a vtipných hlášek? Tak abych nějak začal, musím pochválit futuristický obsah a atmosféru. Na rozdíl od filmu Total Recall nebyl tak strašně depresivní a fádní. Recall je samozřejmě starší, ale nedá se na tak velký rozdíl nepoukázat. Technologie zde vypadaly a působily velmi dobrým dojmem, ale nepředstavovaly by nic, nebýt nového pozemského zvyku. Prvních deset minut samozřejmě tím „nejtrefnějším“ způsobem ukázalo brutalitu a tvrdost boje ve dvacátém století, který se v jednadvacátém obrátil přibližně na úroveň podání květiny. Je to samozřejmě naprostý nesmysl, aby byl svět tak zoufale bezbranný, ale zároveň je to velmi dobrý nápad, který poskytuje zábavu ve všech ohledech, od věcí intimních po antitoleranci vulgarity, což je ve filmu asi nejvtipnější. Každopádně když byl Stallone zmražen, aby pak uplatnil svoji tvrdost na dopadení padoucha v naprosto neschopném světě, je to podle mě i hodně dobrý a originální námět pro další akční film. Dokonce i zápletka není špatná, když hlavní padouch (nemyslím Snipese) vlastně se svým účelem padouchem není a až Wesley následně přebírá štafetu. Dál i Sandra Bullock zde hraje dobrou a také zábavnou roli, když neustále vysvětluje pravidla nového světa. Jediné, co za moc nestálo, byl pravděpodobně konec, kde se uklouzlo především s hláškami. Musím ovšem uznat, že Demolition Man má hodně dobrý příběh i scénář, kde se akce bere vážně jen občas a většinou je prostředkem spíš pro komiku, kde Wesley má výborný dabing a film vás tak baví, že se nakonec divíte, že už skončil.

24. června 2010
avatar uživatele
70 %

Demolition mana jsem viděl asi před týdnem a k napsání názoru se ne a ne dokopat… Absolutně totiž nevím, co světoborného se k němu dá ještě doplnit. Tenhle film si je natolik jistý v kramflecích, až ho snad ani nejde nemít rád. Je jednoduchý, krapet přehnaný a velmi přímočarý, ale přesto ve stanovených hranicích skoro dokonalý. Dva protipóly, Stallone a Snipes, si jdou po krku v nepříliš vzdálené budoucnosti - ačkoli to zní prostě, v jednoduchosti je hold krása. Klasický příklad toho, že peníze jsou vloženy do správných věcí. Žádná přeplácanost jako např. Batman a Robin, pouze pár vymožeností dotvářející neodolatelnou iluzi futuristického světa. Jen posuďte sami, tři mušle, auta s pěnou, stroj na pokuty, mezimyšlenkový sex… takové blbosti a přesto zaujmou víc než ohromné komplexy a vesmírné lodě! Výborně zafungovalo i rozdělení společnosti na utopii a lidské neřesti ztvárněné skrze odpadlíky. Krásně jednoduché, jednoduše krásné! A rád jsem převážně kvůli Stallonemu. Jako herce ho nemusím, Rambem si mě nezískal, ale zde jsou jeho tvrďácké grimasy a slabší chvilky namíchány v lákavém poměru, což vytváří pohodovou roli hláskaře sympaťáka. Konečně film, kde není coby herec na obtíž a naopak se těží z jeho kvalit. Možná v tom měl prsty kapánek i Snipes… Se Slym se totiž bezvadně sehráli. Wesley je chlap, který když je na place, tak strhává veškerou pozornost na sebe a tím si prospěli oba herci navzájem, nikdo se dostatečně neokoukal. Jak říkám, balancování na hraně komedie, akční a parodování sama sebe je velmi zručné a všichni odvádějí dobrou práci. Co víc je potřeba vědět k tomu, abyste si užili srandu a poctivě se odreagovali u něčeho co má smysl a je nad věcí (hodně dlouho nevyzněl žádný nový blockbuster tak opravdově a bezstarostně).

11. května 2010
avatar uživatele
70 %

Demolition Man

Opět jedna z dalších akčních kultovek. Když jsem přednedávnem viděl "Total Recall" nějak se mi ty starší akčňáky začaly líbit. Film "Demolition Man" samozřejmě znám a v televizi jsem ho viděl už několikrát. Jenže teď jsem si ho pořídil do sbírky a tak jsem si chtěl trochu osvěžit paměť. Označení "kult" film určitě nedostal zbytečně, ale už několikrát jsem se přesvědčil o tom, že i když je film takhle označován, nemusí se zákonitě líbit každému. Sylvester Stallone už mnohokrát spadl díky výběru rolí do béčkových vod. Avšak on se vždycky umí vyšplhat nahoru a vybrat si roli v dobře znějícím filmu. "Demolition Man" je toho příkladem. Film hlavně musíte brát s humorem. Je to totiž spíše více komedie, než akční film. I když film nepostrádá akční scény a vůbec se za ně nemusí stydět, přesto se celý film nese spíše v komediálním duchu ať už to jsou hlášky, dialogy nebo opravdu trefné nápady scénáristů, je to spíše sranda. Režisér Marco Brambilla se zjevil z ničehonic (a stejně tak poté i odešel) a dokázal perfektně zrealizovat na tehdejší dobu bezesporu náročné nápady scénáristů. Problém nastává v tom, že ačkoli je film nápaditý a v podstatě nemá obdoby, prakticky ničím kromě námětu už nepřekvapí. Taky jsem zde našel pár nelogických věcí a některé činy a události ve filmu byly tak předvídatelné, že místy působily až stupidně a směšně. Ovšem je to film, který boduje hlavně příběhem a právě kvůli němu je označován za "kult". Úsměvné je, že se scénáristi v devadesátých letech opravdu předpověděli či popsali stroje a události, které se staly (např. Schwarzenegger ve vládě). Je zde nespočet památných hlášek, které Vám musí zkrátka uvíznout v paměti. I samotní herci film dělají více a více kvalitním. To, že je Stallone už odjakživa fabrika na hlášky a tvrdé ksichty, to se ví, ale že to samé a lépe předvede Wesley Snipes, to nikdo nečekal. Snipes Stalloneho přehrává na plné čáře! Nechápu, proč se Snipes nedal na záporné role, když umí být tak dobrý šílenec. :) Dovolil bych si tvrdit, že tohle byl dosud nejlepší herecký výkon Wesleyho Snipese! Nevím, kdo mi vadil jestli Sandra Bullock nebo jen její postava, ale zkrátka mi Bullock lezla na nervy. Dokázal bych si v jeho roli představit klidně někoho jiného. Její herecký výkon byl tak umělý, až se mi z toho dělala husí kůže! Jedním dechem: "Demolition Man je kult! Avšak mezi ostatními kulty, je dle mého názoru někde v dolních příčkách. Největším kladem filmu není příběh, jak by si někteří mohli myslet, ale duo Stallone / Snipes! Snipes tady podává svůj nejlepší herecký výkon!" Dávám 70 %.

25. února 2010
avatar uživatele
100 %

Výborný akční film se Silvestrem. Už tak nějak patří do klasiky akčního scifi. Výborné hlášky, obsazení i efekty. Příběh je též dobrý. Jen v té budoucnosti bych asi žít nedokázal:)) I padouch byl dostatečně šílený i inteligentní. Taže nemohu dát míň než 100. Jen je škoda, že nevysvětlily, jak fungují ty mušličky.

16. ledna 2010
avatar uživatele
90 %

Skvělý film o budoucnosti, ve kterém hraje skvělá S.Bullock. Příběh zajímavý a neotřepaný. Dost vtipné scény tomuto snímku dávají šmrnc. Prostě skvělý film na který se vždy znovu ráda podívám...

6. července 2009
avatar uživatele
80 %

Vražda, smrt, zabití...

Ať se na místě propadnu, jestli jsem někdy viděla roztomilejšího padoucha než Wesleyho Snipese s blond vlasy, oranžovým tričkem a džínovými lacláči. Navíc, v příšerně vypadající budoucnosti, plné dokonalých lidí a naprosto perfektně fungujících přístrojů, dokázal pořádně rozvířit ledy. I sám nabušený Stallone, kterého přilíš nemusím, s ním měl co dělat. Někdo se zkrátka učil v mrazáku plést, někdo zacházet se zbraněmi... Sandru Bullock moc nemusím, ale tohle je jedna z jejích nejlepších rolí a velice mě potěšila menší role Schneidra. Závěrem bych jen dodala, že pokud bude budoucnost vypadat takhle, okamžitě lezu do kanálu k ostatním odpůrcům..

12. června 2009
avatar uživatele
100 %

Jeden z nejlepších akčních filmů vůbec. Navíc s příjemných hereckým obsazením (díky tomuto filmu se kariéra Bullockové konečně rozjela naplno). Tuším, že k něčemu takovému se chce Stallone vracet se svými Expendables. Akce a vtip jsou namíchány v rozumné míře a film má navíc silný příběh, což dává dohromady celek, jaký se v současnosti už netočí. Triky jsou povedené a neurazí ani v současnosti, hrdina i záporák ze sebe chrlí nezapomenutelné hlášky a budoucnost je promyšlena do nejmenších detailů.

8. června 2009
avatar uživatele
90 %

Na to ako dlho je film už na svete, stále vie zaujať a pobaviť. Stallone a Snipes sú dobrá herci a v tej dobe sa ukázali fakt v dobrom svetle. Film je plný vtipných hlášok a dobre spracovaných efektov. Po dlhšej dobe opäť pozreté a opäť pobavil.

1. června 2009
avatar uživatele
80 %

Snipes válí

Jeden z nejpříjemnějších akčních filmů, které jsem kdy viděl. Hlavní klad tohoto snímku je herecký part Wesleyho Snipese. Ten si vystřihl roli pološíleného záporáka na jedničku. Stallone zase předvádí svou universální roli tvrdého klaďase, který kosí nepřátele po stovkách. O Sandře řeknu jen tolik, že jde o jeden z mála filmů, kde mi nevadí. Zaujala mě taktéž vize budoucnosti, kde je svět oceánem klidu a míru. Pěkných 80%...

3. ledna 2009
avatar uživatele
zuik
...
100 %

waaaah

tento film som videla asi milion krát, a stále si ho rada pozriem, akože sylvester a wesley, to je moje.
skvelé hlášky,- soráč ale v slovenčine sa mi to viacej páči..., obsadenie a efekty.... no na ten rok, dá sa povedať, že celkom slušné, u mňa jednoznačne 100

24. října 2008
avatar uživatele
100 %

Demolition Man

Trošku humorně ladení akčňák z budoucnosti, jenže když se proti Wesley vydal Silvester (s pomocníčkou Sandrou), bylo mi hned jasné, že o akce nouze nebude... líbil se mi hlavně Sandrin výrok o sexu... a pěkně se nám na konci taky připojil dusík...

15. srpna 2008
avatar uživatele
30 %

Demolition Man

Demolition Man je rozhodně nejhorší film, ve kterém kdy Sylvester Stallone hrál. Chvílemi mi to přijde hrozně směšné až trapné. Filmy o budoucnosti zrovna nepreferuji, ale někdy udělám vyjímku a na nějaký se podívám. Ale tady jsem udělala hroznou chybu, že jsem si to pustila, je to naprosto o ničem. Opět se tady ukázalo, že Sandra Bullock si prostě sama neví rady s výběrem správných filmů. No a co napsat k Sylvesterovi? Podle mě to prostě není herec, nemá co nabídnout. Je to prostě jen další z řady svalovců, který se snaží prodat své svaly, ale zase na druhou stranu je rozhodně lepší než Arnold Schwarzenegger. Opravuji své předchozí hodnocení a abych si neznepřátelila určitého uživatele a jen na jeho popud zvedám své hodnocení o dalších 10%, doufám že se ten určitý člověk v tom pozná a bude rád :o)

27. března 2008
avatar uživatele
Lafi
...
90 %

Dr. Cocteau

Když vidím budoucnost připadá mi to jako stará žumpa! Doufám, že se téhle budoucnosti nikdy nedožijeme. Platit za sportostý slova, nesmět jíst maso a hlavně šoustat to by stál svět za viliž prdel.

19. října 2007
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Demolition Man je naprosto bezchybná sci-fi, komedie, parodie a akčňák v jednom. Perfektní béčková atmosféra doplněná skvělými hláškami (prezident Schwarzenegger, tři mušlkičky) působí roztomile nuceně. Film si na nic nehraje a naopak přehání, kde se dá. Je to perfektní film, který jde vidět i víckrát. Taky je to jeden z mála filmů, kde mi nevadí Stallone.

23. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

skvělý hit

skvělý film,skvělý příběh,výborná akce,výborné postavy Stalloneho a Snipese se skvělými výkony,hlavně v akčních scénách,humorné s plno dobrými hláškami,v 90 letech skvělý hit a to trvá dodnes,rád se na to podívat jednou za čas,tento film nesmí chybět v mé sbírce.Bullocková je též výborná.

22. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Souhlasím s tím, že je tenhle film hodně podceňovanej. Přitom vážně nevím proč. Akční scény jsou dobré, herci taky, dobrý hlášky, a taky to má nějakej děj a zajímavou vizi budoucnosti.

22. srpna 2007
avatar uživatele
60 %

Budouctnost

Líbilo se mi to, že film byl zaveden do budouctnosti. to byo super. Musela jsem si říct, že takovou budouctnost teda nechci ani za nic. Herecké výkony Sandry Bulock a Silvestra Stalona byly velmi dobré. Celkově na mě film působil dobře. x)))))

22. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Tenhle filmek je uplne uzasnej. Moc se mi tam libi Sandra, je na ni videt, jak je jeste mladoucka a moc ji to tam slusi. Herecke obsazeni nemohlo byt vybrano lepe!

22. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Myslím, že by se s klidem mohl dát považovat za zástupce zlatého fondu 90. let. Je to opravdu hlavně zábava a snad jediný film, ve kterém zvládá Stallone komickou polohu své role.

22. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Absolutně skvělej filmik...W. Snipes byl skvělej:D ...mooc se mi to líbilo..,i když svět v budoucnosti se mi moc nelíbí:D...až moc slušňácký:D

22. srpna 2007

hmm

Moc pohodovej akční filmeček, který stojí za podívání. Stallone a Bullock v hlavních rolích jsou bezva, ale výkon Snapese je úžasný. Jeho Fénix nemá chybu.

16. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Taky dávám sedmdesát procent [zaokrouhluji nahoru]! Rozhodně nejlepší je "scéna" s třemi mušlemi, rozčarování nad politickým úspěchem Schwarzeneggera [předpověď budoucnosti?:)] ... a pár dalších vychytávek. Tohle scifi bylo takové zvláštní - jiné - a vlastně dost na pohodu. Hodně jsem se u toho pobavil. Jak říkám ... roku 1993 měl Stallone dobrou hereckou sezónu.

21. června 2007
avatar uživatele
80 %

tenhle film se už dlouho neviděl ale je to dobrej film s dobrym obsazením... a zajímavou myšlenkou... tvůrci měli asi dobrou fantazii ale doufám že se to nevyplní :D:D

29. května 2007
avatar uživatele
70 %

Velice zábavný film. Zajímavě ztvárněná budoucnost beze zbraní, nemocí a sexu a kořeněných jídel a sexu, nebo to už jsem říkal? Ne to je fuk, je to fakt chytlavej snímek. Námět dobrej a Sly se vrátil v plný parádě. Nicméně mu tento snímek vyloženě krade Wesley Snipes, který tu byl tak zábavný jako ještě nikdy. Blonďatej přeliv, kopa hlášek a jeho klasicky drsnej look, no kdo by mu odolal. Sandra Bullock tady slouží spíš jako módní doplněk, ale i některé její hlášky byly zábavné, jako například:"Toho chlapa najmu:)" Celkově pěkný film.

13. března 2007
avatar uživatele
Atex
...
90 %

Moc hezky

Film uz sem videl pred nejakou dobou, v te dobe mi porad otec opakoval ze je to hrozna blbost, jeden z duvodu proc se mi tenhle film moc libil :)

8. března 2007
avatar uživatele
Leti
...
100 %

...

Velice povedený film,super herci.Akorát mě tam pořád nesedí ty vlasy co tam má Wesley ,ale je to opravdu super film na který se pokaždé podívám!!!

24. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Proč se někdy nenechat nést na vlnách fantazie. To je případ tohoto filmu. Je to docela dobrá podívaná s prvky humoru. Také plno akcí s dobrými pyrotechnickými triky.

26. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Docela zajímavý film, sice to není nějaký supertrhák, ale dívat se na něj dá. Nejvíce se mi na něm líbí Phoenixův vtip.

11. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Jen tak...

No nevím. Mě se tenhle film dycky líbil a myslím že i dycky líbit bude. Sice je to taková hollywoodská slátanina, ale s tím už se musí počítat. Ve filmu je hned několik nezapomenutelných hlášek a myslím, že právě to ho činí nezapomenutelným.

9. října 2006
avatar uživatele
50 %

Future life

Zajímavé téma pro Sci-fi, ale celkem špatně zpracované. Nemůžu si vybavit jedinou věc, kterou by tento film vynikal mezi klasická hoolywodská béčka. Snad jen po humorné stránce byl film celkem povedený. docela sem se pobavil při seznamování se Sylvestra s budoucností. Když ten film dávají v televizi, tak ho občas skouknu, ale že bych ho něják upřednostňoval - to ne.

31. srpna 2006
avatar uživatele
40 %

Tohle byl snad omyl Hollywoodu. Wesley Snipes a Sandra Bullock byli sice skvělí, ale Sylvester Stallone byl děsnej. (asi to bude tím, že ho nemám ráda ) Taky pohled na svět v roce 2032....tady měl někdo bujnou fantazii.

8. srpna 2006

Akční bomba

Velice slušný akční film dvacátých let s hvězdným obsazením. Hlavně tento film proslavil tehdy ještě né tolik známou Sandru Bullock. S. Stallone mě tolik nenadchl, ale ani nezklamal. Spíše se mi velice líbil Wesley Snipes, jak skvěle stvárnil drsného padoucha na kterého jsou všichni krátcí až teda na Johna Spartana samozřejmě. Docela jsem se i nasmál vtipným hláškám. Velice se mi líbilo ztvárnění budoucnosti a hlavně mražení vězňů. Kdyby to tak jednou bylo! Rozhodně pro mě je to jeden z klasických akčních filmů, kde nescházejí pořádně drsní hrdinové a zlí záporáci.

26. července 2006

ZAJÍMAVÝ

Tak tento film mě hodně pobavil, je to sranda se probudit v jiném století a nevědět jak se používá záchod atd...Sandra Bullock a Sly byly super a prostě akční bezva film, který musíte vidět :)

23. července 2006
avatar uživatele
80 %

Může být. Nejsem zas až tak zklamaný jak to z těchle akcňáků bývá. Wesley Snipes je vtipálek a Sylvester Stallone je drsnej...tak proč ne?

2. července 2006
avatar uživatele
10 %

Ubohost

Tenhle film, já osobně považuji za jeden z nejhorších filmů se Stalonem. Dokonale dokázal,že hereckej talent opravdu nemá. A nezachránila to ani Bullock, která debutovala.

21. června 2006
avatar uživatele
90 %

Tento film se mi opravdu líbil. Navíc mám ráda tohoto herce, takže i když ne všechny filmy, ve kterých hraje, jsou trháky, lze se na ně dívat.

19. června 2006
avatar uživatele
100 %

Fajn!

Tohle bylo bezva! Moooc sem se u toho nasmála - a i mě by vážně zajímalo, jak se pro všechno na světě používají ty mušličky.... :) Jen mi přišel podivnej ten poslední souboj... Je to opravdu spíše komedie než napínačka... ale to ani tolik nevadí... :)

17. května 2006
avatar uživatele
70 %

Demolition

Líbily se mi ty scénky, kdy John Spartan řešil věci s lidmi v době, do které se dostal, kdy on byl naprosto zmatený a oni udivení, ty scény měly vtip. Jinak byl film sice s dobrými výkony a zajímavým nápadem pouze akčním filmem, které zrovna nemusím, takže dobrý, ale nic světoborného.

17. května 2006
avatar uživatele
80 %

Sandra "Lenina" Bullock

Film je zajímavý víc svou vizí budoucnosti než akčními scénami, což je škoda. Ale všechny ty nápady kolem Slovního morálního statutu, tekutých transferů, muzea násilí...mě bavily. A hlavně, buď dobrý a rozviň svůj klid.

16. května 2006
avatar uživatele
90 %

Prostě chytlavé

Sama se divím svému poměrně vysokému ohodnocení tohoto filmu, ale nemohla jsem jinak. Je pravda, že je to prostě komedie, chvilkami s otřepanými frázemi, ale uznávám, že mě prostě "chytla"... Tento film vysílají téměř často a pokaždé, když na něj "přepnu" mi vůbec nevadí, když se na něj ZNOVA podívám... Prostě: povedená prácička...

16. května 2006
avatar uživatele
80 %

filmy o budoucnosti nejsou moc realistický, ani tento ne. Ale je to zajímavá myšlenka, že lidé budou žít v míru a nebudou spolu doopravdy spát...líbilo e mi jak byl film pojat trochu i z legračního hlediska...třeba jak Stalone dostal program švadleny...prostě bomba

11. května 2006
avatar uživatele
80 %

Zdá se mi to až moc sci-fi, že by jsme v budoucnosti byli tak hodní a slušní, ale je to jen film. Snapes mě zde asi zaujal nejvíc, jako by byl ve své kůži hrát takové šílence z minulosti. taky je tu dost dobrý humor, který se tvůrcům povedl. Film trošku ničí ten klasický americký konec a happyendem.

18. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Absolutně skvělá komedie. Ta lidská "společnost" v budoucnosti byla skvěle vychytaná.A Syllvester Stallone by zahrál skvěle snad i krabičku od sirek.:)

18. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Film, na který se nemusím dívat každý den. To je přesné a výstižné pro Demolition Mana, ale výkony herců byly úžasné, to se musí nechat. Má to i děj, tak proto se mi ten film asi líbí.

6. dubna 2006

Stalona můžu

Vize budoucnosti, nebo varování? Dobré výkony herců, myslím, že to je docela solidní pokoukání.
Zajímavý námět.

6. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Film mně hodně bavil a moc se mi líbil. S.Stallone a W.Snipes v něm i dobře hrají a kdo by se nepodíval na tak bizardní svět budoucnosti

8. března 2006
avatar uživatele
100 %

Megafilm

Kritikou ne moc dobře přijatý film ale dává za pravdu nám, divákům, že ne vždy mají kritici pravdu. Tento film je prostě úchvatný co do nápadu, co do hereckých výkonů i co do humoru zkombinovaného s akcí. Stalloneho jeden z nejlepších filmů, Snipesův zcela určitě. Moc se mi líbily bojové pasáže, kde je vidět, že zde měl co do činění určitě specialista na bojová umění. Bomba!!!

5. března 2006
avatar uživatele
80 %

Stalone versus Snipes tak tohle nemá chybu. Viděla jsem to nejmíň 5x a přiznám se, že můj favorit byl Snipes i když není ten kladný. Nejvíc se mi libily záběry z toho muzea.

16. února 2006
avatar uživatele
dris
...
40 %

25. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Bezva

Bezvadna kombunace v obsazeni hercu,to se teda povedlo celkove je to suprovej filmecek se vsim vsudy.JOJO

20. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

jo tenkrát se mě to hafo líbilo ale když to člověk vidí asi 10x tak už to omrzí... ale tady sem fandil weslimu snipesovi i když sem věděl že nemá šanci, ale jinak myslím že to bylo dost povedený a není co vytknout... akorát možná sandra bulock kterou teda fakt nemusím...

20. ledna 2006

Výborná

komedie šmiknutá sci-fi. Tolikrát jsem to už viděl a film nemá chybu. Sly je dokonalej a role Wesley-ho je jak přímo na něj ušitá. Samozřejmě, že Sandra nehraje druhou roli. Supr doporučuji.

19. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Sly

Sylvester mě dost a dost překvapil.Tenhle filmeček,patří k mým hodně oblíbeným.dost dobrých scén,nádhernej herec,krásný tělíčko!!

16. ledna 2006

ano

ano ano ano, tenhle film miluju! Absolutně nevím co k němu dodat...I když, zajímalo by mě, jak ten film budeme brát, až se dostaneme do toho demolického roku.

23. prosince 2005
avatar uživatele
60 %

Noo

No vcelku povedená komedie z "budúcnoti" :o)) Silvester je vcelku dobrý,ale lepši je Snipes..toho mám radšej :)

1. listopadu 2005
avatar uživatele
weri
...
80 %

Akční sci-fy komedie...

Dobře zpracovaná a poutavá komedie z boucnosti. Děj je originální a obsazení skvělý, i když zrovna Sylvestera Stalloneho dvakrát nemusim. Slušný spád a nečekaný zvraty, proto stojí za shlédnutí.

9. října 2005
avatar uživatele
100 %

:)

tak toto je pořádně střelený film převažuje v něm spíše humor než vážnost a proto se mi to líbí a doporučuji to jako takové lehounké odpočinutí u filmů

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

demolice

tenhle film je tak nerealný z budoucnosti,ze se vám to určitě bude libit.Stalone si tam zahrje pěkne zmateného policistu z minulého století. Nejlepší je,když nevím, na co jsou ty mušličky na záchodě :o)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

....:)

Je to vyborny film ako pomaly vsetky scifi! Aj tento film ma uputal a ziskal si moju priazen!!! Hlavne kvoli tomu ze tam hra Stalone!! Jr to moj najlepsi herec. A ten film je vidareny a isto nebudete banovat ked si ho pozrite!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super

Je to super film, v kterém hrají dobří herci, jsou tam bezva hlášky, nepostráda humor a je tam super demolování. Ve filmu je zajimavý pohled na budoucnost, která může být v některých ohledech i reálná. Ale v co doufám je to, že se neobjeví tři mušličky.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Nádhera

Tento film jsem viděl hrozně mockrát!! Moc se mi líbil - je to super akční film!! Zde jsem si poprvé všiml Wesly Snipese, který je teď bomba herec!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

ok

Docela silně zajímavej film - Silvestra sem měla vždy ráda a se spojením se Snipsem to bylo ještě lepší.Fakt docela zajímavý.Prostě dobře vymyšlenej scénář !

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Souboj

No jo tak takhle vypadá hustej akční film,hrajou v něm totiž pořádný mlátičky. Na jedný straně bejvalej polda Silvestr Stalone a na druhý nebojácnej vrah Wesley Snipes, tak to je fakt dobrý.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

BOMBA

To je přesně film pro mě :-) Jednak skvělé herecké obsazení, ale hlavně parádní děj a skvělý střílečky a akční scény

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Demolition...

Wesley Snipes se Stallonem, nebo spíše proti sobě, už tahle představa je dost akční. A k čemu jsou na WC tři mušle? Vy to nevíte?............

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

BEST...

Jedno z nej scífek jaký kdy kdo natočil. A taky z nejvtipnějších. Všichni hlavní představitelé odvádějí nadstandartní výkon a přispívají k vynikající atmosféře filmu. Navození reality totalitního města je dokonalé. Akční scény jsou chytře a umě natočené. Film prakticky nemá slabé místo a dá se na něj koukat furt dokola. Vřele doporučuji.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Pár CHYB!

Klasa Hollywoodu. Bruce Willis, akční téma, superlump. Konec vždy stejný. Jediné co se mě opravdu líbilo, byla ta jako společnost budoucnosti, i když v realitě je to naprostá Utopie :-) Alr myšlenka pěkná. A pak tam jsou jen přestřelky tuctového ražení a pěkná policistka, která včetně Bruce sem tam řekne nějakou tu trochu vtipnou hlášku.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

super akčňák

Tento film je najlepším akčným SCI-FI aky poznám. Nemá to chybu. A ten humor, ktorý tam je-fasa. Mušličky, nadávky-vznikol toaletný papier..

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Opradu dobra sci-fi

Dalsi z rady uspesnych sci-fi thrilleru.Sylvester Stallone odvedl spickovou praci a Sandra Bullock taky.Vazne skvely film.

Kdysi dávno
avatar uživatele
konz
...
100 %

Man

Vynikající akční film!Stalone verzus Snipes!Skvělý výkon skvělé herečky Sandry Bullock!Film je sice starší ale nemá chybku!

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
90 %

No

O mnoha nelogičnostech tohoto filmu nehodlám mluvit a tak se zdržím jen u toho, že je tam spoustavtiponejch hlášek a dá se na to koukat a docela se i pobavit. Dávám 80-90%

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

oddych

paradny oddcyh..aspon ja som sa tak citil pri pozerani filmu...paradna akcna komedia, v ktorej treba zabudnut na logiku..Sly ukazal, ze vie byt nielen tvrdak, ale aj srandista..vrelo doporucujem na sprijemnenie blbeho dna :-)

ak hladate vo filmoch moralne ponaucenie, hladanie zmyslu zivota alebo ine prkotiny..ste na zlej adrese :-o

Kdysi dávno