home
Denní světlo

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Výbornej katastrofickej filmn se Stalonem. Dle mého nemá chyba v žadném ohledu. Je napínavý akční, hvězdně obsazený. Prostě bez chyby. Děj nijak moc origální, nbijak zvlášt extra, ale jinak ... výbornej

22. června 2010
avatar uživatele
konz
...
50 %

...

Typickej průměr Stallonových filmů. Nepotěší, nenadchne ale ani nepohorší. Prostě klasika. Snad jen zajímavý námět na film.

16. listopadu 2008
avatar uživatele
60 %

další "klasickej" film tohohle týpka jménem Sylvester Stallone,...nebyl nejhorší, ale ani nejlepší...průměrný

2. května 2008
avatar uživatele
100 %

Jen tak...

Velice zajímavý film, který mě dokázal rozbrečet. Výborné výkony herců, výborný děj...prostě vše, co se očekavá od opravdu dobrého filmu.

9. října 2006
avatar uživatele
50 %

Sylv...

No tak Sylvestr patřil do hrobu už tehdá..je to tak strašný herec že dokázal pokazit i celkem zajímavě vyhlížející snímek...ale co už...možná kdyby tam byl nějakej jinej charizmatickej ogara tak možná to má i na 75%

28. srpna 2006
avatar uživatele
50 %

budiž světlo

No tak tenhle film byl naprosto ,,Katastrofickej,, a myslim tim doslova. Plitký výkon Sylvestra a naprosto nezáživný děj jenom podtrhují nevýraznost celého filmu. Parta přeživších se chce vyhrabat z podzemí - bože kolik takovejhlě filmů už bylo natočenejch. To si myslej, že se na to budou lidi dívat furt dokola? No vážně nic moc.

26. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

:-)

Tohle taky neni špatný film. Filmy, kde hraje Stallone většinou nebývají špatný :-) Můžu jenom doporučit

20. února 2006

Sly

je prostě Sly. Je pravda, že děj film má občas nějaku tu trhlinu, ale jinak je to dobré drama, které donutí člověka nad tím uvažovat. A vypovídá taky něco o "hrdinách" kteří si myslí, že zvládnou všechno a nemyslím tím Slye.

19. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

..

sly..je prostě můj miláček!opět slušný filmeček.Sly je zase hrdina,a vše dopadne dobře.už aby hrál taky nějakýho padoucha

16. ledna 2006

ANO!!!

Tak tenhle film si nesmím nikdy nechat ujít! Moc se mi líbí a myslím, že se povedlo hezky vystihnout, chování lidí, bylo opravdu věrohodné a myslím, že takto by lidé opravdu na danou situaci reagovali.

23. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Pojeďme tunelem

Katastrofický snímek jako vyšitý! Sylvester Stallone v roli záchranáře je naprosto přesvědčivý! Film plný napětí a akce!

11. prosince 2005
avatar uživatele
50 %

Nic moc

Katastrofické filmy mám vcelku rád, ale Denní světlo mě dá se říct ničím nezaujalo. Byl to jen další z řady. Nepřinesl absolutně nic nového.

11. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Perfektne

Tento film nema chybu.Perfektny dej,obsadenie.Musim uznat ze Sylvestrovy sa tento film fakt podaril.Bravo

Kdysi dávno