home
Temné vody

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Tohle byl horror? Nějak jsem se do toho nedokázala vžít, ale obě malé holčičky byly sladké. Konec byl vážně smutný. Nevím, jak na tom byl český dabing, poněvadž jsem si to pustila v originále. Potěšilo mě obsazení hlavní hrdinky.

2. května 2010
avatar uživatele
100 %

Dark Water

Nepříjemné ponuré prostředí brutálního baráku a fakticky negativní atmosféra, a pak takové vodní psycho! Dojem na mně udělal ani né tak strašlivými scénami ( i když tam určitě jsou a je jich docela dost), jako faktem a skutečně přesvědčivou myšlenkou a událostmi... Horory typu kde něco vlasaté leze ze studny a celý film se snaží dostat z obrazovky, nebo telefon co místo telefonování zabíjí fakt nemusím - když se vypne zvuk, tak je TO kravina na n+1 TO tady už fakt bylo!... ale tenhle ten na mě udělal dojem z více úhlů: naznačuje hodně velikou lásku ( a taky ještě větší nelásku ) rodičů a taky obětavost, kam se až dokáže s láskou a obětavostí zajít ( a taky nezáujem nelásky ) a taky ukazuje skutečnou ignoranci nájemců a makléřů k problémům zákazníků... Prostě nepěkný děj filmu o rodině ( když se chce tak TO jde, když ne ani zákony nepomůžou ) s moc pěknou Jennifer... a samá voda ( taky ostatní herci samozřejmě obstáli ).

15. září 2008
avatar uživatele
60 %

Určitě ne horor....

Uplně souhlasim s názorem od: Ta od Muncha, určitě to neni horor, prostě se u toho člověk nebojí a konec je opravdu dojemný...

5. června 2008
avatar uživatele
40 %

Trailler na tento film vypadal velice zajímavě, ale po shlédnutí bych řekla, že se snad ani neměl řadit mezi horory. Autor to možná myslel dobře, ale události se dali velmi dobře předpovídat, hlavně závěr. Je to méně povedené, až nepovedené.

18. dubna 2007
avatar uživatele
20 %

Nuda

Mám celkem v oblibě filmy jako je tenhle, je to už dlouho co jsem Temné vody viděl.. Zaujala mě upoutávka, ale když jsem pak zašel do kina, odcházel jsem zklamanej, nic moc.....

10. února 2007

Tak bude se už něco dít?

Tak dlouho jsem čekal na to, že se bude dít, že jsem se dočkal jen konce tohoto ,,mokrého" filmu. Všichni už to máme okoukané - malé záhadné holčičky, které nahánějí hrůzu. Ovšem v Temných vodách byly jen malé hočičky, hezká maminka a spousta odpadní vody.

21. prosince 2006
avatar uživatele
50 %

Zástavka na půli cesty...

Celý film má dobrou atmosféru...prostě člověk pořád něco očekává...že někde něco vyskočí atd... I prostředí té městské čtvrti je tady skvěle vylíčené... Z téhle stránky se to povedlo dobře:) I skvělí herci ;) (a zamilovala jsem se...do malý Ceci:)) Jinak mi ale přišlo, že film postrádá hlubší děj (nebyl moc rozvedený, držel se hlavní linie a nějakou odchylku nebo vedlejší příběh byste jen těžko hledali)... A mnohé postavy dostaly zbytečně málo prostoru... Dávám 50% - film mohl být dobrý, ale není dotažený do konce...

10. září 2006
avatar uživatele
50 %

Dark water

Film se mi moc nelíbil. Líbila se mi ta pointa, takovéto záhady ze záhrobí mám strašně rád. Ale celý ten film se vlastně vůbec nic nedělo, trochu jsem se u toho nudil, měli to nějak oživit.

29. srpna 2006

Horor?

V celku to bylo docela zajímavé. Dobré obsazení hlavních rolí. V životě bych ale neřekla, že u hororu budu brečet...

18. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Super film

No tak tenhle film sem viděla nedavno a važně se mi hodně líbil ... Ma skvěle obsazeni hercu :) ... Akorat mi to moc nepřišlo že by to byl horor , spiš takove drama ...

16. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Strašidelné a pěkné

Moc pěkný film.Napínavý od začátku až do konce.Jedině co jsem v tom filmu nepochopila byla role toho právníku.Děj naznačoval,že bude nějak špatný, protože lhal že je s rodinou v kině.Ve filmu to nebylo vysvětleno.Jinak napínavé.Když jsem tento film viděla v kině tak večer doma jsem se pořád musela dívat na strop zda z něj nekape voda.Takže si zaslouží 80%.

13. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Zajímavý!!!

Tak tenhle film mě opravdu zaujal. Taky souhlasím s předchozími názory že to nebyl až takový horor (spíš bych to nazvala thrillerem...) ale film to byl vážně dobrý. Asi není pro ty co musí mít u hororu litry krve, ale jak říkám, film je vážně zajímavý a to v dobrém slova smyslu. Konec je taky dobrý, líbilo se mi to. I když nepatří do mých nejoblíbenějších, je opravdu fajn...

13. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Když jsem se dozvěděla, že tento film je od tvůrců Kruhu tak jsem jen čekala kdy se na scéně objeví nějaká ta Samara. a ono nic. což mi teda vůbec nevadilo. film byl velice zajímavý, ale do svých oblíbených ho nezahrnu.

2. června 2006
avatar uživatele
70 %

Temné a ponuré doslova

Že je tenhle film horor,to bych opravdu netvrdila. Příběh je ovšem zajímavý, atmosféra a prostředí vůbec je správně ponurné, vykřikující svoji bídu a tak trochu tajemné. Postavy ve filmu nejsou o nic méně záhadné. Hlavní hrdinka, matka s dítětem a migrénami, která má před rozvodem, je opravdu zvárněna věrohodně. Avšak malá holčička, její dcera je sice roztomilá, ale do koloritu tohohle filmu mi příliš nezapadá. Na jedné straně schizofrenická matka, na druhé malé díťě, které utěšuje svoji matku, ničeho se nebojí. Chvíli před koncem jsem měla pocit, že film již končí. Ale najednou se začala odvíjet další dějová linie. Závěr je vyloženě fantasy...Určitě tebhle film nikoho neurazí, ráda se někdy podívám znovu, ale do svých oblíbených ho nezahrnu...70%

24. května 2006
avatar uživatele
70 %

Horor? Ne...

Než jsem se na tento film dívala, slyšela jsem ohlasy spíše negativní než pozitivní. Horor to opravdu nebyl, spíše thriller, prvky napětí to mělo, ale klasické lekačky jako v hororu, to ne. Herecké výkony dobré, hlavně malá Cecil se mi moc líbila. Stejně jako Gabra jsem si myslela, že když objevili malou mrtvou holčičku a pak se nějak dohodli, bude konec a ono ne a celé to ještě překombinovali. Bylo to smutné, ale nevím, jestli to u toho filmu bylo ku prospěchu. Mezi špičky se tenhle film rozhodně nezařadí, ale mi se jinak docela líbil, nesl s sebou příjemné napětí a byl rozhodně lepší než třeba 3:15 zemřeš.

23. května 2006
avatar uživatele
50 %

Lepší konec nevidět

Tak Jennifer Connely se tu docela dařilo, zahrála to poměrně slušně. Film bych nazvala taky slušným, ovšem nebýt toho konce. Rozhodně bych tento snímek neztotožňovala s hororem, s tím to mělo velmi málo společného. Pořád jsem čekala, kde na mě někdo vybafne, ale kromě napětí, které hlavně přicházelo se vstupem do tajemného bytu plného vody, se vcelku nic až tak strašidelného nedělo. Když Jennifer přišla na příčinu všeho a našla mrtvou holčičku, myslela jsem, že bude konec a říkala jsem si, že šlo o docela dobrý thriller, nikoliv horor. Avšak konec se nekonal a závěr byl asi pokusem o stočení k hororu. Mě to však zkazilo celý dojem z filmu a klesl z takových 80% alespoň na padesát.

18. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

Tak teda nevím, jetsli se tohle dát nazvat hororem, či psycho filmem. Jak už tady bylo psáno, jako film do tv (skoro nic dobrehop nehraje) je to dobre. Jinak je to ale blbost.

12. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Celkem slušný thiller, který mně i bavil a docela mně překvapil konec. Chtělo by to ještě víc temnější atmosféru nebo spíš něco děsnějšího protože jsem se fakt moc neděsil

7. března 2006
avatar uživatele
40 %

nic moc

Moc se mi tenhle film nelíbil a měla jsem co dělat abych u toho neusnula. Působilo to jako jedna velká noční můra než jako horor.

25. února 2006

Ovsem

tenhe film, je totalni propadak ! Nevim, ale do zanru horor bych to nezaradil ! Hned od zacatku se dalo odhadnout, ze ta mala holka bude v ty nadrzi na strese baraku ! Jsem hodne zklamanej !

2. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

?

to měl být horor??Jako normální večerní film mi Temné vody přišly dobrý ale jako horor ne.Já která se bojim i u nehororovýho filmu,sem se nebála!!A stejně si myslim že skoro všechny horory maj něco stejnýho s kruhem

26. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

Neurazí, nenadchne

Poté, co jsem viděla Jennifer Connelly v Čisté duši a později zjistila, že bude hlavní hrdinkou i tohoto filmu, řekla jsem si, že Dark Water musím vidět. Ale po pravdě, byla jsem zklamaná, ne snad hereckým výkonem Jennifer, ten byl dle očekávání vynikající, zklamal mě však řídký děj a rozvleklý začátek. Čekela jsem, že tenhle film mě přitáhne k plátnu a nebudu schopná se odlepit až do konce závěrečných titulek. Ale bravurní výkon Jennifer Connelly pozvedl dílo aspoň mírně nad 50%, bez ní by se film zařadil mezi velké mnoýství nepovedených thrilero-hororů.

30. října 2005
avatar uživatele
80 %

Je to horor?

Moc jsem se nelekala, ale protože horor není můj žánr přimhouřím oči.Ačkoli to spíš byl Thriller.No nevim.

23. října 2005
avatar uživatele
70 %

Dark Water

Ani ne tak děsivý jako spíš psychologický thriller.
Příběh je přes prostý děj poutavý, skvělá temná a tísnivá atmosféra, že skoro vždycky očekáváte za každým rohem bafnutí, výborné herecké výkony. Skvělý oddechový film, ale
co se týče hororu, Kruhu nesáhá ani po kotníky.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Ne-e!

Mně se teda tenhle film líbil úplně hafo moc, a to sem měla na půlku zakrytý oči=)..prostě.. konec fakt překvapí=)..a navíc herecký výkony jsou fakt perfektní..musím říct, že mě to dostalo mnohem víc než Kruh, tohle je podle mě víc realistický, a jak říkám, stokrátlíp zahraný...Vřele doporučuju!!!

Kdysi dávno