home
Dárek z lásky

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Penélope Cruz

Film je složený z několika propletených příběhů, které se na Vánoce spojí. Nejzajímavější mi přišel příběh krásné Niny.

25. prosince 2009
avatar uživatele
100 %

Noel

Dárek z lásky je v celku normální romantická komedie obsazena,ale dobrými herci.

5. července 2009
avatar uživatele
40 %

Tak trochu film o ničem. Sice nabitý hvězdami, ale nesnáším přesně tenhle typ filmů, který se snaží "něco řešit". Navíc jeho kvality dotvrzuje to, že jsem si jej půjčila v půjčovně nevědomky podruhé - prostě jsem si nepamatovala, že jsem ho už viděla...

28. prosince 2008
avatar uživatele
40 %

NOEL

Na tento film som bola veľmi zvedavá. Veľmi ma potešilo, keď sem zistila, že tam bude hrať môj obľúbený herec Robin Williams, no ale tak čakala som niečo viac. Herecké výkony boli fajn, ale dej filmu sa mi až tak nepáčil.

17. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Tak tohle je prostě normální romantika...já sice tyhle romantický filmy moc nemusim,ale tohle nebylo tak hrozný....:)

10. května 2008
avatar uživatele
90 %

Láska nebeská z New Yorkského prostředí....nebylo to špatné,zahřálo to u srdíčka,ale nic převratného.Láska nebeská je daleko lepší.

9. května 2008
avatar uživatele
40 %

I když nemám ráda takové ty filmy kde pořád někdo mluví a člověk ani pořádně neví o čem. Tenhle film docela ušel moje gusto to sice není, ale dalo se to vydržet až do konce.

23. dubna 2008
avatar uživatele
50 %

Mě tenhle film u srdce zrovna moc nezahřál. Bylo to docela nudný, no a když to srovnám s Láskou nebeskou, tak ta byla alespoň trochu vtipná.

9. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Je fakt, že tento film napodobuje Lásku nebeskou, na kterou mimochodem nemá, ale líbil se mi i tak... Je o lidech, jací jsou... O tom, že změna možná někdy není to pravé... A že Vánoce nemusí být zrovna nejšťastnější svátky... Ale můžou:)

25. srpna 2006