home
Daredevil

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Daredevil

Trošku netypický začátek pro komiksového hrdinu a ještě netypičtější konec... Slepý zachránce je dost odvážní námět ale myslím že se s tím autoři poprali kvalitně... pěkný a dost se mi líbil ten efekt s vodou (déšť) a ten radarovej poznatek... samozřejmě hustý a velice přesvědčivej Bulsay i Elektra... trošku smutné ale taky humorné

15. března 2010
avatar uživatele
60 %

Nic moc, Čekal jsem trochu víc. Nebylo to opravdu nic moc. Bullseye měl svoje kouzlo, ale jinak nic moc. asin jsem čekal trochu moc o tohoto filmu. Bohužel nenaplnil mé očkávání. Nemělo to potřebnou dávku akce, napětí a ani děj nebyl nic moc.

15. března 2010
avatar uživatele
70 %

Filmy podle komiksů mám rád, a tento film není vyjímkou. Slušný příběh, i nějaká ta romantika a dokonalý záporňák v podání Colina Farrella. To vše spolu s pěkným soundtrackem zaručuje, že u filmu se určitě nudit nebudete. Malou výtku bych měl k tomu, že hrdina jaksi popírá zákon gravitace, ale to už k filmům tohoto typu asi patří.

29. září 2009
avatar uživatele
40 %

Daredevil nebo Daredebil

Další smutná adaptace komiksové postavy. Těžko říct co se režisérovi Johnsonovi stalo, že posílá všechny komiksové postavy pod drn. Dokonce ani Colin Farrell v roli Bullseye se mi tady vůbec nelíbil. Nejzajímavější je tady snad jenom Jennifer Garner v roli Elektry, ale ani ona tenhle film nezachrání. Škoda.

20. září 2009
avatar uživatele
100 %

Roman Krása

Tak na tento film se vždy s chutí podívám. Mnoho lidí tvrdí, že jde o další americkou zhovadilost podle adaptace komixového hrdiny. Nesouhlasím. Daredevil je příběh akce, lásky, dynamiky a smutku a skvělá hudba v podání Evanescence zážitek z podívané ještě prohlubuje. Když jsem snímek shlédl poprvé, řekl jsem si: "Páni, to je bomba." A dnes si řeknu to samé. Výborně vybraní herci, skvělé podání, bravurní kamera a příběh. I když příběh v komixových adaptacích příliš silný není a zde jen z velké části stále jen o pomstu. I přesto mne však obměkčil malý slepý Matt, když se učí pohybovat v temném světě, v němž vnímá pouze zbylými čtyřmi smysly a částečně také zrakem - vnímá rezonance. Nádech romantiky je tu také a sice v části, kdy stojí Matt s Elektrou venku a začíná pršet...

6. června 2009
avatar uživatele
60 %

Ne že by mě to nadchlo, ale ušlo to. Urostlý pohledný svalnatý Ben Affleck se na postavu Daredevila celkem hodil, Jennifer Garner taky nebyla špatná. Kdo se mi fakt líbil, byl maniak Bullseye, kterého ztvárnil Colin Farrell. A vynikající scéna byla ta v závěrečných titulcích, když se tam Bullseye zafačovaný od hlavy k patě snaží zbavit otravné mouchy a přišpendlí ji injekční stříkačkou ke zdi. :-)

7. října 2008
avatar uživatele
60 %

No jo, opet komiks.... No celkem to šlo, ale kdyby tam nebyl Collin, tak se na to ani nekouknu! Tyhle komiksy ja vážne nemusim.

3. října 2008

Film jsem sledoval s jistým očekáváním a tohle očekávání se posléze změnilo ve zklamání. Ben je dobrý herec, ale tenhle film je docela tragedy. nejlepší z celého filmu byl Bullseye. A tím výčet pozitiv z mé starny končí. 30%

2. října 2008
avatar uživatele
70 %

není to nejlepší film podle komixu, co sem kdy viděla, ale taky ne nejhorší... především mě zaujal Colin Farrell ...

2. května 2008
avatar uživatele
70 %

Neřekla bych že tenhle film byl špatný, ale výborný taky ne.Je to podle mě trochu jiný ztvárnění komiksu než jakých je už tak docela dost.Kdybych se na něj měla podívat znova neváhala bych a znovu do toho šla.

15. dubna 2008
avatar uživatele
10 %

Daredevil

Tento film se mi jako jediný ze všech komiksových filmů nelíbil, protože je to o ničem nic mě v tom filmu nenatchlo.

22. března 2008
avatar uživatele
80 %

Tak na tenhle kousek sem se celkem těšil.Filmů dle comiksů není nikdy dost a Daredevil mě příjemně překvapil.

30. listopadu 2007
avatar uživatele
30 %

Nejhůře zpracovaný komiks, ktery jsem videla. Kdyby nebylo Farella asi bych to nevydržela a umřela během první půlhodiny. Obdivovat Afflecka v obtaženém koženém oblečku je opravdu moc i na mě. Farell a uvodni melodie od Evanescence jsou jedinými klady, jeslti mate všech pět pohromadě, tak se tomuto filmu vyhněte.

9. října 2007

Bullsey

Dobrý film. Strašne sa mi ľúbil. Dobrý týpek bol ten Bullsey (jednou sem minul). Ale inak dobrý film, veľmi som sa pri ňom zabavil dal som mu 90%

19. září 2007
avatar uživatele
90 %

Film naplnil ocakavania vsetkym fanusikov DareDevila... Pekne bojove scenky, herecke obsadenie bolo tiez dobre vykony boli dobre, takz efilmu davam 90%...

19. září 2007
avatar uživatele
90 %

perfektne!sa mi paci ze ta holka na konci zomrela,hoci v Elektre sa vylieci z tych zraneni.uplne uzasny film

2. září 2007
avatar uživatele
100 %

!!!

Keď som tento film videl prvý krát v TV bol som taký unesený ze som ho pozeral na jeden dych a preklínal všetky reklamy ktoré ho rušili. Tak toto nie a zohnal som si ho. Odteraz je u mňa na čestnom mieste. JE TO SKRÁTKA JEDEN Z TÝCH NAJLEPŠÍCH KOMIKSOVÝCH FILMOV AKÉ SOM KEDY VIDEL ! VAU !

23. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Film ma potešil robre spracovany jedine ta hlavna postava ale to my tak neprekažalo moc.Film je originalny komixovi a dobra hudba.

21. srpna 2007

Co to k čertu je?

Jestli si autor tohohle komiksu představil film v hlavní roli s "Benem Afleckem" tak musel mít noční můry.Tenhle herec měl tak hrát akorát v "armagedonu".Mimochodem film celkem ujde.

7. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Film se mi líbil. Celkem mu nemám ani co vytknout a zaujala mě hlavně hudba. Herecké obsazení ujde, trochu jsem si spravila názor na Bena.

29. července 2007
avatar uživatele
30 %

Trapný

Na tenhle film jsem se chtěla podívat, protože jsem chtěla vědět, jestli je tak hroznej, jak se všude píše. A on fakt je. Akční scény jsou trapný, Ben je v tom kostýmu hroznej a Elektra taky nic moc. Škoda, že Colin nedostal víc prostoru. To je totiž správnej parchant!!!

26. července 2007
avatar uživatele
Pony
...
40 %

Když ho dávali v televizi, tak jsem se těšila. Něco už jsem o něm slyšela (jako o tom superhrdinovi, ne o filmu) a chtěla jsem vidět co další na seznamu superhrdinů dokáže. No musím uznat, že schopnosti celkem ucházely, ale on sám mě zklamal. Děj mi přišel dost nanicovatý a napsaný v horečné nervozitě z uzávěrky. Konec se mi také nelíbil a dost mi vyrazil dech. Tenhle superhrdina u mne neprošel.

11. května 2007
avatar uživatele
40 %

Na tenle film sem se docela těšila. Bohužel zbytečně. Poté co jsem viděla X-meny a Spidermana, měla jsem za to, že mě nadchne stejně. Nestalo se. Škoda.

2. května 2007
avatar uživatele
60 %

Nemám nic proti filmům, které se toší podle komixů, ale tomuhle prostě něco chybělo. Nebylo to zrovna ono, možná to chtělo trochu poupravit, než ho pustili...

20. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

ben v těsným oblečku působí dost uměle a superhrdinu by mu neuvěřil ani slepej. jediny, co se na filmu podařilo je závěrečný boj a smutné scény.

12. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

Další z filmů podle komixové předlohy. Ani jeden z lepších, ale nepatří ani mezi nejhorší. Taková zlatá střední cesta.
Směsice skvělých rolí za doprovodu pěkné hudby a dobrého nápadu.

4. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

!!!

Takový dokonalý obsazení, a naprostá hrůza! Jako nápad to není špatný, ale docela jsem se u toho nudila. takže dávám 60% (50% pro Colina Farrella a zbytek ostatním)

29. ledna 2007
avatar uživatele
10 %

Vyložená nuda

Živě ještě pamatuju doby, kdy jsem koukala každý odpoledne na kreslenýho Spideyho a vždycky se tam mihnul některej další Marvelovskej hrdina. Pamatuju si, že Daredevil byl tajemnej a zvláštní člověk s velkym handicapem..... Ve filmu to úplně zmizelo. Udělali z něj chudáka, kterej se pokouší nějakym způsobem bojovat se zločinem stylem, kterej mi připadal dost podobnej Spideymu. Affleckovi bych raději zaplatila hodiny herectví a Jennifer Garner prošla konkurzem jen nějakou náhodou. Celej film neměl atmosféru, špatně dělaná muzika, stále opakující se scény, ostatní herci taky dost zoufalí.... 10% ....

21. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

překvapení

Když jsem slyšel že bude v televizi nijak mě to nezaujalo (myslel jsem e to je slabý odvar Spidermana, Batmana...), ani jsem se nechtěl dívat ale potom jsem to tam při reklamě na chvíli přepnul a už jsem se díval až do konce. S jinými komiksy se to sice nedá srovnávat ale příjemně mě překvapilo zpracování jeho "radaru" a to že oproti jiným komiksákům se nebojí někoho zabít nebo aspoň pořádně zmlátit.

15. ledna 2007

Daredevil stojí těžce za prd.Je to naprostá blbost,je to sprostý kopírování dobrejch filmů jako Spiderman,Batman,...Sem znechucen!

14. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

Nějak nevím, rozhodně nesouhlasím, že by to byl film blbý, ale je to rozporuplné, scénář, efekty... vlastně všechno je někdy ok, někdy až směšné a přehnané. Asi největší podíl kritiky bych snesl na hlavu režiséra, který tuto situaci dopustil. Např. jak mohl dovolit něco tak odbytého jako je bitka mezi Murdockem a Elektrou? A takových míst je víc, dost věcí působí nerealisticky (hlavně pohyb ve městě, kt. snad napodobuje Spidermana, či koho). Dále herci: nevyužitý hvězdný potenciál je docela k pláči. Výkony herců jsou také rozporuplné, dobře dopadl M.C.Duncan, pak rovněž (nadávejte si, jak chcete) Ben Affleck. Jasně, jeho výkon je spíše průměrný, než snad dokonalý, ale vzhledem k dost ošklivému kostýmu a nepříliš slepeckým kontaktním čočkám, to snad ani lépe nešlo. Nejhůř dopadli Jennifer Garner a Colin Farrell, kteří se ale ke konci zlepšili. Jennifer byla trapná na začátku (ten souboj), Colin někdy až příliš přehrával (také hlavně začátek) a jeho postava působila místy jako parodie na komiks. Závěrem chci říct, ujde to, ale v dnešní komiksové době dávám přednost jiným titulům.

10. ledna 2007

teda tohle byla hovadina....sice jsem recenzím moc nevěřila, ale je to pravda. Daredevil je slátanina Supermana a Batmana a kdo ví, čeho ještě. Je to fakt volovina.

8. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Podle mě tenhle film ani nezklamal ani neohromil. Určitě to neni špatný dílo, ale zase nic extra taky ne.Velmi se mi ale líbilo zahrání postavy Bullseye, která byla dokonalá. Hlavní postava mi zase s brýlemi připomínala Nea z Matrixu, ale je to jen muj názor.

7. ledna 2007
avatar uživatele
konz
...
20 %

...

Film byl podle mě dost umělej, (Hlavně ty bojové scény, když třeba skákaly z jednoho baráku na druhej, to mi úplně dráslao nervy). Jinak děj byl celkem divnej, a ani celkově se mi film nelíbyl. Ben Afleck jako komiksovej hrdina mi moc neseděl. Jinak můj názor je že tenhle film byla slátanina jinejch komiksovejch filmů.(viz. Electra)

7. ledna 2007

ben affleck

Daredevil je film, od kterého jsem vůbec nic neočekával. A film tato má (ne)očekávání splnil na výbornou. V první řadě mě nezaujal děj. V podstatě jsem si žádného děje ani nevšimnul. Ben Affleck se do role komiksového hrdiny vůbec nehodil. Jeho výkon byl nevýrazný, místy křečovitý. Postava Electry mi zde přišla jako nadbytečná. Jediný, kdo se mi zde líbil, byl Colin Farrell, kterému jsem po chvíli začal fandit. Další, co se mi zde nelíbilo, byly akční scény. V podstatě to ani nebyly akční scény, nýbrž jen scény, neboť se z nich ta akce nějak vytratila. Takže tyto scény byly nudné a (i na komiks) značně nereálné. Konec filmu (a v podstatě i celý film) byl značně umělý a vynucený... Daredevil se prostě nepovedl.

7. ledna 2007

Bol by to absolútne špičkový film, ale to sa bohužiaľ nestalo. Najväčší problém sú bojové scény, sú katastrofálne umelé, vadí to príliš. Keďže je to akčný film, narušilo to celý film. Odhliadnuc od toho, skvelý.

25. října 2006
avatar uživatele
30 %

Největší hovadina jakou jsem viděla.Ben Afflek mě tu opravdu zklamal.Ani jsem tento film nedokoukala do konce,protože to fakt nešlo.Opravdu jediná zajímavá role byla ta co hrál Collin Farell.Jinak opravdu nic moc.

31. srpna 2006
avatar uživatele
40 %

Haha tak tohle je parodie na všechny komiksové hrdiny co tu už byli...ale musím uznat že ta scéna se slečnou v dešti dostala i mě...ale tak já sem křehká povaha tak se to dá pochopit...eště že hlavního záporáka hráll Michael Clarke Duncan jinak bych film asi vypl před koncem...film nemá žádnou hodnotu

31. srpna 2006
avatar uživatele
50 %

Hneď na začiatku filmu mi bolo jasné, že ide o daľšieho Supermana, či Batmana, len to má iný dej a odlišný názov. Ani som to nedopozeral do konca, možno bol záver lepší. Bohate mi však stačila zruba hodinka.

25. srpna 2006
avatar uživatele
10 %

Tak v tohle filmu je téměř všechno špatně.Hloupý scénář,nudná režie a především prkenný Ben Affleck v hlavní roli.Takhle anticharizmatickou postavu jsem už dlouho neviděla(a doufám,že ani neuvidím).Deset procent dávám za maniakálního zabijáka Bullseye,který je v podání Colina Farrella mnohem zajímavější než Daredevil.

13. srpna 2006
avatar uživatele
50 %

Nenadchlo mě to

Daredevil mě nenadchnul. Nuda. Navíc v dnešní době, kdy se na nás valí ve filmech jeden komixový hrdina za druhým je to ještě větší nuda. Co mě baví, je Spiderman, nový Superman. Tenhle film se s již zmiňovanými nemůže měřit. Celé je to takové divné. Navíc mi nesedí Ben Affleck, toho nemusím, takže další důvod dát body dolů. Ani ten příběh se mi moc nelíbil. Jediný, kdo mě zaujal, je Duncan. Ten je mi od Zelené míle sympatický... Jinak film je to fakt ne moc dobrý.

6. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

No sice nikdy nebude mít takověj úspěch jako Superman, Spiderman nebo Batman, ale ujde to. s pozdravem Yasminne

30. července 2006
avatar uživatele
70 %

Ďábel strážný

Film je vynikající, pokud znáte Marvelovský komiks, což u nás v ČR moc lidí nezná. Některé záběry kamery, jako zrychlené záběry po městě, se mi nelíbily, bojové scény byly jako počítačová hra, ale celkově děj, a scénář, byl moc dobrý. Celkově se ve filmu blýskl jak v čem Ben Affleck, jak v čem C. Farrell. V závěru je to slušně převedený komiks na filmové plátno.

27. července 2006
avatar uživatele
90 %

Vzhledem k tomu, že patřím mezi velké fanynky komixových filmů budu muset uznat, že Daredevil asi nikdy mezi ty nejlepší či mé nejoblíbenější zřejmě nikdy patřit nebude. Ale i tak je to celkem slušná akční podívaná, u které sice na konci nad genialitou snímku jásat nebudete, ale i tak si ji jakž takž užijete a nudit se nebudete. Přeci jen nutno uznat, že samotná Electra dopadla MNOHEM hůře.

19. června 2006
avatar uživatele
zolo
...
100 %

Tak teno film sa mi sa mi páčil z tohto filmu sa mi páčilo herecké obsadenie a mimochodom Ben Afleck a Collin Farrel su moji obľúbený herci.

8. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Ben Affleck a Jenifer Garner to zahrali skvele. Ale dej filmu je dosť zvláštny, povedala by som, že pre komiksy dosť netypický.

4. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Komiks

Filmy podľa komiksov mám v obľube, síce nie sú na prvom mieste. Ale od tohto filmu som čakal niečo viac. Nemalo to poriadne grády. Niečo tomu chýbalo. Najviac sa mi tam páčila Jennifer Garner.

1. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Film s hvězdným obsazením, ale k čemu mu to bylo dobré, když příběh nestál za nic. Pro mně naprosté zklamání

7. března 2006
avatar uživatele
80 %

Miluju

Filmy natočený podle komixů fakt můžu!! a tento filmek mě nesklamal vřele všem co maj rádi stejný typy fylmů jako já, to jest komixový, doporučuju sic nemá na Batmana a ni na Spidermana, ale stojí za to ho skouknout!!

19. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

Tento film mě celkem zklamal. Čekal jsem super efekty, souboje a v neposledí řadě taky příběh. Ale tohle se jaksi nedostavilo. Nevím, někomu se to může líbit a někomu ne.

12. ledna 2006
avatar uživatele
hani
...
10 %

Tak tohle bylo děsný. Tak velkou nudu jsem snad ještě nikdy nezažila. Bena Aflecka zrovna nemusím a tenhle film mi ho ještě víc zprotivil.

9. prosince 2005
avatar uživatele
10 %

Nemá příliš v lásce Bena Afflecka a tohle se mu vážně moc nepovedlo. Tohle bylo tak šíleně nudný, že se tomu snad nic nevyrovná. Snaha o naturálnost se nějak nepovedla (zvlášť tváře herců vypadaly zblízka hrozně). Podprůměrné béčko s Benem.

3. prosince 2005

Hold nic moc. Sice se na to koukat dalo ale to jenom jednou. Připadá mi to takový divný. Kdo to neviděl tak at se na to koukne a vytvoří si svůj názor, protože tento film se někomu líbit nebude a někomu naopak jo.

25. listopadu 2005
avatar uživatele
40 %

jednou a dost

Jsem velmi, ale opravdu velmi zklamaná. Film je sice hezký a začátek opravdu zajímavý, ale zbytek je na můj vkus moc rychlý a některé věci kolem Affleckova vidění mi připadají poněkud nedomyšlené. Jak jsem řekla, film je sice hezký, ale není to nic, co bych musela vidět víckrát.

12. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Úúúúžasnýýýý!!!

Než jsem si to pustil, tak jsem vůbec nevěděl, že tam hraje jeden z mých nejoblíbenějších herců - Ben Affleck ( výborný herec, že? ). Už jen pro to bude můj názor víc než zaujatý. Normálně bych to asi kritizoval, jak to jen půjde ale teď...Prostě mě to absolutně vzalo! Fajn hudba, efekty, děj. A ty bojové sekvence! Skrátka výborně povedený film o překonávání sebe sama !!!

7. listopadu 2005
avatar uživatele
20 %

Božé

Bol som sklamanýýýý...a riadne, nepochopim prečo takéto filmy točia taký amatéry...mohol to byť super film takto to je fakt nula :o(

1. listopadu 2005
avatar uživatele
30 %

jeeezisi

to bola ale kravina..to som si povedal po zhiladnuti tohto filmu. a zatial si za tym stale stojim...tento hrdina mal ostat radsej pekne na strankach komixu...fakt dost slabe spracovanie, dost zasadne krivajuci pribeh a vobec vsetko dookola :-o

v podstate sa jedna len o stratu casu...takze radsej ruky prec

25. října 2005
avatar uživatele
Morx
...
80 %

No, další film podle kreslený postavy. Viděl jsem to, nebylo to špatný, ale stačilo mi to, i když toho nelituju. Dávám 70-80%

21. října 2005
avatar uživatele
50 %

nic moc

Myslím si že tenhle film se moc nepovedl, protože měl špatně vymyšlený děj. A ty rvačky ke konci bybi dost nudný.

9. října 2005
avatar uživatele
60 %

Takový průměr

Nebýt dost špatného výkonu Jennifer Garner a sem tam mizerných triků (zvláště při Daredevilově šplhání a skocích) a s přidáním špětky nějakého peprnějšího koření by Daredevil byl velice slušný a moc dobře koukatelný film. Takhle je to jen průměrná zábava na víkendový večer. Nejvíce si tak člověk asi zapamatuje slizkého Colina Farrella. PS: Nedovedu si přestavit, jak bude vypadat film Elektra, v němž Jennifer Garner zřejmě nesleze z plátna.....

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

...

tak žádná sláva ten film neni, ale že by to byla zas až taková hrůza, to taky ne.. celkem se mi líbila ta atmosféra, jinak se mi teda nelíbila ta electra..ještě že ji zabili..což je vlastně k ničemu, když má teď svůj vlastní film..jen teda nevim o čem bude..

Kdysi dávno
avatar uživatele
Lush
...
50 %

No nic moc

Přišlo mi to, jako taková napodobenina Spidermana, kdy jeden prostý obyvatel města v sobě najde nadlidské schopnosti a pomocí nich, ale také odvahy a touhy po pomstě, zachraňuje město. A proto hlavního hrdinu hrál Ben Affleck, aby měl film velikou návštěvnost.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Cakal som viac

Derdevil ma moc neohuril aj ked som na tento film pocul celkom slusne kritiky.Dokonca ani take hviezdy ktore tam hrali filmu moc nepomohly.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Na

tento film se dá celkem dobře podívat, i když bych to zařadil do skupiny filmů, jako Spiderman, Batman, superman apod. Zkrátka jeden hrdina zachraňuje ... (něco) Jednou obyčejný člověk, pak se převleče a je z něj superhrdina.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Mohlo to být lepší...

Film byl byl celkem nic moc, herecký výkony taky nebyly zrovna oslnivý. Jedinej, kdo se mi líbil z herců byl Colin Farrel.
Na druhou stranu to byla celkem dobrá podívaná a Mattův sluch byl vyřešenej pěkně.

Kdysi dávno

Komixová předělávka

Fajn podívaná. Předělávky komixů jdou nahoru (Spiderman...) a myslím, že ani Daredevil nezůstal moc pozadu. Příběh mě celkem zaujal. Takový lepší průměr

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

No, nic moc...

"Komixový" filmy miluju ale tohle bylo i na mě moc... Vážně se to nepovedlo, jediné hezké na tom byl sám Ben jinak ten film nestál za nic.Příběh byl až moc smyšlený a tak trochu se lišil od komixového typu, prostě to nebylo podle mého gusta.

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Tak takhle by to nešlo!

Ups...tak tohle se jim moc nepovedlo. Předloha je dost kvalitní na to, aby se z toho dal udělat úspěšný a dobrý film. V tomhle provedení však není ani jedním. Ben Affleck v hlavní roli je takový nemastný, neslanný superhrdina. Celý film si tak pro sebe ukradl Colin Farrel - Bullseye, jediná pozitivní a zajímavá věc na filmu. Věřte, že pokud tento film neuvidíte, o nic nepřijdete. Šetřete si i nějakých těch 40Kč za videopůjčovnu, nebo si raději půjčte něco jiného. Tady opravdu není o co stát.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

čekal jsem víc

Tak od tohodle filmu jsem čekal víc. Né že by byl špatný, to vůbec ne ale nebylo to ono. Zkrátka na Spidermana nebo X-mana nemá. Je to takový lepší průmer, který si zaslouží 60%

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Dare....devil

Dívala jsem se s kámoškou. Kámoška se bála. Ale musím říct, že ona slzí i při televizních reklamách nebo když učitelka odchází do důchodu, takže můj názor je: docela slušný průměr

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Nic moc...

Tak na tohle sem se hodně těšil a je to zklamání. Ten film měl obrovskej potenciál a je škoda, že se ho nepodařilo naplnit. Ben Affleck mě nepřesvědčí, že v mládí prožil nějaké trauma a i ostatní herci sou tam na ozdobu ( Jennifer Garner ). Potěší jen Collin Ferrel jako Bullseye. Atmosféru komiksu se do filmu vnést absolutně nepodařilo a i akční scény sem čekal vychytanější. Prostě sem z toho filmu příliš rozpačitý.

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Průměrné

Čekal jsem daleko vice,z ukazek,které jsem videl bych tento film zboznoval,ale ukázky větsinou ukazuji filmy z té o hodně lepsi stránky....průměrny film,jsem zklamaný

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Nic moc

Mě osobně se na tomhle filmu líbil akorát Colin Farrell, Ben mi nepřidavá jako herec který se hodí do role hrdiny jakým má být Daredevil

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

ušel

Jediné, co se mi na filmu líbilo, byla hudba Evanesence a Colin Farrell. Jinak byl jako každý jiný, podobný Spidermanovi nebo Supermanovi. Prostě docela nuda.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Nic extra.

Není to tak dobrý jak bych od toho filmu čekal. Je to něco jako slabej vodvar akčního hrdiny, ale do super filmu má daleko.

Kdysi dávno
avatar uživatele
pepe
...
90 %

Dobrý

Myslim, že tenhle film je docela dobrej. Já vim takovejch hrdinů už tu bylo příklad Superman, Batman, Spider-man, ale řekněte mi kdo z nich byl slepej. No jo, jenomže dobrý je za 3.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Ujde to...

Opět jeden z dalších komiksových hrdinů nyní v podání Benna Afflecka jako Daredevila!!Dobrej děj, super akce a scény.Prostě super...

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Moc průměr

Už mě Ty zástupy komiksových pootvor Spiderman, Catwoman, Daredevil, Superman atd. začínají lézt krkem. Vždyť je to na jedno brdo. Jediný komu se to může líbit jsou hltači komiksů.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super

Jsem to nedávno viděl a je to perfektní obvlášť nejaký scény. Ben Affleck dobře zahrál daredevila a postavy jako Bullseye atd byly taky dobrý.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Daredevil

Ďábel strážný mohl být mnohem lepší.Ve dne slepý právník v noci temný mstitel.Originální a přesto bych to hodil do jednoho pytle s ostatními komikovými hrdiny ale přesto - Ďábel strážný mohl být mnohem lepší!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Skvelé

Myslím, že Jennifer Gartner a Ben Afleck dávajú tomuto filmu to pravé. Milujem tie scény, keď sa malý Ben učí orientovať v meste a keď sa Jennifer učí bojovať s trojzubými dýkami. Proste skvelé.

Kdysi dávno