home
Dannyho parťáci 3

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Danny a spol.

Zatímco v první díle šly lehkost a ležérnost zcela nenuceně, tady jsem tímhle směrem cítila místy tlak a to u mě rozhodlo o vítězství prvního dílu. I tak Dannyho parta ale zůstává dobrou volbou na příjemně strávené dvě hodinky. Nejlepší postava? Matt Damon s umělým nosem a pořádnou dávkou feromonů :D

24. května 2013
avatar uživatele
100 %

Do třetice...

Tak tohle je můj vítěž. Trojka Dannyho parťáků se mi líbila úplně nejvíc. Nevím, čím to, ale prostě je to tak. Tenhle díl je podle mě nejvíc vydařený, ale tak na to ať si každý udělá svůj názor. Já můžu film vřele doporučit :)

1. října 2012
avatar uživatele
E Š
...
100 %

Trošku to zaškrípalo, ale predsa len stále skvelá "podívaná". Táto prvá trojka mi bude jednoznačne chýbať. Takýchto oddychových, ale kvalitných filmov by to chcelo viac.

14. prosince 2011
avatar uživatele
100 %

*Ocean's Thirteen*

Po méně úspěšné dvojce skvělé překvapení! Děj a hudba super! O hereckém obsazení už nemusím vůbec psát, protože je bezchybné a Al Pacino tento výběr jen potvrdil, jako herec snad nemá konkurenci. Za mě jistých a zasloužených 100%!

27. října 2010
avatar uživatele
100 %

Ocean's Thirteen

Po překvapivě zábavné jedničce a velkém zklamání v podobě druhého dílu přichází další pokračování Dannyho parťáků, který se mi už od začátku zamlouval (dokonce i trailer je ze všech tří dílů nejlepší). Když jsem si u druhého dílu říkal, koho ze známých tváří mohli tak asi obsadit, rozhodně mě nenapadlo, že by to mohl být Al Pacino. Byl jsem příjemně překvapen, když jsem se dozvěděl, že ho v tomto filmu uvidím a tak jsem se těšil... Nakonec to dopadlo tak, jak jsem to očekával, ne-li lépe. Všichni zde hráli výborně a bylo vidět, že hlavním tvářím bylo dáno víc prostoru než v předchozím dílu, což bylo jen dobře. U žádné scény jsem se nenudil, a když přišlo k samotné "loupeži", stejně jako u prvního díl, nestačil jsem se divit, že to tak skvěle funguje. Možná, že to působí nereálně, když jde všechno takhle hladce, ale to se mi většinou ve filmech líbí a to je taky jeden z aspektů, které hrály roli v tom, že jsem si tuhle trilogii (resp. 1. a 3. díl) tak oblíbil. Sledovat třetí díl Dannyho parťáků rozhodně nebyla ztráta času a já jsem rád, že jsem se na ně podíval. Třetí díl mi hodně zvedl náladu po sledování dvojky a navíc i předčil má očekávání, takže si nemůžu pomoci a opět dávám 100%.

29. července 2010
avatar uživatele
90 %

Třetí pokračování mě celkem překvapilo. Tady už šlo více o pomstu než o samotnou loupež, a to bylo přece jen lepší oživení. Navíc par vtipných scén ... výborný!

23. června 2010
avatar uživatele
80 %

Dochází mi inspirace k psaní názoru ke třetímu dílu Dannyho parťáku, především proto, že se v podstatě pořád jedná o jedno a to samé, herci se nemění, podstata filmu se nemění, hudba stále stejně skvělá, atd. Každý ze všech těch třech dílů měl něco do sebe. Trojka zas a znova srší humorem, předvede nám profesionálně provedenou loupež, ukáže opět všechny hrdiny elegantně oblečené a vždy nad věcí, ať pracují v dílně nebo sedí v luxusním hotelovém pokoji. V tomto směru opravdu nic nového. Jediná změna oproti předchozím dílům, že tentokráte Dannyho bandu motivuje spíše pomsta, nežli touha po penězích. Mě už opravdu nemělo co překvapit, ale i tak se mi ty dvě hodiny strávené u obrazovky nevryly do paměti jako promarněný čas. Našla jsem si to, co mým očím lichotilo, co mě pobavilo, nadchlo, napjalo k prasknutí. Proto, stejně jako v předchozích dílech 80%, ale tím s Dannyho parťáky končím, delší dobu nebudu chtít o vysloveně "zlodějských" filmech slyšet !!

5. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

A Dannyho parťáci se vrací!!! :D Opravdu. Tuhle trilogii miluju. Mám ráda tu akci a vtíp. Scény, triky a vychyralost. Protě nej filmy jaké existují. Trojka mě nadchla hlavně v tom, jak během 3 minut pan Banks přišel o půl miliardy. Opravdu. Prostě film u kterého se zasmějete, a který můžete vidět třeba stokrát a neomrzí.

15. března 2009
avatar uživatele
100 %

Trojka je najlepšia, žiadna nuda, tento film dokážem pozerať častejšie :) zan dávam 100% zaslúžených.

3. března 2009
avatar uživatele
joda
...
80 %

Danny a spol. po třetí

Konečně jsem viděla také trojku parťáků od Dannyho. Třetí díl je opět nabitý hvězdami (a vůbec to není na škodu jako v některých jiných filmech), setkáme se tu i se starými známými z předešlých dílů. Jednička je fantastická, dvojka mě nějak nezaujala, ale trojka opět pozvedá úroveň. Baví vás sledovat, jak to zase Danny s kumpány vymyslí, přičemž mají situaci ztíženou novými bezpečnostními opatřeními kasina. Potěšila mě účast Al Pacina. Já se bavila, ale kvalit jedničky to nedosahuje. Oceňuji však, že se metody parťáků moc neopakovaly. Také se mi líbilo, že se šlo celkem rychle na věc - nezdržovali se "okecávačkami" a hned se pustili do vymýšlení plánu. Hodně příjemný film...
BTW: Všimli jste si, že Brad Pitt v Parťákách pořád něco "žere"?

1. března 2009
avatar uživatele
konz
...
50 %

...

Ach jo. Jednička byla skvělá, dvojka byla celkem o ničem a trojka nasleduje dvojku v těsném závěsu. Třeti díl se mi sice trochu líbil ale chvilkama se mi film zdál dost chaotický. 50% víc ani ránu

26. února 2009
avatar uživatele
80 %

Do třetice všeho dobrého ano to se říká, ale tohle pořekadlo bohužel u filmů, až na pár výjimek, neplatí a Dennyho Parťáci 3 se mezi ně neřadí. Lepší než dvojka to opravdu je a od začátku do konce to na tempu, zajímavosti a vtipu podle mě nestrácí, ale chybí mi tam nějaká akce :(. Tentokrát to opravdu bylo pouze o štětí, promišlenosti a elegantnosti plánu. Hlavní hrdinové si tam opravdu "neušpinili ruce" nějakým dostáváním do trezoru jako v jedničce a to mi vadí opravdu nejvíc, ale co chybí tam přidá se jinde a režisér to kompenzoval jako obvikle skvělou dvojicí Georgem Clooneym a Bredem Pittem na které jsem se mohla dívat ať byl film jakýkoli. :)

31. října 2008
avatar uživatele
90 %

Dalo by se říct nic nového, co by nějak vybočovalo od prvního dílu, nicméně pořád si tento díl drží únosnost, i když místy nepravděpodobným scénářem. Také byl určitě lepší než díl druhý, který na mně působil moc zmateně a roztržkovitě, až jsem se ztrácel v ději. To mi u jedničky a trojky moc nehrozí. Takže jak zhodnotit? Originalita nic moc, scénář a děj kvalitní.

27. srpna 2008

Pomsta,která zasáhne vaši peněženk

Do třetice všeho dobrého! A s nimi noc vysokých výher pro každého. Opět dokazují, že jsou nejlepší ve svém oboru a není radno si zahrávat. Jsou stále lepší a lepší. Jejich fígle jsou neuvěřitelně účinné- až mi šla hlava s toho kolem. Uměle vyvolat zemětřesení a tím vyřadit nejlepší a nejinteligentnější ochranný systém. A tentokrát to vše, dělají pro svého zlomeného přítele. Al Pacino, se zhostil svoji role jak jinak, než dobře. Zahrál si pěkně slizkýho lotra, který doplatil na svoje ego. Clooney a Pitt- elegance, styl a šarm. Jsou výteční jako vždy! I tentokrát Dannyho parťáci obešli všechny problémy a dokázali potopit dalšího ambiciozního šmejda.

28. července 2008
avatar uživatele
100 %

best

nejlepší díl parťáků! Oproti nepovedený dvojce to mělo našláplej děj..k tomu si přidejte vynikaící výčet herců a úspěch je zaručenej

23. června 2008
avatar uživatele
90 %

Danny atd

Psát ke každému dílu něco se mi moc nechtělo, tak to shrnu u (zatím) posledního dílu. Celé to mělo styl a šmrnc, druhý a třetí díl jsem viděl teprve nedávno a u všech jsem se fakt bavil. Bylo to celé hezky barevné, prostředí atraktivní, spousta různých postav včetně Terryho Benedicta v podání skvělého Andyho Garcii. Hodně se mi líbily pasáže s vysvětlením, jak a co kdo dělal, jak na to přišli atd. Musím ještě vydvihnout hudební stránku filmu, ta hudba byla vybrána geniálně a perfektně do toho zapadala. Líbilo se...

19. května 2008
avatar uživatele
80 %

Film byl skvělý. Tradičně zaujmul svým dějem, plánem akce, špičkovým hereckým obsazením a hudebním doprovodem. Možná se to hodně podobá předchozím dílům, to mi ale nevadí. Podle mě je to výborný film, který bych doporučil každému.

7. května 2008
avatar uživatele
70 %

Ani třetí díl nemohl zahálet, když jsem si celou sérii Dannyho Parťáků nedávno načal, proto ho mám stejně jako předchozí díly už po několikáté za sebou. Dannyho Parťáci jsou už klasa, a třetí díl mi nemohl uniknout ani po prvním zhlédnutí prvních dvou dílů, i když dvojka se o něco zhoršila. Je ale fakt, že trojka si naopak polepšila, i když bych do ní neřekl. Druhý díl navazoval dějově na první díl, což byl správný tah. Říkal jsem, že kdyby přišla nová akce jakoby nic, nic nového by z toho nevzešlo, ale je zvláštní, že kdyby třetí díl představoval osobní konflikt s postavami z druhého dílu, nedopadl by také určitě nejlépe. Chci říct, že nový příběh, který by prakticky mohl existovat sám o sobě, se nyní daleko více podobal prvnímu lepšímu dílu, ale zároveň nepředstavoval přímé kopírování po druhém, trochu zamotanějším díle. Nová zápletka se vymyslela celkem zajímavě, ale byla to jen zápletka, tudíž asi pět minut děje, kde se rozhodlo, co se bude dělat. A tímto chci říct, že obecný průběh se od prvního dílu příliš nelišil, ale nové věci zase více odpovídaly nové zápletce. Shrnutě nové věci, s malými podobnostmi – to lepší ale převažuje. A myslím, že nový příběh si získal i mě, protože co byl A. Garcia alias Benedikt za padoucha ve srovnání s Al Pacinem? Všichni D. Parťáci jsou prakticky známé osobnosti, a nejspíš proto, že se tento díl obešel bez žen v kladné roli, obsadili právě Pacina. Jsem fanouškem českého dabingu a v právě v české verzi vyzněl Pacino ještě zlomyslněji. Oproti dvojce jsem mohl sledovat daleko častější využívání schopností všech parťáků, ale opět se trochu zašlo do extrémů. Že do svých akcí vkládají takové peníze a mají prakticky vše, na co si vzpomenou, bych chápal, ale ta věc s vrtákem mi vůbec nedává smysl. Je to trochu škoda, protože v časovém rozmezí, které mohli tvůrci třeba o pět minut natáhnout, by mohli detaily okolo těchto věcí více osvětlit. No, ale to lepší jak jsem říkal, převažuje a velkou radost mi udělalo opětovné obsazení Garcia nyní v zajímavějším postavení a ač krátké, tak stejně vtipné Casselovo. Nejnovější díl je trochu komplikovanější než jednička, ale má své kouzlo, které zapůsobilo. I konec nevypadal tak „zbrkle“ jako ve dvojce.

30. dubna 2008
avatar uživatele
40 %

Tak to vidím já...

Tuhle sérii jsem opustil už po prvním dílu. Tředí díl je stejně žalostný jako první. Nemít Al Pacina, dám o 20% míň. Nechápu účel překombinované zípletky a nulovou pointu filmu. Prostě jen parta lidí potřetí okrade zlého člověka (nemůžo okrást dobrého člověka - jsou to přece sympaťáci). Plán se možná zvrtne, ale oni na to stejně přijdou, nebojte. Ach bože... vždyť to je tak stupidní.

21. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

Stále zastávám názor, že první díl byl nejlepší. A už nebude překonán, ale po díle druhém se musím přiznat, že jsem byl mile překvapen. Ten totiž strčí s přehledem do kapsy. Takže pokud se vám předešlé díly líbily, tak se určitě mrkněte i na tohle. Po určité době bych klidně díl třetí s jedničkou srovnal na stejnou laťku, opravdu povedené dílo, které si zaslouží minimálně 80%.

12. března 2008
avatar uživatele
80 %

Na trojku to ujde

No to že sa jedná už o tretí diel série Dannyho parťáci tak si myslím, že to v celku ušlo. Samozrejme, že oproti jednotke to bolo slabšie ale zas voči druhej časti určite lepšie. Táto tretia časť sa mi možno aj preto viac páčila než druhá, že sa opäť vrátili ku vykrádaniu kasína no trochu v inom štýle. Tento film je komédia a preto sa naň aj tak musíme pozerať. Treba prehliadnuť nejaké tie chybičky a snažiť sa nezameriavať na to či to je reálne, a či sa vôbec niečo také dá spraviť a zorganizovať alebo nie. Na filme sa mi páčilo, že do deja vstúpila nová osoba Willie Banks (Al Pacino) a tiež to jak sa celá dvanástka spojila s Terrym Benedictom (Andy Garcia).

1. března 2008
avatar uživatele
80 %

Začátek byl výborný, to jak Rasty odešel od loupeže, když mu Danny nebo kdo zavolal nemělo chybu. Pak to vše pokračovalo v pomalejším tempu s pár výbornejma hláškama. Celkově je to zase hodně komplikované ale doopravdy příjemné.

26. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

Banda i režisér se zase vrátili ke stylu který se osvědčil v jedničce a nebýt právě toho uvažovala bych o vyšším hodnocení jenže já čekala opět něco nového. Bohužel pouze to, že se na jejich stranu přidá někdo proti komu dva díly bojovali mi moc nestačí. Do čtverky by to chtělo něco originálnějšího Stevene :-)

26. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Tak...začátek sice nuda, ale až se to rozjelo (cca po 30 minutách), tak to nemělo chybu:) Sice jsem se místy ztrácela a ještě teď přemýšlím, jestli všechno bylo tak, jak si myslím...ale opravdu sqělé:) Jednička super, dvojku podělali, trojka je zase návrat sqvělých parťáků:))

15. prosince 2007
avatar uživatele
10 %

Nepochopitelné

Jednička výborná, dvojka super, ale trojka hnus. Vůbec nechápu, proč byl film natočen. Nenabízí absolutně nic nového, kdo viděl předchozí díly, nemůže být nijak překvapen. Je to jen sloučení předchozích dílů. Herecké výkony jsou bezva, hudba s kamerou taky, ale bez příběhu. Kdyby byl jiný děj, který by nebyl pouhou kopií, hodnocení by bylo vysoké, ale bohužel.

10. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Brad Pitt

Dost podobný film jako byla jednička. Je to opět hodně zamotaný příběh se spoustou zvratů a oproti dvojce je tu opět dost humoru. A především je tu zábavná mexická vložka.

29. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

*****

Jednička SUPER,dvojka ta se mi taky líbila,ale ta trojka je nejlepší! Musím říct,že když jsem to vyděla poprvé stále mě u filmu někdo vyrušoval a já pak nechápala o co jde a jaká je pointa,ale jak jsem to vyděla po druhé byla jsem nadšená,ledacos se mi vysvětlilo. George byl naprosto skvělý,Pitt taky a vůbec všichni jak spolu ti dva brečeli u tv nemělo to chybu... A hudba Davida Holmes nechyběla ani ve třetím dílu což jsem ráda ...musela jsem si pořídit všechny soundtracky z 11,12 i 13 ... Mám ráda takový styl filmu ...

28. listopadu 2007
avatar uživatele
20 %

Taková nudná přehlídka hereckých hvězd, která postrádá vtip a vůbec téměř vše, co se u filmu postrádat dá. Jednička se ještě dala, ale tohle nechápu. Nevím, ce na tom mělo být zábavného, protože koukat potřetí na to samé nemůže normálního člověka bavit. Koukat se jak celý film něco nudně plánují, jedí, mluví o ničem, a pak své plány jednoduše uskuteční, to se nedá. Ještě když do toho zapletou kradení s pomocí moderních technologií. To už mě pak úplně odrovná, koukat se po hodině a půl, jak na dálku obracejí herní kostky zmáčknutím tlačítka.

26. listopadu 2007
avatar uživatele
80 %

Pěknej film, jsou to ty typičtí dannyho parťáci jaký můžeme znát z tech předchozích dílů, ta série je svym způsobem výjimečná.

23. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Super

Najlepsi film z celej serie... Napady uplne dokonale... Koho by napadlo na vypnutie "pocitaca" kupit raziaci stroj pouzity na tunel v LaManche...

5. listopadu 2007
avatar uživatele
90 %

Tak tenhle dílek se mi líbil ze všechn nejvíc. Fakt byl parádní. Myslela jsem, že to nebude ono, ale i když se všechno pomalu odhalovalo na začátku, stejnak vznikla nová překvapení. Už jsem ani nevěřila, že by něco novýho vymysleli. Fakt paráda.

28. října 2007
avatar uživatele
50 %

Určitě nejhorší pokračování trilogie. Bohužel celá trilogie má sestupnou tendenci, kdy se snaha o záchranu vůbec nepovedla. Trojka má jednoznačně nejhorší hodnocení.

24. září 2007
avatar uživatele
90 %

Dannyho parťáci už dokázali okrást kde koho ve velkém stylu. Teď se jim však povedla loupež největší -- okradli mě o veškerou špatnou náladu a postupně ji měnili v neskutečně zábavnou dělovou kouli a tu pak do mě vpálili takovým způsobem, že jsem připomínala panáka co se na sedačce na pohon zvaný smích houpe doředu a dozadu. Hrozně se mě líbí, jak slovo "problém", tahle parta považuje za nejvtipnější výraz na světě a absolutně nic je nevyvede s míry. Všichni nahodí úsměv, zůstanou totálně v klidu, Pitt si oblíkne další úžasný hadry a problém je vyřešen. Tohle fakt nemá chybu. To co provedli Al Pacinovi s prachama v casinu bylo neskutečné. Sem ráda, že Zeta-Jones odešla smrdět jinam a místo ní přisla šarmatní Ellen Barkin. Naopak Andy Garcia do týhle série prostě patří a i ve třetím díle to dokázal. A Al Pacino ? Ten je jako já - dokonalej vždy a všude.

2. září 2007
avatar uživatele
80 %

Jsou zpět

a je jich opět více. Tentokrát bez účasti žen, což ale vůbec nevadí. Jemný humor zustává, stejně jako paradní plán a serepetičky, které byste chtěli mít doma. Vítejme je s otevřenou náručí, neboť tohle je sehraný tým, který nezkází žádnou náladu a přivodí euforický stav s dobře odveden práce.

1. září 2007
avatar uživatele
50 %

1,2,3,4,5,6,...

Když je úspěšná jednička, natočí se dvojka. Pokud je dvojka méně úspěšná, natočí se trojka, aby si režisér či herci zlepšili reputaci. Nebo si tento díl trilogie vynutili diváci? Moment, toto je Hollywood! Kdo nenatočí trilogii, nemá nárok na hvězdu na chodníku slávy? A co se řídit rčením dát přednost kvalitě před kvantitou? Kolik úspěchů slaví třetí pokračování před těmi prvními a druhými pokračováními ? Shrek, Piráti z Karibiku, Zachraňte Willyho, Spiderman, Resident Evel, Matrix? Kolik z nich se probojovalo do top nejnavštěvovanějších filmů za první víkendy? Můj subjektivní názor je ovlivněn mnohými zkušenostmi. Za celý můj život se mi nestalo, abych ohodnotila pokračování pozitivněji než jeho předcházející prvotní díl série. A abych jen netlachala... Tito parťáci-již třetí polevili na svém chytrém humoru, přidali na chaotičnosti a nenávaznosti děje, a oproti jeho předcházejícím dílům jsem tentokrát litovala peněz, které jsem za lístek vyhodila. Takže kluci, nezkoušejte mě rozplakat a netočtě čtyřku, mnohačetné děkuji!

25. srpna 2007
avatar uživatele
LOST
...
50 %

Dannyho parťáci 3

Dannyho a jeho partu moc v lásce nemám. Jedničku jsem viděl tak do poloviny a byla docela fajn, dvojku jsem viděl tak do poloviny a byla naprosto otřesná (nevím, ale kdo se v ní vyznal a celou ju pochopil tak je vážně dobrej). A teď přišla do našich kin trojka. Je stejně tak dobrá jak jednička nebo je stejně tak špatná jak dvojka? To nemůžu posoudit, protože si bere to dobrý z jedničky, ale bohužel i to špatný z dvojky. Je to tak půl na půl. Příběh je pořád o tom samým, Danny a jeho parta chcou vykrást hotel v Las Vegas a k tomu jim dopomáhají všechny moderní prostředky (nechcu nic říkat, ale vidět potřetí to samé je už docela otravný). Ani herci se vůbec nezměnili, George Clooney je pořád stejný elegán, Brad Pitt pořád něco ve filmu jí a pije a na Matta Damona padla role, kde si z něj již zmíněná dvojka dělá srandu. Vedlejší role jsou pořád jedno a to samé a jen Al Pacino v roli záporáka je novej (bohužel nedopadl herecky zrovna nejlíp). Jediné co se od dvojky tedy změnilo je příběh nebo spíš děj vyprávění a naštěstí aspoň tohle se změnilo k lepšímu. Už to není tak nepřehledný a už jsem tomu rozuměl takže tady chválím. Jinak nevím co bych k tomuto filmu napsal, je to solidní film na který se dá aspoň dívat (pár vtípků sice ve filmu je, ale smát se opravdu nebudete, zase vás čekají jen úsměvy, ale to už k Dannyho parťákům tak nějak patří), budete sledovat 2 hodiny docela dobré herecké obsazení, ale jinak nic víc. Po čtyřce už opravdu netoužím, podle slov autorů je tohle poslední díl,ale moc tomu nevěřím a myslím si, že tak za 5 let nás tady zase Dannyho parťáci čekají. Na trojku se už dobrovolně asi nikdy nekouknu, je pravda, že jsem se u ní na dvě hodiny docela solidně zabavil, jenže v tomhle období vychází filmy u kterých se bavím mnohem víc.

21. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Nic navíc

Tak jsem si zaše vyšla do kina. Nic moc nedávali, tak jsem si řekla, že skočím na Dannyho parťáky. No a musím říct, že 3 neměla nic navíc než předchozí dva díly. Nebyla ničím vyjímečná. Zase tam byl stejný tým, perfektně promyšlená akce, zase Las Vegas a podvedený majitel kasína. Takže žádná změna. No ani není co dodávat, jestli jste viděli jedničku a dvojku tak nebudete překvapení.

27. července 2007
avatar uživatele
60 %

No musím konštatovať že trojka je presolený odvar z prvých dvoch častí. Je to jednoznačne najslapšia časť, teda podla môjho názoru. Ako som čítal nižšie tak niekomu sa to veľmi páčilo. Mňe teda nie, asi som čakal od tohto filmu príliš veľa. Nebyť v tomto filme takých hviezd, tak by moje hodnotenie bolo ešte nižšie. Však zhliadnite a urobte si názor sami. Moje hodnotenie je ubohých 60% a možno že aj troška menšie. Nedá sa inak.

21. července 2007

****

Hmmm, pohodlně jsem se uvelebil na sedadle, v poloplném kinosále, za mnou křupal popcorn, chlápek vedle mě usrkával z pepsi coly, každou chvíli kdy se na plátně dělo něco napínavého a hnusnej, unuděnej spratek mě kopal do zad, pousmál jsem se a v duchu jsem si řekl, jo, to k tomu patří. Je velice příjemné vypnout u takového filmu, jako je toto. Občas sice musí člověk zbystřit aby zjistil proč to tam zrovna dávají, ale to se stalo jen párkrát a asi právě proto to bylo tak nesnesitelné. Občas opravdu Steve ujel a s lážoplážovstvím hlavních hrdinů zašel až moc daleko, chvílemi to bylo až trapné, sledovat Brada Pitta jak s kamenou tváří přelstí i ty nejmazanější počítače. Zárověň však vyvolalo úsměv na tváři nemotorné ,,šikaňování'' zelenáče Matta Damona, Georgem Clooneym a zmiňovaným Bradem Pittem. Stejně tak úsměv vyvolá celý film, který se odehrává v jiném světě, kdy hvězdy v sakách oblafnou každého, za jakýkoliv kapitál a nezbývá než jen se tupě křenit a divit se kde vlastně ty prachy pořád berou. (Viz. na obří vrták, na podkopání Ala Pacina). Milé, někdy však s překvapující, celé sérii, spíše cizí, lidkostí, poslední pokračování režiséra, který umí tvořit sny. Zasněně 65%.

16. července 2007
avatar uživatele
20 %

Ocean´s thirteen

O čem to bylo? Nevím. Ono jednička byla ano byla no prostě radši jen byla. Nevidím na tom vážně nic filmového. Jen příručku "Jak ukrást strýcovu dvacku z kapsy?" a to je přeci hrozné. Ta výchova. No ale k tomu filmu. Nevím prostě mě to nenadchlo a ani nechápu o čem to bylo. Jaký to mělo smysly? Že tam hraje tolik známých osobností prostě xichtů, tak je to slavný. Jo je pravda, že v ostatních filmech to není. Max 3 hvězdy, ale co když ten film stojí za prd. To už nezachrání ani ty xichty.

13. července 2007
avatar uživatele
100 %

Výborně. Myslím si, že tento díl skvěle navazuje na předchozí. Nijak významně se nevzdaluje od "parťáckého" stylu, ale i přesto je originální. Herecké výkony byly na jedničku a režie taky. Doufejme, že bude i Ocean´s Fourteen.

11. července 2007
avatar uživatele
80 %

Danny Ocean a jeho parta

Jednička mě naprosto nadchla, dvojka mě spíše zklamala, ale na trojku jsem stejně byla natěšená. A nezbývalo nic jiného, než se na nové Parťáky vydat do kina. Jeden z hlavních magnetů byl pro mě George Clooney (při pohledu na něj taju :-)). Pak se ale začaly objevovat příznivé ohlasy recenzentů i diváků a bylo jasno - těšila jsem se víc a víc. A taky jsem se uklidňovala (letošní trojky jsou jeden velký děs) - když už nic, tak se budu dvě hodiny dívat na krásné chlapy. Ale obavy byly zbytečné a film mě rozhodně nezklamal. Herci skvělí a přirození (absence ženských v týmu - narozdíl od dvojky - tomu jenom prospěla), dívalo se na ně skvěle. Asi to bude tou přátelskou atmosférou, která panovala na place. Tvůrci se snažili a zamakali také na příběhu. Je prostě vidět, že to není jen narychlo spíchnutý magnet na divákovy peníze, ale že si dali tvůrci záležet. Sice jsem se nijak moc nezasmála, ale to neznamená, že by film nebyl vtipný. Naopak - byl. Ten humor Parťáků mi přijde spíše takový inteligentní, nic primitivního. Koukalo se mi na to příjemně, dvě hodinky uplynuly jako voda. Z letošních trojek rozhodně ta nejlepší a pokud se tvůrci budou stejně snažit, nebránila bych se ani pokračování.

11. července 2007
avatar uživatele
100 %

Skvělá trojka

Tento film rozhodně není žádná legrace k popukání, ale vtipnost tu v žádném případě nechybí a hlavně u filmu se musí také zapnout mozkové závity, a to se mi právě moc líbí. Když se k bezvadně odvedeným výkonům všech herců přičte ještě švih,hravost,vtip a také humor, tak vychází opravdu těch 100% na tuty. Vřele doporučuji.

9. července 2007
avatar uživatele
100 %

Pecka

Tak tuto seriu filmikov o zlodejoch ktory sa stale nejak rozrastaju z 11 na 13 :D sa mi strasne paci a preto ked som videl bilboard ze to fici uz v kinach tak som sa hned pustil do stahovania z netu :D:D fakt super filmik a samozrejme super obsadenie a aj super zahrane!Stoji to za to aby ste na to sli do kina:D alebo samozrejme stary znami rapid shear to isti ak si radsej chcete kupit par piv:D

27. června 2007
avatar uživatele
SDX
...
100 %

Dalsi velmi podareny film serie - len tak dalej! Opat pomerne komplikovane plany Dannyho a spol. (takze nespravte tu chybu co ja ze pojdete do kina ked sa vam nebude chciet rozmyslat), skvele vtipy a samozrejme kvalitne natocene.. herecke obsadenie tradicne skvele.. urcite odporucam :)

22. června 2007