home
Danny Rose z Broadwaye

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Tak to vidím já...

Dost jednoduchá povídačka, která mě ale ani nebavila, ani nezajímala. Allen jako by tu zapadl do stereotypu. Je paradoxní, že když zkusí něco zásadně jiného (Interiéry, Hvězdný prach), tak mu to vytýkám, ale když je naprosto klasický, taky si stěžuju. Co já vlastně chci? No možná zajímavý příběh, zajímavého hrdinu - to tu prostě nevidím. Když si uvědomím, že tomu předcházel Zelig a následovala Purpurová růže z Káhiry, tak se s tímhle prostě nedokážu spokojit.

26. srpna 2012
avatar uživatele
80 %

Velmi příjemný a pohodový film Woodyho Allena. Opět inteligentní zábava, jen to tentokrát není taková komedie až nadoraz, ale spíše civilnější snímek. Dobré vtipy tu však nechybí, stejně jako svérázné postavičky a Woody v hlavní "ukecané" roli.

1. května 2007
avatar uživatele
60 %

Je to Woody

Hm, tak na další pondělní film Woodyho Allena jsem se nesmírně těšila a nemohla ho vynechat, ale trošku mě zklamal. Tak nějak mi připadá (i když mám Woodyho poměrně ráda), že na něj zkrátka musíte mít náladu. Tu jsem možná dneska neměla, protože ten film mi zase až tak stoprocentně nesedl. Čekala jsem větší zábavu nebo větší napětí, on Woody umí oboje, ale tady toho se mi nějak nedostalo a film mě sice úplně nenudil, ale zase se mi ani moc nelíbil. Woody umí lepší filmy, tohle je spíše jeho průměr.

25. dubna 2007