home
Ďáblice

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Škoda Meryl

Na film jsem se podívala jen díky tomu, že v něm hraje moje milovaná Meryl Streep, ale bohužel jsem nějak nepochopila, proč se probůh takovému filmu propůjčila. Chápu, že neustále hraje v dramatech a vítá každou příležitost, když si může zahrát v komedii, ale zatímco třeba Smrt jí sluší byla dobrá komedie, Ďáblice má k tomu daleko. Docela nudný film s naprosto nesympatickou Roseanne, film, kde se skoro nic neděje... Meryl Streep byla výborná a na druhou stranu je strašně zajímavé vidět ji v netradiční roli, ale bohužel ani ona a můj bezmezný obdiv k ní nezachrání celkem pitomý film.

15. ledna 2009
avatar uživatele
60 %

Neobvyklý děj, když se chce nehezká žena pomstít svému muži za to, co jí udělala. Není to sice nijak extra film, ale ujde.

23. července 2008
avatar uživatele
60 %

ale jo

Jakože tenhle film se mi docela líbil...nebyl upe nejhorší, ale zase nebyl upe nějaký svělý, to je pravda! Některé vtipy, tam byly fakt ale drsné! Takže to nebyla úplná ztráta času!

5. dubna 2008
avatar uživatele
20 %

Jako nic moc no. Herečka v tom byla tak hnusná, že se mi na to už nechtělo moc koukat. V seriálu Rossiene, byla teda mnohem lepší.

8. února 2007

netradičný

Film má veľmi zaujímavý dej, ktorý len ťažko nájdeme niekde inde. Perfektné herecké výkony na čle s Meryl Streep, bez ktorej by to nebolo ono, až po šokujúe recepty od domácej pani, ktorá vyhlásila vojnu kráske.

25. října 2006
avatar uživatele
60 %

Ďáblice

Film byl povedený, je myslím dost nereálný, že by žena takhle promyšleně mohla svému muži zničit život, ale zase se mi líbilo jakými způsoby to udělala. Ten film se nemá brát vážně, ale jako komedie. Dost to taky bylo vtipný. Film taky poukazuje na to, že ženy nejsou jen "bezbranými figurkami ve světě mužů", ale že si dokážou poradit a že není radno si s nima zahrávat (věřte, že některá ženská by byla některých věcí z toho filmu schopna udělat). Někdo hodnotí podprůměrně (možná proto, že ten film nepochopil, nebo já nevim jaký nenormální důvod by si ten člověk vymyslel), ale každý má právo na vlastní názor a já tento film do podprůměrů určitě neřadím.

24. října 2006
avatar uživatele
70 %

Vcelku povodená komedie, která člověka inspiruje, jak někomu zničit život. Myslím, že je tady perfektně ukázené, jak byl její manžel povrchní a po čem toužil. Dobře jsem se u filmu pobavila.

25. září 2006

Absolutně stupidní film,který myslícího diváka maximálně urazí.Nechápu,jak se k něčemu takovému mohla propůjčit Meryl Streep.Už nikdy víc

14. srpna 2006