home
Crossroads

NÁZORY K FILMU

Nechápu, proč je tu na tento film tolik kritiky. Ale je to každýho věc....Mě osobně se tenhle film i docela líbil ;) a klidně se na něj zas někdy podívam až bude chuť. Rozhodně znam spoustu daleko horších filmů než je tenhle.

26. září 2008
avatar uživatele
100 %

Nevím proč, ale film se mi líbí. Britney Spiers nesnáším, ale líbí se mi ten příběh. Miluju filmy plný písniček.

29. ledna 2008
avatar uživatele
0 %

Už nikdy!

Ani nevím, jestli není zbytečné psát můj názor! Takový trapas!!! Myslím, že hodnocení 0% mluví za vše...Ale co se dalo čekat od Britney, že?

19. srpna 2007
avatar uživatele
10 %

Crossroads

Britney předvedla, že jak hrozná je zpěvačka, tak o to horší je herečka... Film byl totálně bez nápadu - je to taková hrozná kopie Divokej koček... Možná, kdyby hlavní roli hrál někdo jinej než rádoby zpěvačka a herečka Britney, tak by se mi ten film líbil.. Jediný, co jsem na tom viděla pozitivního byl Ben, na kterýho se dalo alespoň krapet koukat...

1. května 2007

fuj

Je mi z toho šoufl....Britney je otřesná a zbytek to samý.....bleble...že ji to vubec nekdo dovolil natočit.

14. ledna 2007
avatar uživatele
20 %

typický

typickej americkej film,jak se z naivky a stydlivky stane "lvice salónů"..no nic proti tomuhle příběhu,ale přece jenom zůstanu u popelky..

3. prosince 2006
avatar uživatele
40 %

Skoro seriál

Crossroads je skoro typický seriál. Žádný pořádný děj a spousta ženského tlachání. Dalo by se to přirovnat víceméně k Zoufalým manželkám, ale ty zase jsou trochu zábavné, i když ne moc. No, ale musí se brát, že Britney hraje poprvé a taky že filmy tohoto žánru nemám zrovna rád, takže si říkám, že bych neměl být zaujatý. Abych řekl pravdu, kdyby tam hrála Paris Hilton, byl by to propadák ještě větší. Nicméně jsem viděl horší filmy a taková hrůza jak jsem čekal, než jsem se na to mrknul, to zase nebyla. Když vidím jiné romantické filmy, vydržím u toho maximálně minutu, protože hysterickej řev ženskejch uvidim i v zábavnějších filmech. Vzheldem k tomu, že Crossroads je taky romantický film a udržel jsem se u toho až do konce bez usnutí (konec ve čtvrt na čtyři ráno), musím nechat, že asi trochu v tom něco bude. No dost řečí. Protože to opravdu TAK strašné zase není, nemůžu tomu dát méně než 40% Fakt ne.

20. listopadu 2006
avatar uživatele
10 %

No děs

Také jsem tenhle film viděla, když jsem byla ještě příznivec Britney...ovsem i v té době jsem si říkala, že by se zpěvačky neměly pouštět do dalších akcí. Ten film byl prostě o ničem.

17. října 2006
avatar uživatele
30 %

Tenhle film není moc dobrý. Má pěkný děj a já mám takové hudební filmy vážně ráda, ale Britney jde prostě víc zpívání. Nesedla mi do toho filmu vůbec.

7. září 2006
avatar uživatele
60 %

No...šlo to. Sice to není žádnej extra super film, ale viděla sem i horší. Prostě takovej průměr. Britney by se ale měla držet toho, co jí de ještě v celku dobře, což je zpěv a za každou cenu se netlačit do filmu. Pak to tak dopadá. Asi bych se pořádně rozmyslela, než bych to skoukla podruhý, ale na jedno podívání to je.

7. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Neviem, čo majú filmoví kritici proti tomuto filmu. Podľa mňa bol fakt dobrý. Možno len trochu pokazili koniec, ale to je všetko.

4. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Nechápu..

Nechápu proč tenhle snímek všichni tak odsuzujou, mě teda tak hroznej nepřijde.. je pravda, že se asi nezařadí mezi 100 nejlepších, ale je rozhodně lepší než spousta těch rádoby slaďáků..

28. března 2006
avatar uživatele
0 %

NE!

No horší film sem fakt ještě neviděl. Je to o ničem, absolutní nuda. Prostě propadák, nic proti těm kterým se to líbí , ale tohle je fakt děs.

20. března 2006
avatar uživatele
50 %

Ooops...

Nemám ráda neoriginalitu. Nemám. A Crossroads je film plný ohraných klišé. Ale... Když jsem Crossroads viděla poprvé, byla jsem holka základní školou povinná, která nemusela Britney, ale v tomhle filmu se našla. Společné holčičí sny, proměnlivé přátelství - nepřátelství, problémy s hledáním sama sebe a nějaké záležitosti, které jsem měla teprve před sebou, mě nenudily. Crossroads má na to, aby se mladším teen holkám zalíbil.

13. března 2006

...

Mno děs..opravdu..koukala jsem na to před pár lety, dyž jsem etě celkem měla ráda britney, ale huž tenkrát sem si řikala že je to děsná blbost..myslim si totiž, že ten film je horší než kdejaká romantická limonáda z německa, rakouska či itálie, protože ve stupiditě tomuhle filmu nesahaj ani po kotníky..

9. března 2006
avatar uživatele
30 %

film tak maximálně pro fanoušky britney spears.. pro ostatní půjde o nudnou romantiku s uslintanými řečmi, které jsme v podobných výplodech slyšeli už nepočítajekrát..

8. března 2006
avatar uživatele
40 %

Mohlo byt aj horsie

No ako je videt hudobnici by naozaj nemali fusovat hercom do remesla.Ale ani to neprekazalo nasej spevacke aby natocila svoj lubostny film.Je to skoda

8. března 2006

Dalo očekávat, že to nebude nic moc, ale stejně jsem se na to koukla a jsem si jistá, že už se na to nikdy nepodívám... Herecký výkony nebyly taky nic moc, hlavně Britney to nějak nešlo, ale taky to nevypadalo, že se moc snaží...

8. března 2006