home
Connie a Carla

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Jde to...

Na první pohled film o ničem, ale když se opravdu nudíte, tak vám to něco dá. Film se řídí známým vzorcem, kdy hlavní hrdinové něco skrývají nebo lžou, ale nakonec musí stejně s pravdou ven a všichni jim to odpustí a ještě tam bude nějaký ten huban.

9. července 2009
avatar uživatele
40 %

Connie and Carla

No, kde bych asi tak začala :o) Rozhodně filmařům nemůžu upřít zajímavý nápad, ale nějak mi to prostě nesedí. Ani nevím jestli se to dá nazvat komedií, je to poněkud švihlé a místy i trapné. Písničky jsou hezky odzpívané, vystoupení jsou taky fajn a chvílemi se tam objeví i vtipné momenty. Ani mě nijak zvlášť neoslnila Nia Vardalos, kterou jsem si celkem oblíbila ve filmu Moje tlustá řecká svatba. Největší šok pro mě byl, když jsem v tomhle filmu viděla hrát Davida Duchovnyho, neřekla bych do něho, že si někdy zahraje v podobným filmu. Konec filmu je taky předvídatelný, takže je to pro mě jen další film, který vás ničím zvláštním neoslní, ale ani neurazí. Dávám 40% a to je až až.

28. února 2008
avatar uživatele
60 %

O tomhle filmu jsem nevěděla ani „ň“ proto mě velice překvapilo když se tam asi tak v polovině objevil David Duchovny =o).
Jinak film se mi celkem líbil. Je pravda, že byl trochu slabší ale to mi ani tak moc nevadilo. Myslím si, že kdo má rád kabaretní představení a travesti show tak si určitě smlsne.

28. února 2008