home
Co je vám, doktore?

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Co je vám, doktore?

Sonda do života obyčejných životů neobyčejných doktorů (Zubař a Psychiatr) plus věděckých pracovníků - bývalá manželka zubaře a jeho nynější milenka, ve které se propracuvávame od intrik ve vztazích, počátkách až po úpřimné vyjádření citů až po kariéru a podrazy v socialistickom ústavě. Vynikající Zdeněk a Ilona předvedli pěkný pár

15. srpna 2009
avatar uživatele
70 %

Nevím proč, ale filmy Olmera mi většinou moc nesedí, nejsem na ně nějak naladěná. Tenhle film patří mezi výjimky, možná pro spolupráci se Svěrákem. Je to o životě, a má to v sobě vtip i myšlenku.

8. června 2008
avatar uživatele
90 %

Děj se inspiroval dobou, kde se vztahy stále komplikují. Ta doba se nezměnila a tak je film stále aktuální. Je zde i skrytý humor, ale někomu to nemusí připadat nijak průbojné ve filmové kategorii.

13. ledna 2008
avatar uživatele
60 %

Nemusím pana Svěráka ani jeho filmy ani jeho scénáře, proto se mi nelíbí ani tahle dost ponurá komedie, která mně nedokáže nijak oslovit.

16. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Zdeněk Svěrák

Film byl natočen v roce 1984, ale má stále aktuální téma a vše sedí i na dnešní dobu. Je to celou dobu zajímavá podívaná, ale humoru bych od komedie čekal víc.

2. prosince 2006