home
Clerks 2: Muži za pultem

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Super film na oddech. Poprvé jsem ho viděl ve škole tajně na notebooku pod lavicí a u některých scén jsem se smál tak nahlas, že na mě všichni koukali jak na blbce. Od té doby patří mezi mé oblíbené a některé hlášky jsou doopravedy nezapomenutelné.

21. října 2010
avatar uživatele
60 %

Tak to vidím já...

I když místy je to zase trochu přehnané a už to nemá tu jednoduchost jedničky, pořáed je to poměrně originální blbost. K skrytým parodiím přibyly i odkazy na předchozí díl a tentokrát to má ucelenější příběh, takže co se týče děje je to i lepší než předchozí díl. Nicméně urážení všeho a všech už je trochu přehnané a oslí show se mi taky zdála trochu moc. Postavy jsou poněkud jednoduché a černobílé. Clerks 2 není špatný film. Někteří ho třeba považují za geniální. Mě už ale tolik nedostal.

8. března 2009
avatar uživatele
joda
...
80 %

Pohoda

První Clerks jsem neviděla, ale Jay a mlčenlivýho Boba jo, takže jsem se na tohle docela těšila. Dost dobré, i když dosti sprosté. Klenot světové kinematografie to rozhodně není, ale člověk se musí pořád smát, teda alespoň tak první půlku. Trochu mi tam neseděly ty kecy o svatbě, ale zato při parodii Prstenů jsem fakt nemohla. Určitě o něco lepší než Jay a mlčenlivej Bob. Rozhodně nelituju, že jsem nešla spát.

11. července 2008
avatar uživatele
10 %

?

Tohle byl jeden z nejtrapnějších filmů, který jsem kdy viděl. Vůbec mě nenapadá, k čemu bych to přirovnal, protože kombinaci něčeho tak ubohého, úchylného a zároveň nudného jsem ještě nikdy neviděl. Co se týče kombinace nudy a ubohosti, napadla mě snad jedině Jednotka příliš rychlého nasazení. A i ta je možná horší než tohle a je podobně přechválená. Tento film je ale fakt síla. Snad ještě u žádného filmu jsem se tak nedivil jeho průměrnému hodnocení jako tady. Trochu se bojím, že jsem nedokázal rozpoznat inteligentní komedii plnou inteligentních a geniálních narážek, dialogů a různých odkazů. Některé scény zábavné opravdu byly. Třeba zesměšňování filmů. I když zesměšňování Pána prstenů vyzní v téhle fekálii dost divně. No na nic lepšího ten film asi neměl. Parodování úspěšných filmů je vždycky snadné a dost efektivní. I když zároveň jako zesměšňování určitých nesmyslných fan klubů, kteří se mezi sebou tupě hádají jestli je lepší Star Wars nebo Pán prstenů, beru. Navíc sprostá slova, znásilňování osla a masturbace diváků by taky celý film neutáhla. Ale při scénách parodování jsem si ještě říkal, že 20% bych snad i dokázat dal, protože mě to i pobavilo. No pousmál jsem se tomu. Jenže pak přišla tak trapná scéna následovaná ještě trapnější, že jsem myslel, že se zvednu, vypnu televizi a začnu řvát z okna „mám rád p**u“ ve stylu tamních tragédů. Jestli je tohle humorné, posuďte sami až ten film někdy zkouknete. A k tomu ta příšerná romantika a hudba.

11. července 2008
avatar uživatele
80 %

Film splnil všechna moje očekávání. Jedničku jsem sice zatím neviděl, ale po shlédnutí filmu: Jay a mlčenlivý Bob jsem se na tohleto dílko moc těšil. A musím říct, že jsem rozhodně nebyl zklamaný. Hodně vtipných dialogů a hlášek mně zpestřilo sobotní odpoledne a nejen to. Na film se totiž vždycky rádi podíváte znovu. A rozhodněte se nebudete nudit. Určitě se na film podívejte. S bráchem jsme se nasmáli až až. Dávám 85%.

12. března 2008
avatar uživatele
LOST
...
80 %

Clerks 2

První Clerks z roku 1994 jsem neviděl, ale po dvojce bych jedničku chtěl strašně moc vidět. Není to jen proto že dvojka byla neskutečně zábavná ale chtěl bych vidět jak dvojice hlavních hrdinů začínali. Ale zpět k druhému dílu, Clerks 2 začíná shořením quicktopu a tak se Dante a Randall musí zaměstnat v obyčejném fastfoodu. To asi vše k příběhu který je sice obyčejný, neskrývá žádné překvapení ale o příběh v těchto filmech vůbec nejde. Hlavně musí být zábava a šílené scénky a o ty v tomto filmu rozhodně není nouze (nejlepší byla asi scéna s oslem). Kevim Smith je prostě výborný režisér, který i po takovém úletu jako Táta na plný úvazek natočil nejlepší komedii roku 2006, která je tak chytlavá, že ji můžete vidět i několikrát za sebou. A za to nemůže jen zábava, ale i výborné herecké výkony (myslím si, že nikdo nepodává špatný herecký výkon) , parádní soundtrack a vynikající hlášky, které si zapamatujete a už je s hlavy nevymažete. Jinak k tomuto filmu nemám jiných slov a nějaké chyby bych hledal jen těžko. Doufám,že Kevin Smith za nějakých 10 let zase natočí další díl Clerks a doufám, že bude stejně tak povedený (přál bych si ještě lepší) než tento díl. A proč dávám jen 80 %- myslím si, že na mě je to vynikající hodnocení a musím přiznat, že jsem přemýšlel i o 90 %.

19. července 2007
avatar uživatele
Matt
...
100 %

WAU ! Kam sa hrabe na toto jednotka ... Kevin Smith pritvrdil a foru su este lepsie, a vy budete pri nich praskat smiechom ... Film by som odporucil aj tim ktorych jednotka zrovna neuchvatila, a vsetkim co sa radi zasmeju... ja som sa smial od zaciatku do konca jedina skoda je ze nemozes dat viac ako 100% lebo toto si ich urcite zasluzi ...

16. července 2007
avatar uživatele
70 %

Mezidruhová erotika

Myslím si, že tenhle film je hodně podobný snímku Oskar s Funesem. Samý dialogy a stále na jednom místě. Nicméně, čekal jsem o trošičku více, některé ty rozhovory mě začali nudit, ale scénky, které oživovali film byly úžasné - Jay a Bob, borec s oslíkem atd. Chtěl jsem zprvu film ukončit už zezačátku, ale udělal sem dobře, že jsem se dokoukal.

5. června 2007
avatar uživatele
90 %

Mě to pobavilo ještě líp než skvělá jednička. Barva to oživila a ke klasicky skvělý Smithovo dialogům přibylo spoustu výtečných miniroliček. Smith je opravdu king, protože dokáže bavit celou dobu téměř jen mluveným slovem a na jednom místě, děj je u něj na vedlejší koleji. A přece to tady romantická linie skvěle dotvářela. Jay s mlčenlivým Bobem rulez.

13. května 2007
avatar uživatele
80 %

Tenhle styl humoru není zrovna můj šálek kávy, nicméně parodie na Pána prstenů mě pobavila přímo dokonale tím, jak byla trefná. No a ještě pár hlášek bylo celkem povedenejch.

10. května 2007
avatar uživatele
90 %

Původně jsem o tomto filmu nic nevěděl, ani co je to za žánr, ani kdo tam hraje. Takže postupem času kdy se na scéně objevil Jay a Bob pro mě film nabral jiný rozměr. Někomu se může zdát tenhle humor trapný a já nevim co, ale mě ten film prostě dokonale pobavil a to je taky jeho účel. Každej má jinej vkus, ale mě se tohle prostě líbí.

13. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Clerks

Taky jsem neviděla první díl a ani Mlčenlivého Boba, ale myslím, že u tohoto filmu to nijak zvlášť nevadí. Tohle je zábava na večer a pro partu lidí, místy je film až moc sprostý, ale některé scénky jsou naopak velice vydařené. Dialogy jsou taky fajn, třeba ten na téma Pán prstenů vs. Hvězdné války byl skvělý. Pokud teda nejste puritáni a překousnete pár až trapných věcí, směle do toho.

5. dubna 2007

Mezidruhová sexualita

Tím bych mohl skončit. Spousta naplácaných vtipných (někdy méně někdy více) scének na sobě. Utkvěla mi akort jedna hláška

22. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Nejsem sice fanouškem až takhle brutálního a nechutného humoru, ale Clerks 2 mi přišli skvělí (předesílám, že jsem neviděl jedničku a ani Jaye a Mlčenlivého Boba, jak vracejí úder). Minimálně ve svém žánru. Navíc naprosto nezapomenutelné scény a opravdu slušná várka vtipů. Není to film na seriózní koukání, ale s přáteli večer je to skvělá volba (když pomineme občasnou až desetkrát přehnanou vulgaritu). Pár scén bylo nudnějších (takové ty "povinné" scénky), takže 70% - ale do kina na to nechoďte!

22. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Vynikající film. Spousta fórů, spousta hlášek, spousta nezáviděhodných situací. Kevin Smith opět nezklamal. Pokud se vám líbila jednička, na nic nečekejte a běžte na to do kina. 100%

17. ledna 2007