home
Chůva v akci

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Další skvělý film v řadě Jackieho Chana. Ať už je to ze starší dílničky (viz Relikvie) nebo právě z novější (např. Chůva), on snad nikdy nezklame. O vtip a akci tu není nouze :-)

23. září 2012
avatar uživatele
80 %

Chůva v akci

Chůva v akci měla být další akční komedie Jackieho Chana. Místy ale působila křečovitě a v řadě případů přitažená za vlasy. Nicméně vtipné to bylo. Trocha lásky a dojmů taky a samozřejmě nechybělo Jackieho bojové umění.

30. srpna 2011
avatar uživatele
80 %

Tak sem tam podle mě trochu přehnané, ale určitě se na to dalo dívat. Sem tam vtipné a sem tam trošku dojemné chvilky. Jackie Chan jako v každém filmu kde hraje, používá to svoje bojové umění... :D Takhle ho zná snad každý.

29. srpna 2011
avatar uživatele
60 %

Mám rád takéto typy filmov ale len na jedno pozretie a dosť! Všetky tieto filmy sú na jedno kopyto, každý si je každému podobný na chlp len herci sú iní. Čo sa týka tohto tak veľké plus že v nom hral Jackie Chan no veľké mínus že svoje schopnosti použil veľmi málo.

17. prosince 2010
avatar uživatele
20 %

The Spy Next Door

Když zažíváte takové nudné sobotní dopoledne jako já dneska, chcete se jen koukat na film. Jenže mě dnes bylo úplně jedno, jaký film to bude. Neměl jsem náladu vyloženě na nějaký určitý žánr a tak jsem se rozhodl se kouknout na novinku s Jackie Chanem. Přišlo mi to jako dobrý nápad, neboť Chan se nikdy moc nesnažil být seriózní herec a vždycky chtěl jen pobavit diváky. Kdybych si ale přečetl o čem film bude asi bych si to hodně rychle rozmyslel. Už jen plakát k filmu mě měl odradit, ale neodradil. Je smutné, že se Jackie Chan tímto filmem přidal k řadě dalších áčkových herců, zapisujících se k úplně stupidním rodinným filmům. Největší problém filmu je v tom, že vlastně ani není originální, protože mi spíše přišel jako remake filmu "Ochránce" s Vinem Dieslem. To, že takové filmy jsou předvídatelné bych pochopil, ale když už se tyto filmy obsahují záporáky, kteří působí směšně a místo toho, aby působili zle a naháněli strach radši dělají fórky a působí tak, že by neublížili ani mouše, je zle! A když hlavní postava stylové akční série "Police Story" nebo sympatických komedií "Tuxedo", "Křižovatka smrti" nebo "Tenkrát na východě" vedla monolog s teenagerem o tom, co znamená rodina a jak je důležitá, skoro jsem až brečel, ale neštěstím. :D Film bude bavit děti tak maximálně do dvanácti let a nebo takové to nenáročné a filmu neznalé publikum, ale mě se film vůbec nelíbil a až asi na tři dobré vtípky nebyl ani vtipný. Abych tenhle film ale jenom nešpinil musím přiznat, že Alina Foley hrající nejmladší Noru, byla perfektní. Will Shadley v roli Iana taky nebyl špatný a působil sympatickým dojmem, takže dětští herci nezklamali. Snad jen Madeline Carroll mi nesedla, ale to jen proto, že její postava byla neskutečně klišoidní. Jak jsem již psal, Jackie Chan u mě klesl tím, že se upsal takovémuto filmu. Kdyby měl pro tyhle role alespoň image, ale když je všude známý jak kung-fu herec, těžko se na něho navyká v takovéto roli. Navíc už jde poznat, že Jackiemu už docházejí nápady, protože choreografie jeho soubojů už není tak zábavná, jak v minulosti bývala. Amber Valletta zde měla jako jediná seriózní roli a jelikož umí nasadit i velice přísný a nekompromisní kukuč, zvládla roli s přehledem. Jedním dechem: "Na tenhle film chci raději zapomenout. Chci si Jackieho pamatovat jak si ho pamatuji z dětských let a ne jako bezradného herce, který klesl k rodinným filmům, které se navíc ani nepovedly! Alina Foley je však neskutečně roztomilá." Dávám 20 % za Alinu Foley a Willa Shadleyho jež mě jako jediní ve filmu nejednou dokázali pobavit.

27. února 2010