NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Strašne dávno som nevidel lepší film ako bol tento. Smial som sa celý čas, prekvapení bolo veľa. Keď už som čakal že nič smiešne nebude tak bolo a dokonca dvojnásobne. Radím medzi obľúbené :)

26. února 2011
avatar uživatele
60 %

Také jsem od tohoto filmu očekával více. Víc akce, více humoru. I hlavní hrdina mě trošku vyděsil. Nevím jestli to je jen tou rolí nebo jestli skutečně tolik přibral. Když si ho připomenu třeba v Mumii nebo Cestě do středu země, tak přibral aspoň 20 kg.
Prostě mi tam chyběl jeho šmrnc.

24. února 2011
avatar uživatele
40 %

Furry Vengeance

Pořád jsem čekala a čekala a ono se nic nedělo. Bohužel. Začalo to slibně, párkrát jsem se i upřímně zasmála, ale stejně mi něco prostě chybělo. Nebyl to jeden z těch filmů na které se ráda podívám i za pár let. Možná až za takových deset let a to jen možná.

23. února 2011
avatar uživatele
50 %

Nemám nic proti filmům pro šestileté děti. Ba naopak, tvrdím, že těch dobrých (vlastně i průměrných) se v současnosti točí zoufalo málo. Chlupatá odplata má být jedním z nich, ale hned na úvod říkám, že spadá do kategorie průměru. Při hodnocení jsem se snažil naslouchat svému infantilnímu já, kterému se první polovina opravdu líbila a skoro nabylo dojmu, že Hon na myš získal rovnocenného souputníka. Bohužel, v druhé polovině se pokazilo vše, cose pokazit dalo. Závěr, kdy se ti hodní spojí proti těm zlým a vyženou je z města, je opravdu špatný a taneční scénou režisér Kumble rozcupoval na cucky dosavadní spojenost s věrohodnou animací zvířátek. Hlavní hvězdou Chlupaté odplaty je bezesporu Brendan Fraser, kterému stačí po celou dobu jen ječet, smutně koukat nebo se idiotsky usmívat. Přesto to byl z mého hlediska právě on, kdo utáhl celý film a pohled na něj byl rozhodně sympatičtější než na zmatenou Shieldsovou, revoltujícího synka nebo über zloducha Kena Jeonga. Závěrem bych měl jen dvě poznámky k zvířatům, kolem kterých se děj vlastně točí. A to, že na jednu stranu se mě líbil originální způsob, jak byla vyřešena jejich komunikace, na druhou stranu mě už štve zlozvyk amerických filmařů vnucovat nám představu, že mýval, vačice a tchoř dokáží vyrobit superkomplikované pasti a technické vychytávky. Jako by nestačily šišky...

13. září 2010
avatar uživatele
50 %

Čekala jsem od toho filmu něco víc, když jsem viděla trailer, tak jsem si řekla že by to mohla být dobrá komedie. Něříkám že se na to nedá podívat, ale nějak mi tam chybí pořadný děj. I když některé zvířátka opravdu nemají chybu.

13. září 2010