home
Chci to!

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Škoda že se film prezentuje jako "Prcičky na britský způsob", protože jediná podobnost s touhle nekonečnou sérií a nejrůznějšími remake jsou snad jen bezradní teenageři. Jinak si jde "Chci to" svou vlastní cestou a je třeba říct, že cestou o úrovni výš. Tím mě film docela překvapil, protože jsem čekal bezduchou prvoplánovou zábavu. Na druhou stranu i přes nesporné klady, mezi které patří Carmen Electra, chytlavý příběh a spousta dobrých vtipů, se ve filmu vyskytují hluchá místa, nebo spíše chvíle, kdy si říkáte, že možná nejste schopni britský humor tak úplně docenit. Ale aby to nevyznělo blbě - já se bavil a druhé zhlédnutí mě možná přinutí zvýšit hodnocení ještě o pár desítek procent.

6. května 2009
avatar uživatele
60 %

Mám teď hodně filmů, které jsem odkládal velmi dlouhou dobu a proto je asi jasné, že „Chci to“ mezi ně patří taky. Budu to psát nejspíš i dál, ale to abych se vrátil k tomuto dílu. Musím přiznat, že jsem docela mile překvapen, na to, jak titěrně malé naděje jsem do filmu vkládal, když má jako popisek „Prcičky na britský způsob“. Z toho se nedá čekat vůbec nic jiného, než trapná teenagerovská komedie, jen od jiných producentů a s jinými herci. K mému údivu tu sice šlo o erotiku, ale ne v tak kýčovitém extrému jako právě v Prcičkách. Tam šlo jenom o to, jak dostat sexy kočku do postele, zatímco tady se takovýchto pitomostí zcela vyvarovali a myslím, že nám naservírovali na, pořád, teenagerovskou komedii slušný příběh. Natáčení filmu není opravdu špatným subjektem, ale nic není dokonalé, proto se objevuje slabina všech těchto filmů. Vše je neuvěřitelně přímočaré, bez jakéhokoliv zvratu, dějové odbočky nebo odehrávání se na různých místech. Ale neházejme flintu do žita, na komedii mi přišla hladina humoru neuvěřitelně nízko, ale v tom dobrém smyslu. Všichni herci nepůsobili tak dementně, proto trapasy, které nesmí chybět, se držely slušné hranice, vtipných hlášek a vtípků celkově jsme tu měli na míře, ale přes to všechno jsem se poměrně dobře bavil. Ale co mě překvapilo asi nejvíc, je, že konec nebyl pojat v takovém tom vítězném a dojemném tempu, všechno dobře dopadlo a opět, na slušné úrovni. Žádným trapasem, debilním dialogem, ale scénkou beze slov. Mám tu ještě jednu mouchu a tou je Carmenina role. Je mi dost líto, že její role neměla až takový prostor, její dialogy mi přišly příliš obyčejné a erotické scény jsem si chtěl více vychutnat, bylo by to sice jako v Prcičkách, ale vzhledem k dobré posloupnosti děje, by to v žádném případě neuškodilo. Film je dobrá jednohubka a 60% je pro tento film slušné hodnocení.

2. května 2009
avatar uživatele
60 %

Tyhle filmy mě docela baví a tak jsem se na to podíval. Jak se píše hned na plakátu, tak je to jsou takové slušné Prcičky na britský způsob, ale i tak to na Prci, prci, prcičky nemá. Možná je to taky tím námětem, tohle už tady bylo. třeba film "Péčko pro začátečníky" je dost podobné. Jak jsem říkal, slušnost hraje v tomto filmu opravdu hodně. V dnešní době kdy jsme zvyklí na ledacos, je běžné, že se ve filmu objeví nahá postava nebo dokonce nějaké odvážné scény a nikomu to nevadí, bohužel v tomto filmu se tak nestalo a je to škoda, protože Carmen Electra by vypadala určitě hodně dobře. Na tenhle film jsem se díval hlavně kvůli ní a musím říct, že z jejího výkonu jsem byl dost rozpačitý, nic moc tam nepředvedla. Naštěstí nějaké scény se vyvedly a nebylo jich málo. Je to prostě film v kterém je hodně mínusů, ale plusy převažují. Dávám tedy 64% a myslím, že Britové by se do tohoto odvětví raději neměli plést, měli by to nechat zkušenějším Američanům.

8. listopadu 2008
avatar uživatele
60 %

Ale jo...

Nemusím moc teenagerovské komedie a už podle názvu filmu jsem si říkala "pane Bože". No ale konečné hodnocení je určitě lepší než odhad. Sice nic nějak závratného, ale sem tam je to film originální a vtipný, najdou se tam opravdu prima hlášky a scény. A ani to není moc sprosté, jak jsem si nejdříve myslela.

2. března 2008
avatar uživatele
40 %

Další z dlouhé řady průměrných teen komedií s průměrným zpracováním, průměrnými herci, průměrným scénářem a podprůměrnými gagy. Nezasmál jsem se ani jednou, ale jako plus beru snahu o co možná nejslušnější druh humoru v rámci žánrových možností. A druhé plus je za smyslnou Carmen Electru.

19. září 2007