home
Četník ve výslužbě

NÁZORY K FILMU

Celkem to jde, jen ty trapný jeptišky kdyby tam nebyly...Ale co se dá dělat, četníci tenhle poklesek vyrovnají.

23. října 2010
avatar uživatele
80 %

Že by přes četníky chtěli postarší herci říct, že ještě nepatří do starého železa? Tak to se jim povedlo.

10. května 2010
avatar uživatele
100 %

Gendarme IV

Tahle část začína koncem... koncem stanice a party četníků v Snt. Trpz, no jenom dočasným... Neúnavní a nezničitelní četníci se vrátí z nucené dovolené z5 a s ještě větší sílou!

15. ledna 2010
avatar uživatele
konz
...
90 %

...

Jo tak tenhle díl můžu. Opět skvělí četnící plus stejně šílená Jeptiška. Četník ve výslužbě si rád pustím kdykoli. No spíše podle nálady:-)

9. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Baví mě to stejně jako ostatní díly. Patří mezi ty oblíbenější a ráda se na to vždycky podívám. Hlavně jsem vděčná za ten úžasný dabing.

9. února 2008
avatar uživatele
70 %

Le Gendarme en balade

Četník ve výslužbě už mi nepřijde jako klasický četnický film, některé věci se mi zde zdají přemrštěné a nedomyšlené. Ale celkem vzato je to velmi povedená komedie.

23. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Četník ve výslužbě

Četník ve výslužbě a Četník a Četnice jsou asi nejlepšími díly z celé série...Líbí se mi jaký mají klid a podkrovní místnost Ludovica...100%

2. září 2007
avatar uživatele
70 %

To je jedno, ktorá časť to je... Mňa to akože moc nebaví, no nepáči sa mi to... A ako som už spomínala, Vinnettou je lepší. A basta. A ešte by som sa chcela ospravedlniť, že som trochu pokazila priemer. Prepáááčte.

3. července 2007
avatar uživatele
100 %

Další bomba

Další bomba v nezapomenutelné sérii. Hipies, záchrana Fougasse, který to ve skutečnosti vůbec nepotřebuje a svou ztrátu paměti jen hraje, nebo třeba systém na ochranu domu, který zakoupí Cruchotovi jeho žena, aby se nenudil, a kterým on vzápětí zbombarduje svého bývalého nadřízeného Gerbera. Skvěle udělaná raketa a její konečná likvidace ("podejte mi kleštičky na šneky."). A na závěr vítězný návrat do služby. Holt, na naše četníky ze strážnice v Saint-Tropez žádní mlaďoši nemaj...

23. června 2007
avatar uživatele
100 %

U tohoto dílu není co řešit. Můj nejoblíbenější díl a i když se říká, že každý další díl má nižší úroveň, tak u mě je to u četníka přesně naopak. Do čtvrtého dílu se to zlepšuje, pátý díl jen mírně pokulhává a až šestý díl je horší.

27. února 2007
avatar uživatele
80 %

:-)))

Filmy o četnících mám moc ráda a i když se mi minule a předminule zdálo, ža úroveň kvality trochu klesá, tak Četník ve výslužbě to alespoň u mě zase vyvrátil, protože tenhle díl se mi líbil více, zdál se mi vtipnější a ani mi nijak nevadilo, že se jedná o film s pořadovým číslem 4. K výkonu Luise de Funése a dabingu se ani vyjadřovat nebudu, opět skvělé, bez debat.

28. října 2006
avatar uživatele
100 %

Funése je prostě jedinečný! Umí dělat tak dobré obličeje, nikdy se neudržím a směju se! Prostě skvělý film jako celá řada četníků!

8. září 2006
avatar uživatele
pb
...
100 %

Mě na četnících ohromuje Cruchot alias Funés. To se nedá říct, nenacházim pro něj to pravý slovo, je proste komik, u jeho filmů se vždycky směju. a film je dobrej ostatně jako celá série četníků. =)

31. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

...

v tomhle díle je krásně vidět jak se chlapi v důchodu nuděj...a že jsou to prostě jenom přerostlý děti.. což - chlapi přiznejme si to - je pravda :) teda nevim ještě jak s tim důchodem, ale co sleduju na dědovi, tak jo.. :) jinak zneškodňování bomby v závěru filmu mě vždycky svalí na zem :)

20. května 2006
avatar uživatele
90 %

Že by?

Že by nás četníci nadobro opustili? Asi už se kt omu chystají, to by ale nebyli oni, aby nám ještě neukázali co všechno dovedou, čeho všeho jsou schopni,a že tedy ještě rozhodně nepatří do starého železa=)...

29. března 2006