home
Četník se žení

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Genevieve Grad

Už klasické postavičky francouzských četníků sice stále dokáží pobavit, ale už to není takové jako jejich první film.

17. února 2011

Francouzi komedie skutečně umí. Tahle nemá chybu. Je dynamičtější než jednička, opět se skvělými vtipy.

23. října 2010
avatar uživatele
80 %

Celkem dobrý film. Zábavný od začátku do konce. Neztrácí úrověň a není zdlouhavý.
Tato série je jedna z nejlepších francouzských komedií.

10. května 2010
avatar uživatele
100 %

Gendarme III

četník zamilovanej a s tím spojené zápletky jeho kolegů přinášejí nejednu komickou a hlavne absurdní situace v nádherném Snt. Trpz

15. ledna 2010
avatar uživatele
90 %

Tak se nám Cruchot konečně zamiloval. Tento díl patří mezi ty lepší z četníkovské série, i když nechci říct že by mimozemš'tani, ve výslužbě nebo četnice byly vyloženě špatné ( Četník a četnice možná jo). Počítejte s další dávkou funesovského humoru, už klasickými hláškami a krásným francouským prostředím. K tomu se přidává milostné jiskření v pravém i přeneseném slova smyslu. Funes s Claude Gensacovou tvoří užasnou dvojici, která dokáže pobavit, vzájemně se doplňují a není tedy divu, že si tato dvojice spolu zahrála manželský pár i ve spoustě dalších filmů.

17. března 2009
avatar uživatele
100 %

Je to skvělý

Opravdu skvělá komedie. Bavíte se od začátku do konce. Těžko říct, který četník ze série je nejlepší. Já mám ráda od dětství všechny díly, takže těžko vybrat. Rozhodně tento film schvaluju a můžu se na nej dívat mockrát.

15. března 2009
avatar uživatele
konz
...
80 %

...

Těžko říct který z dílu četníků je lepší, nebo horší. Tenhle podle mě patří k těm lepším. Skvělý humor a co víc...

9. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Jak jsou v tom ženský, tak to není uplně ono, ale já četníkům prostě nemůžu nic namítat, pro mě jsou to filmy z dětsví a už je zkráta ve mě zakódované:)

9. února 2008
avatar uživatele
80 %

Le Gendarme se marie

Tento díl Četníků mám samozřejmě také ráda a to nejen kvůli Funesovi (který jak už jsem jednou napsala je jedním z nejlepších komiků světa) ale mimo jiné se mi zde velmi líbí Claude Gensac, která hrála s Funesem i v jiných jeho filmech. Ale nemůže se rovnat St. Tropez nebo NY. Je to sice i tak velmi vtipné ale už to prostě není ono. V tomto filmu navíc nechápu scénu kdy Funes píše test, může mi někdo vysvětlit, proč si linkuje tu první stranu v sešitě, i když mu to na nic není a stejně pak obratí na druhou stránku??

23. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Pěkný film, ale jedničce se to asi nevyrovná. Ale nemá špatný obsah. A ani to není zas tak nudné..........

26. října 2007
avatar uživatele
100 %

Četník se žení

Jo tento díl je docela podobný jedničce...není tak nudný jako dvojka...dobré honičky atd...dávám 100%

2. září 2007
avatar uživatele
90 %

Fajn podívaná!

Další skvělá ukázka toho, jak má vypadat komedie. Nenajdete hluché místo, o vtipy rozodopádně nouze není, všichni četníci se číní. Paráda! Zamilovaný Cruchot je ještě přísnější na své podřízené, ale při tom je tak roztomilej, třeba jak jede na tom kole ke své vyvolené na návštěvu. Samozřejmě není ani minimální nouze o příšerně zamotané chvíle a neuvěřitelné momenty, honičky, zvraty.

23. června 2007
avatar uživatele
100 %

I PO TOLIKA LETECH SUPER

Asi jeden z nejlepších četníků:)). Ten začátek nemá chybu, prostě jsem se smál v jednom kuse. Potom už to sice není tak dobré, ale pořád to jde.

21. října 2006
avatar uživatele
80 %

Luis se opět ukázal...

...A ukázal se teda v plné parádě! No myslím, že vůbec celý film se představil skvěle, stejně jako ostatní díly- Nemám tomu celkem co vytýkat. Takové inteligentní komedie mám ráda, narozdíl od těch amerických ptákovin. Luis de Funése hraje skvěle, dabing je taky super, povedla se i novinka - láska Cruchota (snad jsem to napsala dobře:-)))... Super, nemám co dodávat!

21. října 2006
avatar uživatele
100 %

Tahle část se mi líbí naprosto nejvíc. Nejvíc se u ní zasměju a jsou tam i dobré písničky! super film

8. září 2006
avatar uživatele
pb
...
100 %

četník, no tak jak jinak. zase dobrý, zase na 100%. já si vážně nemůžu pomoct ale mě se o líbí a dám tomu 100%. jinak to nejde.

31. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

...

jelikož jsou filmy o četníkách dobrý všecky.. a jelikož bych se furt jenom opakoval, tak budu asi psát co se mi na kterym líbilo a nelíbilo nejvíc... .tak u tohodel dílu jsme vždycky nejvíc odvázanej z jiskření mezi kryšotem a jeho nastávající :) taky se mi imponuje že je to poslední díl, kde se objeví mladá kryšotová.. :) a co se mi tu líbilo nejmíň? já už nai nevim :)

20. května 2006
avatar uživatele
100 %

krásně vystihlé chování policistů a věčná rivalita mezi nimi. Je to nádherný film u kterého se opravdu nasměju i když ho vidím několikrát...

10. května 2006
avatar uživatele
100 %

Super=)...

Tak tohle se povedlo!! Ze série četníků podle mě ten nejlepší díl=)...ženich, nevěsta, velká svatba, dospělá dceruška a banda policajtů...co jiného by z toho mohlo vzniknout, než další perfektní komedie? Přeju příjemnou podívanou=)...

29. března 2006