home
Cesta upírů: Van Helsing vs. Dracula

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

Jako fanda upírů jsem samozřejmě nemohla ani tohle vynechat. Nějak nevím, co si o tom mám myslet. Po prvních pár scénách jsem to měla chuť vypnout a 10% hodnocení na čsfd tomu moc nepřidávalo. Nakonec jsem to nějakým způsobem přežila až do konce. Oproti začátku se výrazně zlepší, i když pořád ne dostatečně, aby se to dalo považovat za dobrý film. Ale je to Béčkový film, takže se se spoustou věcí musí počítat. No, asi takhle. Doporučuju jen opravdovému fandovi upírů. Netvrdím, že se mu to bude nutně líbit, a ani nemusí, spousta "Ačkových" filmů taky není zrovna nic moc (*kašly kašly*stmívání*kašly kašly*), ale v knihovničce by to nemělo chybět. Co beru jako velké plus je klasické ztvárnění upírů.

28. října 2015
avatar uživatele
30 %

Co to mělo být?

Obvykle jsem k filmům velice tolerantní a dávám vyšší hodnocení než kdokoliv jiný, ale musím říct, že tohle byl jeden z nejhorších filmů, co jsem zatím viděl. Tak jako jednička byla skvěle vymyšlená, efekty a zpracování úžasné, tady nebylo vůbec nic. Žádná hlubší pointa. Žádné efekty.

27. ledna 2010
avatar uživatele
10 %

Nejhorší film co jsem viděl...

Musím říci, že už jsem viděl kde co, a pokud to srovnám s hodnotou B filmů, tohle je tak Dčkový film. To si troufnu říci, že ikdyž nemám zkušenosti, tak bych ten film natočil a sestříhal lépe, než je tenhle. Já trouba si ho půjčil v půjčovně a běs a hrůza :-) Hlavně si ho nikdo nepůjčujte !!!

11. července 2009
avatar uživatele
10 %

No tak to je opravdu moc. Doufal jsem, že to bude nějaké volné pokračování na film Van Helsing, ale to jsem se krutě zmýlil. Film je sice podle knižní předlohy od Brama Stokera, ale i když jsem knihu nečetl, tak si myslm, že tohle je přímo zneuctění té knihy. Celkovej film byl naprosto úchylnej. Délka filmu se nepohybovala ani na sedmdesáti minutách. Příběh byl neuvěřitelně odfláknutej. Začala tam nějaká věc a ani nebyla pořádně ve filmu dokončena. Zezačátku jsem si myslel, že tam hraje herec Daniel Craig z filmu Casino Royale, ale pak se stejně ukázalo, že je to jenom nějakej béčkovej herec. Celkovej námět stál za houby. Byl neuvěřitelně podobnej Bladovi. I když je film podle knihy, určitě příběh v knize nevypadal takhle. Prostě si tady mysleli, že ukradnou něco víceméně slávy Bladovi. Film byl nudnej od začátku do konce a pořád jsem si řikal, kdy už asi skončí. Musím důrazně říct, že film za to ani přinejmenším nestál, a hodnotím ho jako naprostou ztrátu času. S milosrdenstvím dávám 10% ani nevím za co.

25. září 2008
avatar uživatele
100 %

Cesta Van Helsinga nikam

Klasika mezi horory, samá krev, samé mrtvoly, ale líbí se mi zápletka, a taky erotika – mírná a hlavně hezké ženy… škoda že není víc filmů tak podrobně rozebírajících myšlení, cítění a život upírů… a jinak na TO, že tam je počet herců co znám rovný nule, se TO dílko celkem povedlo no jen se duofám nebude točit 2 už by TO nebylo ono... i když na konci se tam prostor na 2 nechal...

15. května 2007