home
Cesta domů

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Jeff Daniels

Je to milý a dojemný rodinný film o malé molčičce, jejích husách a výstředním otci, který staví neuvěřitelné stroje. Příběh mě zaujal víc než jsem čekal.

10. ledna 2009
avatar uživatele
60 %

Zkrátka byla puštěná televize a tenhle film náhodou dávali... Po první půlhodině jsem měl dojem, že je to jen další prvoplánové rádoby drama, kdy se až přehnaně snaží hrát na city- a moc jim to nejde. Nepřepnul jsem to jen proto, že se mi nechtělo hledat ovladač... V druhé půlce jsem už svůj názor poopravil, děj nabral na zajímavosti a některé scény vypadaly fakt úžasně. Dávám 60%, film je docela dobrý nadprůměr ale chyb se nevyhnul... místy je navíc až moc patetický

10. ledna 2009

Krásný, zábavný, dojemný,...

Myslím, že tenhle film ve vás něco nechá. Určitě vás pobaví, nadchne, možná i dojme. Osobně se mi tenhle film opravdu moc líbí. Nic není přehnané, vše je pravdivé.
Kvalitní hudba, spojená s nádhenými záběry, dělají z tohoto filmu něco víc než jen dobrý snímek. Film obsahuje jak vtipné momenty tak vážnější chvíle. Je možné, že se bude líbit spíše mladším divákům, rozhodně to ale není nějaká dětská šou. Zařadil bych to do kategorie rodinných filmů, mezi nejlepší. Máte-li čas a chcete zkusit něco nového, doporučuji právě tohle.

15. září 2007