home
Černý Petr

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Tak to je perfektní groteska života českého člověko. Pan Vostrčil je prostě geniální v roli otce. A i když Vladimír Pucholt štve, uměl tehdy ještě hrát a na konci se z něj zas až takový sičák nevyklube, jak se celý film prezentuje. Střední část filmu je trošku nudnější, ale ostatní jsou pohodové, rychlé a určitě nenudí.

17. září 2012

Myslím, že povedený film... Dost se mi líbil i když mi připadal trochu moc dlouhý, ale jinak jsem opravdu měla pocit, jakoby to byl opravdový rozhovor, tedy nijak nehraný ;-) Dávám 100%

5. ledna 2009
avatar uživatele
60 %

Forman

Musím říct, že od Formana mám nakoukáno dost, ale z té prvotní tvorby mi ještě filmy nakoukat chybí. Toto je jeden z nich, takže jsem nepohrdla tím, se na něj podívat. Například otcovo kázání bylo úžasné a opravdu mě bavilo, ale ne všechny události Petrova života mě oslovily. Film pro mě neplynul úplně ideálním tempem, ač ho oceňuju, že chtěl udělat sondu do života mladého kluka, což se více méně podařilo, docela mě nudil a není to pro mě to pravé Formanovo ořechové.

4. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

...

neni snad film od formana, kterej by mě nedostal... :) černej petr jsou svou poetikou vlastně takový lásky jedný plavovlásky.. teda asi opačně, páč petr byl asi první, co? :) největší síla těhlech filmů je v dialozích.. .nevim přesně jakto popsat, ale když posloucháte co si postavy povidaj, teda copak co, ale jak si to povidaj, jak se tvářej a vůbec celkový tempo filmu, tak mám pocit že prostě pozoruju někde venku dva lidi, který si prostě povidaj.. že to neni ale skutečnost..

8. března 2006