home
Černé Vánoce

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

Možná, že bych dala i vyšší hodnocení, kdyby se děj neodehrával zrovna na Vánoce. I Nový rok nebo Silvestr by byl lepší.

17. září 2010
avatar uživatele
30 %

No nic moc, příběh možná dobrej nápad, ale rozhodně ne dotaženej do konce, což je celkem škoda. Na to v jakém roce byl film natočen, se filmaři moc nepředvedli. Dal by se srovnávat s hororama tak o 20 let staršíma, tam by možná uspěl. Tento film by byl vhodný spíše pro desetiletý děti, který chtějí za každou cenu vidět nějaký horor.

8. listopadu 2008
avatar uživatele
20 %

fadny nezaujimavy film v ktorom sa zacne nieco diat az v poslednej tretine. nevyznacuje s aabsolutne nicim, nie je ani vynimocne nudny ani vynimocne stupidny... proste nijaky. jedine co na nom mozno povazovat za vynimocne je rekordny pocet vyrvanych oci..
celkovo mi vsak napad pride zaujimavy a mohol z toho byt dobry film, len ho akosi blbo spracovali

21. června 2008
avatar uživatele
100 %

průměrný

Ale vtipný...taková netypická vánoční tématika..vyvraždovačka na vánoce...Všechno sice bylo klasické,ale stejně mě to tak trochu pobavilo..i když to by nemělo být udělem hororu...aby se u toho člověk zasmál...Ale pokud se chcete pobavit podívejte se..

6. prosince 2007

Nic moc

Když jsem šla na tento film do kina, myslela jsem, že to bude lepší, ale zklamalo mě to :( Děj byl nic moc a herecké výkony taky

16. srpna 2007
avatar uživatele
40 %

Nic moc...

Černé Vánoce-film kterej jsem opět viděla s j.e.c.k.e.m (sestřenkou), ale že by mě nějak zvlášť zaujal to se říct nedá... prostě typickej vyvražďovací horor, celkově žádná zápletka... já mam spíš radši horory, kde už to je o ''nečem'' než jenom o vyvražďování... prostě 40% víc si to nezaslouží!!

21. května 2007
avatar uživatele
30 %

Tutový céčko, propadák následující Hostel...Nuda + nuda a taky musim zmínit nudu aby se to na druhou stranu vyvážilo tak pochválím scény krváků, zajímavá zápletka asi jen trochu špatně podaná...nicméně divný pocit stále přetrvává...

15. května 2007