home
Čelisti 3

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

Pád Čelistí až ke dnu. Tak na tomto filmu mě takřka nic nezaujalo, děj byl předvídatelný, žádné překvapení se nekonalo - slabý odvar dílu I.

26. ledna 2012

Žralok v aqvaparku-zajímavý nápad, ale trochu špatně převeden na filmové plátno. Alespoň že žralok tu není jen jako vraždící nestvůra, ale jde si ( a případně mstí se) pro své mládě.

15. října 2010
avatar uživatele
0 %

Trochu jsem doufala, že nový režisér přinese něco nového, ale když už změny, tak jen k horšímu. Škoda,že sežraných nebylo víc.Zasloužili by to.

9. května 2010
avatar uživatele
konz
...
10 %

...

Tak to už je moc! Jednička supr, dvojka celkem ušla, ale ta trojka už je do pekla volající. Strašný děj, střih, herci a no prostě snad všechno. Na filmu se mi už vůbec nic nelíbí. Snad jen pár záběrů na toho žraloka, ale i tak už to nebylo ono.

4. září 2008
avatar uživatele
10 %

Co to má znamenat todleto? To je naprostá katastrofa. Jednička i dvojka byly hodně povedené ale todle? Horší film sem snad ještě ani neviděl. Celý film byl strašně nudnej, vůbec nic se tam nedělo. Sem z toho úplně znechucenej.

28. srpna 2007

mesage

Po dodívání tohoto filmu jsem se rozhodl:
za a: na čtyřku se už nepodívat
za b: našetřit dost peněz na letenku
za c: doletět za režisérem a kopnout ho do řiti!
Takový skvělý film, jednička i dvojka a on ho vysloveně zničí!

16. srpna 2007
avatar uživatele
60 %

na původní čelisti už to prostě nemá,ale pořád lepší než poslední díl téhle "ságy" :p ,vraždící žralok v zabavnim centru-to už mi přijde trapný

9. července 2007
avatar uživatele
60 %

na jedničku a dvojku to nemá ale viděl sem i horší filmy... je tady teda pár nepochopitelných věcí co sem nepochopil ještě teď no ale...koukat se na to vcelku dá

29. května 2007
avatar uživatele
30 %

Díky mé slabosti pro žraloky (roztomilá zvířata, že??) jsem celý film přestála, ale jednou a stačilo. Kvalita prvních dvou dílů se trojce začíná vzdalovat. Bohužel

10. dubna 2007

hrůza....to je něco děsnýho...nejhorší díl čelistí, hlavně se mi nelíbí že na žralokovi jsem poznal že neni skutečný, bylo to hodně vidět a to je ŠPATNĚ, je vidět že rešisérém nebyl Steven Spilsberg, ten z jedničky udělal velmi dobrý film, pak když ho vystřídali kvalita a uroveň filmu šla dolů,dvojka nebyla nic moc ale trojka, ta je fakt hodně nepovená.

12. února 2007
avatar uživatele
50 %

No řekla bych, že docela ušly, ale rozhodně se nedají srovnávat s jedničkou ani dvojkou. Byly zase ale o hodně lepší než Čelisti: Pomsta. Takovej ten průměr, co neurazí ani nenadchne.

30. prosince 2006
avatar uživatele
20 %

Děs a hrůza

tenhle film si vůbec nezaslouží nést název Čelisti.Až na jména hrdinů nemá s jedničkou a dvojkou vůbec nic společného.Viděl jsem ho jednou a opravdu nemám potřebu ho uzřít znova.

29. prosince 2006
avatar uživatele
20 %

Otřes

Spielbergovi čelisti jsou fakt nářez ale ten kdo se chtěl vopičit a udělal dva další díly čelistí tak to pěkně zesral.Nemá to šmrnc.Film je nudnej.Herecký výkony taky nic moc a krom toho když už vidíte po desátý žraloka na ovladání tak je to už trapný.Sečteno podtrženo tomu dotyčnýmu bych to vrátil.

16. října 2006
avatar uživatele
40 %

:-/

No, upřímně, na první 2 díly, které byli jedinečné, Čelisti 3 už prostě nějak nemají. Nevím čím to, ale tohle pokračování mě moc neoslovilo!!!

27. září 2006
avatar uživatele
40 %

Jaws 3-D? ehm...

Tehdy se mi to líbilo. Teď. Panebože do čeho to Dennis Quaid vlezl? Je to naprosto o ničem, furt to samé, příště se to může odehrávat třeba v lese, ale furt je to o tom samém. A to 3D? Raději nemluvit..Dávám 40% jenom proto, že se mi to kdysi líbilo.

10. září 2006
avatar uživatele
60 %

nedávno jsem se znova kouknul na čelisti 3,neni to nic moc,jednička i dvojka jsou každopádně lepší ale tohle taky nebylo zas tak hrozný,dalo se na to koukat ale po třetí se na to už nekouknu.

6. září 2006

Bože!!!

Marně vymýšlím jak slovo "hrůza" natáhnout na 100 znaků. Jestli dvojka už pro mě znamenala šok oproti skvělé jedničce, pak tohle není možně vůbec srovnávat, něco tak nevkusnýho a efektivně odpornýho se nevidí každý den.

3. září 2006
avatar uživatele
pb
...
50 %

no čelisti první díl- super, druhý díl dobrý ale když už je i třetí díl o tom samym no tak nevim. to to nemůžou nějak zoriginálnit?? tady je sice už další generace postav ale to chce třeba změnit i prostředí a všechno možný. čelisti se jenom opakujou. pořád jeden hrozně velikej žralok co se snaží zabít co nejvíc lidí a spoustu krve a happy end. dva stejný díly ještě beru ale když se i třetí díl opakuje tak to už teda ne. to je moc.

30. srpna 2006

Jak tohle mohlo vzniknout? Snad může pan Spielberg do toho něco říct, když kazí jeden z jeho prvních celovečeráků, ne? Když tím myslím kazí, tak v tomhle případě kazí pořádně!

31. července 2006
avatar uživatele
30 %

Nic moc

Tak toto bolo asi najhoršie pokračovanie tohot legendárneho hororu.Len škoda že ho takto znehodnotily.Už to nemalo nič s pôvodnym film.Je to škoda.Ani efekty už neboli také dobre ako u jednotky

12. července 2006
avatar uživatele
30 %

...

tohle "dílo" jsem už před pár lety jednou viděl, ale abych si osvěžil paměť, využil jsem nabídky televizního programu a podíval jsem se na něj znovu.. .no je smutný, co s legendou typu čelistí dokázali udělat... .jestli se tu najde někdo, kdo se toho malovaně-gumovýho žraloka bál, tak ať se mi ozve.. já se u něj spíš nasmál... .jediný pozitivum je účast sympatickejch herců.. teda apsoň těch co představují potomky martina brodyho.. :)

30. června 2006
avatar uživatele
10 %

Zbytečný film, který neměl za cíl nic jiného, než vytáhnout z kapes diváků další prachy. Nudna, nuda a nuda, nehledě na příšerné "herecké" výkony protagonistů ... nebýt docela solidních triků (na tehdejší dobu), asi bych se na to ani nedodíval. I tak se jedná o naprosto spackaný snímek, kterému se pro příště vyhnu tááááákovýmhle obloukem. Jedním slovem: proč?

20. června 2006
avatar uživatele
60 %

Zase znova

Už zase? Bohužel ano, zase znova. No já nevím, ale mě osobně už trojkou Čelistí nikdo neohromí. V televizi to je docela často a dvojce natož jedničce se tento film rozhodně nevyrovná, protože je to prahobyčejné opakování a spíše mi připadá, že tvůrcům jaksi docházejí nápady a chtějí za každou cenu z lidí vytřískat peníze, protože gumový žralok pořád táhne. Jediné, co musím přiznat jako plus jsou celkem standartně dobré výkony herců a potom taky lepší efekty a animaci, ale to je spíše díky všeobecnému pokroku, a ne díky tomu, že by tvůrci byli bůhvíjak výjimeční a skvělí. Prostě a jasně, jednička super, dvojka horší, ale trojka už je s ohraným námětem a tudíž nejhorší...

18. června 2006