home
Casper

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Na tento film se můžeme s dětmi dívat také několikrát a nikdy nás neomrzí. Skvělé herecké obsazení a skvělé efekty z duchy dělají s tohoto filmu jeden z nejlepších filmů tohoto žánru. Skvělá zápletka i když konec je trošku smutný. Pokud máte takové filmy rádi, mohu jen doporučit jak vám tak i vašim dětem.

17. ledna 2013

Hezký film, ale dost smutný. Není to taková oddechovka, jak bych čekala , že bude. Duchové jsou nakresleni hezky.

15. října 2010
avatar uživatele
100 %

Film mého dětství. Moc se mi líbil. Christina Ricci byla úžasná. Myslím, že její role v dětství byly nejlepší.

18. května 2010
avatar uživatele
100 %

Casper

Casper. Tak to jméno zná snad každý. Ten film je fakt pěknej. Je to taková pohádka. Navic láska u 10-ti letých dětí, to není skoro nikde, vetšinou jsou všude puberťáci. A navíc, jsou tam kouzla, to já fakt miluju. Dávám 100%

15. listopadu 2008

Americká pohádka

Tonto film rozhodně není nijak nepříjemný pro jakoukoliv věkovou kategorii. Příběh je silný a na konci i dojímavý s pohádkovou zápletkou. Vjem trochu ruší zlí duchové, kteří se chovají dost "americky", film tím trochu ztrácí. Jinak zápletka je dobře propracovaná, celkově strašidelná a každé dítě a snad i dospělí si přijde na své.

9. listopadu 2008
avatar uživatele
90 %

Super

Tenhle filmík mám prostě ráda. Je smutý, ale zároveň strašně vtipný, hlavně v podobě třech duchů, ti mě opravdu několikrát skvěle rozesmáli. Myslím, že jako taková oddechovka je tenhle snímek naprosto ideální.

10. října 2008
avatar uživatele
100 %

I LOVE CASPER!

Já ten fim miluju! Poprvé jsem ho viděla asi v 11 a od té doby patří mezi moje nej. Bohuže ho nemůžu nikde sehnat na dvd, taže jsem odkázána jen na televizi a youtube.com, což mě štve, al což...je to sice pohádka, ale pěkná, milá...možná trošku smutná...prostě Casper 4ever!

1. září 2008
avatar uživatele
80 %

Vtipné, ale zároveň smutné. Pro děti i pro dospělé. Ta trocha strašidelnosti a toho dušího prostředí je podle mě to pravé. Hezká rodinná komedie.

14. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

Film se mi líbil maximálně, když jsem byla menší. Teď už mi tak skvělý nepřipadá, přesto má ale pořád pro mě zvláštní kouzlo. Konec je ale strašně dojemný.

25. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Hezká pohádka:)

Casper je opravdu moc hezký rodiný film. Hezký děj a najde se tam i nějaká ta vtipná scéna... Myslím že 90% bude ok....:)

12. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Tak tohle se mi líbí moc ! Jako dítě jsem Caspera milovala a pořád se mi to líbí, protože je to takové pohodové, miloučké a moc hezky natočené. Jsem zvědavá, jestli to i moji dceru za pár let nadchne tak jako kdysi mě.

27. září 2007
avatar uživatele
100 %

Prostě super filmík, paráda. Sranda a krásně natočená, místy smutná pohádka. Moooc se mi líbí. A ten jejich barák je faaakt supr. Je to skvělý a jasná stovka. Myslím, že neznám nic jiného tohoto typu. Nic tak super určitě.

6. září 2007
avatar uživatele
100 %

Nejdřív jsem si myslela, že to je nějaká blbost. Ale pak jsem se nechala přemluvit a na film se koukla a musím říct, že to bylo super :-)

28. června 2007
avatar uživatele
100 %

Úžasné, že má niekto také dobré nápady.... Veľmi pekná,
skoro som sa rozrevala, keď sa obetoval...(ale nie)

2. května 2007
avatar uživatele
100 %

Strašidýlko Casper je skvělá pohádka. Nad toho prcka a jeho bláznivé strýčky asi není. Velmi dobrá pohádka pro všechny bez rozdílu věku.

20. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Casper ;)

Malý hodný bojácný duch Casper - to byl vždycky můj velký oblíbenec. A tenhle film s ním se mi moc líbil. Ostatní duchové (ať už ti "strejdové" nebo postupně se objevující) jsou taky super. Líbí se mi celkově zpracování i příběh jako takový. Dát Caspera do živého filmu byl skvělý nápad!

8. února 2007
avatar uživatele
70 %

Tenhle film, mě zaujal svými dobrými efekty s duchy.Má i celkem pěkný příběh a je zprávně šáhlej. Celkem se mi líbil, ale je to spíš pohádka pro děti.

29. ledna 2007

:)

Tenhle film mně nikdy neomrzel hrozně jsem see tam zamilovala do devona sawy prostě úžo film vždy si ho ráda pustím

16. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Jen tak...

Tak tenhle film miluju!! Nevím čím to, ale prostě je to tak. Dycky se na něj ráda podívám...a ten kluk co hraje Caspera mě strašně moc připomíná jednoho kluka co sem kdysi znala :-* =D 100%

7. října 2006
avatar uživatele
70 %

Plus

Klasický snímek o duších, hodných, záákeřných....Děj trochu připomíná Popelku :-). Byla to jedna z nejlepších komediálních štací mého dětství. Jako malý jsem chtěl takovou tu dráhu, kterou vymyslel Casperův otec, tu, která vás cestou oholí, vyčistí zuby atd. To bylo vlastně poprvé od Králíka Rogera, kdy jsem viděl "neherce" ve filmu.

1. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Tenhle film jsem viděla asi když mi bylo dvanáct a to jsem z něj byla nadšená.Roztomilé, hodné příšerky, romantický konec.Nevím, jak moc by se mi líbil dnes,ale určitě to není špatný film.

1. června 2006
avatar uživatele
90 %

Roztomilý Casper..

Moc hezký a propracovaný filmek.. Herecké obsazení je taky moc pěkné.. Strašlivé trio, moc roztomilý duchové, ale doma bych je mít rozhodně nechtěla.. :-))

24. května 2006
avatar uživatele
80 %

úžasný filmeček. Dlouho jsem ho toužila vidět a když se mi konečně dostal do ruka byla jsem překvapená jak moc jsem tento film podcenila. Je to pokoukáníčko na zpříjemnění večera a nebo deštivého odpoledne...

5. května 2006
avatar uživatele
80 %

Hezké pokoukáničko, které jsem měla ráda už jako malá holka. Vždycky jsme se těšila tu scénu s tou jezdící židlí. Duchové jsou ve filmu vytvořeni moc hezky, skoro jako by to nebyl počítač, ale skuteční duchové.

16. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Perfektní duchařská komedie na kterou se vždycky ráda podívám. Velmi se mi líbil způsob, jakým byly vytvořeni duchové.

11. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Bububu

Jako malý jsem z toho byl strašně unesený. Je to prostě pohádka pro děti. Ale nic pro starší generace

6. března 2006
avatar uživatele
100 %

Jee..tohle bylo mocinky krásný..fak se mi to moc líbilo. Casper byl takovej děsně roztomilej..prostě pro malý děti to musí být bomba..

17. února 2006
avatar uživatele
70 %

Dalo by sa povedať, že sme si na Caspera priveľmi zvykli a s odstupom času stratil lesk. Je to fajn príbeh, ale dnes sa táto rozprávočka stratila medzi hromadou výborne spracovanými, kreslenými rozprávkami.

31. ledna 2006

teď už né

Jako dítěti se mi ten film moc líbil, teď už to beru jinak, ale zas tak špatný to neni, na konci menší dojáček...Jinak se mi moc líbilo zpracování duchů, i když, určitě by se našli i lepší duchařské...

29. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Vynikajuci film

Ako maly som na Casperovy dost fical.Bol to velmi dobry film o tom ako sa sa zije po smrti a ze to moze byt aj zabava

28. ledna 2006
avatar uživatele
50 %

Nemohu si pomoct, ale nelíbilo se mi to ani jako dítěti, ani teď. Je to dělané spíš pro americkou mládež a přijde mi, že Evropanům to moc nepadne do noty. Má to sice milý příběh, který mě ale vůbec nezatáhl do dě. Škoda.

28. ledna 2006
avatar uživatele
50 %

Dřív se mi docela líbil, ale teď mi to přijde takový nezáživný. Christina Ricci a a Bill Pullman odvedli dobrou práci a někdy je to i vtipný. Hezky udělaný, ale už nic pro mě.

27. ledna 2006