home
Carrie (TV)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Cože? Přežít?

Naštvala mě jediná věc - že Carrie přežila. V knížce má poměrně zajímavě zemřít a to tomu dodává mnohem lepší atmosféru. Ovšem perfektní byla Sue (ta se vystihla skvěle, i když černoška..no nechme být, vždycky v jůesej filmech musí nějaký být) a ty blonďaté slepičí spolužačky - přesně tohle King v knize měl, takže ty jsou trefa do černého.
Jen Carrieinu matku jsem si představovala poněkud zanedbanějšího vzhledu. Vždyť byla i namalovaná, ale měla to všechno považovat za hřích, měla to být mnohem krutější fanatička.

10. října 2012
avatar uživatele
60 %

CARRIE BY 2MIG1

ano.. zpočátku jsem si říkal... předělávka něčeho takovýho, jako je carrie?! neznabozi!!!! ...budiž je ten, kdo chce napodobit sissy spacek, proklet!!! ...ovšem v průběhu filmu jsem docela vychládal... největší problém jsem měl s televizní produkcí, která mnohdy navozovala dojem tajemnějšího beverly hills, k čemuž přispívalo i stádo blonďatejch blbek v rolích carrieniných spolužaček... ovšem film měl i svoje docela příjemný místa... forma vyprávění z pohledu výslechů svědků záverečný tragédie vcelku podporovala napětí a finální scéna, i když do originálu měla tááákhle daleko, byla příjemně působivá... zajímavej byl i úplnej závěr, kterej se od verze z roku 76 diametrálně liší... což mě znovu podnítilo k myšlence si kingovu knihu přečíst, poněvadž netuším, zda se tvůrci řídili předlohou autora, nebo to bylo jenom z důvodu zamýšleného seriálu.... své role se dobře zhostila i představitelka titulní role anglea bettis, která si vedle podobně zakřiknuté, ovšem o to víc podivnější may, opět zahrála další podivínskou antihrdinku...

12. května 2008
avatar uživatele
40 %

Carrie

Na tento film jsem se začala dívat vlastně jenom z nudy a nic jsem od toho neočekávala. Je sice zajímavé sledovat dívku, která může pohybovat předměty aniž by se jich dotkla, ale toto zpracování mi přišlo ujeté a nehorázně nudné. Původní film, ve kterém hrála Sissy Spacek jsem neviděla, ale podle mě to bude daleko lepší jak tento remake. Sice se tam pokaždé něco děje, ale mě to nezaujalo a byla to děsná nuda. To s tím maturitním plesem mi přišlo kapánek přehnané a jaksi nererálné. Herečka, která hrála Carrie se mi taky nijak moc nelíbila a hlavně mi přišla o proti ostatním studentům minimálně o deset let starší. Film je natočen podle knihy Stephena Kinga, jeho knihy se mi docela líbí, ale pokaždé když se někdo pokusí některou jeho knihu zfilmovat, dopadne to vždy katastrofálně. A ani Davidu Carsonovi se to nepodařilo natočit věrohodně, od toho režiséra jsem viděla jen dva filmy a to Dopisy od vraha a Carrie a podle mě jsou Dopisy od vraha asi jeho nejlepším dílem...

11. května 2008
avatar uživatele
80 %

mě se to teda líbilo, Carrie byla "dostatečně" jiná,plachá atd. ...jedničky zas byli typický bárbíny(docela krutý) ..., knihu sem sice nečetla a "původní" Carrie neviděla,ale líbilo se mi to:)

11. května 2008