home
Candy

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Abbie Cornish

Je to příběh velké lásky a drog v drsném australském dramatu, kde je svět feťáků vylíčen dost přesvědčivě.

16. ledna 2012
avatar uživatele
70 %

Dávno, dávno tomu...

Tenhle film mi doma ležel docela dlouho a pořád se mi nechtělo na něj dívat. Ani jsem pořádně nevěděla, o čem je. Asi se k němu nikdy nevrátím, ale to se nevylučuje s tím, že je dobrý. Některé filmy prostě nemusíte vidět vícekrát. Heath Ledger i Abbie Cornish byli přesvědčiví, téma drog je sice super a do filmu se určitě hodí, ale není to první film na takové téma, a proto Candy už nemá tolik šancí přinést něco nového. I když pár hodně syrových scén se tu objevilo a zachycení drogového prostředí se mi taky docela líbilo. Možná by to chtělo ještě větší odvaz, více experimentovat. Ale i tak je Candy docela fajn film. Musím ještě pochválit hudbu, písničky byly chytlavé, a onu báseň napsanou na zdi.

8. července 2009
avatar uživatele
100 %

100%

Film je výborný! Téma drog je položeno dobře, protože kromě dvou sjetých fe'táků, je zde i velký příběh lásky, trápení rodičů, nebo film ukazuje, co všechno je člověk závislý na drogách, schopen udělat....A pak jsou tu především skvělé výkony hlavních herců- jako vždy jedinečný Heathy Ledger v roli Dana, a herečka Abbie Cornish v roli Candy- skvělé, a nádherná je i hudba ve filmu, úvodní píse'n při titulcích na začátku- Song to the siren, nádhera!

3. května 2009

Filmy které se zabývají drogovou tématikou mám obzvláště rád a o to více když v nich hraje takový herec jako byl Heath Ledger který byl nutno říci asi největším tahákem!!Film byl zajímavě rozdělen na tři párty...Nebe....země...peklo....což bylo podle mého geniální, protože se zde nejlépe ukáže jak to s těmi drogami vlastně je....jak jste ze začátku hrozně nahoře a nakonec spadnete úplně do těch vůbec největších sraček!Děj byl díky - nejen tomuto velice poutavý a zajímavý a nutno říci, že v některých případech i dost mrazivý kdy jsme mohli vidět jak si jde žena za drogy klidně na rychlovku téměř přímo před očima svého přitele který sní "vydělanou" dávku později vklidu vyfetuje!Takže tohle docela hustý!Navíc mi zde zase Heath Ledger, ale i Jofrey Rush opět dokázali jaký, že to jsou fenomenální herci!Takže za mě je to naprosto zasloužených...

10. března 2008
avatar uživatele
pier
...
80 %

Candy

Opět film, kde síla drog dokazuje, že málokdo má na to s nima seknout. Krásně je zde vylíčeno, jak se oba usilovně snaží a sami sebe navzájem přesvědčují, že mohou skončit až budou chtít...Tím ale více propadají a nemohou vydržet...Jejich nový život má přijít s příchodem jejich dítěte...Oba odhodláni vydržet do konce, na nový začátek ale přeruší, když Candy potratí a tak nastává znovu čím dál větší závislost, která vede až k přestěhování do dalekého statku pryč z velkoměsta. Herecké výkony vyvážené, přesvěčivé...Rodiče Candy, hlavně otec byli působivý, a celkově celý film příjemný, ale film není na odpoledne nebo večer, kdy si chcete zpříjemnit atmosféru. To vyberte raději nějakou klidnější komedii.

10. března 2008
avatar uživatele
60 %

Filmy o drogách jsou trochu zrádné - jak totiž najít způsob, jak o nich vypovídat, který tu ještě nebyl? To je vždycky těžké a tady se to moc nepovedlo. Vždyť tohle všechno jsem už viděla. A v působivějším provedení. Skvělí herci a jedna velká pravda z úst sjetého Rushe film pozvednou. Ale ne až ke hvězdám. A proto si tenhle snímek do do své sbírky nepřidám.

7. května 2007
avatar uživatele
80 %

....

Je to každopádně zajímavej film s naprosto úžasnýma hercema, kteří dokázali své role zahrát na výbornou. Svět drog a ta euforie mě určitě dost odradily následným vystřízlivěním, které byl fakt kruté. Fakt hezkej film !!

26. března 2007
avatar uživatele
100 %

Nikdy nezapomenu

Včera jsem byla v kině, film ve mně zanechal hluboký zážitek. Těžko to popsat. Přestože téma není nové, Candy a Dan si vás získají. Jo, sou to feťáci, ale nejen to. Chvílema jsou natolik moudří, že myslí na budoucnost, někdy jsou až nechutně sjetý, hnusí se vám to. V kině nás bylo pět, byla sem ráda, že mám na ten film klid, a že mě nikdo neruší, protože přemejšlení je tam potřeba. Ale na druhou stranu to, že nás tam bylo pouhých pět o něčem vypovídá, lidé jak slyší slovo droga se děsí. Budu nejspíš krutá, ale ten film by měl bejt pro všechny povinej. Nikdy na něj nezapomenu...

20. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

Candy

Tento film se mi docela líbil, akorát téma je pořád stejné. Čekala jsem už něco jiného z oblasti filmu o drogách. Taky se mi zdáli pořád moc hezky upraveni na to v jakých sra... žili. Jinak to byl ale fajn film na podíváni.

28. listopadu 2006
avatar uživatele
50 %

Film mě zklamal, trošku nudné, atmosféra mně vůbec nesedla. I když Heath L. mě přesvědčuje, že umí zahrát, co snad bude chtít. Některé scény opravdu drsné. Ale Candy už nemusím vidět.

29. října 2006