home
Camp Rock (TV)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
50 %

Neslávne známy nástupca neslávne známeho High School Musical. Pre deti fajn. Inak nuda. Ani piesne nie sú dáko chytľavé.

14. července 2013
avatar uživatele
k1k1
...
20 %

Děs a hrůza

Na tento film (jestli se tomu tak dá vůbec říkat) jsem se dívala úplnou náhodou. Pravý důvod byl asi to, že jsme s kamarádkou nevěřili, že by tento film mohl mít její přítel v počítači. Nuže, koukly jsme se na něj a nevěřily svým očím.
Tato příšernost, že si zaslouží název film? Nevím. Mizerně udělané. Dost hloupé. Zpracováno tak, že se to může líbit snad jen nějakým blonďatým puberťačkám. K tomu velký počet chyb, nereálných situací...A jako bonus velký americký happy-end o tom, jak se ze všech stanou přátelé.
Jsem znechucena tím, že jsem tento film vůbec viděla.
Ale nejvíc mě mrzí to, že kdyby se režisér více snažil, mohl z toho být možná i takový ten normální rodinný film, který nás dokáže pobavit. Soudím podle toho, že přes to všechno, co tenhle film postrádal, jsem dokázala zachytit příběh. A jedině z toho důvodu dávám filmu 20%. Protože skutečně, tento film měl relativně slušný příběh, kdyby se z filmu vyhodily všechny ty mizerné herecké výkony (možná kromě Nicka Jonase), vyloženě trapné scény, 'sladký' happy-end, ty příšerné chyby, a více by se zapracovalo na prostředí, písničkách (některé nebyly zas tak špatné, kdyby nebyl u všeho tak viditelný playback!), dala by se tomu opravdová muzikálová podoba, a několik dalších věcí, mohl tento film mít mnohem větší hodnotu.
Takhle ho řadím mezi pět nejhorších filmů, které jsem kdy viděla.

23. května 2011
avatar uživatele
100 %

CR

Tohle je přesně můj styl. Film s písničkama. A je dokonce lepší než HSM, protože tam se zpívá v běžných denních situacích, což podle mě není normální. Tady se zpívá jen na pódiu nebo tak. Což je podle mě veliké plus pro tenhle film. Moc se mi líbil.

1. dubna 2011
avatar uživatele
20 %

Ha-ha...

Ze by decka umeli kroky tance jeste vterinu pred tim, nez jim je jejich "instruktor" predvede? Nebo opravdu me dokaze dojmout scena, kdy pomlouvaji ten vyvareny pop (nebo jak to nazvali :D ) pritom cely campROCK je jen o POPU... nebo to, jak kluk zpiva s kytarou u vody holce naky song a zvladne sam zpivat trojhlasne:D no... nebudu to komentovat... vim ale jedno, jako male dite bych ten film milovala;-)

25. dubna 2010
avatar uživatele
80 %

"Too Cool"

Hmm... kde začít? S tím, jak se mi film líbil a v čem byl dobrý nebo s vymetáním některých "děsně inteligentních" názorů?
Film se mi jednoznačně líbil! Disney vytváří hudební komedie a muzikály aby se děti a mladí lidé v Americe nemuseli dívat na ty vyvražďovačky a další krávoviny. Za to je můžu jen pochválit! Na to, že to je televizní film je až moc kvalitní, herci jsou mladí lidé, ale to je tak trochu pointa....Jonas Brothers jsou 3 mladí kluci, kteří mají kapelu a zpívají. A dobře zpívají! Na to že jsou tak mladí a jsou to KLUCI!!! Co se Demi Lovato týče, to děvče je tak pěvecky talentované, že by těžká většina z vás byla ráda kdyby měla čtvrtku talentu co má ona. Co se jejího úsměvu týče (který skoro všichni z vás mají tak v oblibě), tak ona se tak směje pořád...všude...to JE JEJÍ PŘIROZENÝ ÚSMĚV!!! Takže nechte té hnusné závisti...a přiznejte si, že by ste umřeli radostí, kdyby jste dostali šanci hrát v takovém dobrém filmu jako je Camp Rock. A brali by jste i roli uklízeče záchodů!
Co se hudby týče, písničky jsou super. Mají skvělý rytmus a najdete tam obrovskou směsici žánrů a stylů, což tomuto filmu dodává jen velké plus!
Neříkám, že to je nějaký skvělý oscarový muzikál, ale na to, že je to televizní film a navíc film pro mládež - je skvěle povedený a pokud vám vadí takový pohádkový děj tak jděte a pusťe si Kill Bill...trocha krve a vraždění vám asi udělá líp než přátelství, pohoda a muzika!

12. srpna 2009
avatar uživatele
10 %

Po té co Disney zjistil že muzikály pro mladé se líbí, zkouší to znovu a znovu. Camp Rock, který se prezentuje jako rodinná romantická komedie, je svým zaměřením de facto také muzikál a písničky (a to ještě jen některé) jsou snad to jediné, za co film může dostat nějaké body. Děj je neuvěřitelně prostinký, takže by jej předvídal i mírně retardovaný šimpanz, což sice pro film, jehož cílovou skupinou jsou děti mezi osmi a dvanácti lety nemusí být na škodu a dá se nad tím přivřít oko, ale to na čem film ztroskotává je katastrofální provedení! Ani jediná postava mi nebyla sympatická a když jsem viděl afektovanou vedoucí táborníků, měl jsem chuť vraždit. S hlavními hrdiny to je o trochu lepší, ale být režisérem vyměnil bych je taky. Drsňácký Joe Jonas se snaží seč může, ale místo rebela připomíná spíše rozmazleného spratka ze základky, kam bezesporu patří. Demi Lovatová má značný podíl na prostoduchosti filmu a její über úsměv je snad tím jediným, co diváky skutečně šokuje a zarazí do sedadel. S takovým chrupem by se nejspíš dokázala prokousat i trupem Titanicu... Jak už jsem řekl, body dávám jen za některé písničky, film samotný je omylem od začátku do konce. A představa blížící se dvojky mě děsí.

22. května 2009
avatar uživatele
100 %

....

Úžasnej film, řekla bych. Stojí rozhodně za to... Není to slatanina jako HSM, jak tady někteří tvrdí, ale nechci nikoho uražet nebo tak, jelikož každej má rád prostě něco jinýho. To řešit nebudu. Tenhle film se mi opravdu líbil. Joe Jonas odvedl dobrý herecký výkon, stejně tak jeho bratři. I Demi se to moc povedlo... řekla bych, že pár slabších článků tenhle film má, ale je to skvělá hudební komedie :)

8. května 2009
avatar uživatele
0 %

U tohodle filmu jsem se smála celou dobu. Ne, že by byl nějak extra vtipnej, spíš mi přišel extra trapnej. Ta holka mi přišla strašně jetá, ten její umělej, širokej, americkej úsměv na tři prsty... A že tam byli Jonas Brotehrs? No a? Na celém filmu zrovna moc nepřidali, takže... Nic jsem neočekávala a ve finále jsem vlastně ani nic nedostala, protože sám o sobě ten film nic nového nepřinesl...

12. dubna 2009
avatar uživatele
80 %

Od tohohle filmu jsem si vůbec nic neslibovala..Čekala jsem napodobeninu HSM, děj sice nic nového, nic co bysme neznali, trochu mi to připomíná film Nikdy to nevzdávej, ale písničky skvělý..:)uvízly mi v hlavě a zpívám si je pořád..a ten závěrečný duet je úplně to nejlepší z celého filmu..jen mi tam chybí pusa..ale je to film pro děti no;)Za písničky 100%, ale jak už sem řekla děj nic novýho;)

28. března 2009
avatar uživatele
70 %

Bože....

Nic pro mě... Docela dobrý songy který mě hrajou v mp3... Herci taky ušli. ALE TEN ČESKEJ DABING. Prostě pro mě je to stejná slátanina jako HMS. jinak nic proti.

10. března 2009

joo tak tenhle film mě moc zaujal a nejen proto že tam hrála skupina Jonas Brathers ale i že to mělo dobrej děj ale akorát sem nepochopila jestli spolu nakonec budou chodit ta hlavní hrdinka s tim sheinem no ale to už tak nák neřešim prostě to byl moc pěknej film...=)

29. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Camp Rock patří k dalším výborným filmům o teenagrech a o muzice. Viděla jsem ho hned po HSM a jsem ráda, protože tyhle filmy se Disneymu velice daří. Jsem ráda, že jsem ho viděla. Je velice vtipný a je plný muziky. Doufám, že bude i pokračování

28. ledna 2009
avatar uživatele
80 %

Super tábor!

Už od první zmínky o tomhle filmu sem věděla že bude stát za to!A nemýlila sem se.Zčásti jsem se těšila na filmové obsazení,protože skupinu Jonas Brothers mám moc ráda,a zčásti taky proto,že to měl být hudební film.Pořád sem se ho nemohla dočkat až čirou náhodou sem ho objevila na Jetixu.Film mě opravdu hodně uchvátil a to jak příběhem tak i výkony herců,taky vtipnými i dojemnými scénami. Doporučuju =)

5. ledna 2009