home
Calcium Kid

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Calcium Kid

docela slušná parodie na Rockyho a na všechny podobné hvězdy boxu... někdy sice smích nechá na sebe čekat dlouho, ale nakonec stojí za TO. celé je To o víře ve vítězství a o jednoduchém člověku bez nějakých ambicí, který dokáže jít svou cestou i když mu okolí vůbec nepřeje...

15. července 2010
avatar uživatele
10 %

Děs a hrůza!!! Úplnej propadák!!! Děsná kravina!!! Čekala jsem od tohoto filmu víc, ale zkalmal mě. Škoda. Myslela jsem si, že když tam hraje Bloom, tak to bude za něco stát, ale mýlila jsem se. Tenhle film by si zasloužil 0 %, ale protože zde je Bloom tak mu dám 10 %.

11. července 2007
avatar uživatele
30 %

Box a mlíko

Kluk co prodává mlíko se stane profesionálním boxerem, nu proč ne, ale ne s Orlandem Bloomem. Je to takový nesmělý tintítko, zkrátka to není věrohodný. Film se mi zdál podprůměrný, možná že to je mým záporným vztahem k boxu a mlíku, kdo ví...ale takovýhle filmy nemaj budoucnost. Stačí se jednou podívat a konec !

9. května 2006
avatar uživatele
60 %

Tento film se dá skouknout. Sice ho poctivě usilovně nevyhledávám, ale když je možnost, tak se na něj mrknu. Má i komediální, dokonce hodně komediální prvky, ale existují i lepší filmy.

3. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Jupí

Je to fakt milá komedie! Způsob, jakým je natočená, se mi zalíbil, téměř stejně tak jako hlavní hrdina. Jasně, Orly je fešák, ale i charakter této postavy, kterou hrál je nezapomenutelný. Jen mě malinko zklamal ten konec, ale když v pravý čas zasáhl Orly, navíc se skvělou hláškou, docela mě to dostalo:)

31. ledna 2006