home
Byl jednou jeden polda

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Jsem ráda, že Češi umí tak suprový a vtipný filmy. Kam se na to hrabe trapná americká Policejní akademie.

20. prosince 2009
avatar uživatele
80 %

První díl serie je milým obohacením české filmové kultury, narozdíl od dvojky (která postrádala originalitu) a trojky (která postrádala originalitu, vkus a vtip). Potměšil se činí a to samé platí o obou příslušnících rodiny Hrušínkých a Miroslavu Moravcovi. Na Krainovou a potažmo i Martincovou se dobře dívá, s jejich podanými výkony je to horší. Ale Polda není drama, takže zde neplatí tak přísná měřítka - důležité je aby měl film vtip a spád, a to má. Hláškami se nešetří stejně jako nejrůznějšími grimasami a fakt vtipnými scénkami.

28. května 2009
avatar uživatele
90 %

V tomto filmu opravdu zazářil hlavně Ladislav Potměšil jeho výkon byl opravdu skvělý. Děj filmu je takový podprůměrný ale vždy se na tento film ráda podívám a myslím si že nejsem jediná

4. dubna 2009

Naprostá hrůza!!! Zábava na dost nízké úrovni a ,,vtipné" scénky - fakt dost trapný nebo děsná nuda!!! Viděla jsem to jednou a to bylo utrpení!!!
Nemám ani chuť mrknout na další díly. Pro boha, jak mohli natočit pokračování?!

28. března 2009
avatar uživatele
80 %

Byl a je jeden polda

SOuhlasím s Juniorem. Nedokážu si představit někoho jiného než Potměšila v roli majora Maisnera. Mám tuhle komedii rád. Je to komedie s normálním vtipem, a je dobré u toho vydechnout. Hlavně po namáhavém dni, a ne moc vydařeném....

13. července 2008
avatar uživatele
70 %

Byl jednou jeden polda

Když si jen tak prohlédnu ostatní názory, tak je mi jasné, že polda není pro každého. Možná je to taková kopie americké 'Policejní akademie', ale tohle je české a kdo nekopíruje, že? Tenhle film mám rád hlavně kvůli Ladislavovi Potměšilovi, protože ten kde hraje, zazáří! Příběh je velmi jednoduchý, tudíž je to taková oddychovka a je dobré občas vydechnout od každodenních starostí...

9. července 2008
avatar uživatele
80 %

Tenhle díl je fajn. Když se chudáci nováčci snaží překonat nástrahy, je to zábava na dívání, ale v jejich kůži bych být nechtěla.

24. června 2008
avatar uživatele
80 %

Když tahle kopie americké Police Academy vyšla, strašně se nám tento film líbil, bylo to něco nového, dívali sme se na něj pořád, teď už tak neosloví, ale pořád je nějaký takový dívatelný.

1. května 2008
avatar uživatele
20 %

nic moc...takovej slabej odvar z policejní akademie:p...možná trochu vtipný,ale to je tak všechno...prostě slabý

2. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Byl jednou jeden polda

Film hodně podobný Policejním akademiím...
První díl je asi nejoriginálnější z celé triologie...
100%

29. července 2007
avatar uživatele
60 %

Nic moc!

Tahle triologie mě příliš nenadchla. I když musím říct, že kdybych si z těch tří filmů měla vybrat, vybrala bych si první díl. zdá se mi nejlepší. I když taky za moc nestojí. takže za některé vtipy a vtipné scény dávám 60%.

6. července 2007
avatar uživatele
50 %

Tak to vidím já...

Docela dobrá komedie. Měl jsem to rád jako mladší. Dneska už se mi to protivný. Už bych to vlastně nemoch ani vidět. Ještě nedávno jsem si říkal, že totak hrozný být nemůže, ale když jsem to po dlouhé době viděl, tak jsem nevěřil vlastním očím... je to vážně hrůza. Přesto řadím Poldu pořád ještě do průměru.

4. července 2007
avatar uživatele
70 %

Asi nejlepší ze všech tří... ve dvojce a ve trojce už není tolik originality jako v jedničce a někdy se to kopíruje...

29. května 2007
avatar uživatele
Leti
...
100 %

...

Starej dobrej major Majsner.Tohle je opravdu klasika a to superní...Mám tenhle film hodně ráda a pokaždé když je v TV mi neunikne..

23. února 2007
avatar uživatele
80 %

Americký úsměv

Už po třetí přepisuji svůj názor na majora Maisnera. Z původního vysokého hodnocení jsem slezla z 40% a teď opět navyšuji. Jsem sama zvědavá, co přijde příště. Potměšil perlí, fotka s jeho americkým úsměvem by měla viset v každé lékarně, jako nejlepší lék na deprese. Mě totiž major Maiser zlepší náladu kdykoliv a vůbec nepřemýšlím nad tím, jestli je to volovina nebo není. Občas je lepší nepřemýšlet a bavit se!

18. února 2007

je to celkem dobrý a když si uvědomim že to bylo natočeno roku 1995 a ještě k tomu v Česku tak to ani nemohlo být lepší,jinak to jde,je tam hodně dobrých,vtipných scén,třeba přepadení banky to byla nejlepší část filmu.

12. února 2007
avatar uživatele
100 %

Já jsem správnej polda ... :D

Major Maisner je pro mě už klasika, i když film není až tak starého data. Vždycky se strašně dobře pobavím a rozhodně se mi zlepší nálada... Určitě musím doporučit, protože Ladislav Potměšil je v tomhle filmu naprosto úžasný!!!

12. února 2007
avatar uživatele
70 %

No, z cele serie je jednicka asi nejlepsi.... Nejdriv me to hodne bavilo ale ted uz to je strasne okoukany... Potměšil to zahral dobře...

12. února 2007
avatar uživatele
20 %

Tomáš Matonoha

V roce 1995 mi to přišlo jako trapná komedie, která se snaží něco vytěžit ze slávy americké policejní akademie. Po 12 letech jsem názor nezměnil, ale ocenil jsem pár vtipů, jako třeba obrázek černé ovce rodiny.

11. února 2007
avatar uživatele
50 %

Polda...

Tenhle film jsem jako malá měla docela ráda, ale to jsem ještě pořádně nevěděla, co to dobrý film je. Dneska jsem svůj názor poněkud pozměnila a spíše s nostalgií vzpomínám. O příběhu tady nemůže být řeč, napodobování Policejní akademie je zřejmé, vtipům už se nesměju, protože je všechny znám. Maximálně, co zůstává stále dobré, jsou úžasné charaktery jednotlivých postav v čele s Kudlákovou... Její herecký výkon je nezapomenutelný :-). Pokus o super komedii se nezdařil na 100 %, ale skončil tak někde v půlce.

11. února 2007
avatar uživatele
0 %

Tak tenhle film je hodně hodně ubohý. Mám asi jiný smysl pro humor, než většina národa... Jsou filmy, které jsou šílené, trapné a i přesto se u nich směju, protože člověk se potřebuje někdy uvolnit "jednodušším filmem". Tohle je ale fakt moc, i když jsem si řekla, že to budu sledovat z nadsázkou, cítila jsem se jako pablb, když jsem na to koukala...

10. února 2007
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

Tak jednička je bezesporu nejlepší z celé trilogie. U filmu sem se opravdu hodně nasmál. Děj a humor ve filmu opravdu nechybí, tak že 100% bezezsporu

10. února 2007
avatar uživatele
80 %

Tak prvni a posledni dil tehle komedie, u ktereho jsem se bavila..hlasky super a vazne jsem tam tu policejni akademii videla :)) Ale ostatni dily, uz za moc bohuzel nestaly :(

9. prosince 2006

Tohle je naprostej odpad! Jak může vzniknout něco jako "Záchvěv strachu" a "Pěsti ve tmě" a pak Byl jednou jeden polda? Samozřejmě, že to má na svědomí jeden a ten samý režisér. To je k uzoufání.

21. září 2006
avatar uživatele
90 %

Tady de jasně vidět, že i Češi občas natočí ještě v dnešní době nějakou dobrou komedii. Vážně jsem se bavila a můžu to vidět pořád znova a znova.

7. září 2006
avatar uživatele
50 %

Je fakt, že děj si nějak moc nevybavuju. A asi je to tím, že mě tento film prostě nezaujal. Několik rádoby humorných hlášek, proč ne, dá se u toho i zasmát, ale jinak se jedná o trapnost. Jedním slovem: nuda s občasným zábleskem humoru

4. září 2006
avatar uživatele
40 %

Nebylo to nic moc,nevim proč tomu říkaj komedie,vůbec sem se u toho nebavil,protože to bylo dost trapný,nikomu to nedoporučuju.

4. září 2006
avatar uživatele
70 %

Tento první díl byl nejlepší. Dobrá komedie s námětem česká policie. Nejlepší bylo herecké obsazení. L.Potměšil, J.Sypal a Kudláková :0) dobře jsem se u něj bavila.

12. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Czech policije

V českých filmech se zas tak moc nevyžívám, ale musím uznat, že Polda mě ve všech dílech rozesmál a něčím překvapil. Je to těžká konkurence americké Policejní akademie? Těžko říct... České filmy v sobě mají to "něco" díky němuž se na ně (i přes minimální balíček peněz) dá kouknout.....Možná je to ta naše česká, milá jednoduchost, která na nás vtipně poukazuje.....A na tohle "něco" se dá opravdu dívat stále dokola.........

30. července 2006
avatar uživatele
100 %

je to super česká komedie, která je pěkně střelená. Tenhle film je fakt pravej českej!!! tenhle film jsem viděla hodněkrát a ještě mi neomrzel, to snad ani nejde :D !!!

28. června 2006
avatar uživatele
70 %

Policie ČR

Komedie,která mi ukazuje odkud se bere naše česká policie...Je to vtipné,humorné a já se u toho nenudím...A to je asi to je celý účel který má film splňovat,protože v tom nemůžu najít jiný smysl...

11. května 2006
avatar uživatele
70 %

bláznivý český film o dokonalosti naší policie. Je moc pěkný a člověkk se u něj dokáže zasmát...(dokonce i můj taťka, který se ničemu nesměje.

4. května 2006
avatar uživatele
70 %

Jeden z dobrých českých filmů u kterého se rozhodně zasměju. Potměšil hrál skvěle. Vtipný dějový obsah mě zaskočil, čekal jsem něco nazáživného.

3. května 2006
avatar uživatele
10 %

Tenhle film je vážně strašně nudnej a nezáživnej. Jediný dobrý jsou ty herci, ale to je tak všecko..prostě tohle se nepovedlo...=)

16. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Sice je to taková česká kopie Policejní akademie, ale i tak je tam ten starý dobrý český humor. Ráda se na to dívám.

14. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

jednotka je asi najlepšia zo všetký pokračovaní v pohode dej aj herci tam zahrali obstojne dávam takých 80 % ...

14. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Polda je prostě taková naše klasika jako je v americe Policejní akademie. Majsner je good, ale nejpší je podle mě stejně Kudláková.

7. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Aj keď nemám veľmi rada staré filmy, musím uznať, že táto komédia sa naozaj vydarila. Fakt som sa pri nej nasmiala.

4. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Byl jednou jeden polda

Supr česká komedie, není to taková klasika jako slunce seno, ale stejně je to kultovní film, který mě vždycky rozesměje. Potměšil ukázal, že je super herec.

16. března 2006
avatar uživatele
80 %

Sranda

Já jsem správnej polda. To je hláška. Moc se mi tenhle film líbil a dodneška líbí. Svým skvělým humorem

6. března 2006
avatar uživatele
100 %

Dóóóst dobrej filmek!!! :)

Tak tohle je naprosto ucházející český film. Je to opravdu povedená komedie a herecké obsazení je dobré. Na tenhle film se koukám dost často

18. února 2006
avatar uživatele
100 %

:-)

Tak tenhle díl je super. Už jsem ho viděl tolikrát a pokaždý se mi líbil. Pochybuju, že je ještě někdo, kdo to neviděl...

15. února 2006
avatar uživatele
70 %

Dobry film


Po americke Policejni akademii a francouzskych Cetnicich jsem byl ponekud skepticky a cekal jsem,ze to bude nezazivny film.Ale byl docela fajn a mel docela slusne gagy

5. února 2006
avatar uživatele
100 %

Major Majstner..Vaclav...tuhle komedii prostě miluju. Je to fakt úplně krásná komedie..moc se mi líbí. Herci jsou taky super.

3. února 2006
avatar uživatele
Morx
...
80 %

Docela vtipný. Ale Maisner je tu dost drsnej, to v druhej díl už je takový jemnější.. Ale samozřejmě jak se komu líbí, že. Hlavně mě přijde, že je zajímavé, źe uděli vlastně s odstupem času tři díly a každý jiný. Každý má naprosto charakteristický styl a i Maisner je v každém více či méně jiný

29. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Bal jednou jeden polda je sága opravdu dobrých komediálních filmů. Major Maisner a jeho úlety jsou naprosto neuvěřitelné a jeho hlášky používá mnoho z nás.

21. ledna 2006
avatar uživatele
Matt
...
80 %

No tento film nie je až taký zlý ale mne sa moc nepáčí možno že je to tým že som ho už videl milion krat ale už ho fakt nemusim. Samozrejme je tu plno vtipných scén ale viac ako 80% dať nemôžem.

14. ledna 2006

Mates:

No, tahle trilogie (zatím) je něco mezi policejními akademiemi a kameňákem. Nebyl to špatný nápad, vzít u nás oblíbenou americkou klasiku, přimíchat do ní svérázný český humor a vybrat herce typu Sypal - Potměšil. Úspěch zaručen!!!

11. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Česká policajná akadémia

Major Maisner. Čo viac dodať? Proste skvelý odvaz. Aspoň človek vidí, že vtipy o policajtoch sú pravdivé. No nie?

10. ledna 2006
avatar uživatele
50 %

Opravdu trochu podobné policejní akademii. Ladislav Potměšil je prostě skvělý. Vždycky se na ní ráda podívám. Vtipné je to pořád a nikd nenudí.

25. prosince 2005
avatar uživatele
60 %

Pojicejní akademie...

...po česku. Taková celkem mile přihlouplá parodie s barvitými i když dost černobílými postavami. Kuře, Hrubec, Kudláková, Maisner, to jsou prostě pojmy. Stejně tak jako chronická mnohoprstost :) Film bohatý na hlášky a gagy, které se přenesly do obyčejného života. Pro chvíle nudy, proč ne.

25. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

pohoda..

film oplývájící mimořádně příjemným humorem, který je opravdu těžce v pohodě.. kdo by ho mohl nemít rád?..

25. prosince 2005
avatar uživatele
70 %

Dobrej film

Já moc české filmy ani české komedie nemusím. Ale tohle je vážně zábavná podívaná. Celkem dost jsem se u filmu zasmála. Je skvěle vymyšlený, všechny ty zápletky a tak... I když už bych se na něj asi mockrát nepodívala ale to jen z důvodu, že už ho musí skoro každý včetně mě znát skoro nazpaměť. Ale jinak dobrej film!

24. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Nejlepší díl trilogie! Major Maisner a Kudláková, no prostě výborný. Všechny postavy jsou dokonale vymyšlený!!!

22. prosince 2005

Prsty

Nezapomenutelný hlášky, myslím, že po tom, co pustili tenhle svět, si každej první vzpomene na počítání prstíků

22. prosince 2005
avatar uživatele
10 %

..pokus o ceskou Policejni akademii se podle ocekavani vubec nevydaril a uzit si jej mohou snad jen divaci "novackych estrad"..

20. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Cool

Vynikajuca komedia na styl Policajnej akademie ale po Cesky.Major Majsner to je nezabudnutelna postava

20. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

no

Tak u tohoto dílu jsem se ještě pobavila , protože to bylo opravdu k zasmátí . Líbilo se mi ztvárnění majora Maisnera ale jenom v tomhle díle .....

19. prosince 2005

Tak tenhle film je jeden z nejlepších který kdy v česku vznikli fakt dobrá komedie, na to bych mohl koukat skoro furt.

19. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Sranda!

Tak tohle jestli někdo neviděl,tak neví o co přišel,protože tohle je naprosto super filmík pro zasmátí!No řekněte,vám se to nezdá?Já se vždycky,když to dávají,dívám.Vážně doporučuju,pokud se chcete smát!

18. prosince 2005
avatar uživatele
70 %

...

docela příjemná česká verze policejní akademie.. .člověka to neurazí a dobře se pobaví.. kudláková v podání jany synkové fakt bravurní:)

18. prosince 2005