home
Butch a Sundance: Začátky

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Tom Berenger

Příběh mě nenudil a William Katt s Tomem Berengerem vytvořili celkem přijatelné podoby mladých hrdinů. Ve filmu byl podobný humor a došlo i na novinku v podobě lyží (v původním filmu kolo).

15. října 2007
avatar uživatele
70 %

...

musim říct, že mě tenhle film mile překvapil.. .vůbec jsem nedoufal v to, že by začátky butche a kida dosahovaly úrovně o deset let staršího původního snímku.. a oni je dosahujou.. .je to fakt příjemnej film, kde vám neustálý handrkování ústřední dvojice chtě nechtě vyčaruje úsměv ve tváři:) herečtí představitelé ke všemu jako by z oka vypadly původní dvojici, což je další plus.. .scéna na lyžích připomene svou rozverností scénu na kole a taky se moc povedla kamera.. oproti prvnímu dílu mají začátky cassidyho a sundance ještě takovej klad v otpimistickym konci.. .i když - když si člověk uvědomí, co je čeká, tak je mu přece jenom trochu smutno:)

18. října 2006

Celkem povedený western. Představitel Butche se skutečně podobá Newmanovi, se Sundancem je to už trochu horší. Musím ale říct, že ta gesta a chování je vynikají, jako by je skutečně hráli Redford s Newmanem. Celkem mě překvapilo, že má Butch rodinu.

27. srpna 2006