home
Buffy, zabíječka upírů

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

WTF?

Filmaři si měli vybrat, jestli natočit komedii nebo horor. Tohle není ani jedno. Příběh naprosto nulový, žádná atmosféra. Když film srovnám třeba s Van Helsingem (prvním dílem, druhý také nestál za nic), tak zpracování upírů je více než ubohé. Ani jako béčkový film to za moc nestojí.

28. ledna 2010
avatar uživatele
40 %

Četl jsem knižní předlohu, a ta byla mnohem lepší. Tohle je fakt spíše komedie než horor. Upíři se špičatýma ušima, bílý jak stěna a ještě uměj létat. Seriál je o hodně lepší. I když je fakt, že u tohohle filmu se zasmát dá.
Upír Lothus mi připadal spíš, jako trapná postava drakuly z éry černobilého filmu, a ne jako král upírů.
Prostě jsem od tohohle filmu čekal víc.

15. listopadu 2009
avatar uživatele
40 %

Na seriál nemá

Seriál byl rozhodně lepší. Ten film je jeden velký trapas... ale aspoň se člověk zasměje, teda pokud to jde...

6. září 2009

Zabíječka

Nechápu, jak někdo mohl natočit takovou slátaninu! Jako komedie možná, ale jako horor? Čeho jsem se tam měla bát? Ovšem korunu tomu zasadila ta strašná nelogičnost...kdyby za mnou přišel chlap s tim, že jsem zabíječka upírů a když mu nevěřim, ať s nim jdu na hřbitov, tak bych nejspíš začala utíkat a křičet o pomoc...a ne jako hlavní hrdinka, která s naprostým klidem vzala, že upíři existujou a ještě si zašla na hřbitov bodnout jich pár kolíkem! Dávám 10% za docela pěknýho herce:)

16. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

No....ne že by se mi ten film nelíbil,ale čekala sem od něj víc,seriál je zajímavější a řeší se tam i jiný problémy,což mi v tomhle filmu chybělo....no a samozřejmě mi tam chyběla i herečka Sarah Michelle Gellar. Ale v tomhle filmu byla aspoŇ dost velká sranda :-D

2. srpna 2007