home
Bravo, girls!

NÁZORY K FILMU

No tak na tenhle film sem se koukala fakt náhodou protože sem nevěděla na co se mám koukat. A musim říct že mě hned začátek zaujal...Jinak bych to vypla ale tohle sem musela dokoukat až do konce.Má to sice jednoduchej děj ale je to pořádně smyšlený a fakt pěkný.

31. prosince 2008
avatar uživatele
60 %

Eliza Dushku

Film má jednoduchý děj, který se točí jen kolem soutěže roztleskávaček amerických středních škol, s trochou té romantiky navíc. Ale má tempo a je na co se dívat.

18. prosince 2008
avatar uživatele
80 %

Ďalšia klasická americká teenagerská komédia. Ale táto má niečo do seba. Má dobrý dej a samozrejme romantika nesmie chýbať. :)

12. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

BRING IT ON!!

Klasický komedie z americký střední! Věřte, že mě to přijde asi o dost lepší než vám, protože má roztleskávačky skoro všude kolem sebe ve třídě a prostě žiju v tomto světě. Proto se mi film líbil! Děj je oddechový a docela trhlý, ale zato vtipný a romantická zápletka nesmí přece chybět! Navíc tam je Kirsten Dunst což to dělá celé ještě lepší!

5. dubna 2008
avatar uživatele
Elik
...
60 %

nevim jak to komentovat, čekala jsme to horší, an svůj žánr to byl průměr, bylo to celkem vtipný, ale mohlo to mít zajímavější děj...

25. března 2008
avatar uživatele
30 %

No ten začátek to byl děs, už jsem to chtěla vypnout, ale zachránil to Cliff, jak "děj" postupoval začalo to bejt snesitelnější, ale někdy mi opravdu přišlo, že Kirsten a další herci vůbec hrát neumí. Scény s tím choreografem nebyly vtipný, ale hrozný. Nejlepší byl konec, to bylo fakt pěkný, kdybych měla hodnotit jen ten konec, tak bych dala 90%, ale celkově na mě film působil trapně, scéna s pozvracením tý holky, ta se tam absolutně nehodila a bylo to nechutný. Prostě a jasně bych tenhle film už znova vidět nemusela. Opravdu jsem čekala něco pohodovýho a hezkýho, ale tohle.....proboha.

23. ledna 2008
avatar uživatele
70 %

Pěknej film, bylo hezký pozorovat, co některý americký mladý lidi umí a jak jsou pohybově nadaný ;). Když přidám ještě pěkný písničky, tak mi z toho vychází docela slušnej film, na prosezení pršavýho odpoledne s kámoškou... :D

22. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

suprový:D...tenhle film mě kupodivu zaujal a je hezkej...dobrý herečky a docela i sranda:),dobrej průměr no....:)

2. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Skákačka

Tak tenhle film byl super, po tom, co jsem ho viděla, jsem měla takovou chuť stát se roztleskávačkou až to nebylo hezký.:-D No, to byla nereálná představa a trklo mě to po pár minutách představ sebe sama, jak metám salta. Herecké výkony pěkné a taky pěknej kluk. Mělo to i vtip, ale občas tam přeháněli. Konečný rozssudek ---100% (nojo, mně se taky líbí všechno, že?;)

25. června 2007

jako bývalá roztleskávačka jsem se musela podívat na tento film z profesionálního důvodu (abych mohla porovnávat a něco třeba okoukat) a musim se přiznat, že to je dost povedený film. Místy mi některé dialogy přijdou kapánek kostrbatý, ale choreografie cheerleaders je skvělá a muzika ještě lepší.

27. srpna 2006

PECKOVÝ :))

Já mám taky ráda roztleskávačky a hlavně gymnastiku. Tento film byl super i to nasazení herců bylo vynikající. Hodněkrát se při tom i zasmějete. Nejlepší jsou ty sestavy a to makání na soutěže. Kdo to neviděl tak at si to brzy sežene a zkoukne to. Je to fakt moc hezký a Kirsten Dunst byla super. Prostě to musíte vidět !!!!

23. července 2006
avatar uživatele
90 %

Tohle se mi vcelku líbilo. Sice by se našlo pár věcí, který bych dokázala vytknout, jako naprosto nechuná scnéna, když se jedna roztleskávačka pozvrací, nebo když má další nos na sr**ku, popřípadě totálně trapná choreografie od toho přiteplenýho chlápka. Ale na druhou stranu některý pervektní salta, skoky a bůh ví co ještě se jim fakt povedli. Navíc Kirsten Dunst, Eliza Dushku a Jesse Bradford tomu dávají šťávu. Prostě teenagerovská komedie jak má být.

7. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Sqelá komedie

Je to super komedie. Něco jako Žába k zulíbání, jestli ste jí něgdo viděl. Je tam láska, přátelství, sklamání atd....Hlavní myšlenkou sou tam hlavně roztleskávačky... Tahle komedie je spíš pro teenagery... doporučuju to !!!! Dávám 90% protože sem viděla i lepší... ;)

20. března 2006
avatar uživatele
100 %

Paradicka

Velmi podarena komedia kto by povedal ze byt roztlieskavacko je az take tazke a ake suboje su v zakulisy

21. února 2006