home
Bratři jak se patří

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Film s nápadem. Místy velmi vtipný, místy trochu rozvláčný až nudný. Ale celkově dobrý dojem, za originalitu dávám 80%.

15. dubna 2011
avatar uživatele
70 %

Greg Kinnear

Komedie má zajímavý nápad, dobré herecké obsazení i vydařený děj, ale stejně vše nakonec vyznělo tak nějak do prázdna.

7. února 2010

Na tento film jsem se dívala, protože zrovna nic jinýho přijatelnýho nevysílali. Vůbec nic jsem od něj nečekala, ale musím se přiznat, že mě mile překvapil:D. Všechny ty srandičky (hlavně těsně před koncem) byly naprosto skvělé!!! Už se těším, až to budou zase vysílat!!!

28. března 2009
avatar uživatele
100 %

Skvělá komedie u které jsem se válela smíchy. Věděla jsem že to bude pecka ale nečekala jsem že až taková. Fakt super podívaná.

2. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Zaujímavá komédia, ktorá ma naozaj pobavila. Dej bol krásny a občas ma dojal. Herci boli super a obdivujem originálne nápady v deji.

11. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

úžasná komedie, i když ty dvojčata sou absurdní(vzhledem k tomu,že si nejsou podobní),ale jinak paráda, Matt Damon je prostě skvělej

20. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Dobrá komedie

Tak tenhle film byl nad mé očekávání. Myslela jsem si totiž, že to bude nějaká průměrná americká komedie, ale ukázalo se, že je to dost sranda a film musím zařadit mezi mé oblíbené, nebo aspoň ty, u kterých jsem se opravdu pobavila. Nedá se říct, že herecké výkony by mě kdoví jak uchvátily, ale spíše scénář a děj filmu byl dost vtipný.

3. ledna 2008
avatar uživatele
60 %

Bratři Farrellyové přišli s opravdu krásnou myšlenkou, ovšem její realizace je někdy dost těžkopádná a vratká. Přesto, když seženete Matta "Bourna" Damona a především skvělého Kinneara do hlavních rolí a bezmála božskou Meryl Streepovou s příjemnou Cher (její parodie na sebe samou byla opravdu fajn), aby jim kryly záda, rozhodně to dost lidí přiláká. Být to o třídu vtipnější, nebo o dvě víc drama, byl bych spokojenější.

31. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

Stuck On You

Kdybych předem nevěděla, že se v tomhle filmu mihne Meryl Streep, asi bych o něj ani nezavadila. Matt Damon měl zajímavou roli, takovou, na kterou u něj v poslední době nejsem moc zvyklá. Není to žádný objevný film, taková oddychovka na nedělní večer, když není co dělat. Nápad to ale má a Meryl s Cher tomu dodávají šťávu, byť rozhodně nejsou hlavními postavami.

31. prosince 2007
avatar uživatele
60 %

Jako oddechovka docela dobrý. Dost pomalu se to rozjíždělo, ale některý scény byly gut. Pro mě nejlepší spící vrátnej s namalovanýma očima na víčkách :)

31. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

Když jsem to viděla prvně tak se mi to moc líbilo. Ale když jsem to viděla po druhý tak už moc ne. Je to jeden z těch filmů jednou a dost.

30. listopadu 2007
avatar uživatele
70 %

Tak myslím si, že Matt Damon se do podobných filmů moc nehodí...ale budiž...podle mě jde o docela příjemnej film třeba na jeden všední večer...je to taková oddychovka...nic extra...ale špatný rozhodně není...takže pokud film poběží v televizi a vy zrovna nebudete mít co dělat...určitě se podívejte...mělo by jít o příjemné strávení večera....

25. října 2007
avatar uživatele
70 %

Ujde

Taková hodně miloučká komedie na ukrácení nudného večera. Docela dost jsem se při ní nasmála, ale myslím, že jednou stačilo - nic proti.

26. září 2006
avatar uživatele
80 %

Pohodička:)

Jakože že by to bylo mistrovské dílo to ne, že by to byl můj nejoblíbenější film to už vůbec ne, ale celkem jsem se u filmu nasmála.. Takový pohodový oddychový film... :)

31. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Zajímavý film.Moc se mi líbil.Některé scény byly opravdu komické.Hlavně když skrývali,že jsou k sobě přirostlý.Takže taková oddechovka.

28. srpna 2006
avatar uživatele
hani
...
70 %

Bratři jak se patří

Na tenhle film jsem se moc těšila. To asi proto, že jsem z dvojčat. A docela se mi to i líbilo. Většina podobných amerických filmů jsou blbosti, ale tahle komedie je povedená. Jenom se mi tam moc nelíbila Cher. Ale jinak opravdu dobrý.

21. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Dobrý díky Meryl a Cher

Farrellyovek se dopředu trochu obávám, ale musím říct, že v tomto případě to byla slušná oddechovka, i když s klišáckým příběhem. Proč slušná? Protože se režisérům (?) povedl skvělý tah v obsazení Cher a Meryl Streep - hereček, které dodají šmrnc i tomu nejhoršímu propadáku. Díky nim je film nejen koukatelný, ale i osvěžující.

20. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Pro milovníky US komedií

U filmu jsem se zasmála u několika moooc povedených scén, což se u komedie předpokládá, ale jako celek mě nijak extra nenadchl. Milovníkům "přihlouplých" amerických komedií vřele doporučuji. Je jedna z těch povedených.

17. července 2006
avatar uživatele
90 %

Stále dokola

Film jsem si půjčila náhodou, zaujalo mě herecké obsazení. A nelitovala jsem. Většinou americkým komediím moc neholduji, ale tohle bylo opravdu vtipné a zároveň citlivé. Málokdo se dokáže vkusně dotknout podobného tématu, myslím, že tento děj nikoho neurazil. Herecké výkony jsou skvělé, námět také a konec je obrovsky optimistický. Film jsem si pouštěla nějakou dobu každý den stále dokola, až se mi dvd úplně ohrálo... :o)

17. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Tak tohle byla fakt dobrá komedie. Víc jsem se snad u žádné jiné komedie nezasmála. Vtipný námět, skvělí herci. Prostě super.

2. února 2006

Mates:

Dobrý a neokoukaný námět a pár dobrých situací, možná i dobré herecké výkony (až na Cher). Přesto mám pocit, že se jedná o béčkovou produkci a chvilkama jsem se i nudil. Ale ujde to.

28. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Fajn

Musim souhlasit s předešlým názorem, podařilo se jim vybrat skvělou dvojku. Kdo jste tento film ještě neviděli můžu doporučit

20. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Bratři jak se patří

Skvěle vybraní herci, dobrej námět, možná trošičku horší děj, ale pro pobavení úplně perfektní film. Jen by mohl bejt o kousek kratší. Ale přesto:) Doporučuju:)

13. listopadu 2005
avatar uživatele
20 %

No

Tak teda ja neviem, ale mne sa ten film moc nepáčil, teda skoro vôbec..ako napad dobrý, ale samotný film ma neoslovil, bohužial :o(

30. října 2005
avatar uživatele
100 %

Povedená komedie

Je to opravdu povedená komedie Bobovi (Matt Damon) a Waltovi (Greg Kinnears), kteří jsou od malička k sobě spojeni, jelikož se narodily jako siamská dvojčata tudíž kam jde jeden, jde i druhý.Komedie je sranda od začátku až do konce.Musíte to vidět!!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

OK, proč ne?

Tento film mě přinesl kamoš a to ještě s anglickým názvem, takže jsem vůbec nevěděl co držím v ruce. Pustil jsem si to a pořádně jsem se nasmál!!! :-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Fajn bráchové

Jako komedie to je fajn film, i když přehnanej. Ale opravdu úžasný bylo jak se ty dva bráškové doplňovali v kuchyní - to je v postatě sen každý ženský

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

!!!!!!!!!

Je to opravdu povedená komedie Bobovi (Matt Damon) a Waltovi (Greg Kinnears), kteří jsou od malička k sobě spojeni, jelikož se narodily jako siamská dvojčata tudíž kam jde jeden, jde i druhý.Komedie je sranda od začátku až do konce.Musíte to vidět!!!!přesto jsou i lepší...

Kdysi dávno
avatar uživatele
konz
...
80 %

brácho?!

Celkem povedná komedie o siamských dvojčatech kteří si rozumí a dokáží vyjít jeden druhému vstříc!Sher si tady taky zahrála a celkem to ušlo!

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

to je brat :)

Celkom podarené... fajn herecké obsadenie... len neviem nemôžem prísť na chuť Cher jednoducho je taká umelá či už spieva alebo sa snaží hrať... niektoré scény boli podarené som sa zasmial keď jeden sexoval a druhý surfoval na nete... vcelku sa to dá taký relaxík až spánok:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Bezva!!!

Supr filmík! Mooc se mi to líbilo!! Originální nápad, něco,co tu ještě nebylo-siamský dvojčata se ve filmech moc neobjevují, a to je podle mě škoda...

Kdysi dávno