home
Bratislavafilm

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

Taká menšia blbosť a z časti krutý príbeh. Peter Batthyany mal dobrú postavu ale hral ju až moc prehnane. Ako skončila Fialová vo filme bolo dobré :D
Najlepší bol asi záťah policajtov, mohol byť ale na dlhšie.
Čo sa týka príbehu, dobrý ale spracovanie otrasné.

18. listopadu 2011
avatar uživatele
30 %

Luboš Kostelný

Film je poskládaný z dramatických událostí, které ukazují nebezpečnost Bratislavy v kontrastu s naivním mladíkem, který přijíždí do tohoto města se spoustou ideálů. Ale příběhy mohly být nějak propojeny, protože takhle to bylo spíš zmatené a nijak to nezapůsobí.

24. března 2011
avatar uživatele
CLEO
...
90 %

Včera som bola na Bratislava film v kine. Išla som naň zo zvedavosti, vlastne som nič od neho nečakala... Kino bolo zaplnené malými rapermi (šerble na hlavách) až po staré tety, ktoré boli očividne zvedavé na pravý obraz Bratislavy... A musím povedať, že sa im naozaj podaril! Film vyzeral ako dokument. Keď si myslíte, že bol prehnaný a že v skutočnosti to takto nevyzerá, tak sa dobre mýlite. Veď, kto by chcel vedieť ako v skutočnosti jeho mesto vyzerá? Čo všetko nevidí? Film ma aj mierne zdeprimoval.... možno niekomu závidíme jeho prachy, ale radšej by som bola chudobná, ako zbohatla takýmito praktikami... Mal niekto z postáv vlastne život? Nežili len zo dňa na deň? Možno by som si na pár dní taký život vyskúšala, ale v skutočnosti ich strašne ľutujem.... A scénka s Ľubošom Kostelným a s ,,talianom" pekne začala aj uzavrela film. Napriek žánru dráma som sa veľakrát zasmiala a smiala so sa aj na záver filmu, aj ke´D by som skôr mala plakať. Jednoducho ma tneto film prekvapil v dobrom, naozaj ma zaujal a bol dobre spravený ;)

26. září 2009