home
Kluci a holky

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
20 %

Ne že bych nevěděla, jak tento film skončí, ale to čekání až hlavní hrdinka pochopí, že její nej kámoš je pro ni ten pravý, to bylo přímo úmorný. Hlavně z toho důvodu, že tam nebyly žádný vtipný situace, spíš trapný, jako když se Jennifer na celý bar bar rozkřičela, co že je to je vlastně láska, to jsem si fakt myslela, že vyletím z kůže. Ale co bylo vůbec nejhorší, to byly ty dialogy beze smyslu, hrající si na filozofické a snažící se divákům něco poučného a chytrého sdělit. Opravdu jsem si myslela, že by to mohlo být pěkný jako film Taková normální holka, ale tohle je vážně propadák.

3. dubna 2008
avatar uživatele
50 %

Boys and Girls

Na tomto filmu jsem byla asi před osmi lety s kamarádkama v kině, celkem jsem se na to těšila, protože v té době se mi moc líbil Freddie, ale musím říct, že mě to docela zklamalo. Nebylo to skoro o ničem, konec je tak předvídatelný až to bolí.

7. března 2008
avatar uživatele
80 %

V pohode

V celku veselé, živé a hravé dielko. Zaujimavá a večná téma: priatelstvo medzi mužom a ženou. Dobre sa na to pozeralo aj keď koniec bol jasný už na začiatku. Ale to je pri tomto style vždy.

8. července 2007
avatar uživatele
60 %

Celkem příjemná romantická komedie jakých se točí desítky, ale na zabití nudy je dobrá. Prinze jr. se na takovéhle typy filmů hodí víc než na horory. Jason Biggs tady byl taky příjemnej. On docela i umí hrát, tak nevím proč také stále hraje stejné typy moulů. Na Claire Forlani se příjemně koukalo a působila velmi mile. Nic převratného, občas se vkrádala nuda, ale je to krátký, takže se to vyvážilo. Jak to skončí bylo jasný už od začátku, ale to u těchhle filmů bývá, nebo ne ?

4. března 2007