home
Bohové musí být šílení 2

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
70 %

Rovnako ako jednotka, kvalitná dávka humoru na seba nenechá čakať. Niektorým môže dejovo pripomínať prvý diel.

18. srpna 2012
avatar uživatele
80 %

Crazy

První díl jsem neviděla, ale toten se mi líbil... Je tam láska, oobrý děj, dobré hlášky, vtipné scény a sem tam docela dobrá hudba. A ty zvířata.:) Dobrá byla ta drzá opice.:D

26. července 2011
avatar uživatele
80 %

Hyena

Je to ještě zajímavější film než ten první příběh. Ale opět je to velmi pestrý komický příběh, obohacený o XiXaovy děti.

23. srpna 2009
avatar uživatele
80 %

Bohovia musia byť šialení 2

Nuž, keďže som už napísala komentár k filmu s hodnotením 100% a 90%, rozhodla som sa, že ohodnotím jeden na 80%, aby to bolo pekne po porade. Film BMSŠ2 je pekný, určite sa na ňom zasmejete, pri scénke s lietadlom sa vždy rehocem ako divá. Nie je to film, ktorý by ste mohli vidieť každý deň a stále ho chceli opakovať, no pozrieť si ho za život aspoň päťkrát nezaškodí. Možno keby sa do toho obul niekto skúsenejší, dala by som aj vyššie hodnotenie,no pri niektorých scénkach som sa nudila. Nie veľmi, ale proste som len nezízala na obrazovku v napätí. Najlepšia postava je Xixao, bol mi sympatický. Možno by som dala aj 90%, ale nepáči sa mi český dabing. Nehovorím, že by sme to my, Slováci nahovorili lepšie, ale rodný jazyk je rodný jazyk, nie? Najlepší bol aj tak jazyk, akým ja domorodci zhovárali, to ,,Kulci kulci dua..." Nuž, a čo ešte dopísať: Raz sa to určite oplatí pozrieť, ale po čase to začne nudiť. Mňa to omrzelo keď som to videla tretí raz... Už som predvídala, čo sa tam udeje :)

22. srpna 2009
avatar uživatele
80 %

tentoraz k jednoduchemu pribehu pridali autori aj nieco na zamyslenie. ale v podstate sa to velmi nelisi od jednotky, takze skvele nenasilne pobavenie sa.

22. března 2008
avatar uživatele
70 %

ve srovnání s jedničkou bych to hodnotil jako zhruba stejný počin kinematografie. zajímavá je určitě africká krajinka a snad opět jen výkon hlavního protagonisty komedie. Hodnocení stejné jako u jedničky.

21. září 2007
avatar uživatele
100 %

Skvělá komedie. Ani jedna minuta tam není na víc. Opravdu si myslím, že se u této komedie člověk nebude nudit. I když se to tak často nestává, zdá se mi, že je lepší než jednička.

16. září 2007
avatar uživatele
70 %

Bože, zas ti bohové ...

Perfektní pokračování perfektní komedie, u které bude zaručeně každý umírat smíchy. Na odreagování od všedních starostí vele doporučuju.

9. července 2007
avatar uživatele
100 %

Stejně jako jednička parádní komedie s opravdu skvělou letní atmosférou, kterou měl snad jen Krokodýl Dundee. Kdykoli je v létě hodně velké parno a jsem někde v přírodě, která sálá a voní, vzpomenu si na tyhle dva filmy

26. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

Tak tomuto vravím komédia. Je to niečo super. V detstve to bol snáď jeden z najobľúbenejších filmov. Jednu výbornú scénku strieda druhá. Tak napríklad jak kradli pštrosie vajcia, jak sa v kroví naháňali tí dvaja vojaci alebo jak ich oboch potom tá doktorka práv uzemnila kabelkou s kameňmi. Ako som už raz ponamenal, že dvojka je zväčša len slabší odvar z jednotky, musím povedať, že existujú aj výnimky ako je napr. tento film.

17. března 2007
avatar uživatele
80 %

Je to oddechový film, žádné zvláštní ambice nemá a ani vlastně nechce mít. Takže bude asi mít své odpůrce. Ale z hlediska toho, že člověk by se měl někdy jen tak odreagovat hodnotím film vysoko. Také si přijde na své ten, kdo má rád africkou přírodu. Jestli byla lepší jednička nebo dvojka to hodnotit nebudu, vždyť je to jedno. První film byl prostě u většiny diváků úspěšný, takže nic nebránilo natočil další pokračování, proč ne.

3. března 2007

lepší...

lepší než jednička...sice nepatrně ale už je trochu vidět pokrok,oproti jedničce je to o malinko lepší,je tam mnohem více vtipných scén a objevují se ve filmu častěji než v jedničce a to je největší důvod proč je lepší.

12. února 2007
avatar uživatele
50 %

Dvojka se mi zdá o krapítek lepší než jednička, ale pořád to není ten druh komedie, u které bych padala ze židle smíchy. Teď už bych se na to nepodívala, ale jako malá jsem to sledovala celkem často. Připadá mi, že ve filmu jde o jiný druh vtipu, než na jaký jsem zvyklá.

28. září 2006

strašné pokračování strašného filmu, pardon jestli to někomu vadí, ale je to jen můj názor. Já tyhle dva filmy prostě neberu.

24. září 2006
avatar uživatele
90 %

Tenhle film je skvělý. Je asi na stejné urovni jako první díl ale ani tady nechybí vtip a svéráznost.

7. září 2006
avatar uživatele
70 %

neni to tak dobrý jako jednička,ale celkem to ujde,ale na jedničku to fakt nemá,to si teda myslim já,je to jasných 70%.

3. září 2006
avatar uživatele
80 %

...

abych řek pravdu, tak dějově mi oba díly šílených bohů dost splývaj.. .nevim přesně co je v jakym díle.. vim jenom to že se kvalitou oba sobě rovnaj.. takže abych se tu nemusel opakovat, odkazuju všechny zvědavce na můj názor k jedničce:)

7. června 2006
avatar uživatele
100 %

Vynikající komedie a křovácích a jeho dětech u které se zasměje celá rodina a možná pobaví i babičku. Ftipných scén je tam celkem hodně a to není na škodu . Je to super ;)

3. června 2006
avatar uživatele
80 %

A zase: joooo!

Další pokračování a musím říct, docela důstojné pokračování! Tenhle film se mi moc líbí, stejně jako jednička. Africké prostřední, milé, vtipné hlášky, herci neherci, kteří se vám pro svou bezprostřednost stejně budou líbit... No prostě paráda!

3. června 2006
avatar uživatele
80 %

Měl jsem možnost vidět tento film těsně po předchozím dílu a i když za ním mírně zaostává, nezklamal mě. Dějová zápletka je obdobná prvnímu dílu. V některých pasážích je, ale humor dokonce šílenější a kupodivu odlišný od předchozího dílu. Je to prostě pořád dobrá zábava.

2. června 2006

Skvělý, legrační! Humorné i smutné situace, znám ten film dlouho a ráda se na něj vždy podívám znova! Opravdu nezklamal a je stejně dobrý jako první díl.

2. června 2006
avatar uživatele
80 %

Svým způsobem je to film podobný jedničce,ale na druhou stranu je o něčem úplně jiném.Ukazuje nám střet dvou světů jinak než jednička...

2. června 2006
avatar uživatele
100 %

XiXao

XiXao tak to je pán indián.Dvojka bola ešte lepšia ako jednička.Hlavne jeho deti nemali chybu toľko vtipných momentov ani jednička nemala.Tak to je film podla môjho gusta

1. června 2006