NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Sklamanie

Po celkom fajn začiatku som očakával postupné gradovanie deju. Gradovanie síce prišlo ale žiaľ úplne opačným smerom. Dej bol stále viac predvídateľný a kategóriou filmu sa približoval ku klasickým Béčkovým filmom. Skutočne keby ste si odmysleli hercov, ktorí tu hrajú a dosadili by ste namiesto nich úplne neznáme tváre, tak by ste film vypli ešte niekde v polovici.

2. února 2011
avatar uživatele
80 %

Film so skvelým hereckým obsadením a zaujímavým príbehom. Tento film vám posunie trochu adrenalínu do vašej obývačky. Čo sa týka kvality akčných filmov, tak by som ho zaradil niekde do stredu.

2. ledna 2010
avatar uživatele
100 %

Bod zlomu je podle mě jeden z nejlepších filmů vůbec. A to ne jen perfektním hereckým obsazením a výkony, ale především scénářem a detaily. I příběh je sám o sobě skvělý :)

12. května 2009
avatar uživatele
80 %

tento film byl docela dobrý nějlepší na všem bylo herecké obsazení. děj byl klasický americký agent fbi, který neumí serfovat a zničeho nic je na prkně genius. trochu postavené na hlavu ale je to amerika. závěr byl nečekaný, ale o to zajímavější

9. března 2009
avatar uživatele
60 %

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film mě do stavu vytržení a extáze teda nedostal. Nebylo to zas tak zlý, ale ten neoriginální děj mě celkem unavoval, jediný, co mě překvapilo, bylo dost nelogický chování dvou hlavních postav (hlavně teda Bodhieho) v druhé půlce filmu. Ale bohužel to nebylo překvapení v pozitivním slova smyslu. Nicméně koukat se na to dalo a pokud hledáte jen oddechovej film, dá se to doporučit. Dávám 60 %.

2. ledna 2008
avatar uživatele
60 %

No, děj má film zajímavej,to se musí uznat. Keanu je tu až nehorázně sladkej :) a ve filmu se mi líbí parašutistický a surfařský scény. Taky Patrick s blond dlouhejma vlasama vypadal dobře...Toť vše a znovu to vidět nemusím a pokud jo, tak za delší dobu;).

30. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

Celkem solidní adrenalinový akčňák s fajn obsazením. To že se jedná o zábavný popkorn potvrzuje i to, že podle naprosto stejné šablony bylo natočeno Rychle a zběsile. Příběh fajn, ale občas tak šílený díry ve scénáři, že je to až k pláči. Naštěstí to vynahrazují dva sympaťáci v hlavních rolích. Swayze i Reeves byli fajn a jako dvojce na opačné straně barikády jim to klapalo (díky bohu za to, že Paul Walker byl tehdá ještě ucho a nemíchal se mezi pořádný chlapy, čenda jeden). Našla se tu i jedna fajn běžecká honička a surfařské scény na mě udělali dojem (pěknej sport), v tohle ohledu je to kus podstivé filmařiny. Nicméně už jsem nebyl tak nadšený jako když jsem to viděl před léty, ale s tím se nakonec dalo počítat. I tak, pohoda, klídek...

1. července 2007
avatar uživatele
80 %

Tady byl Keanu fakt uzasnej,ostatne jako ve vsech filmech :-) Taky se mi libily sceny surfovani. Jinak velice zajimavej dej.

27. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Film byl skvělý, i když jsem ho viděla v polštině, ale to je vedlejší. Moc se mi líbil děj, který byl ale klasicky americký. Dost jsem se bavila, když měli lupiči na hlavách masky prezidentů, kdo přišel s tím nápadem, A samozřejmě Keanu, můj oblíbený herec, moc mu to tam seklo.

2. května 2006
avatar uživatele
100 %

Bože, jak tady byl Keanu úžasný! Až mi to bere dech! Ale samozřejmě i děj mě zaujal a adrenalinové surfování.

12. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Ale tak pohoda. Je tam adrenalin, krásní chlapy, akce...není to špatné..mohlo by být hůř. Jako trhák bych to ale neviděla.

4. ledna 2006

Mates:

Hmmm, tak tohle ne. Jiný asi ano, klidně, každýmu se líbí něco jiného a Hollywood vydělá. Já nějak Swayzeho nemusím a podle mě se na role drsňáků moc nehodí. A motat do tohohle prostředí vládní zájmy a FBI, já nevím. Nějaká slátanina.

28. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Lori Petty

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů v devadesátých letech. Patrick Swayze byl hvězda a Lori Petty hodně sexy. No a když se k tomu přidají vlny, prkna, adrenalin a vykrádačky...není co řešit.

17. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Prkno a jedem!

Tento film je podle mého gusta! Děj je nabitý akcí a adrenalinem! Reeves ja pasík, který každý fiml obohatí o své mládí a hlavně slibuje vzrušující akci! Swayze zase ještě není odepsaná hvězda, ale pořád umí!

4. prosince 2005
avatar uživatele
70 %

Zaujimavy film

Tento film je celkom zaujimavy aj ked taky podobny film tu bol s Snipsom ale to asi filmarou neodradilo

13. listopadu 2005