home
Block Party

NÁZORY K FILMU

Že by??.....

Krásný pseudodokumentární film, o jedné párty v jednom městě. Kde vystoupili všichni ti co ve světě hip-hopu něco znamenají, např. Mos Def, Lill Scott a překvapivě i The Fugges. To vše moderuje jeden komik Dave Chapelle a na celuoid to zaznamenal nějakej frantík Michael Gondry.
Film ukazuje i obyvatele v okolí kde se Block Party konala, například majitele domu ,,polámaný anděl'', (oba to jsou strašní cvoci..) apod.
Není co říct, z každého záběru, úplně čisí ta láska k hudbě. A Gondry tomu dodal ten praví šmrnc.

11. ledna 2007
avatar uživatele
30 %

Tak takhle se to jmenuje v originale. A ja myslim,že tohle ten film vystihuje naprosto :Bloc Party je hudební skupina. Znáte jí? A znáte Davida Chappella? Ale The Roots znáte, ne? Bloc Party s David Chappelles Block Party nemá sice nic společnýho, ale to nemá ani těhle 6180 vteřin se zábavou.Opravdu 2 hodiny nudy..ostatní nestojí ani za zmíňku.

17. listopadu 2006
avatar uživatele
keck
...
40 %

Tak tento ,,film,, nedoporucuji nekomu, kdo od toho ceka nejakej dej. Cely je to pouze o tom, jak shanel lidi na tu party, jak tam potom teda prisli a hrali. Nic jinyho sem v tom nevidela. Pro me hrozna nuda, jeste ze me shlednuti tohoto kousku nestalo ani cent jinak bych asi litovala....

7. září 2006