home
Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
10 %

Komedie mám rád, protože někdy dokážou člověka dobře pobavit, ale všechno má své meze, a jakmile jsem se odhodlal podívat se na tento film, byl jsem odsouzen k hrůzným mukám, které jsem si vážně nezasloužil. Je dosti možné, že se tento film pral s Agenty dementy, kdo natočí skutečně dementnější film. Agenti dementi ještě stále vedou, ale toto bych neoznačoval ani za komedii. Co má prosím vás znamenat Přístupnost od dvanácti let? Podle toho, co jsem právě viděl, bych film dal tak >do< deseti let, protože bych se vážně divil starším, kteří by dokázali tomu dát více než padesát procent. Opravdu, legrace má své meze a tady to producenti přehnali, jak to jen šlo. Příběh může soupeřit akorát s Večerníčky nebo s něčím podobným, co mají v Americe. Příběh o dvou naprosto dementních retardech, kteří se zapletou do rádoby ďábelského plánu ředitele s nadrženou svačinářkou, nemá vůbec žádnou úroveň už od začátku. Dvě hlavní postavy opravdu velice lituji. Nejpravděpodobnější varianta je asi, že si před podepsáním smlouvy nepřečetly scénář, ale to dost pochybuji, že k tomuto filmu byla potřebná smlouva, protože mi to stejně přijde, jako nějaký školní projekt. Ten svůj příběh by si dokázalo vymyslet každé třetí dvanáctileté dítě a co teprve scénář? Ani nechci vědět, jak se musel scénárista cítit trapně, když psal takovou snůšku prkotin… Asi nejznámější tvář tu představoval Eugene Levy, ale ten ať hrál v jakýchkoliv Prcičkách, pořád jeho role byly vždy vůči všem dílům více seriózní. Vždy to byly vedlejší role, ale jako hlavní „záporák“ si u mě úplně zkazil reputaci. Nejen, že hraje v teen filmech, ale uvolí se hrát i ve filmu pro retardy. A teď to nejlepší, respektive nejhorší. Erica Olsena a Dereka Richardsona nemůže ze všech sil pochopit. Mají štěstí, že nejde o jejich herecké debuty, protože by si už nikdy v ničem nezahráli. Nechápu, jak se mohli dobrovolně tak strašně ponižovat. Ani jedné hlášce ni scéně jsem se nedokázal zasmát, vše je zavedeno až do extrému, myslím, že tvůrci chtěli využít zábavy ze Simpsonů, ale takovýto hraný film se nevyrovná ani pohádkám pro děti.

14. května 2009
avatar uživatele
100 %

Tipická bláznivá komédia

Ja osobne mám komédie veľmi rád, preto sa mi páčila aj táto. Film plný humoru, dobrý na poobedňajšie pozretie.
Je to však oproti prvej časti sem-tam aj trápne. Aj herecké obsadenie nebolo také dobré, ale aj pri tom to sa dá dobre zasmiať. Film je viac menej vhodný pre mladších divákov. No stručne by som ho asi označil - skvelý.

4. ledna 2009
avatar uživatele
0 %

to čo je?

velmi som sa tešil na pokračovanie fajn komédie,ale to čo som nakoniec uvidel,to bolo strašné,strašne niečo také som ešte nevidel!takúto blbosť som už nevidel velmi dávno a dúfam,že už ani nikdy ani neuvidím!to by ma určite celkovo odradilo od pozerania komédií!!! sorry,ale tento film radšej obidťe,prosím!o nič neprídete a aspon si niekedy ešte radi pozriete nejaký film,ale ak uvidíte toto čudo tak o tom pochybujem!!!

21. prosince 2008
avatar uživatele
80 %

Tento film je skvela komedie,kde dva magorci jsou naprosto rozlisni a presto tak stejni.To se mi moc liby.

7. listopadu 2008
avatar uživatele
10 %

Na film jsem se velmi těšil, ale dost mě zklamal. Byl strašně trapný a mimo pár výjimek nezábavný. Trochu mi vadila i jeho doba, která byla hrozně krátká 1h:20min. Také jsem si představoval jiný příběh, ten stávající byl podle mě strašně jednoduchý. Takže dávám 15%.

4. září 2008
avatar uživatele
90 %

Aj keď sa mi prvý film páčil viac, aj tento ma pobavil. Ale škoda, že tu nehrá Jim Carrey, bez neho to akosi nie je ono. Ale aj tak to stojí za to.

11. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

Škoda, že už tu nehraje Jim Carrey. Teď už to není ono. Tohle je spíš trapné, než cokoli jiného......

24. června 2008

To už není ono. Blbý a Blbější s Jimem Carreym bylo něco, ale toto pokračování to je humor nehumor. Jo asi dvakrát jsem se zasmál, ale jinak jsem se nudil.

22. září 2007
avatar uživatele
50 %

Staršne ma tento film naštval.Jednotku som mal fakt rad a natu dobu to bol naj. komedialny film ale toto sa my moc nepačilo takto pokazili meno aj predchadzakucim.

23. srpna 2007
avatar uživatele
60 %

Jsem velkým zastáncem komedií a konkrétně Blbý a blbější patří k mím nejoblíbenějším, ale tento díl mě poněkud zklamal... občas jsem se zasmál, ale zdaleka se to nevyrovná filmu Blbý a blbější.:)

16. května 2007
avatar uživatele
80 %

Taký celkom fajn, ale nejak ma neuchvátil, že by som z toho spadla zo stoličky. Keď nič lepšie nedávajú, musíme sa uspokojiť...

2. května 2007

Film, u kterého se nepřestanete smát, ale taky Vám zůstane rozum stát co je vlastně člověk schopen vymyslet za pitomosti!

2. května 2007
avatar uživatele
100 %

celkem OK film

Náhodou je to celkem dobrej film. Viděla jsem ho asi dvakrát.... Stačí jen mít trošku chuť do života a smysl pro humor. Sice je celkem primitivní, ale vtipný. Musí se jen chtít jej pochopit.... I když samo o sobě mi moc komedie nesedí - musím říct, že tenhle film je good :))

19. ledna 2007
avatar uživatele
20 %

Ubohá komedie..

Stručně a jednoduše řečeno ubohá komedie, která slouží maximálně tak k odreagování a zvýšení sebevědomí. Nedá se říct že by mě její primitivní až trapný humor příliš rozesmál.

9. ledna 2007
avatar uživatele
30 %

Hruza, pekne zkazili jednicku. Fakt jsem cekala neco mnohem lepsiho. Jen se mi libila ta specialni skola pro ne, tam byla celkem sranda, jinak to stalo za nic!

28. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Fakt super

Toto je velice povedenej filmek je hrozne ftipnej po celou dobu.Hlavní roli stvarni fakt super herci.k zahozeni neni ani herecka Rachel Nicolson. Je to fakt super filmek a doporucil bych do uplne vsem. kdyby mel nekdo snad zajem tak mu ho muzu sehnat...

26. října 2006
avatar uživatele
80 %

Krutá komedie, zastávám názor, že svět takové filmy potřebuje, skvěle se u toho zasmějete a odreagujete se od všeho všedního... dvojka je stejně dobrá jako jednička, i přesto, že tam nehrál jeden z nejlepších komiků na světě... 80%

23. září 2006
avatar uživatele
50 %

Ehm... achich

Nene. Jim Carrey není můj oblíbenec a jednička se mi skoro vůbec nelíbila. Takže tomuto filmu už dopředu srážejí nohy tyhlety dvě věci. Já prostě nemám ráda takové bezduché, tupé, přihlouplé až trapné komedie. Nelíbilo se mi to. Je to film na pár zasmání, jednou a zahodit pryč!

19. září 2006
avatar uživatele
80 %

Jedno z geniálních vystoupení Jima...jak ste si mohli dovolit to tady takhle kritizovat...je to hloupá komedie ale takové přece svět potřebuje aby nebyl tak jednotvárný...je tam pár hloupých vtipů ale o to šlo....jasných 80%

30. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Jak je obecně známo "Pokračování nejsou nic moc" u tohodle filmu neplatí! Přijde mi skoro stejně dobrej jako 1! Výkon Erica Olsena je skvělý. To jak hrál v Žábě k zulíbání lamače dívčích srdcí a teď se z něho stalo tohle! Je fakt dost dobrej! A ty hlášky! No jednou větou: Budete se smát od začátku až do konce! :-) s pozdravem Yasminne

30. července 2006
avatar uživatele
20 %

No děs

Další z filmů u kterých jsem nevydržela až do konce a musela jsem je předčasně vypnout... No ale zase jsem ho nevypla už po 10 minutách jak některé filmy což je + :) ale vážně...není to nic pro mě

14. července 2006
avatar uživatele
90 %

Tak tenhle film mě fakt dostal, smála jsem se od začátku až do konce...snad nikdy nezapomenu na scénu jak byl Harry u Jessiky a po... celou koupelnu...neříkam, že je to nejlepší scéna, ale je vážně nezapomenutelná :D

9. července 2006
avatar uživatele
40 %

Děs

Nechápu jak to mohl někdo natočit. Bylo mi jasné že bez Jima Carreyho to nebude ono, ale to co jsem viděl nestálo za nic. Ani náhodou

6. března 2006
avatar uživatele
40 %

:-)

Po shlédnutí prvního dílu jsem očekával nějakou pecku, ale byl jsem hodně zklamaný. druhý díl se vůbec nepovedl...

15. února 2006
avatar uživatele
10 %

nic moc

no pravda je takova-miluju komedie , ale že bych se u tehle nak zasmal tak to se neda řic.

5. února 2006
avatar uživatele
40 %

=(

Scénář to docela Harryho i Loyda zabil. Raděj bych ve filmu nepokračovala a nechala jenom ten první díl=)

7. ledna 2006

Mates:

Bohužel název filmu je zároveň i jeho hodnocením. Miluju komedie ale tohle moc k zasmání nebylo, i když se protagonisté snažili, co mohli (a občas to bylo i na škodu). Tak snad jen pro to, že někdo strávil čas nad výrobou tohoto snímku, dávám z piety 40%.

28. prosince 2005

haleluja!

Když už nic, tak aspoň blbost, jsem ráda, že na tom nejsem tak špatně jako hlavní hrdinové. to zvedne sebevědomí asi každému

22. prosince 2005
avatar uživatele
Morx
...
10 %

Ubohost.

Je to absolutní ubohost. Spousta nechutných scén, asitak 2 dobrý vtipy, jestli vůbec a jinak ubohost ubohost ubohost a 100x horší neź 1

4. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Dobrý!

Film má tak špatnou pointu, až se mi líbíl. Harry a Lloyd jsou dost potrefený blázni, který dokážou pobavit.

27. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

vtip je ve film to hlavní

Opravdu dost šílený film, který ale má drobnější chybu, a to je scénář (který je naprosto o ničem). Dva trošičku hloupější dávají ale filmu hodně, a proto nebudete ani vnímat děj, protože z těch dvou se budete válet smíchy po podlaze =0)

27. listopadu 2005