home
Bláznivá střela

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Zasa niečo z hereckej kariéry Leslieho Nielsena. Jeden z tých vtipnejších filmov kde hrá a kde nie je toľko núteného humoru takže preto je lepší od druhých. Zub času na tom ani nie je moc poznať.

26. března 2012
avatar uživatele
70 %

Menší koncentrace povětšinou povedených vtipů je lepší než větší koncentrace pokusů o ně. Bláznivá střela je v tomto nad úrovní Žhavých výstřelů 1, 2 a dorovnává nebo blíží se u mě filmu Připoutejte se, prosím. Ani to ovšem nedělá z Bláznivé střely záležitost na devadesátkové či dokonce pro mě nesmyslné stovkové hodnocení. Na to ten film pořád působí podřadně a zážitek není zrovna trvalý. Možná ne v poměrně omezeném žánru parodie, ale jako komedie určitě nevyniká. Na odpočinkový večer optimální.

13. února 2011
avatar uživatele
80 %

Fajn

V pohode film, nedávno išiel v TV a dnes som si ho aj stiahla. Tento herec jednoducho nesklame, o zábavu je postarané a vtipy nie sú trápne. Jednoducho.. super

28. května 2010
avatar uživatele
70 %

No tak takové komedie jsou nejlepší. Není chvíle kdy se trapsům a hláškám nebudete smát. Ač je to už starší kousek tak nápad v podobě parodie byl skvělý. je úplně jedno že některé vtipy jsou trapné, ale smát se jim určitě budete.

4. ledna 2010
avatar uživatele
80 %

Priscilla Presley

Je to už klasická parodie se spoustou gegů a šílených situací. Jeden z mála filmů s Leslie Nielsenem, který se ještě dá sledovat.

6. září 2009
avatar uživatele
90 %

Je to děsně vtipný, ale je to vlstně úplná pitomost. Poprvé mě to hrozně bavilo, pak už tak ne, ale to nic nemění na tom, že je to super film

2. prosince 2008
avatar uživatele
90 %

:D

Toš na jednu stranu je tento filmík strašná blbost, ale na druhou stranu blbost neblbost, hafo sem se nasmála a pobavila... L.Nielsen je pro me proste jednim z nejlepsich komiku vubec a tohle je baaječná parodie...co víc si přát :)

6. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

Bláznivé střely jsou se Žhavými výstřely moje nejoblíbenější parodie. Leslie Nielsen v hlavní roli je bezkonkurenční.

15. března 2008
avatar uživatele
100 %

Neuskutečné jak může někdo vymyslet takovou blbost a lidi se u toho smějou jak paka. Tohle je komentář ke všem třem filmům - všechny jsou super!!!

12. února 2008
avatar uživatele
100 %

Bláznivá střela

Parodie parodií! Neuvěřitelně zábavná záležitost. Už jsem tenhle film viděl několikrát, ale Frank Drebin mě dokáže vždycky rozesmát. Skvělý gagy, nezapomenutelný hlášky a "drsňácký" dialogy.. Zkrátka paráda!

31. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Přiznám se, že moc nemusím jednoduchý americký styl ve filmech, jímiž jsou doslova prošpikovány komediální situace. Většinou jde o trapné scény, které nemají v evropském prostředí většinou uplatnění (to se může stát jen v Americe). A přesto se objevil někdo, kdo mne rozesmál. Frank Drebin je prostě jednička. Následující díly jsou už slabší, přesto s Priscillou Presleyovou je výborná dvojka a tato parodie na...ani nevím na co...je pro mne výborným oddychovým dezertem. Moře hlášek, hodně zábavy a několik trapností (přeci jenom... ukažte mi skutečně dobrou americkou komedii, aniž bych se nemusela stydět za impertinentní narážku, která mne mlátí do očí).

20. října 2007

Další z filmů, které jsem viděl na kazetě s jednohlasým dabingem, ale ani to ho nedokázalo zkazit. Nielsen ve své největší roli, to asi mluví za vše. Jak byl můj život prázdný před Bláznivou střelou! O tom přichází vyprávět superstar teleschopingu HORST FUCHS, prosím potlesk!!!
p.s. I skvělej film může mít blbou reklamu...

13. října 2007
avatar uživatele
100 %

Celkem zdařilá parodia se spoustou slušných gagů. V podstatě se jedná o oddychovku vhodný pro pošmourný večer.

20. září 2007
avatar uživatele
100 %

Touhle bombovou komedií nám jen skvělý Leslie Nielsen dokazuje že dokáže zahrát všechno skvěle. Dokonalá parodie!

2. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Dobrý film, kde je tento herec, je sranda. Pokračovania si ale musím pozrieť!!! A súhlasím s tošom...

22. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

veru, veru takéto "MOVIE" treba natáčať a nie trapošiny...na tomto sa aspoň usmejeme k smrti! a budeme mať dobrý pocit :-D

28. března 2007
avatar uživatele
100 %

V zanru Parodie vsechny filmy s Lesliem exceluji. Je to proste bombastickej film. Clovek se vazne od srdce zasmeje.

10. března 2007

je to úžasná americká komedie,ten jiný, skoro až divný americký humor,spouata vtípků,no prostě komedie jak má být,je to velmi zábavné,viděl jsem to už mockrát a pokaždý jsem smál a tak by to mělo u komedie být,vřele doporučuju.

12. února 2007

Co všechno je možné u policajtů :)

Parodie je můj nejoblíbenějším žánr , a Leslie Nielsen je zárukou kvality. Spousta vtipů , gagů...občas se tam najde prostě americkej způsob humoru, což ale rozhodně nevadí ! U toho se prostě zasměje úplně každý !!!! Musí se vidět !

4. listopadu 2006
avatar uživatele
70 %

komedie mám rád a tahle nebyla výjimkou,na dvojku a trojku to fakt nemá ale bylo to dost zábavný a stálo to za to všem to doporučuju je to bezesporu super film.

21. října 2006
avatar uživatele
90 %

Na filmy Bláznivá střela a její další pokračování napíši názor zatím jen u tohoto dílu. Protože je těžké nějak rozlišovat mezi jednotlivými díly. Ne že by byly nudné, ale je to hodně "bláznivý" děj, kde jsou používány pro pozorného diváka hlášky z různých filmů. Takže je to na jedné straně oddechová komedie, na straně druhé jsem si musel dávat pozor na různé akce abych poznal z kterého filmu je použita. Ale rozhodně je to dobrá zábava a ne jednou jsem se i nahlas smál, což je myslím si v dnešní době dost vzácné.

13. října 2006

Příklad jedné z mála skutečně dobrých parodií. A proto si Bláznivé střely tolik cením. Patří mezi nejlepší svého žánru

21. září 2006
avatar uživatele
90 %

Leslie Nielsen prostě nemá v oboru konkurenci snad až na Jima...a blázniví střela je jen dúkazem jeho znaosti svého řemesla...člověk se pořádně zasměje a zapomene přitom na to co ho trápí.Jak jinak se odreagovat než v přítomnosti Leslieho

29. srpna 2006

...

naprosto bezvadný film. Leslie Nielsen prostě nemá chybu a opět to dokázal! Nejlepší jsou vždycky ty jeho "ksichty" :-) A vždycky vím co provedl! Je to naprosto bezvadný oddechový film, který vřele doporučuji všem!

13. června 2006
avatar uživatele
80 %

:-)

Já těm parodiím moc neholduju, třeba Scary Movie mě neoslovilo skoro vůbec, ale tohle je taková dobrá řachanda:-) Fakty jsem se na to ani moc nechtěla dívat, ale dost hustý. Ty narážky, kecy, prostě dobrý oddechový filmík, který mě teda rozhodně nezklamal a předčil moje očekávání!

5. června 2006
avatar uživatele
80 %

Wow..

Tak tohle je snad ta nejbláznivější komedie jakou jsem kdy viděla=)...hoooodně scary=)....viděla jsem ji už dávno v televizi, a musela jsem rychle odběhnout na záchod, aby to nedopadlo špatně=)...jediná chyba na komediích tohohle typu je to, že když na top koukáte podruhý, potřetí, tak to trošku ztrácí kouzlo, a popátý už se budete asi jen pousmívat..každopádně za shlédnutí stojí!!

29. března 2006
avatar uživatele
100 %

Mates:

Teda moc mě těší, že na této stránce převládají kladné názory se stovkou. Leslie je můj oblíbenec a žádný film, u kterého se motají bratři Zuckerové si rozhodně nenechávám ujít. A do třetice z komedií nejvíc miluju parodie s odkazy na slavné filmy (i když u tohoto prvního dílu byly narážky nekonkrétní). Takže BEZVA, BEZVA, BEZVA - 200% !!!

27. prosince 2005

Dobrej odlechčovák od všech těch stříleček, ale je fakt, že tyhlety hodně ujetý komedie tak nějak moc nemusím.

22. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Zábava!!!

Nic jinýho než smích nezažijete. Myslela jsem jaká to bude kravina, a nakonec teda byla ale skvělá!!!! Vážně sem se ohromně pobavila a triky který tu byly, byly tak blbý až byly skvělý!!! jestli chcete super komedii na večer vyberte tuhle!!!

10. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Leslie Nielsen

Je proste úžasný, aj keď jeho komediálna kariéra začína veľmi neskoro. (Vidieť to aj podľa jeho bielych vlasov, ktoré nie sú farbené, ale pravé) Táto komédia má jednu chybičku: Aj keď ju vidím po stýkrát, stále sa tak nasmejem, až mi je zle.

27. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Komedie s velkým K

U tohohle filmu se prostě smějete od začátku do konce...bezva fórky a Leslie nemá chybu! prostě jeden z nejvíc vychechtaných filmů. určitě nejlepší z trilogie!

15. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

bezva

Fakt bezva komedie u který se smějete od začátku až do konce a vůbec se u toho nenudíte. Na tenhle film se dá dívat i když ho vydíte podvacátý.

4. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Super

Blázniva strela je jednou z najlepších paródii aké som kedy videl, neprestal som sa smiať až kým to neskončilo a práve táto jednotka je najviac super..ako asi všetky filmy s Lesie Nilesnom :o)

28. října 2005
avatar uživatele
80 %

Teda teda

Nemůžu říct, že by mě série Bláznivých střel oslovila až tak mohutně jako většinu zde hodnotících uživatelů. Je to fajn, má to nápad, tedy spousty nápadů, užijete si plno srandy, ale i tak... jsou mi milejší komedie jiného typu. Parodie nemusím celkově, takže hodnocení nižší. Jedna scéna mi ale v paměti utkvěla pro svůj nápaditý vedlejší efekt. Když Drebin kráčí po nábřeží s jakýmsi detektivem a ve vodě pod nimi plave takové to "ohraniční mrtvoly" co bývá na zemi kolem zavražděného, většinou křídou. Opravdu parádní :)

10. října 2005
avatar uživatele
100 %

...

tohle je jeden z mejch nejoblíbenějších filmů,už jako malej sjem se u něj chlámal smíchy, i když jsem většinu vtipů nechápal, v tý doěb stačilo, že se tam mlátěj hlava nehlava:) ale postupem času jsem v něm nalézal vtipy další a další, jak jsem postupně poznával filmy, na který střela paroduje.. .podle mě to je jedna z nejlepších parodií vůbec..

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Není to parodie!!!

Viz info k filmu - to až od druhého dílu. Nicméně, je to určitě nejen podle mne jedna z nejlepších komedií vůbec, které se jen tak něco nevyrovná. Az ještě lepší na ní je, že ani druhý ani třetí nezklamal - naopak, myslím, že série si drží úplně stejnou úroveň. A to proto, že trio ZAZ dokázalo vymyslet tolik hlášek a především gagů, že se u žádného z dílů ani minutu nenudíte a přesně, jak tady píše kolega 2mig1 - čím více (neboli častěji) film vidíte, tím lépe!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:))

jj tato komedie ta je jedna z nejlepších teď lituji že jsem dala žhavým výstřelům 100 byly v ní vtípky,vtípky,dobří herci takže bych k těm 100 % přidala ještě nejmíň 10 %

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super

Asi prva parodia ktoru som videl.Moj najoblubenejsi herec v hlavnej ulohe plnej gegou a vtipnych scenok.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
90 %

Ano, Leslie Nielsen

Je to skvělá bláznivá komedie a Leslie Nielsen v ní jako vždy podává vynikající výkon. Je to už dost dlouho, co jsem ji naposled viděl... Si to musím znovu pučit :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Skvělé

Je neuvěřitelný co všechno dokážou ve filmu vytvořit docela by sem chtěl poznat scénáristu musí bejt správně praštěnej a je to jedna z komedíí na kterou se dá koukat pořád dokola a stejně tam člověk objeví spoustu dalších věcí který se dějou v pozadí

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Je to parodie?

Přiznám se, že moc nemusím jednoduchý americký styl ve filmech, jímiž jsou doslova prošpikovány komediální situace. Většinou jde o trapné scény, které nemají v evropském prostředí většinou uplatnění (to se může stát jen v Americe). A přesto se objevil někdo, kdo mne rozesmál. Frank Drebin je prostě jednička. Následující díly jsou už slabší, přesto s Priscillou Presleyovou je výborná dvojka a tato parodie na...ani nevím na co...je pro mne výborným oddychovým dezertem. Moře hlášek, hodně zábavy a několik trapností (přeci jenom... ukažte mi skutečně dobrou americkou komedii, aniž bych se nemusel stydět za impertinentní narážku, která mne mlátí do očí).

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

´famous Nielsen

Leslie Nielsen patrí k málo komediálnym hercom ktorých filmy dokážu zaujať. Má neuveriteľný talent a cit pre paródie tohto typu a preto sú tieto snímky veľmi, veľmi dobré.

Kdysi dávno
avatar uživatele
weri
...
100 %

jedna z nej parodií

Bláznivá střela je z mála parodií, na kterou se můžu dívat znova a znova, a stále obdivavat výtečný výkon Leslie Nielsena. Je to bezpochyby jedna z nejlepších amerických parodií, proto si 100% zaslouží.

Kdysi dávno