home
Bláznivá střela 2 1/2: Vůně strachu

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Priscilla Presley

I pokračování Bláznivé střely má spoustu gegů a šílených situací, ale už to není tak vydařená parodie jako předchozí film. Nejzajímavější je ta část při zparodování filmu Duch.

19. listopadu 2011
avatar uživatele
80 %

Filmy s Lesliem Nielsonom milujem. Suchy humor ale kvalitny ako nikde inde. Tu snad ani nie je co hodnotit, film bol celkovo spravený aby sa divák pobavil a to sa tvorcom náramne podarilo.

15. března 2010
avatar uživatele
80 %

Jo, je to dobry, ale jednička je o něco lepši. Pořád je to asi ta nejlepší parodie na světě, je to prostě klasika parodií a Leslie Nielsen je ten nejlepší komik...

2. prosince 2008
avatar uživatele
90 %

Geniálny film, plný paródií, smiechu a absurdných situácií. Naozaj skvelá komédia s Leslie Nielsenom, ktorý je právom považovaný za kráľa tohto žánru.

15. května 2008
avatar uživatele
80 %

Si myslím, že asi nejlepší díl se série, ale jen o chloupek. Hlavní záporák nebyl vůbec špatnej, skoro lepší než v normálním filmu.

15. března 2008
avatar uživatele
100 %

Můj další oblíbený díl. Spousta scén a hlášek za tu dobu zkultovněla. A hlavně tady je moje nejoblibenější scéna celé série - přestřelka na střeše při které si Norberg z obyčejné devítky postupně smontuje lehký dělo. Tohle prostě nemá chybu. Můžu to vidět klidně po 33. ale stejně se budu smát jako napoprvé.

20. října 2007
avatar uživatele
100 %

LN je great!

Leslie Nielsen je prostě bezva. Skoro jako Jim Carrey - když je v nějakém filmu on, neváhám a hned du na něj. Dvojka dle mýho dost překonala i tak dost sobrou jedničku a je z toho špica. ŠPICA!! Musim dát 100%.

16. října 2007
avatar uživatele
80 %

Opět kdobrá parodie, kde hlavní představitel dokázal rozvinout komediální talent. Humorných scének je dostatek a opět doporučuji ke shlédnutí.

20. září 2007
avatar uživatele
100 %

další skvělá parodie s Lesley Nielsenem...super...tuhle parodii mám hrozně moc ráda,prostě je to sranda...

2. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Velm dobrý příběh, ostatně jako všechno, v čem hraje Leslie Nielsen, on je to, co dělá z komedie komedii, jeho mimika vypoví vše a to i beze slov. :-)

18. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

yes, yes...Leslie Nielsen is Great!!! dokonalá paródia na voľné chvíle a znovu tie gagy, hlášky a tie "situácie" čo vznikajú kam sa na toto hrabú ostatné paródie?

28. března 2007
avatar uživatele
100 %

Dalsi kousek s Lesliem. U takoveho filmu se nikdo nudit nebude. Nejvic co Leslimu ve filmu asi jde, je to, jak hrat hloupeho.

10. března 2007

Leslie Nielson byl opět dokonalý,další díl úžasné americké komedie byl ještě lepší než ten první,ještě víc vtipů,srandovních scén,trapasů a to všechno dělá z Bláznivé střely 2 jednu z nejlepších komedií své doby,samozřejmě že vedle komedií z konce 20. století a začátku 21.století to nestojí za nic,ale na to že to bylo natočeno roku 1991 je to fakt GOOD.

12. února 2007
avatar uživatele
80 %

ne o moc ale přece jen je to lepší než jednička,bylo to fakt dobrý A PROTO SE MI TO LÍBILO,všem to doporučuju,takovou komedii by si nikdo neměl nechat ujít.

21. října 2006
avatar uživatele
70 %

I u druhého dílu jsem se příjemně pobavila, i když mi nějakou dobu chvíli trvalo, než jsem pochopila zápletku. Hlášky byly super, ksichty taky...co dodat: další povedená komedie Leslieho Nielsena

23. září 2006

...

Další jeho povedený film, který je (alespoň podle mého( důstojnou dvojkou v této sérii. Má to dobrej příběh, nychybí jeho dokonalé "ksichty" a jeho bezvadný přehled o všem.

13. června 2006
avatar uživatele
80 %

Hezký:-)

Tak tohle je fakt prda, tenhle film se mi líbil, dokázal mě spolehlivě rozesmát, herci dobrý. Ono to nemá moc velkého ducha, ale copak to tady někomu vadí? Smějete se často a navíc je ve filmu spousta bezva hlášek, scének a narážek. Tohle je prostě mezi parodiemi jedna z nejlepších sérií filmů (+1,3)...

12. června 2006
avatar uživatele
100 %

Mates:

Skvělý rating přes 90% se jistě udrží a i já k němu přispívám svojí stovečkou. Dílka tria D&J Zuckerovi-J Abrahams jsou bezvadný, doufám, že jim to ještě dlouho vydrží a že L Nielsen bude ještě dlouho aktivně hrát. Skvělá odreagovačka!!!

27. prosince 2005

ale jo, když je nejhůř, pustila bych si to znovu, ale ne moc často, jako parodie to ujde, ale mohli si dát víc záležet.

22. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Další Komedie

Vůně strachu je dalším pokračováním bláznivé střely a myslím že moc nezaostává za jedničkou, ačkoliv se mi tento díl zdá nejslabší, ale stejnak to je jedna z největších komedií, které jsem viděla :)

15. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Super 2

No namôjveru :o) super film, znova ma dokázal rozosmiať. Presne tak to je, že sa podarila,možno lepšia dvojka ako jednotka:o)

28. října 2005
avatar uživatele
Morx
...
90 %

Výborně

Výborné vtipné pokračování. Jeden z mála filmů, u kterých se dvojka povedla minimálně stejně jako jednička.

20. října 2005
avatar uživatele
100 %

...

no dvojka se mi líbila snad ještě víc než jednička, při scéně, kdy na nebohýho profesora na vozíku schazuje drebin nevědomky věci z police brečim smíchy po každý, když se na to koukám.. .je to prostě švanda nejšvandovatější:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Myslím, že není moc...

co dodávat. V každém dílu Bláznivé střely se najde něco, co zrovna jej činí nezapomentulným a nenapodobitelným a co ji staví na samotnou špici žánru. Nemůžu říci, který díl by se mi líbil nejvíce - prostě v každém je něco a je obrovský svátek vidět to všechno znovu!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:)))

na tomhle díle se mi velmi líbila ta scéna s tím mateřským znaménkem a jak tam vystupovali jako marinachi ještě teď se směju

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Rovnoako dobra ako 1

Dvojka bola rovnako dobra ako dvojka samozrejme sa na tom podiel aj skvely herecky vykon Leslieho Nielsa

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super

Výborné pokračování které naprsto udrželo nasazené tempo z jedničky a možná že ho i překonalo což u pokračování není zase tak obvyklé .

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Nielsen 1/2

Dvojka nestratila nič z jednotky, ba dokonca bola ešte lepšia. Nové, neoťukané gagy v podaní nenahraditeľného Leslieho sa stali kultovými. Dobrý dej, zápletka a Nielsen, Nielsen, Nielsen...

Kdysi dávno
avatar uživatele
Jim
...
100 %

Dokonalý

Podle mého názoru se tvůrcům tento díl povedl nejlíp. Asi jedna z nejlepších scén je, když se Frank pere s Hektorem Salážem u Jane doma. Tento souboj skončí naprosto dokonalým nápadem, když Frank vrazí Hektorovi do úst požární hadici a zapne vodu.

Kdysi dávno
avatar uživatele
weri
...
100 %

Nejlepší dvojka...

Nejlepší dvojka v historii filmů. Většinou platí, že s každým pokračováním kvalita filmu prudce klesá, ale tohle je čestná vyjímka. Dva a půlka je daleko lepší než jednička, i když jednička byla dokonalá:-)

Kdysi dávno