home
Bláznivá olympiáda

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Podarený film až na to že chvíľami nudný. Nápad ako zarobiť prachy je nechutný ale koniec dobrý všetko dobré a bolo to z dobrej vôle. Aspoň že tak. Aj keď ten koniec som čakal už odvtedy keď spoznal Linn.

23. prosince 2010
avatar uživatele
BZ
...
90 %

Myslím si, že se jedná o opravdu povedenou komedii, moc jsem se u toho pobavila a nasmála. Určitě bych to nebrala jako utahování z postižených lidí-to mi tak vůbec nepřišlo. Je to opravdu bláznivá olympiáda-doporučuju perfektní komedoška.

27. července 2009
avatar uživatele
20 %

Tak jsem jednou zapnul TV... víckrát tuhle blbost asi fakt už dělat nebudu. Bláznivá olympiáda, co jiného si představit pod tímhle názvem, když je tam slovo "bláznivý" už tohle prakticky zaručuje děsnou hovadinu, jelikož Američani nic jiného v takovém žánru ani nedokážou natočit (samozřejmě existují výjimky). Námět přitom nebyl tak hrozivý. Dokonce zvěstoval něco inovativního. Já si totiž nepamatuju nic podobného a tak paralympiáda je celkem povedený nápad. Znovu se však potvrdila tuctová komedie. Opět nám cpou dementní zápletku (zase jde o prachy) a výsledné vyústění by nemohlo napadnout normálního člověka. Takže tu máme člověka předstírajícího dementa. Věc, u které by se dalo přijít asi tak na tisíc vtípků a přitom se oni zmohli přinejlepším tak na čtyři. Zbytek totiž nepovažuju za vtípky. To byla trapnost mísená se slovním handrkováním. Přemýšlím, jestli je nejlepší nápad utahovat si z "pomalejších lidí". Já osobně si myslím, že do jisté míry i ano, ovšem ne takhle, jako tady. Vím, že je to pouze komedie, avšak více vkusu by neuškodilo. Taky se zde nedá prakticky mluvit o ději. Máte jednu příběhovou linii a po prvních 5 minutách, více, jako film skončí. Jo, abych nezapomněl, samosebou sem prostě museli cpát lásku k ženě. Jak jinak, větší klišé už si ani nedokážu představit. Vždyť tohle je absolutně všude. Nepochopím uvažování lidí, kteří vytváří něco takového. Rovněž si neodpustili na konec určité poučení, s napravením zlého člověka. Jasně, mládež potřebuje dobrý příklad, a tak není jiné řešení, než to tam nacpat. Proč dělat něco jinak, když stačí použít světoznámý mutr, že? Herecky také nic moc. Johnny Knoxville spíš bral svůj výstup jako výzvu, ani nešlo čekat něco jiného, od týpka z Jackass. Na druhou stranu byl celkem dobrý a jeho grimasy se daly snášet. To třeba Katherine Heigl mi vadila mnohem víc. No ani průměru se nepřiblížila. Nic takového ani nemůžu chtít. Měl jsem prostě moc velký nároky na odpočinkovou slátaninu, ona i nálada chyběla. Nemůžu jinak, než dát maximálně 20%.

12. června 2009
avatar uživatele
100 %

:)

No mne sa ten film velmi pacil. I ked pre mnohych je to slabe ale podla mna tam bolo dost humornych scen. Johnny patri k mojim oblubenym hercom. Tema filmu bola dost zaujimava a dost som sa na tom zabavila...bol to taky fajny oddychovy filmik :) odporucam :)

11. června 2009
avatar uživatele
70 %

Bláznivá olympiáda

Nejvíce se mi líbil originální námět. U filmu sem se hlavně zasmála, ale také mně donutil k soucitu s takovými lidmi. Byla zde také trochu romantika a prostě příjemný a lehký film.

19. června 2008

Tento film docela i ušel, sem tam se povedl nějaký ten vtípek, a sem tam to byly pubertační blbosti, ale jinak to bylo celkem dobré :-)

25. března 2008
avatar uživatele
70 %

Dá se

Ze začátku to nevypadalo nijak valně, pak se to trochu rozjelo. Určitě tam byla nějaká ta legrace, ale bylo to velmi průměrné. Bláznivou olympiádu jsem viděla už před delší dobou a téměř nic mi z ní v hlavě neutkvělo. Takže nijak oslňující, ale dá se.

14. ledna 2008
avatar uživatele
60 %

Nič moč...

Já tyhle typy filmů moc nemusím... Ňák extra sem se nezasmála... Hodně věcí bych filmu vytkla... I to, z koho se vlastně ve filmu dělá sranda..ale to bych ještě překousla...ale nic moc no.. ale zase koukat se na to dalo ;-)

13. května 2007
avatar uživatele
90 %

The Ringer

No většina těch co hrála mentálně postižené, opravdu postižení jsou. Myslím tim Billyho (Edward Barbanell) a Marka (Leonard E. Howze)...Jinak tenhle film mě opravdu bavil. Johnny v téhle roli, to je něco bezvadnýho. Katherine Hiegl je taky moc sympatická...prostě pohodovej film kterej neurazí, ale nadchne..tedy aspoň mě...

14. března 2007
avatar uživatele
70 %

Tahle komedie je good. Sice není nějak good, ale když vidíte Johnnyho Knoxvilla jak ze sebe dělá dementa, dostatečně vás to pobaví. Jo, Johnny umí hrát a je správně ujetej, takže mu role padla. Ve filmu je zobrazena lidskost, takže to není obyčejná komedie. Člověk pozná, že ti o kterých si myslíme, že neumí počítat do deseti, jsou někdy daleko chytřejší než my normální lidé. Spíš bych ale řekl, že to je romantická komedie. Krásná Lynn a hlavní postava, která se nakonec přizná ke svému činu a nakonec je happyend. Klasický romanťák. Herci kteří hrají ty postižené osoby, jsou výborní. Skoro jsem věřil, že jsou opravdu takoví. Film je super, je v něm poselství, které nám říká abychom otevřeli oči a podívali se na lidi, kteří to nemají tak jednoduché. Z pohledu diváka 70 %.

10. března 2007
avatar uživatele
80 %

Oddychovečka

Johny je proste ksicht ako má byť... Čakal som trochu bláznivejšiu komédiu ale ako oddychovka po práci celkom dobre padne. Hlavne je tento film ľudský a ukazuje nám kúsok zo sveta postihnutých! Fakt pekný oddaychový film pri ktorom sa určite pár krát s chuti zasmejete!

27. ledna 2007