home
Blade: Trinity

NÁZORY K FILMU

Tento film je ze všech třech ten nejhorší, myslím, že se scénářem šlápli vedle. Avšak občas se tam najdou i světlé momenty, ale celkově nic moc.

15. března 2014
avatar uživatele
40 %

Podle mého názoru nejslabší z celé trilogie, v příběhové linii jsem hodně ocenil početnější skupinu lovců, kde mě nejvíc bavily nadsazené vtípky Ryana Reynoldse.

24. května 2011
avatar uživatele
80 %

*Blade Trinity*

Mě se film líbil. Nebyl ani nudný a ani si nemyslím, že by nějak smutně a špatně uzavřel sérii. Blade byl opět skáč, který si se vším poradí, i se samotným Draculou. Jinak Dracula byl perfektní! A moc se mi ještě líbila Parker Posey, ta mě bavila snad ve všech scénách. Soundtrack byl opět vybrán velmi dobře. Jinak ještě musím zmínit upířího špice, to jsem byla mrtvá smíchy :D

18. října 2010
avatar uživatele
40 %

Nuda. Jinak bych to nenazval. Jednička byla výborná, dvojka excelentí, ale trojka je ubohost. Nuda! Lovci upírů maj trapný hlášky, drákula je taky nějakej divnej a upíří špicl a spol. to už bylo i na mě trochu moc. Upír se stříbrnými zuby, to už si trochu protiřečilo. Navíc už bylo vidět, že v hollywoodu neví, koho postavit proti Bladeovi, a tak nasadili Drákulu, který už byl v poslední době snad ve většině upírských filmech a seriálech. Bohužel jsem od tohoto filmu čekal víc. Film nebyl nic moc. Mohl být mnohem lepší.

22. listopadu 2009
avatar uživatele
30 %

ubohost

Jedničku jsem neviděla, dvojka je akcí nadupadá příjemná podívaná, trojka ptákovina obrovských rozměrů, ve které je snad všechno naprosto blbě. Všechno kromě Snipese. I když Blade už nechrlí moc hlášek a místo toho si párkrát zavrčí, pořád je tím nejlepším, co tu lze najít. A s mečem mu to pořád jde. Jenže, jinak je všechno absolutní hrůza. Když už holt Blade zvládnul upíry i superupíry, tak je mu třeba postavit do cesty nějaký větší kalibr, ale dělají si tvůrci srandu, když tím kalibrem myslí Draculu, který v porovnáním s minulým hlavním záporákem vypadá i působí jako citlivý a ohleduplný člověk. Navíc, jakmile naběhne před kameru nesympatický Dominic Purcell, tak mám slušnou chuť celý to vypnout. Kromě tohoto "stvoření ďábla" proti Bladeovi stojí ještě pár civilistů, kteří zřejmě nechápou, že válka mezi upíry a Bladem se jich vůbec netýká a místo aby vypadli, tak pořád oxidují. Ale i tak Blade nepotřebuje brigádníky - rádoby drsňačku Jessicu Biel a Ryana Reynoldse, který byl měl pro jistotu celý film držel ústa pevně zavřená. Jestli někoho pobavili jeho hlášky, tak se teda dost divím. Akce taky ubyla, souboje jsou vyloženě strašné a konec filmu k pláči. 10 za Snipese, 10 za jeho bojový chmaty, 10 za jeho pěkný hadry.. Skončila jsem na 30, dost ubohých 30

24. května 2009
avatar uživatele
50 %

Blade: Trinity

Ještě mi zbývala trojka a mohl jsem udělat velkou tlustou čáru za touhle akční upírskou trilogií. Hned narovinu musím říct, že na jedničku to rozhodně nemá a na dvojku už vůbec ne. Mě prostě ze všech dílů zůstane nejmilejší dvojka. Marně jsem doufal, že tenhle díl se vyrovná těm předchozím dvoum. Nepředpokládal jsem, že po Norringtonovi (který celé trilogii dal atmosféru) a del Torovi (který jí dal zase temnost a akci) bude Goyer tím správným tahem pro post režiséra. Vždyť to byl jeho debut a oni risknou to, že nasadí nováčka na režii a myslí, že dokáže navázat a natočit tak dobrého Blada jako Norrington a del Toro. To byli ale naivní! Vždyť v celé trilogii Blada šlo pouze o režii, šlo o podání, protože děj byl vždycky nic moc a spíš se tam jednalo než mluvilo. Šlo o celkový dojem a o vytvoření atmosféry a oni si mysleli, že to klidně zvládne debutující režisér Goyer! Už je to jen akce bez atmosféry! Goyer by měl radši zůstat i scénářů, ty mu jdou dobře. Ikdyž nutno podotknout, že i scénář se Goyerovi moc nevyvedl. Šlo vidět, že už psal z posledního. V jedničce to měl lehké, tam dal klasické upíry. Ve dvojce nadřazenou rasu a pár zápletek. Tak co dát do trojky? Dráculu a přidat Bladovy parťáky Navíc do toho ještě zatáhl FBI a tenhle tah se mi příčil ze všeho nejvíc. U Blada to vždycky bylo mezi ním a upíry. Působilo to tak tajemně a byl to jeden z mála dobrých akčních filmů, kde jsou policajti nikdo. Jenže jakmile se tam objevili policajti už to působilo nějak divně. Už to nebyl Blade. Takhle to na mě působilo. Opravdu už Goyer s ničím jiným přijít nemohl? Vždyť už když jsem si tady četl obsah, tak mi to přišlo absurdní. Prostě scénář taky nic moc. Teď k hercům. Wesley Snipes hraje typický Bladovský standart a už ani tak moc nehláškuje. Tuhle štafetu po něm a Whistĺerovi teď přebral Ryan Reynolds, které jsem si ale na úkor toho oblíbil. Ty jeho hlášky jsou nezapomenutelné. Potom je tu ještě Jessica Biel jako klasicka "Blade girl". Nutno říct, že ze všech "Blade girls" je nejvíce "hot". :) Každopádně její pozice ve filmu je stejná jako u všech slečen. Dobře vypadat před kamerou. Ještě bych měl zmínit Dominica Purcella coby Draka alias Dráculu. No, sice bych i potvrdil, že to byl dobrý nápad vybrat takového herce. Goyer potřeboval, aby Drake vypadal moderně a nevypadal jako klasický upír. To se ale spíš než Purcellovi, podařilo vykreslit maskérkám. Purcellův samotný výkon byl jako zdřevěnelý. Nic moc. Výkon přeskoval mezi průměrem a podprůměrem. To je asi tak všechno. Jedním dechem: "Nejslabší díl z celé ságy. Pořád dobrá akce avšak bez atmosféry a pořádné režie a ještě k tomu s nic moc scénářem." Tuhle trilogii jsem si velmi oblíbil. Moje nejoblíbenější filmy podle komixu. Pořád si na ně budu moct koukat a nikdy mě neomrzí. Tohle byla však jenom čistá akce bez ničeho. Ohodnotil bych to asi takhle: 30 % za akci, 10 % za Snipese a 10 % za Reynoldse, takže dohromady 50 %. Tak a je to!

3. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

Blade je prostě super!

Já jsem moc rád, že Blade Trinity byl film mírnější povahy, jelikož dnešní filmy jsou strašné trapárny, vezměte si Indiana Jones!

8. září 2008
avatar uživatele
70 %

Fajn

Předešlé díly jsem neviděla, takže nemůžu srovnávat. Tenhle díl se mi sám o sobě docela líbil. Nic světobornýho to sice nebylo, ale na pár bojů proti upírům se podívat dalo.

21. srpna 2008
avatar uživatele
40 %

Blade: Trinity

Tak od tohoto filmu jsem si tedy slibovala víc.Je to neslabší film z celé série.Filmy o upírech mám ráda předchozí dva díly se mi moc líbily.Ale co proboha bylo tohle ?!! Abych řekla pravdu tak mě docela sklamal Wesley Snipes v předešlích dílech se role zhostil na 1 ale tady by to byla tak čtyři - vypadal tam znuděně jeho výkony byly dost chabé.Nutno říct že takových herců tam bylo víc kdo zrovna nezazářil třeba Kris Kristofferson,kdo mě teda zklamal na plné čáře tak to je záporná postava co by Dracula kterou dost hrozně ztvárnil Dominic Purcell.Ten byl snad nejhorším Draculou jakého jsem kdy viděla.Ale at jen nekritizuji tak ve filmu se mi líbíl Ryan Reynolds to je asi jediný klad toho to blábolu.Takže za Ryana dávám filmu 40%

18. května 2008
avatar uživatele
30 %

No, tak tohle je už úplná katastrofa. Je to spíš parodie. Záporák je směšný, bojové scény jsou směšné a ani Blade už není co býval. Hodně smutný konec pro sérii.

19. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

Film ušel ale Blade alias Wesley Snipes byl pořád stejnej frajer a vždy ten nejlepší bojovník - neměl pořádnýho soupeře až na Drákulu, kterej vypadal perfektně( jo nevim jak by ho nekteří chtěli z vás ztvárnit - chtěli byste ho snad nějak vybledlýho v plášti?). Hannibal King měl dobrý hlášky, který i když to má být thriller, dělaly z filmu i komediální sci-fi a Abigail Whistlerová taky nebyla špatná v podání super herečky Jessicy Biel. Moc se mi nelíbilo jak všichni úpíři co tam byli pořád ukazovali co nejvíc svý zuby - to asi abychom je rozeznali, a scházely mi tady "rozevřený brady" ze dvojky, protože ti upíři už byli všichni ohraný se stejnýma reakcema. Takovou prosbu tu splnil akorát Drákula v podání Dominica Purcella.

17. března 2008
avatar uživatele
50 %

Na tento film som sa tesil no dotesil som sa ked som ho prvy krat uvidel... Uplne to znicili... Cakal som ovela ovela viac od zaverecneho dielu ....

23. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Líbí se mi filmy o upírech, takže se mi líbil i Blade. Byly tam super hlášky. A i tak jak to bylo udělaný se mi to líbilo. Kromě chyb bych tam nic neměnila.

9. listopadu 2007
avatar uživatele
Irys
...
50 %

zklamalo...

Přišlo mi, že kdyby tam nebyl Blade tak to ani nepatří do série. Nejlepší z trilogie byla jednička. Opravdu super, ale dvojka mi přije jen jako akční film o upírech bez krve. Jako samostatný film by byl rozhodně lepší, ale asi by ho vidělo méně lidí...

8. listopadu 2007
avatar uživatele
Lafi
...
80 %

Blade

Tento filmeček sme shlédl v noci a musim říct, že semi při něm nechtělo spát a to je co říct, tak nemůžu Blade Trinity úplně zatratit.

4. listopadu 2007
avatar uživatele
70 %

No, musím říci, že to nebylo zas až tak špatné. děj se tak trochu táhl, ale za to bojových scén tu bylo docela dost, ikdyž je pravda, že v jedničce to bylo lepší. Asi ze všeho nejlepší byl závěr, ale jinak to docela skomíralo. Některé efekty byly zajímavé. Co říci o hercích, snad jen že mě potěšil Ryan Reynolds a Jessica Biel. Halvní postava je už okoukaná, takže na ní jsem nic nového neshledala. Taková průměrná upíří podívaná.

4. listopadu 2007
avatar uživatele
80 %

Blade trinity

Tenhle film sem viděla včera nejdřív sem to chtěla přepnout,ale pak to začlo bejt vtipný a byla tam pořádná bitka a to se mi líbí takže mi to přijde dobrý a super jspu taky ty jejich hlášky fakt good!!!!

4. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

perfektní, bladea mám moc ráda,lovci byli super, obzvlášť Hannibal a Drake se taky povedl, hudba a hlášky skvělý:)

4. listopadu 2007
avatar uživatele
Atex
...
90 %

BLADE

Taktez sem filmecek zhlednul az vcera vecer, jen me mrzi ze jsem asi 15min pred koncem usnul :-D ale jinak parada! netradicne cim novejsi, tim lepsi ;-)

4. listopadu 2007
avatar uživatele
60 %

Spíš horší

1 a 2 díly jsou urcite lepší než Trinity.Ale ten kdo má rad upírské filmy jako ja, tak se na to urcite koukne. Nejlepsi jsou tam ty hlášky Kinga, ty fakt stoji za to a samozrejme upirska čivava, kterou si zapamatoval snad asi kazdy kdo tento film videl. Akce a dej je trosku poslabsi ale co by ste chteli od tretiho dílu. Doufam ze ctyrka uz nebude, nebo nevim co by tam jeste vymysleli do toho filmu a jak by udelali lepsiho Bladea, to radsi at vymyslej nakej novej upirskej film se Snipsem. Takze lepsi prumer.

23. října 2007
avatar uživatele
90 %

Do filmu jsou přidání další hrdinové.. na jednu stranu je to dobře... na druhou zase ne... našlo by se dost pro a proti ale přidané postavy určitě nezaostaly za Bladem v oblíbenosti... všichni 3 jsou hodně rozdílní...:)

17. května 2007
avatar uživatele
40 %

3.?

Tak toto asi nie. Jednotka sa dala, dvojka bola v pohode, ale trojka... Veru eee... Najlepšia bola asi Abigail, a tá upírka. Príbeh skoro žiadny, Drakula (- tak asi vypadá Drakula?) bol hrozný, Hannibalove vtípky bez humoru a štipky rozumu, z upírov urobili neschopné kreatúry... No humus. Najviac sa mi asi páčili tie upírske psi... :) Obssadenie dobré, efekty v pohode aj hudba, ale všetko ostatné na 2 veci... :-D. Ok... Dávam 40%. Asi mám dobrú náladu... :)

7. dubna 2007

Jednička je pro mě klasika akčního hororu, dvojka cool akční komedií, ale trojka už nemá ani kvalitní akci, už se ani nesměju a že to je horor jsem tady zapomněl.

29. března 2007
avatar uživatele
90 %

chcem si zachovať nestrannosť, ale nedalo mi neprečítať si aj ostatné názory a v niektorých majú pravdu...aj keď sa mi to moooc páčilo a hovorím, že bolo veru na čo pozerať. Aj napriek tomuto sa tam nejaké chybyčky dostali...ale aj napriek tomu 90%

28. března 2007
avatar uživatele
100 %

Najslabsia cast o Bladeovi. Je sice vtipnejsia ale je tu na moj vkus malo akcie. V podstate ju tu len jedna kvalitna bitka a to s Drakulom. Dalsia vec co sa oplati vidiet je Whistlerova dcera...

21. března 2007
avatar uživatele
100 %

Do třetice všeho nejlepší. Tak u této triologie to opravdu platí. Nejzajímavější příběh, propracovanější postavy a efekty spolu s hudbou.
Bladovými nepřáteli zde nejsou jen upíři, ale i lidé, kterí o něm přemýšlí spíše jako o vrahovi a šílenci, který zabíjí lidi, protože si myslí, že jsou to upíři. Kdyby tak věděli... Mezitím Blada řeší FBI a pak konečně na řadu přichází Danice se svým týmem. Napjatou atmosféru občas vtipně naruší Hannibal coby Rey Reynodls, kterému po boku stojí Whistlerova dcera Abigail v podání Jessicy Biel. A to nejlepší nakonec. Konečně se zde objevuje Dracula, tedy přesněji Drace. A není to sice typický vládce upírů jak jej známe z jiných upírských filmu (myslím hlavně delší tmavé vlasy), ale přesto má něco do sebe. A je moc pěknej.
Jinak, tomuto filmu opravdu nemůžu nic vytknout. Nádherný, nádherný, nádherný.

15. března 2007
avatar uživatele
40 %

Tohle opravdu nebylo zapotřebí. Po dobré jedničce a zběsile akční dvojce tohle působí docela směšně. Děj je nula nula žádný. Snipes je pořád to samé, kdyby vystřihly Bladea z jedničky a dali ho sem, tak mu ani nemuseli platit honorář. Tvůrci asi tušili průser, tak se to snažili žehlit krásnou Jessicou Biel a zábavným svaloušem Ryanem Reynoldsem, ale ti tomu opravdu moc nepomáhají. Rádoby zábavné Reynoldsovy hlášky zábavné nejsou a kdybych chtěl vidět Bielovou, tak radši na nějaký fotce, tam je alespoň zticha. No kurunu tomu nasadili hlavně v okamžiku obsazení Purcella do role Drákuly. Větší dřevo než je on snad ani neznám. No a ten samotnej Drákula byl taky k smíchu. Prostě ostuda celé série.

13. března 2007
avatar uživatele
100 %

Je to super

Tenhle díl Blade se mi nejvíc líbil ze všech dílů. Nejlepší je tam asi Hanibal king a ty jeho hlášky.
Určitě se na tenhle film kouknu ještě nejméně jednou.
Dává mu 100%

10. března 2007
avatar uživatele
LOST
...
40 %

Blade: Trinity

Po dobré jedničce a ještě lepší dvojce jsem se na trojku těšil, ale trošku jsem se bál všech těch negativních recenzí, který na tento film byly.A bohužel s těmi recenzemi musím souhlasit.Děj rozhodně nebyl dobrý, střih a kamera byli naprosto příšerné, jediné co tento film zachránilo byli herci. Wesley Snipes podal znovu výborný výkon, Ryan Reinolds byl celkem vtipný a ke všemu zde hrála i krásná Jessica Biel. Bohužel ani tak to nestačí na průměrný film.

26. února 2007
avatar uživatele
100 %

Blade 1 byl dobrej ten se mi líbí, Blade 2 se mi moc nelíbil ale za to Blade 3 se mi líbil asi nejvíc všem se víc líbí 1a 2 ale ja nemůžu s toho jak tam ten Hanibal king kecá to je fakt super. takže dávam sto procent.

1. ledna 2007
avatar uživatele
Leti
...
60 %

...

No přesně jak to bývá.1 díl je totální pecka ,fakt super.2 díl je dost dobrý a našlapaný.3 díl hm no tak šlo to ,ale fakt nic moc ,ale tak že mám ráda Wesleyho a Ryana tak alespoň 60%

24. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Upřímně

Jsem byla přesvědčená o tom, že Trinity dosáhne maximálně 50% kvality jedničky. Mno. Lepší než jednička opravdu není, ale stojí za shlédnutí a podceňovat se ji fakt nevyplácí!
Sice mi přijde opravdu krátká a v závěru mi víc než akční horor připomíná úvodní film nějakého seriálu ve stylu Buffy, přemožitelky upírů, ale pokud tohle všechno zvládnete překousnout budete se dobře bavit. A možná i víc! Už díky hudbě, která je rozhodně "akčnější" než u zmiňované jedničky.

24. října 2006
avatar uživatele
50 %

hmm

Cakal som viac, omnoho viac.... jedine co mohlo zaujat na tomto filme boli 2 sceny...a to:

1. "zapas" s pudlikom a 2ma jeho kamaratmi
2. premena "prveho" upira na pekneho okridleneho fesaka

inak nic moc, najslabsie zo serie.

27. září 2006
avatar uživatele
60 %

Jednoznačně nejhorší díl celé trilogie a doufám, že se nenajde další odvážlivec, který by čtvrtým dílem pokazil i ten zbytek, který v Trinity ještě ušel. Naprosto zbytečné postavy, pitomé dialogy a jediné, co mi přišlo opravdu vtipné, byly některé hlášky Hanibala Kinga a ta čivava.

11. září 2006
avatar uživatele
10 %

Proboha!

Tedy,to skoro zaslouží obdiv,zkazit naprosto vše,co se dá.Příšerně nedomyšlený děj,nudná režie bez špětičky invence a navrch všeho i špatný casting.Dracula byl naprosto k smíchu,Jessica Biel není drsná a Ryan Reynolds trapný.Jediné pozitivum byl Wesley-narozen připravený-Snipes,který byl ovšem na plátně o dost méně než být měl.Tento film právem skončí v pekle filmových dějin.

31. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Mám ráda všechny díly Bladea, ale tenhle byl ze všech tří
nejpovedenější. Trocha vtipných gagů sice ubrala na vážnosti a akčnosti, ale o to mi to přišlo zajímavější a dost jsem se u toho bavila. Navíc W.Snipes a R. Reynolds
byli ve svých rolích úžasní.

25. srpna 2006

supa

Jelikož Wesleyho Snipese a jeho filmy miluju, tak můžu říct jenom super, super a zase super. Líbí se mi ve všech filmech, ale v Bladeovi (ve všech dílech) se mi líbí nejvíc a hlavně v nich měl možnost pořádně ukázat a dokázat, co umí a že si černý pásek v karate opravdu zaslouží.

24. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

dobrý

Celkem povedenej akční snímek jsem viděla v rozšířené verzi...Hlavní postavy byly dobře obsazeny, ale první dva díly byly lepší.

20. srpna 2006

Jde to, ale zase zhoršení.

Blade už potřetí! A tentokrát sám proti nejznámějšímu a nejhoršímu Drákulovi. A navíc už snad na dobro Whistlerova smrt a zase nový pomocný tým. No, říkal jsem si to už snad bude absolutní kravina a měl jsem pravdu a neměl. Opravdu neseděl mi tam pan Drákula a ten super luk, co měla Whistlerova dcera. A Blade už taky nebyl to, co býval. Působil na mě, že mu zabíjení upíru už nedělá žádné problémy a je čím dál tím drsnější. Na druhou stranu se mi dost zalíbila postava Hannibal King, kterou stvárnil Ryan Reynolds. Taky pár soubojů a přestřelek ušlo, ale jinak pro mě zůstáva nejlepší první dí.

6. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Chabé

Viděl jsem všechny 3 díly ale všechny pro mě byly slábý odvar. Akce jakžtakž, humor vůbec. Jediné co mě bavilo byla pointa. Z pohledu diváka 70%.

2. srpna 2006
avatar uživatele
30 %

Jelikož jsem neviděl první dva díly nemůžu je posuzovat s tímhle tím, ale Trinity je asi pro většinu lidí zklamáním a pro mně vlastně taky, i když se Wesley Snipes snažil, tak se mu to moc nepovedlo..

31. července 2006
avatar uživatele
100 %

Upíři si nevědí rady a tak vyhledají svého vůdce... poslední pokračování (jakjinak) skvělého blada se vydařilo se vším všudy ...zvuk, akce . Jediné co mi tu tak trochu nesedlo byli ti upíři (většina upírek totiž připomíná dámy z E55)

22. července 2006
avatar uživatele
30 %

Nezaujal

Tento film jsem si pustil jen tak ze zvědavosti. Moc mě nezaujal. Scénář byl přetláskaný, herci moc dobří nebyli (W.Snipes si zase zahrál drsňáka a zase se mu to nepovedlo), jedině speciální efekty za něco stály. Film neměl ani pořádný háček, kterého bych se mohl chytit a doufat co bude dál.

7. července 2006

mohlo to být lepší

Upřímně jsem od závěrečného dílu trilogie čekal o něco málo víc. To ale neznamená, že by to byl nějak moc špatný film. Wesley Snipes zde má zase ty své super hlášky a opět zabíjí upíry po desítkách. To hlavní, co mi kazilo zážitek z filmu, byl hlavní záporák. Ten byl tak nudný a místy až nechtěně vtipný, až to byla hanba... Triky se oproti dvojce o něco málo zlepšily, hudba se stala tuctovější. Tvůrci si s filmem měli trochu více pohrát... Blade: Trinity není špatný film, ale za předchozími díly prostě zaostává.

22. června 2006
avatar uživatele
MMX
...
100 %

Úžas

Keď som počul o filme Blade Trinity, tak som si myslel, že tam bude hrať nejaká ženská hlavnú úlohu, ale veľmi som sa mýlil. Trojka je nadupaná od začiatku až po koniec, vrátane hercov, a ak nevezmem do úvahy niektoré drobné chybičky (nikto nie je dokonalý, že?) tak tento film si kľudne zaslúži 100%!

18. května 2006
avatar uživatele
100 %

100%...

Je to asi neskutočné ale prvý diel som ešte nevydeľ. Ale čo povedať možem zo 100%-nou istotou je, že tretí diel Blade: Trinity bol rozhodne lepší než dvojka... Veľmi ma tu zaujalo predovšetkým obsadenie hercov a ich vlmi dobrý výkon... Efekty filmu boli taktiež na skvelej úrovni a čo sa týka deju - tomu sa nedá čo vytýkať...
Wesley Snipesovi roľa vi filme Blade jednoznačne sedí a som rád že sa ešte nerozhodli to ukončiť jeho smrťou...

10. května 2006
avatar uživatele
70 %

Je jasné, že další díly nemohly dosáhnout kvalit dílu prvního, ale trojka je rozhodně lepšé než dvojka. Byla tu zase skvělá hudba, ale vůbec mi nesedělo, že Bladovi šli i lidi, FBI a tak. Triky jsou jinak v klidu, ale Dracula mi přišel strašně moderní, jako by ani neměl nejmíň 6000 let. Taky mě dost zarazil konec, jako by to nezkončilo a upíři si pořád běhají po světě.

2. května 2006
avatar uživatele
80 %

Myslím si,že Blade Triniti je rozhodně lepší než jednička a dvojka dohromady, protože byly nedomyšlený.Ve trojce jsou lepší efekty,je vtipnější a jsou v ní nový postavy ale je škoda že je až moc předvídatelný.

1. května 2006
avatar uživatele
100 %

tento film mě zaujal stejně dobže jako ostatni kvuli tomu mu davam všech 100%, je vyborně udělanej ta grafika i přiběh.

25. dubna 2006
avatar uživatele
20 %

A toto ná byť zase čo?...ako ja neviem vraví sa že v najlepšom treba prestať ale zrejme im to nič nevraví ozaj akože to bolo niečo strašné 1 sa dala 2 sklamala ale 3 to je hotový horor v tom najhoršom slovazmysle veď to je také nezáživné a tak nudné že taký film som už dlho nevidel ozaj...ale kedže som samaritán dám tomuto akože ,,hororu" 20%

17. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Vzhledem k tomu, že sem neviděla první díl, trochu mi unikaly některý věci. Ale s naprostou jistotou můžu říct, že tenhle díl se mi líbil mnohem víc než dvojka. Největší zásluhu na tom má asi Hannibal. Ty jeho hlášky byly fakt dokonalý a dalo se u nich i zasmát. Občas tam sice od některé vedlejší postavy zazněly trochu trapný kecy, ale nad tím se dá přimhouřit oko.

7. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Jsou všechny třetí díly nudné? Ne

Tento film dokázal, že 3. díly nejsou vždy propadákem. Slyšel jsem mnohokrát říct:Konečně jsem viděl trojku, ale celkem o ničem..., u tohoto dílu to však neplatí. Skvělé postavy, zajímavý děj, výhra dobra nad zlem - to vše tu najdete.
Musím však dát jedno mínus - velmi rychle vyřešena situace virem,a následné vyřešení celého problému s upíry...Mám dotaz, co dělá blade, když stále chodí po světě??Nenudí se?

6. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Tenhle díl mě pro změnu potěšil. Líbil se mi asi stejně jako jednička. Sice je konec smutný (naštěstí jen chvilku) ale ani to mu neubralo na tématu.

5. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Celkem povedený film.Osobně si myslím že na první a druhý díl nemá ale to může být jenom můj názor.Je to prostě Blade a tak se na to mrknu kdykoliv znova a můžu jenom doporučit.

16. března 2006
avatar uživatele
80 %

nič moc...

...no k tomu to filmu mám lej niektoré kladné referencie a to sú...
Po prvé - veľmi pekné herečky (juj to mi moja drahá dá)
Po druhé - niektoré scény boli na veľmi dobrej úrovni
A po tretie - ani neviem moc sa mi ten film nepáčil tak ho asi ohodnotim 80%...Prvá a druhá časť Bladeu bola o 100x lepšia a zaujímavejšia

14. března 2006
avatar uživatele
100 %

líbil se

Tento díl se mi velice líbil řekl bych že byl nejvíce povedený ze všech dílů.Podle mě měl tento díl pořádný děj narozdíl od 1 a 2. Velice si mi líbil

11. března 2006
avatar uživatele
70 %

třetí díl

Oproti prvnímu a druhému mi připadá, že v něm je méně akčních a zajímavých scén. Taky mne překvapilo, že se tam dost často mluví o sexuální tématice a asi mi ušlo proč, když je to film o upírech. TO už se do všeho musí doslova cpat sex? Do tohoto filmu mi to nesedí. Jednička a dvojka byly v pohodě.

26. února 2006
avatar uživatele
70 %

Povedený díl. Určitě ne tak špatný jak všudé říkají. Veliký zadrhel je asi v Drákulovi. Určitě ho měl hrát někdo jiný. Další věcičkou je režie, které s ujal osvědčený scénarista, a která hodně postrádá v akci. Jinak mi to příjde doopravdy jako lepší akční film. Navíc cokoli co řekne W. Snipes je cool!

8. února 2006

Z řady filmků Blade se mi nejvíce líbila trojka , perfektně zpracovanná , místama skvělý hlášky , perfektní kamera , myslim že už není co dodat ...

28. ledna 2006
avatar uživatele
70 %

Docela ujde

Není to úplně marnej film, rozhodně nejlepší z celé série o Bladeovi. Atmosféra je taková ... všelijaká ... prostě ne přesně to, co bych si představoval, ale v podstatě to, co by tam pasovalo. No, já bych to natočil jinak, kdybych to uměl. :-)

28. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Opět SUPER!!!

Trojka??? a opět skóruje... Zase o fous lepší než předchozí díl... Blade si našel nové přátelé??? Ti se docela osvědčili... přivádějí dobrý dojem... Opět hromady akce - Bezva... :)

6. ledna 2006

WESLEY SNIPES

Tento film je nemožný bez našeho černocha WESLEY SNIPES a od 1 už to byl film na který se dá dívat, tato trilogie je prostě BOMBA ! (jen pro lidi kteří mají rádi horrory)

18. prosince 2005
avatar uživatele
konz
...
100 %

Blade III

Tak ta trojka se mi libila asi nejvic! Dobre akcni sceny, vtipne hlasky a Herecke vykony byly taky v poho!!

14. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Kousnu tě,.. nekousnu tě?

Mě se to líbilo a hodně. Zdálo se mi to takový povedenější a schopnější. Nádherné akční sekvence. Hudba velice krásně a přesvědčivě napomáhala už tak živému ději. Herecké výkony docela dobré. A ty hlášky!...

7. prosince 2005
avatar uživatele
40 %

...

Tak to byla dobrá Áčková slátanina. Pár ( dvě ) dobrejch hlášek, slušný akční scény a chatrnej příběh o konci ani nemluvě. Šel sem do toho skepticky a tak to taky dopadlo. Opravdu ničím nepřekvapí.

24. listopadu 2005
avatar uživatele
40 %

Ach jo

Jelikož u jedničky velmi ráda žehlím (rytmická hudba je fajn věc) dvojka je zajímavá jen z části - ale nevím z které.
Trojka je upřímně řečeno věc, která vypadla na světlo světa ani neví jak. Dialogy jsou trapné, nikam nevedoucí a postrádající mnohdy smysl - stejně tak monology. Ovšem, kdo viděl jedničku i dvojku měl by samozřejmě vidět i trojku, která je svým způsobem zase úplně jiná a pojatá hodně z moderního hlediska. Ale jako samostatný film . . .

23. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

Blade

Slyšel sem od všech známých, že je to strašná blbost. No, na jedničku to 100% nemá, ale zase si myslím, že to bylo lepší než dvojka. Začátek vypadal na solidních 80%, ale druhá polovina mi přišla newim proč taková značně skomírající. Obsazení bylo vynikající i když hraní očividně nikomu nic neříká. Ale charisma jednotlivých herců mi to docela vyvážilo. Představitel Drákuly mi však přišel jako hodně špatnej vtip z hodně špatnýho, levnýho a stupidního televizního seriálu. Hodil by se tak do telenovely, ale sem určitě ne. Počítačovej Drákula vypadal jako čert a ty mě už solidních cca 12 let moc nerajcujou. Sem však nenáročný divák, který když vidí akci alá Michael Bay, tak dá s chutí pár % navíc.

22. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Ujde

Jako film se mi docela líbil...Jako žánr mi moc nesedl...ale kdo je fanoušek nadpřirozena určitě doporučuju

5. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

NEJHORŠÍ

Určitě nejhorší z celé trilogie, ale i tak dobrý film. Pro příznivce žánru velmi dobrý kousek, který je postavený hlavně na efektech. Ty jsou opravdu vynikající. Je to zkrátka dobrá popcornová zábava.

23. října 2005
avatar uživatele
90 %

Dobrý

Myslím si, že Blade Trinity je jeden z mnoha povedených filmů. Co se efektů tíče mě určitě nezklamal proto mu dávám 90%.

20. října 2005
avatar uživatele
40 %

Sklamání

Závěr trilogie mě popravdě trochu sklamal protože naproti jedničce a dvojce už je trochu ujetej ale přesto se mě docela líbil.

8. října 2005
avatar uživatele
100 %

Blade: Trinity

Tento film jsem docela očekával. Není nejhorší jen postrádá atmosféru dílů 1 a 2. I když musím autorům poblahopřát k výběru hereckého obsazení. Opětovná smrt Whistlera je poněkud vtipná (jsem zvědav jestli ve 4 díle pokud bude Whistlera opět oživí.) :-). Jinak se mi snímek zdál poněkud krátký pro dostatečné rozvinutí charakterů všech postav. Scénář docela ujde, ale hlavní prim opět hrají ve snímku akční scény závěrečný boj Bladea a Draga není to samé co v díle 1 boj s Deaconem Frostem. Blade: Trinity není to samé co díl 1 a 2 ,ale stále ma příběh Daywalkera něco do sebe.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Apropo

Vážená redakce vetšinou u jmen herců v recenzích píšete nějaké předchozí filmy. A proto si dovoluji upozornit na herce Ryana Reynoldse a jeho předchozí film Van Vilder. Jeho Hanibal King byl poměrně vtipný a dává Bladeovi trochu více vtipu a smíchu.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Par slov

Par slov sem pouze přidám, je to výborný film založený na tématice předchozích dílů, jsou tam noví herci, ale jinak není to tak krvavé jako minulé díly,ale nejlepší jsou asi pejsci.
Haf, haf

Kdysi dávno

Lepší než dvojka

Dle mého názoru je Blade III totálně lepší než dvojka, to se musí nechat, ikdyž tam nějaké ty prvky z "nepovedené" dvojky zůstaly... Ale na první díl rozhodně nemá..škoda, čekal jsem více :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

Prepadak

Tretie pokračovanie Blade-a bolo komerčnym pokusom o vytaženie čo možno najväčšeho množstva penazí ,od dôstojneho pokračovania ma daleko.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

.....

Právě před chvíli jsem přišla z kina,tak sem rychle běžím napsat svůj názor....:Myslím si že tředí díl byl proti 1 a 2 ,vcelku o ničem..čekala jsem od toho trochu víc:(...moc se mi to nelíbilo

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Klasická Trojka

Keď som išiel pozerať tento film tak som presne čakal to, čo som nakoniec videl. Tak ako vo všetkých trilógiách, tak aj tu už autori v treťom diele už nemajú také nápady ako v 1 a 2. Klasicky preto nasledoval nápad, že tam doložia samotného "bossa" upírov, ktorého Blade nakoniec zničí. Oživením filmu boli ďalší dvaja lovci upírov. Samotný film sa mi ale celkom páčil.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Zklamání...

Na třetí díl jsem se opravdu moc těšil, ale byl jsem docela zklamanej.Poslední třetí část se zdaleka nemůže vyrovnat prvnímu a druhému dílu.Chybí mi tam víc akce, napětí a bojových soubojů od skvělého Wesleyho Snipese.Myslím si že to mohlo mít mnohem lepší děj i zakončení:(((((

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

mp 3

Nahrávání si mp trojek před bojem ? To teda ve filmu ještě nebylo. Není to špatný jenom nevímjestli přitom střílení vůbec něco slyší. Drákulova roje taky není k zahození. Už mě jen zajímá o čem bude další protože předpokládám že bude.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Nečekaná slabota

Od tohoto filmu jsem opravdu čekal víc. Hlavně příběh je na rozdíl od ostatních dílů příliš nestravitelný. Samozřejmě, že vše zachraňuje akce. Hodně dobrá akce, která řadí tento film stále hodně vysoko.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

JEN PRO PRACHY

Nevim ale přijde mi že trojak byla točená jen kvůli penězům, protože mi nějak nepasovala k těm původním dvoum dílům bladea. Určitě to je nejhorší díl z této trilogie (doufám). Snad mě potěšila jen ta buchta s tím lukem. Byla fakt hustá. A eště drákula to byl dobrý nápad i když bych řek že by Bladea zmákl úplně v klidu.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Film,který chtěl být cool

Blade 3 je standardním pokračováním předchozích dvou dílů níčím nevybočuje ani nepřekvapuje, prostě jen nastavuje již jednou uvařenou kaši.-). Někdy se mi zdá, že tvůrci až příliš tlačili na pilu aby byl film cool - zpomalené záběry, suché hlášky, kožené oblečky a zbrojní arzenál party upírobijců apod. Zajímavým osvěžením je trojice zmutovaných psů v čele s pekingským palácovým psíkem:-). Co říci závěrem pro milovníky série povinnost jít do kina, pro ostatní je to zabitý čas a vyhozené peníze za lístky.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Blade: Trinity

Tak zaprvé o prachy jde vždycky jestli si zde přítomní nevšimly a cool je už díky těm mp3.Určitě se nemůže srovnávat s 1 a 2 ale já jsem se na film těšil kvůli akci (proto akční film) a Blade: Trinity mě určitě uspokojil.Tohle je zabíjení upíru ne čaroděj ze zěmě Oz.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Ale jo...

Třetí Blade...No,na 1. a 2. díl to nemá.Bitky se už pomalu začínají stávat stereotypní.Doufám, že nemají v úmyslu natočit 4. díl, protože to už by byl propadák...

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

B:T

Docela dobry koniec docela dobrej trilogie. Mam velmi rad komiksovky a Blade nie je vinimkou. Nema to taký spád ako dvojka ale je tam pár vtipných momentov, o to sa postaral hlavne vynikajuci Ryan Reynolds (What the fuck?!...)

Kdysi dávno
avatar uživatele
fort
...
100 %

Celkem dobrý

Moc dobrý až na začátek.líbil se mi protože se mi líbí filmy o upírech a komiksi.Doufám že bude i čtvrtý díl

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Blade

Ze všech tří dílů byl tenhle asi nejlepší. Pár scén bych sice vypustila, ale i tak lepší než dvojka. Závěrečný boj s Draculou a taky pár nových tváří to ještě vylepšily..jen jsem trošku nepochopila konec.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Matt
...
70 %

No..... tak pol na pol !

Podla mňa je táto časť najslabšia. Obidva predošlé príbehy boli rozhodne lepšie, a z filmu sa stratili cool vyvraždovaky upírov pri perfektnéj muzičke :-(
Ale aj tak sa to dá pozerať a celkom dobre som sa pri tom zabával.
Dávam 70%

Kdysi dávno

So so

Není to tak dobré jako předchozí díly, ale zas tak špatné to není. Jen se mi moc nelíbí finále. Kritika film ztrhala, ale zas tak hrozný mi opravdu nepřišel.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

50-50

Film Blade: Trinity naplnil má očekávání nic zázračného, ale zase to není propadák. Popravdě nenudil jsem se u toho snímku což je hlavní, ale po 2x bych se na to podíval asi až po půl roce. Je pravda jak zde už někdo namítal, že Blade 3 postrádá amtosféru předešlých dvou dílů a někdy o proti minulým i dostatek akce.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Upířřřiii

Miluju filmy o upírech... čekala jsem, že to bude dost slabý po skvělých dvou předchozích dílech, ale musím říct, že se mi to líbilo stejně tak a možná i víc. Tenhle styl hororového humoru mi je velmi příjemný!

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

krtouch

Z trilogie Blade 1 a 2 byla 3 tedy Blade : Trinity se my snad líbila nejvíc jsou zde pěkné efekty a ve filmu je opsažena směs podivného humoru, tedy párkrát jsem se od srdce zasmál a můžu tento fílm jenom vynachválit.

Kdysi dávno

Nesouhlas

Myslím, že hodnocení toho filmu je naprosto chybné...
Trilogie Blade je jedna z nejlepších trilogií vůbec.
Třetí díl je obvzláště povedený...

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Blade trochu inak

Podľa mňa nie je tento film až taký zlý, avšak musím podotknúť, že ten dej sa mi ani trochu nepáčil. Som blázon do histórie a keď vidím, ako históriu pretvárajú na svoj obraz, tak som strašne nahnevaná.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Matt
...
80 %

Blade 3

Blade 3 ma zlamal, čakal som od toho filmu viac !
Chýba tomu akcia ktorú maly predošlé časti . Už to nemá takú šťavu !! Na druhú stranu je tu Hannibal ktorý má vo filme super hlašky !
Navzdory všetkemu je to dobrý film, dávam 80 %

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Skoda ho

Tento film ma sklamal na plnej ciare.Tento film ukazoval koniec uz od zaciatku a nepomohlo mu nic.Ani jeho specialne efekty skoda ho

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

1,3,2

Tak jak je v nadpisu napsáno,tak bych hodnotil trilogii Blade. Blade-90%,Blade 2-60% a Blade Trinity-80%.Včera jsem to zkouknul a byl jsem mile překvapen,myslím že si 80% zaslouží.

Kdysi dávno